Hoşgeldiniz!

semiz

Grup Vitamin - Mov İt (Yayınlanmamış Şarkı) 03:30
Grup Vitamin - Mov İt (Yayınlanmamış Şarkı) 11.050 izlenme - 3 yıl önce Birinci Best of'unda bulunan ama Gökhan Semiz'in vefatı sonrası 2. basımda İstanbul'da şarkısıyla değiştirilip kaybolan şarkı.
Grup Vitamin & Halit Kıvanç - Hadi Anlat Bakalım Programı 03:30
Grup Vitamin & Halit Kıvanç - Hadi Anlat Bakalım Programı 905 izlenme - 4 ay önce 90lı yılların unutulmaz müzik eğlence programı Bir Başka Gece'de Halit Kıvanç'ın sunumuyla yer alan "Hadi Anlat Bakalım"; konuk Grup Vitamin. Ruhun şad olsun Gökhan Semiz.
Grup Vitamin Konseri (1996 - Antalya) 00:41
Grup Vitamin Konseri (1996 - Antalya) 3.712 izlenme - 3 yıl önce Tam doksanların ortası 96 yazının kavurucu sıcağında müthiş bi konser. muazzam bir kalabalık. Belki çok kısa ama güzel figürler var ve vitamin'in canlı performasını dinleme olanağını yakalamayanlar için nimet.
Grup Vitamin - Bol Vitamin (1990 - 47 dk) 47:27
Grup Vitamin - Bol Vitamin (1990 - 47 dk) 2.786 izlenme - 3 yıl önce İlkokul ve ortaokul yıllarımıza damga vuran en önemli unsurlardan biri de şüphesiz Grup Vitamin'di. 1990 'da "Bol Vitamin" albümüyle hayatımıza giren bu komik adamlar bugün dahi silinmemiş müthiş izler bırakmıştır.Gökhan Semiz..Saygıyla anıyor ve alkışlarla yaşatıyoruz. Grup Diskografisi ve zaman içinde değişen kadrosu : 1990 - Bol Vitamin(Gökhan Semiz, Ufuk Yıldırım, Ercan Saatçi, İzel, Sertaç Demirtaş, Emrah Anıl, Selçuk Aksoy, MuratUzunal) 1991 - Grup Vitamin (Gökhan Semiz, Ufuk Yıldırım, Ercan Saatçi, Sertaç Demirtaş, Emrah Anıl, Selçuk Aksoy, Murat Uzunal) 1992 - Yandık Desene (Gökhan Semiz, Sertaç Demirtaş, Emrah Anıl, Selçuk Aksoy) 1993 - Üşüttük (Gökhan Semiz, Sertaç Demirtaş, Emrah Anıl, Selçuk Aksoy) 1994 - Aşkın Gözyaşları (Gökhan Semiz,Emrah Anıl,Selçuk Aksoy) 1995 - Zeytinyağlı Yaprak Dolması (Gökhan Semiz,Emrah Anıl,Selçuk Aksoy) 1998 - İyi Günler Türkiye (Emrah Anıl, Selçuk Aksoy)
Grup Vitamin - İsmail (Ata Demier - 1992) 03:57
Grup Vitamin - İsmail (Ata Demier - 1992) 3.180 izlenme - 3 yıl önce İlk albümün getirdiği umulmadık başarıdan sonra yoluna Gökhan Semiz, Selçuk Aksoy, Emrah Anul ve Sertaç Demirtaş'la devam eden Grup Vitamin 1992'de çıkardıkları "Yandık Desene" adlı albümlerinde yer alan "İsmail" şarkısıyla sizlerle. Bilmeyen yoktur sanırım ancak yinede hatırlatmakta yarar var bu şarkı Dr. Alban'ın "It's My Life" şarkısının Grup Vitamin uyarlamasıdır. Klipte ise Ata Demirer oynamaktadır. İyi seyirler..
