Hoşgeldiniz!

Semptomlar Videoları İzle

Uykuda terlemenin nedenleri nelerdir? 01:27
Uykuda terlemenin nedenleri nelerdir? 50 izlenme - 2 yıl önce Uykuda terleme bir sağlık sorununun habercisi olabilir. Özellikle sonradan edinilen uykuda terleme, halsizlik ve kilo kaybı gibi semptomları beraberinde taşıyorsa mutlaka ve doktora başvurulmalı ve gerekli testler yapılmalıdır. Bununla beraber şeker hastalığı, mikrobik hastalıklar, böbrek üstü bezi ve tiroid hastalıkları da uykuda terleme yapabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Grip nasıl tedavi edilir? 00:54
Grip nasıl tedavi edilir? 29 izlenme - 1 yıl önce Grip çoğunlukla virüsler tarafından oluştuğu için, öncelikle hastanın semptomları tedavi edilmeli. Öncelikle burun tıkanıklığı varsa tuzlu su gibi burun açıcılar, öksürük varsa balgam söktürücüler kullanılmalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kekemelik nedir? 00:45
Kekemelik nedir? 9 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik konuşmanın akışının ve ritminin kesintiye uğramasıdır. Sesler ve kelimeler tekrarlarınız, uzatılır. Konuşmaya başlamada zorluklar yaşanır. Konuşmanın akışı bu semptomlara bağlı olarak bozulur. Kekemelik problemi yaşayan kişiler özgüven sorunu yaşayabilirler, bu yüzden kekemeliğin tedavi edilmesi gerekir.