Hoşgeldiniz!

sempozyum

Kabuğu Soyulmuş Domatesi Kimse Almak İstemez 00:56
Kabuğu Soyulmuş Domatesi Kimse Almak İstemez 1.348 izlenme - 7 ay önce Yürüyen büyük doğu isimli sempozyumda konuşmacı olarak katılan bayanın tesettür kullanmayan kadınları soyulmuş domatese benzetmesi.
İlber Ortaylı - Laiklik Hakkında 04:43
İlber Ortaylı - Laiklik Hakkında 3.925 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce İlber Hocamızın Kırıkkale Üniversitesinin davetlisi olarak katıldığı sempozyumda laiklik üzerine yaptığı konuşmasından bir bölüm..
Laiklik - İlber Ortaylı' nin Perspektefinden 04:43
Laiklik - İlber Ortaylı' nin Perspektefinden 1.277 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin şüphesiz en iyi entel ve tarihçilerinden biri olan İlber ORTAYLI bir konferans esnasında laiklik konusunda oldukça çarpıcı açıklamalar yapmıştır.İzliyoruz efendiler!!!
sempozyum 14:04
sempozyum 1.191 izlenme - 8 yıl önce sempozyum konuşması
Ahmet Şerif İzgören - Kamuda Yeniden Yapılanma ve Politikacılar 04:47
Ahmet Şerif İzgören - Kamuda Yeniden Yapılanma ve Politikacılar 1.016 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Şerif İzgören, 1965 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü’nü okudu ve mezun oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri’nde üsteğmen rütbesine kadar görev yaptı. 1991 yılında ordudan istifa etti. Aynı yıl Ankara Üniversitesi TÖMER Bursa Şubesi’ni kurdu ve bu şubenin müdürü olarak dört yıl görev yaptı. Bu dönemde, Bursa’nın ilk kültür merkezini açtı. Türkiye’nin tek çeviri dergisini çıkarttı. On altı tiyatro, müzik, resim kulübünün fahri başkanlığını yaptı. Ahmet Şerif İzgören Eserleri; Avucunuzdaki Kelebek Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Eyvah! İş Görüşmesi Dikkat Vücudunuz Konuşuyor Süpermen ve Uğur Böceği Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır Hıdır Kişisel Gelişiyor Eşikaltı Büyücüleri Uçan Halı Babam İş Yaşamında 100 Kanguru Sarı Siyah (alıntıdır)
Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu  ile Demokrasi Üzerine 05:38
Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu ile Demokrasi Üzerine 466 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Recep Yazıcıoğlu'nun Türkiye'de iz bırakan alimler sempozyumunda demokrasi üzerine söyleyişi.
Gladio Savcısına Çeviri Krizi 01:40
Gladio Savcısına Çeviri Krizi 430 izlenme - 3 yıl önce İtalya'da Gladio'yu çökerten savcı abimiz Ankara'lara kadar gelmiş,fakat bunu bir staj fırsatı olarak gören öğrencilerimizden eltisinin torunu görümcesinin torunuyla kaçmış havasında bir çeviri izleyeceğiz.
Sevan Nişanyan - Allah Bilir, Bilmiyorum Demenin Arapçasıdır 25:35
Sevan Nişanyan - Allah Bilir, Bilmiyorum Demenin Arapçasıdır 450 izlenme - 3 yıl önce Sevan Nişanyan 1.Teoloji Sempzyumu'nda deyim yerindeyse adeta "Cevab verdi". Farklı görüşlerden insanların bir araya gelerek sorunsuz tartışabildiğine örnek olması açısından çok önemli olan bu gibi toplantılara ülkemizde ne kadar ihtiyaç olduğunu gösteriyor.
