Hoşgeldiniz!

sempatik

Travesti İkoncanecem ile Vuslat Geceleri 03:00
Travesti İkoncanecem ile Vuslat Geceleri 3.597 izlenme - 9 ay önce Türkiye'nin yetiştirdiği, bu topraklardan çıkmış en samimi travestimiz gönüllerimizin sultanı İkoncanecem ile eğlenceli dakikalar gene bizi bekliyor kenksler. iyi seyirler.
Hayata Bakışınızı Değiştirecek Sempatik ve Çılgın Romanlar 02:38
Hayata Bakışınızı Değiştirecek Sempatik ve Çılgın Romanlar 4.521 izlenme - 2 yıl önce roman abiler hayatın isine pisine inat zengin yürekleriyle fakirlik içinde beş yıldızlı eğleniyorlar ah keşke şu kadar dedin kederin içinde böyle eğlenebilseydim dedim izlerken iyi seyirler.
Anılarda Yaşayan Adem 02:03
Anılarda Yaşayan Adem 4.445 izlenme - 2 yıl önce Kardeşimiz anılarını anlatırken adeta ânda yaşıyor. Ortamdaki 'deli bulduk konuşturalım ' mantığı tiksinti verse de anlatım çok tatlı.
Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Cem Toker'in TRT Seçim Konuşması 09:45
Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Cem Toker'in TRT Seçim Konuşması 4.757 izlenme - 2 yıl önce Sempatikliği ve halkla samimi olmasıyla gönlümüzü kazanan Liberal Demokrat Partisi Genel Başkanı Cem Toker'in TRT seçim konuşmasını sizlerle paylaşmak istedim. Siz de izleyip kararınızı ona göre verin. Hastasıyız Toker başgan...
Dj Sempatik Anladim Benım Değilsin 03:31
Dj Sempatik Anladim Benım Değilsin 2.036 izlenme - 8 yıl önce senİ çooookk sewİyorum askim pinarim
Lynne Ve Tessa 03:04
Lynne Ve Tessa 2.571 izlenme - 11 yıl önce
Dj_yasin Kuşgribi 2008 04:44
Dj_yasin Kuşgribi 2008 1.746 izlenme - 10 yıl önce kuşgrıbı remıx 2008 katkılarıyla
Kelime Oyunu - R'siz Sempatik Yarışmacı 11:44
Kelime Oyunu - R'siz Sempatik Yarışmacı 974 izlenme - 2 yıl önce "R" harfini söyleyemeyen insanlar hep sevimli gelmiştir bana ama bu kız ayrı bişey... Adnan hocamın da dediği gibi; "ahh severim ben senin güzel canını kedi canını senin"...
Ayy Bu Nu Yerim Bennn 02:05
Ayy Bu Nu Yerim Bennn 1.505 izlenme - 10 yıl önce sekere bakk yaa
Kerim Balcı'nın Yeni Görüntüsü: Asker Daha Sempatik 03:43
Kerim Balcı'nın Yeni Görüntüsü: Asker Daha Sempatik 122 izlenme - 1 yıl önce Kerim Balcı'nın Yeni Görüntüsü Asker Daha Sempatik 15 Temmuz darbe girişimi esnasında FETÖ'nün internetten yayın yapan kanalı STV'ye Londra'dan katılan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaşadığını öğrenince şoke olan Zaman yazarı Kerim Balcı'nın o geceye ilişkin görüntüleri ortaya çıktı FETÖ'nün İsrail imamlarından olan Balcı Erdoğan'ın sokağa çağırdığı halkın hayat hakkına değer vermediği küstahlığını yaparken darbeci askerlere de methiyeler dizdi Darbecilerin elinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ömür boyu hapis yatıracak dokümanlar olduğunu söyleyen Balcı FETÖ'nün askerlerini şu sözlerle övdü Askerin yayınladığı bildirge daha sempatik
Satır İle Yılan Avlayan Adamın Sorduğu Soru 01:04
Satır İle Yılan Avlayan Adamın Sorduğu Soru 211 izlenme - 3 yıl önce İzmir'de bir evin banyosuna 1 metrelik yılan girer ve haberciler de röportaj için ev sahibiyle görüşürler. Röportajda "satır"dan bahseden bey amca anahtar kelimeyi kullandığı için, artık bu kelimenin üzerine gidilecektir. Evde satırla rambovari pozlar veren güzel insan gazetecilere, "Biz de meşurleşir miyiz hemşerim? Bize de para verecekler mi?" sorularıyla sempatikliğini güçlendirir.