Recebim Sor Beni 05:29
Recebim Sor Beni 5.334 izlenme - 9 yıl önce İbrahim semiz tasovalı videonun tamamı
Recebim Sor Beni 01:54
Recebim Sor Beni 5.161 izlenme - 9 yıl önce İbrahim semiz taşovalı
Dünya Dursa 04:48
Dünya Dursa 15.696 izlenme - 10 yıl önce ağıt yollara,uzaklara...-dünya dursa- söz müzik:ekİn düzenleme-kayıt-mastering:alİ bakan bas gitar:barış gerekçi ney:murat gümüş elektronik,akustik gitarlar:ali bakan - kerİm tekİn - ajlan büyükburç - bariŞ akarsu - -onno tunç - uzay hepari - gökhan semİz - necdet tosun - metİn oktay - tankut öktem - sİnan sofuoĞlu
çalgı çengi gökhan semiz muhabbeti 06:30
çalgı çengi gökhan semiz muhabbeti 3.834 izlenme - 7 yıl önce on numara muhabbet
Grup Vitamin - İsmail 2 04:58
Grup Vitamin - İsmail 2 1.820 izlenme - 3 yıl önce Gezenendeki ilk devam şarkısı! Şarkı Sözler: İsmail bir tuhaf adamdır Üç kuruş için hesap sorandır Uyanık geçinir amma yalandır Tüm mal varlığı cebinde olandır Liseyi 6 yılda bitirmiş Neden bu kadar acele ettin Aklını seveyim Lan ismail Lan İsmail, Lun ismail, yuh ismail çüş ismail İSMAİL, Tek tek basarak ismail İsmail, Bade süzerek ismail İsmail, inci dizerek ismail Gel yavrum gel aman Kel başa şimşir tarak Bu ayakları artık bırak Ne işin var diskolarda Yanımda bi kız sarımtrak Ayranın yok içmeye Atla gidersin çeşmeye Bu ne perhiz, What is this Aman ismail, cant touch this Hafif piskopattır kendileri Buna Enayilik de dahildir Kızma Amcası Daha çok cahiiiil İsmail, Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz Hoop üstteyim ismail Alt dudağı yiyim senin hatrın kalmasın ismail İsmail, Çekilmez bir adam oldun yine ismail Tatsız Tuzsun, Nalet Kırdığın potlar beni aştı Bak yalnızsın herkes kaçtı İsmail de buna şaştı Aklını seveyim kaç ismail Lan ismail Atlımısın, Yavrum Bağdatlı mısın Herkes zeka yaşını sorar Lan sen bu kadar tatlı mısın Ulan ismail, yalan ismail, yulan ismail İsmail, telefonun başında çaresiz bekliyorum İsmail, Eğer açmazsan oraya geliyorum İsmail, Adresim değişti ismail Ah ben eski değilim İsmail İsmail, Kumburgaza da gittik beraber İsmail, Bağcılarda da bulunduk ismail İsmail Sorun ilçelerde değildi Çünkü sen bir angutsun ismail ....... İsmail, Varmısın yokmusun İsmail İsmail, Aç mısın Tok musun İsmail İsmail, Açım diyoor ! İsmail, Ama yemekteyiz, Rahat da içmekteyiz gülüm İsmail, resimdeyim çerçeve arıyorum İsmail, nereye koydun bulamıyorum ismail İsmail, İçim Kanar da İsmayııııııllllllll İsmail hatırlarmısın felsefe yapma İsmail, rahatta çılgın çocuk iso İsmail, Winter is kaming ismail İsmail, Kalın bişeyler al üşütürsün canım İsmail, Bak bak Bak havalara nasıl da giriliyor İsmail, No no no almıyım başkası alsın İsmail, tipim değilsin üstü kalsın ismail İsmail, sen vahşi bir hayvansın ismail İsmail, Bu fasulye yedi buçuk lira İsmail, Pırasa 3.5 geeeeel İsmail, Patlıcan sana 4 olur ismail Hıyar da sensin İsmail ! İsmail, Allah da belanı versin İsmail !
Barış Manço & Grup Vitamin - 4X21 Doludizgin Programı (1993) 30:38
Barış Manço & Grup Vitamin - 4X21 Doludizgin Programı (1993) 784 izlenme - 1 yıl önce Barış Manço'nun hazırlayıp sunduğu rahmetli Gökhan Semiz, Selçuk Aksoy, Emrah Anul, Sertaç Demirtaş'ın katılımıyla; Vitamin dağılış ve şarkıların yapılış süreciyle ilgili merak edilenleri cevaplıyorlar. Dozer Abuzer, İsmail ve Dünya Turu şarkları bonuslu. Vitamin'in Barış Manço ile 7'den 77'ye program kaydı sitede vardı. Trt arşivini açmasıyla birlikte nostalji severler için yeryüzünün derinliklerine inme fırsatı da doğmuş oldu.