yalıkavak'ta sempozyum 04:09
yalıkavak'ta sempozyum 308 izlenme - 8 yıl önce yalıkavak'ta sempozyum
İmam-ı Rabbani Sempozyumu Başladı 01:30
İmam-ı Rabbani Sempozyumu Başladı 322 izlenme - 4 yıl önce İmam-ı Rabbani Sempozyumu (16-17 Kasım) Başladı
Attder - 1. Acil Tıp Teknisyenliği Sempozyumu 02:00
Attder - 1. Acil Tıp Teknisyenliği Sempozyumu 388 izlenme - 9 yıl önce sempozyum davetiyesi
ıı. turizmde insan kaynakları gelişimi sempozyumu 09:32
ıı. turizmde insan kaynakları gelişimi sempozyumu 236 izlenme - 7 yıl önce ıı. turizmde insan kaynakları gelişimi sempozyumu11 - 12 - 13 mart 2011 antalya
ardahan,üniversitesi,ardahan 08:07
ardahan,üniversitesi,ardahan 287 izlenme - 8 yıl önce bahtiyar, vahapzade, sempozyumu
Teke Yöresi Sempozyumu 02:38
Teke Yöresi Sempozyumu 143 izlenme - 3 yıl önce 1. Teke Yöresi Sempozyumu- Teke Yöresi'nin tartışıldığı ve 3 gün sürecek sempozyuma yaklaşık 200 bilim adamı ve araştırmacı katılıyor- MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Saatcı: - "Teke yöresine adını veren teke, yani keçi gerçekten özel bir hayvandır.
 Erzurum’da uyutan sempozyum 02:44
Erzurum’da uyutan sempozyum 174 izlenme - 5 yıl önce Sempozyumda müftü Cahit Küçükyıldız, ‘çocuk istismarını önleme’ konulu anlatımlarda bulunurken katılımcılar kafa kafaya verip uyudu. Erzurum’da düzenlenen “Çocuk istismarını önleme" konulu sempozyumda Pazaryolu İlçe Müftüsü Cahit Küçükyıldız anlatımlarda bulunurken onlarca katılımcı oturdukları koltuklarda kafa kafaya verip uyudu.Erzurum Halk Sağlığı Müdürlüğü’nce “Ruh Sağlığı Günleri” kapsamında Müftülük Konferans Salonunda “Çocuk İstismarını Önleme" konulu sempozyum düzenlendi. Sempozyumun açılış konuşmasını yapan Halk Sağlığı İl Müdürü Cumhur Hakkı Çankaya, TÜİK verilerine göre, ülke genelinde boşanma oranlarının 2012 yılına göre yüzde 2,7 artış gösterdiğini söyledi. Sempozyumda daha sonra Pazaryolu İlçe Müftüsü Cahit Küçükyıldız, ayetlerden örnekler vererek, İslamiyet öncesi kız ve erkek çocuklarına uygulanan şiddete dikkat çekti. Müftü Küçükyıldız’ın yaklaşık 45 dakikayı bulan anlatımları sırasında onlarca katılımcının oturdukları koltuklarda uyuklamaları objektiflere takıldı. Katılımcılardan üç kişinin de sempozyum sırasında kafalarını birleştirip tam uyku moduna geçmeleri ilginç görüntü oluşturdu.
Çapraz Sorgunun Etkinliğinin Artırılması 06:40
Çapraz Sorgunun Etkinliğinin Artırılması" Sempozyumu - Bozdağ (2) 102 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: "Çapraz Sorgunun Etkinliğinin Artırılması" sempozyumu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması "Çapraz Sorgunun Etkinliğinin Artırılması" sempozyumu ANKARA - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bir otelde düzenlenen, Türkiye ve ABD adalet bakanlıklarının birlikte organize ettiği, "Türkiye'de Çapraz Sorgunun Etkinliğinin Artırılması ve Eğiticilerin Eğitimi" sempozyumunun açılışında konuştu.
Matematıkcıler Derneği 06:36
Matematıkcıler Derneği 242 izlenme - 4 yıl önce Matematikçiler Derneğinin Tanıtım Videosu
prof. dr. oktay belli ile ropörtaj... 03:59
prof. dr. oktay belli ile ropörtaj... 227 izlenme - 8 yıl önce prof. dr. oktay belli 3. uluslar arasu ağrı dağı ve nuh'un gemisi sempozyumu ile ilgili açıklaması...
Dansözlü Tarım Bakanlığı Semineri 00:15
Dansözlü Tarım Bakanlığı Semineri 148 izlenme - 3 yıl önce Dansözlerin tarımdaki yeri konulu bir seminer miydi acebağ? Yani eğer öyleyse gayet mantıklı, dansözler olmasa ülke tarımı ne hallere gelirdi kim bilir? Mehdi eker bilir...
