Hoşgeldiniz!

şemdinli

Hakkari Dağ Ve Komando Tugayı 06:01
Hakkari Dağ Ve Komando Tugayı 164.182 izlenme - 9 yıl önce buradan izleyin arkadaşlar daha ekleyeceğim videoları
Şemdinlide Koruculardan Askere Mesaj: Taburdan Bir Kişi Çıkarsa Kötü Olur 02:02
Şemdinlide Koruculardan Askere Mesaj: Taburdan Bir Kişi Çıkarsa Kötü Olur 2.576 izlenme - 1 yıl önce Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Derecik Beldesi Belediye Başkanı Ekrem Çetinkaya, 15 Temmuz gecesi 500 silahlı korucu ile askere, "Taburdan bir kişi çıkarsa kötü olur" diyerek nöbet tuttuk.
Son Dakika! Şemdinli'de çatışma 5 şehit 01:37
Son Dakika! Şemdinli'de çatışma 5 şehit 8.886 izlenme - 5 yıl önce Güvenlik güçlerinin arazi arama tarama sonucunda daha önce PKK'lılar tarafından yola döşenen patlayıcının, askeri konvoyun geçişi sırasında patlaması sonrasında bölgede çatışma çıktı. Çatışmada 4 askerin şehit olduğu, 2 askerin de yaralandığı öğrenildi. Bölgede operasyon devam ediyor.
Şemdinli Aktütün Karakolunda Şehit Olan Askerlerim 05:28
Şemdinli Aktütün Karakolunda Şehit Olan Askerlerim 2.313 izlenme - 9 yıl önce Şehİtlerİmİze rahmet yakinlarina ve türk mİlletİne sabirlar dİlİyorum.söz ve müzİĞİ bana aİt türküm eŞlİĞİnde bu klibİ hazirladim.erol ersoy cesur
Şemdinli Şehidi Egemen Yıldız 04:40
Şemdinli Şehidi Egemen Yıldız 3.847 izlenme - 9 yıl önce hakkari semdinli şehidi egemen yıldız
Tankla Tır Kurtarma - Hakkari Şemdinli 01:28
Tankla Tır Kurtarma - Hakkari Şemdinli 480 izlenme - 3 yıl önce 15. saniyedeki "bu çeker mi" cümlesini söyleyen arkadaş tank motorunun 750 beygir oldugundan haberi yok tabi.
şemdinli'de saldırı. işte o anlar 02:24
şemdinli'de saldırı. işte o anlar 436 izlenme - 6 yıl önce şemdinli ilçe emniyet müdürlüğü ile jandarma komutanlığı'na pkk'lılar tarafından yapılan saldırıda 1 asker 1 polis şehit oldu 3 sivil vatandaş hayatını kaybetti 7'si asker 10 kişi de yaralandı.
Şehitler Ölmez 05:16
Şehitler Ölmez 516 izlenme - 9 yıl önce daha yeni aktütün karakolu'nda şehit olan 15 askerin ve tüm Şehitlerimiz için... Şehitler ölmez vatan bölünmez !...
Şemdinli'deki çatiŞma bölgesinden görüntüler - YÜKSEKOVA HABER 10:44
Şemdinli'deki çatiŞma bölgesinden görüntüler - YÜKSEKOVA HABER 295 izlenme - 5 yıl önce YÜKSEKOVA HABER
Şemdinli deki Çatışmalar Mobese Kameralarında 02:26
Şemdinli deki Çatışmalar Mobese Kameralarında 255 izlenme - 5 yıl önce Şemdinli deki Çatışmalar Mobese Kameralarında
Halk Oyunları Yarışması 01:57
Halk Oyunları Yarışması 120 izlenme - 3 yıl önce Şemdinli'de halk oyunları yarışması Şemdinli'de düzenlenen "Okullararası Halk Oyunları İl Birinciliği" yarışması sonuçlandı.
Şemdinli Halkından Göstericilere Taşlı Sopalı Tepki 01:44
Şemdinli Halkından Göstericilere Taşlı Sopalı Tepki 70 izlenme - 2 yıl önce Şemdinli Halkından Göstericilere Taşlı Sopalı Tepki
Fatih Av Peşinde 00:28
Fatih Av Peşinde 271 izlenme - 9 yıl önce
Şemdinli'de şiddetli çatışmalar var! 2 asker şehit, 7 yaralı 03:52
Şemdinli'de şiddetli çatışmalar var! 2 asker şehit, 7 yaralı 138 izlenme - 5 yıl önce Şemdinli ilçesinde çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu, 7 asker yaralandı.
Korkuyla Geldikleri İlçeyi Halayla Temsil Edecekler 02:19
Korkuyla Geldikleri İlçeyi Halayla Temsil Edecekler 48 izlenme - 3 yıl önce Korkuyla geldikleri ilçeyi halayla temsil edecekler- Hakkari'nin Şemdinli ilçesine atanan öğretmenler, İlçe Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kurslarda yöresel halk oyunlarını öğrenerek müsabakalarda ilçeyi temsil edecekler- Sakaryalı öğretmen Demirbaş: "İlk olarak büyük bir şok ve üzüntü yaşamıştık. Ama geldikten sonra içimiz rahatladı.
Şemdinli/tekeli-Mağaraönü Bölgesinde Çok Sayıda Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi 00:43
Şemdinli/tekeli-Mağaraönü Bölgesinde Çok Sayıda Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi" 4 izlenme - 4 ay önce Şemdinli/Tekeli-Mağaraönü bölgesinde çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi"HAKKARİ - Türk silahlı Kuvvetleri (TSK), Şemdinli/Tekeli-Mağaraönü bölgesinde bulunan ağılda yapılan aramada çok sayıda silah ve mühimmatın ele geçirildiğini açıkladı.
Hakkari'de Terör Saldırısı: 1 Şehit 00:24
Hakkari'de Terör Saldırısı: 1 Şehit 7 izlenme - 10 ay önce Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırısında 1 asker şehit oldu.
Hakkari, Şemdinli ve Çukurca'da Kepenkler Açılmadı 01:19
Hakkari, Şemdinli ve Çukurca'da Kepenkler Açılmadı 13 izlenme - 2 yıl önce Hakkari kent merkezi ile Şemdinli ve Çukurca ilçelerinde dün başlayan kepenk kapatma eylemi bugün de devam etti.