Grup Vitamin - Dokundur (1991) 03:01
Grup Vitamin - Dokundur (1991) 2.085 izlenme - 3 yıl önce Grup Vitamin 1991 yılında çıkarmış oldukları "Bol Vitamin" albümünde o dönemde çok tutulan yerli ve yabancı şarkıları kullanarak hicivler yapıyordu. Dinleyeceğiniz bu şarkı MC Hammer'ın "You Cant Touch This" şarkısının Grup Vitamin versiyonudur.
Grup Vitamin - Arabesk Dinliyorum Kaşlarım Çatık 04:23
Grup Vitamin - Arabesk Dinliyorum Kaşlarım Çatık 1.451 izlenme - 3 yıl önce Star logosunun mavi olduğu zamanlardan bir video. 90larda entellerle, arabesk kültürüyle dalgasını geçmiş Grup Vitamin. Bugün Gökhan Semiz'in hala aramızda olduğunu, grubun da yeni albümler yaptığını düşünüyorum da ... Aynı bokun laciverdi gibi, hergün bir yenisi türüyor : emosu, tikisi, gotiği, izdivaçı, türlü çeşit aptalı ... Gün geçtikçe daha mı boka gidiyoruz nedir ?
Mine - Günahımsın 03:40
Mine - Günahımsın 1.311 izlenme - 3 yıl önce Ajlan-Mine ikilisi ayrılınca her iki şarkıcı yollarına bireysel olarak devam ederler. Ajlan kısacık solo kariyerine sığdırdığı ilk ve tek albümle dikkatleri çekmeyi başarır ancak genç yaşta bir trafik kazasıyla aramızdan ayrılır. Mine de solo olarak şansını dener ama ne yazık ki çok başarılı olamaz ve o da tek albümle yetinir. Geriye doksanlı yılların tozlu sayfalarında sevimli simalarıyla bir Ajlan Mine ikilisi kalır. Klipte Barış Manço'yu da görürüz çünkü klibi kendisi çekmiş ve bu genç sanatçıya destek olmak adına kendisini de gösterme lütfunu göstermiştir. Ajlan'ın olup da Mine'nin klibinin sitede yer almaması içime sinmedi doğrusu... Dikkat ettiniz mi bilmem, Barış abi "Müsaadenizle Çocuklar klibinde rol alan Gökhan Semiz ve Ajlan'ı ve klipte yer almayan Kerim Tekin'i de giderken yanında götürmüştür adeta. Alkışlarla yaşasın bu kubbede baki kalan hoş sedaları... Şarkı Sözleri (lyrics): Yalnızca bana ait bir sır bu Gönlümün kuytu köşelerinde Geceler benim seni düşünmek için Karışamaz kimse hayallerime Bu delice arzuya karşı koymadım sanma Biliyorum anlatma yasak bu sevda bana Hiçbirşey sorma ne olur sorma Neden neden bu imkansız aşka düştüm bilmiyorum Sen asla benim olmayacak kadar uzaktasın Sen en büyük günahımsın! Hiçbirşey sorma ne olur sorma Neden seni düşündükçe ağlıyorum bilmiyorum Sen dokunmaya hakkım olmayan bir yabancısın sen en büyük günahımsın!!!
Grup Vitamin - Elalarını 03:54
Grup Vitamin - Elalarını 957 izlenme - 3 yıl önce Grup Vitamin farkı mı desem ne desem..