10. Genç AKADEMİ konferans salonumuz 03:00
10. Genç AKADEMİ konferans salonumuz 121 izlenme - 3 yıl önce 10. Genç AKADEMİ 20-21 Aralık 2014 de gerçekleşti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/orbilkent kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Küresel Siyaset ve Sinema Sempozyumu 01:26
Küresel Siyaset ve Sinema Sempozyumu 26 izlenme - 7 ay önce İşgal ve soykırımla özdeşleşen ABD ve İsrailli yöneticiler, dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olarak lanse edilen Nobel Barış Ödülü’ne defalarca layık görülmüştür. ABD eski Başkanları Theodore Roosvelt, Thomas W. Wilson, Jimmy Carter ve Barack Obama, ABD eski Dışişleri Bakanı Henry Kissinger, İsrail eski Başbakanları Menahem Begin, İzhak Rabin ve İsrail eski Cumhurbaşkanı Şimon Peres bunlardan bazılarıdır.
Maneviyat Psikolojisi Sempozyumu 1. Bölüm 02:09:22
Maneviyat Psikolojisi Sempozyumu 1. Bölüm 107 izlenme - 4 yıl önce Dünyada Batı Kaynaklı Bilim, Aydınlanma Çağından Bu Yana Tüm Dünyada Dalga Dalga Yayıldı. Fakat Günümüze Dek Pozitivizm Ve Materyalizme Sımsıkı Sarılmaları, Pozitif Bilimlerin Sonunu Hazırlamaya Çoktan Başladı. Bu Tıkanıklığı Çözmek Batı Toplumu İçin Hala Soru İşareti İken, Çözüm Asya Ve Doğu Toplumlarından, Maneviyat Ve İhlas Kaynağından Geliyor...
sempozyum; cevdet baycan konuşması 05:09
sempozyum; cevdet baycan konuşması 144 izlenme - 8 yıl önce 4. uluslar arası van gölü havzası sempoyumu; cevdet baycan konuşması...
Van Gölü Sempozyumu Gökemli Bir Şekilde Geçti 00:36
Van Gölü Sempozyumu Gökemli Bir Şekilde Geçti 141 izlenme - 8 yıl önce van gölü sempozyumu gökemli bir şekilde geçti
10. Genç AKADEMİ Mehmet Yörükoğlu Part 3 03:00
10. Genç AKADEMİ Mehmet Yörükoğlu Part 3 72 izlenme - 3 yıl önce 10. Genç AKADEMİ 20-21 Aralık 2014'de Congresium'da gerçekleşti
ODAK KOÇLUK SEMPOZYUMU  2010 02:24
ODAK KOÇLUK SEMPOZYUMU 2010 87 izlenme - 4 yıl önce 1. Erickson Türkiye Koçluk Sempozyumu - ODAK 2010
Balkanlarda Türk Kültürü Ve Ahilik 01:48
Balkanlarda Türk Kültürü Ve Ahilik 93 izlenme - 4 yıl önce Üsküp'te "Balkanlarda Türk Kültürü ve Ahilik" sempozyumu- Atatürk Kültür Merkezi Başkan Yardımcısı Şaban Abak: - "Balkanlarda Türk Kültürü, İslam kültürü demektir"ÜSKÜP (AA) - Makedonya'nın başkenti Üsküp'te Uluslararası Balkan Üniversitesi, Ahi Evran Üniversitesi, Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı ve Kırşehir Valiliği'nin düzenlediği "Balkanlarda Türk Kültürü ve Ahilik" sempozyumun açılışı yapıldı.
17.itü Emös 02:40
17.itü Emös 136 izlenme - 8 yıl önce 17. İtü endüstri mühendisliği öğrenci sempozyumu 23-27 Şubat 2010'da maçka'da
10. Genç AKADEMİ’de Mehmet Yörükoğlu bizlerleydi! 03:00
10. Genç AKADEMİ’de Mehmet Yörükoğlu bizlerleydi! 63 izlenme - 3 yıl önce 10. Genç AKADEMİ 20-21 Aralık 2014'de gerçekleşti! 11. Genç AKADEMİ için genc-akademi.com 24.08.2015 günü orbilkent kanalına yüklediğim '10. Genç AKADEMİ 2' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/orbilkent kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Medeniyetler Beşiği Kudüs' Sempozyumu Üsküdar'da Başladı 03:26
Medeniyetler Beşiği Kudüs' Sempozyumu Üsküdar'da Başladı 6 izlenme - 5 ay önce 'Medeniyetler Beşiği Kudüs' sempozyumu Üsküdar'da başladıİSTANBUL - Üsküdar Belediyesi tarafından Kasım ayı özel etkinlikleri kapsamında düzenlenen 'Medeniyetler Beşiği Kudüs' sempozyumu başladı.