Muzcu 'alllooo' dede 02:00
Muzcu 'alllooo' dede 371 izlenme - 3 yıl önce Elinde muzla sokakta dolaşıp "allllo, bay bayyyy" diye bağıran neşeli dede. "yavrum nezaman?" lafından ne kadar samimi olduğunu görebilirsiniz. evet, kendisi bir deli.
Mimikleriyle Kendine Hayran Bırakan Kız 01:38
Mimikleriyle Kendine Hayran Bırakan Kız 214 izlenme - 3 yıl önce Bu tatlı mı tatlı, güzel mi güzel kızımız çektiği bir video ile internet gençliğini kendine aşık etmiş. Ve tıklanma rekorları kırıyormuş. Sergilediği değişik mimiklerle hayran kitlesi oluşturan kızımızı alkışlarlayaşıyorum üyelerine sunmaktan onur duyarım.
Senın Anayın Anayın Anayn Anayn Anyn A... kym 02:21
Senın Anayın Anayın Anayn Anayn Anyn A... kym 137 izlenme - 3 yıl önce Samimi ifadeleriyle tüm Türkiye'nin kalbini çalan sempatik dayımızın frenler boşalınca.. bu ifade olmadı ya neyse, dayımızın çenesinin bağı kopuyor efenim.
Rusya'nın Dağlısı - Mıstırıvayi İstırıvayi 2 (Rus Kızı İçerir) 00:20
Rusya'nın Dağlısı - Mıstırıvayi İstırıvayi 2 (Rus Kızı İçerir) 305 izlenme - 3 yıl önce İlk videosuyla gönüllerde taht kuran rus kezbanımızın 2. videosu vatana millete hayırlı olsun. Sonunda dayanamayıp arkadaşla beraber rusyaya kız almaya gideceğiz. Gelenler ismini yazdırsın otobüs tutucağız. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94043/rusyanin-daglisi-mistirivayi-istirivayi-rus-kizi-icerir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/95306/rus-kizi-veronika-nikitina-remix
Arabeks 03:30
Arabeks 397 izlenme - 9 yıl önce
Baslık Yok 04:35
Baslık Yok 423 izlenme - 10 yıl önce acıklamada yok
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Sempatik Çift Güldürdü! 01:36
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Sempatik Çift Güldürdü! 219 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'de Sempatik Çift Güldürdü!
Böyle Dans Böyle Kahkaha Görülmedi Kaçırmayınn 01:41
Böyle Dans Böyle Kahkaha Görülmedi Kaçırmayınn 663 izlenme - 9 yıl önce izle bence süper bir şey acayipppp komikkkkkkkkkkkkkkk
sert adam mematiyi hiç böyle görmediniz 00:34
sert adam mematiyi hiç böyle görmediniz 132 izlenme - 6 yıl önce sert adam mematiyi hiç böyle görmediniz
Mimikleriyle Kendine Hayran Bırakan Kız 2 03:12
Mimikleriyle Kendine Hayran Bırakan Kız 2 150 izlenme - 3 yıl önce Bir önceki vidyosundan da tanıdığımız Nelly Karpova yine bizi etkilemeyi başarıyor. Mimiklerinin yeterli olmadığını görmüş ki bu sefer bütün vücut hatlarını ön plana koymuş. Artık ne tür bir yerlerden teklif almak istiyorsa umarım bu sefer istediğine ulaşır, Kim bilir belki de daha değişik sitelerden kendisini takip ederiz.
Sempatik,tutsak,firari,he,canim,he,genç,kaptan 02:46
Sempatik,tutsak,firari,he,canim,he,genç,kaptan 178 izlenme - 8 yıl önce bu vİdeo çok tutulacak dİe düŞünüyorum:))))
By_sempatik 09:22
By_sempatik 90 izlenme - 9 yıl önce flintanın modifiyeli halı
Spy Lara Açığız 02:19
Spy Lara Açığız 100 izlenme - 9 yıl önce xd:
reyhan-58 03:01
reyhan-58 92 izlenme - 9 yıl önce acıklama yok
Sempatik adam Klopp! 00:05
Sempatik adam Klopp! 4 izlenme - 2 yıl önce Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp antrenmanda oyuncusu Firmino'ya beşlik atınca gülümsemeler oldu.