Grup Vitamin - Özgün Müzik 04:58
Grup Vitamin - Özgün Müzik 813 izlenme - 3 yıl önce Nostalji moduna girmiş, bilgisayarımda 90’lar dinlerken kulağıma Vitamin'in bu parçası çalındı ve tebessümle birlikte ister istemez bir merak aldı beni. Acaba dedim kendi kendime, Vitamin bugün hala müzik yapıyor olsaydı nasıl olurdu? Şu an o kadar çok malzeme var ki piyasada onların ilgi alanına giren. Belki diyorum o günlerden bugünleri görüp bizi şarkılarındaki ince esprilerle ve hicivlerle uyarmak istediler ama biz onlara kulak tıkadık. Çünkü eğer öyle olmasa bu kadar fazla kalite yoksunu ses hayatımızda yer edinemezdi. Vitamin’siz kalmanın zararları bu olsa gerek.. UYARI: Yüksek dozda eleştiri ve taşlama içerir.
Semizotu 00:45
Semizotu 900 izlenme - 1 yıl önce Akşama şööööylee serin serin semizotu salatası yapmaya ne dersiniz? Valla izlerken canım çekti. Bu sebzelerin pişmişini yemez, ama çiğ çiğ yiyor. Nasıl alıştı biliyor musun? Yıkarken, salata yaparken bir bakmışım hoop ağzına atıvermiş. Karnabahar, brokoli, kabak, fasülye, semizotu hepsi çiğ yeniyor. Küçük not: Bu videoyu bir ay önce çekmiştim. O yüzden saçı uzun ve üzerinde uzun kollu kıyafet var. Şimdiiii "aaa bu sıcakta böyle mi giydirilir?", "yazıık, saçı uzun pişiyor yavrucak" demeyin diye belirteyim dedim :)
Grup Vitamin - Telefonu Çektim Direkten 02:56
Grup Vitamin - Telefonu Çektim Direkten 1.003 izlenme - 3 yıl önce Her dinleyişte insanın içini kıpır kıpır eden vitamin şarkısı. Zamanın düğün salonlarının en favori müziği. Dinleyip de sevmeyen var mıdır acaba? Vitamin için "aahh" çekmektense arkanıza yaslanıp eğlenmenizi öneririm. Uzatmayayım efenim buyrun..
Delinin Aşk Şiiri..klip İlkay Onay 03:12
Delinin Aşk Şiiri..klip İlkay Onay 2.382 izlenme - 7 yıl önce delinin aşk şiiri
Herkesi Gözyaşlarına Boğan Bir Türkü Ve Yorum ! 04:44
Herkesi Gözyaşlarına Boğan Bir Türkü Ve Yorum ! 1.476 izlenme - 7 yıl önce ağlama gözlerim mevlam kerimdir !
Gokhan Semiz -Daha Sabaha Cok Var 04:12
Gokhan Semiz -Daha Sabaha Cok Var 402 izlenme - 1 yıl önce
Yıldızlar 00:42
Yıldızlar 1.696 izlenme - 9 yıl önce
Grup Vitamin - Entelim 03:20
Grup Vitamin - Entelim 503 izlenme - 3 yıl önce Grup Vitamin' in 1992 çıkışlı Yandık Desene albümünden Entelim isimli parçanın video klibidir efendim. Oldukça az rastlanır. Gururla sunarken kaç kişi hatırlayacak diye de düşünmekteyim. Buyursunlar. not: Diğer albümleri ve şarkıları için sevgiyle andığımız Gökhan Semiz' in web sitesi: http://www.gokhansemiz.net/mainpage.htm
Sarper Semiz & Jehan Barbur & Yol Project & Evrencan Gündüz - Senden Daha Güzel 03:37
Sarper Semiz & Jehan Barbur & Yol Project & Evrencan Gündüz - Senden Daha Güzel 266 izlenme - 11 ay önce Sarper Semiz & Jehan Barbur & Yol Project vee Evrencan Gündüz - Senden Daha Güzel (Canlı Performans - Beyaz Show) 26 Mayıs 2017 Şarkı : Kimseyi görmedim ben Senden daha güzel Kimseyi tanımadım ben Senden daha özel Kimselere de bakmadım Aklımdan geçen Kimseyi tanımadım ben Senden daha güzel Sana nerden rastladım Oldum derbeder Kendimi sana sakladım Senden daha güzel Kimseleri de takmadım Ölsem değişmem Kimseyi tanımadım ben Senden daha güzel Sarper Semiz, Jehan Barbur, Yol Project ve Evrencan Gündüz söyledikleri "Senden Daha Güzel" şarkısı ile Beyaz Show'da muhteşem bir açılışa imza attılar!
Semizotu Çorbası Tarifi | Semizotu Yemeği Tarifi 04:22
Semizotu Çorbası Tarifi | Semizotu Yemeği Tarifi 444 izlenme - 2 yıl önce Leziz yemek tarifleri tarafından hazırlanan semizotu çorbası tarifi hazır. Aslında semizotu yemeği de diyebiliriz. Ispanak tarzında bir bitki olan semizotunun salatası ve yemeğinin yanında cacığı yapılabilir. Çorbası da limonlu ve yoğurtlu yenilebilir.
Grup Vitamin - İstanbul'da (Gökhan Semiz Anısına) 04:57
Grup Vitamin - İstanbul'da (Gökhan Semiz Anısına) 475 izlenme - 3 yıl önce Grup Vitamin - İstanbul'da şarkısının Gökhan Semiz'in ölümünün hemen ardından anısına düzenlenen versiyonu. İzlerken gözlerin dolmaması mümkün değil. Nur içinde uyu... Moralim bozuk, cereyan kesik, hele birde son yoksun ya, çok yazık... Sitemizde ses olarakta mevcuttur. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2834/grup-vitamin---istanbulda-sen-yoksun-ya-cok-yazik
Grup Vitamin - Sürtündürt 04:26
Grup Vitamin - Sürtündürt 476 izlenme - 3 yıl önce 1990'da ilk albümleri "Bol Vitamin"i çıkarttıklarında Türkiye'de fırtına gibi esen ve o dönemde çocukluğunu yaşamakta olan bizlerin belki de mizah anlayışını şekillendiren Grup Vitamin 1991 yılında çıkarttığı 2'nci albümü "Grup Vitamin"le gönüllerimizde 40 yıl da geçse yıkılmayacak bir taht kurmuştu.İlk albümde yer alan "Dokundur" isimle parçanın devamı niteliğindeki "Sürtündürt" karşınızda efendim. Ruhun şad olsun Gökhan Semiz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/798/grup-vitamin-dokundur
Grup Vitamin - Dokundur 03:29
Grup Vitamin - Dokundur 716 izlenme - 3 yıl önce Yu ken taç dis, yani türkçesi bana dokundurabilirsiniz. Unutulur mu? Nah mümkün.
Grup Vitamin - Turkish Kovboylar 04:59
Grup Vitamin - Turkish Kovboylar 557 izlenme - 3 yıl önce 90 ların tarzı ve girişiyle alışıla geldik müziklerden türk halkını kurtarmış,aslında müzik dinlemenin öyle dursunda melodi olsundan daha çok eğlenceli olabileceğini,dinlerken ve bu şekilde eğlenirken aynı zamanda söylemek istediklerini insanlara aktarabileceklerini piyasaya ispatlamıştır.daha sonra çok taklitleri çıktı 'doktor erol bey' gibi eğlence şarkıları çıktı ama hepsi çıktığının ertesi ayı rafa kaldırılıp unutuldu.işte grup vitamin hiç bir zaman unutulmayacak kategorisine bu şekilde girebildi çünkü ilk ve tek olarak orijinaldi,samimiydi ve kaygı hissini keyif hissine dönüştüren melodilere sahipti.üstünden yıllar geçmesine rağmen türkiye de daha iyisi çıkmayı başaramadı.
Muhteşem Bir Ekip Ve Senden Daha Güzel Şarkısı (Beyaz Show Canlı Performans) 03:46
Muhteşem Bir Ekip Ve Senden Daha Güzel Şarkısı (Beyaz Show Canlı Performans) 212 izlenme - 11 ay önce Sarper Semiz, Jehan Barbur, Yol Project ve Evrencan Gündüz söyledikleri "Senden Daha Güzel" şarkısı ile Beyaz Show'da muhteşem bir açılışa imza attılar! Sahnelerde ender görülecek bir performans... Sarper Semiz, Jehan Barbur, Yol Project ve Evrencan Gündüz aynı sahnede... Duman'ın "Senden Daha Güzel" parçasını canlı performansla seslendiren değerli sanatçılar, Beyaz Show stüdyosunu muhteşem bir atmosfere dönüştürdüler... İşte o anlar....