Hoşgeldiniz!

semra kaynana

Sinem Umaş Semra Kaynana (Gelinim Olur Musun) 01:20
Sinem Umaş Semra Kaynana (Gelinim Olur Musun) 31.330 izlenme - 2 yıl önce Sinem Umaş Semra Kaynana (Gelinim Olur Musun) Görüntüler eski bir yarışmadan semra kaynana unutulurmu ve şimdiler işte benim stilim yarışan sinem umaş
pavyon geceleri baskentli semra kaynana 03:15
pavyon geceleri baskentli semra kaynana 22.170 izlenme - 8 yıl önce pavyon geceleri baskentli semra kaynana
başkentli resul 03:25
başkentli resul 15.853 izlenme - 8 yıl önce başkentli resul semra kaynana
çıldırtan telefon 03:08
çıldırtan telefon 12.608 izlenme - 8 yıl önce semra kaynanamızı çıldırtan telefon görüşmesi...
semra kaynana 04:10
semra kaynana 6.021 izlenme - 5 yıl önce
Sinem Umaş - Öptün mü? 04:30
Sinem Umaş - Öptün mü? 3.251 izlenme - 2 yıl önce Show TV ekranlarının evlendirme, gelin-kaynana yarışmalarından geçilmediği döneminde yayınlanan "Gelinim Olur musun" adlı yarışmada Semra hanımla karşılıklı atışmalarıyla tanıdığımız Sinem Umaş'ın yarışma biter bitmez zırt diye çıkardığı albümün çıkış şarkısı. Aynı zamanda iniş şarkısı da denebilir...
Başkentli Resul - Semra Kaynana 03:24
Başkentli Resul - Semra Kaynana 2.377 izlenme - 2 yıl önce Medyanın suyunu çıkarıp, posasını tükürdüğü Semra Kaynana'nın çoook meşhur olduğu günlerde çekilmiş bir Angaralı videosu. Oğlu merhum Ata'yı da medya şehidi olarak anmadan etmeyelim. Nitekim küçük insanların büyük hayatlar yaşama adına söhret peşinde koşmasının negatif etkilerinin en güzel örneklerinden biridir.
Her Şey Dahil'de Gergin Anlar! 06:09
Her Şey Dahil'de Gergin Anlar! 2.431 izlenme - 2 yıl önce “Her Şey Dahil”e Perşembe günü Semra kaynana, ünlü damat Caner Toygar ve ilişki uzmanı Tuğçe Işınsu konuk oldu. Kıskançlık üzerine açıklamaların yapıldığı porgramda, Semra kaynana ve Tuğçe Işınsu arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
Gay Naim ve Arkadaşı Murat 03:57
Gay Naim ve Arkadaşı Murat 1.277 izlenme - 2 yıl önce Gay barda çalışan ve Flash Tv'nin Kadrolu elemanı olan Murat, Yalçın Çakır'ın yalan testi programında makinaya bağlı arkadaşı gay Naim'i yerden yere vuruyor daha sonrada Semra kaynana'nın programına çıkıp kendine eş arıyor.
Devrekli Komik Evlenmek İstiyen Adam 02:49
Devrekli Komik Evlenmek İstiyen Adam 5.242 izlenme - 7 yıl önce devrekli komik evlenmek istiyen adamizdivaç
Semra Kaynana – Hadımköy Sapığı 03:07
Semra Kaynana – Hadımköy Sapığı 627 izlenme - 2 yıl önce Programa ön saflarda oturan bir bayana talip olduğunu söylemek için bağlanan şahıs sert kayaya toslamıştır. Talip olduğu bayanın arkadaşı gözlüğünü takarak ve Flaş tv sütüdyolarının verdiği güven ile hareket hışımla bertaraf edilmiştir.
Semra Kaynana - İleri Satış Teknikleri 01:46
Semra Kaynana - İleri Satış Teknikleri 550 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı teyzenin düşüncelerine tercüman olan Semra Kaynana , sazı eline alınca bari satış tekniklerine de vurgu yapiyim diyerek tercümanlıktan yaşam koçluğuna terfi ediyor...Bedavadan gitmeyin ey ahali, ağır ağır yavaş yavaş....
semra kaynana başkentli oyun havası 03:15
semra kaynana başkentli oyun havası 2.513 izlenme - 8 yıl önce baskentli semra kaynana
adabımuaşeret dersi 01:49
adabımuaşeret dersi 1.773 izlenme - 8 yıl önce semra kaynana dan adabımuaşeret dersleri izleyin ders alın...
Yonca Evcimik - Kendine Gel 04:53
Yonca Evcimik - Kendine Gel 485 izlenme - 2 yıl önce klibin başındaki parmak şaklatmaları ve ayak seslerini duyunca maykıl ceksın gelicek sanan o zamanın çocukları şimdinin gençlerden oluşan topluluk, bu klip size.. 45. saniyede çıkan yamyamların.. pardon dansçıların, yoncimiki pişirip yiycek gibi dans etmeleri unutulmaz bi enstantane. dansçıları demişken; mayoz bölünmüşlerdi bi ara. çıtır kızlar ve birkaç iyi adam diye.. cennete mi ya da hangi cehenneme gittiler bilmiyorum. amaan bize ne cağnım. alkışlarlayaşıyorum.com gururla sunar.. bir zamanların çıtırı "yoncimik" sizlerle..
Semra Kaynana Bilal Ulaş 03:29
Semra Kaynana Bilal Ulaş 1.040 izlenme - 6 yıl önce semra kaynana ile çekilen yine bilal ulaş'ın yönettiği bir klip
Recep Bülbülses - Beni Engellediler (Semra Kaynana İçerir) 03:47
Recep Bülbülses - Beni Engellediler (Semra Kaynana İçerir) 512 izlenme - 2 yıl önce Mikrofonu eline alır almaz sağa sola sallayan Recep Bülbülses,Sacit Aslan dan ayarı alınca bu sefer kendi ayarında bir hedef seçer o da Semra Kaynana dır...Program zıvanadan çıkıncada Recep sussun diye single sözü mü vermediler imajı mı düzeltmeye kalkmadılar...Yıldo bile "Biz seni hazırlayacağız..." dedi...e hadi artık Recep bak herkes arkanda...Not:Sacit Aslan ın buna bir hava aldırın önerisine halen gülüyorum.
dedikodunun sonu......;d 00:23
dedikodunun sonu......;d 1.913 izlenme - 8 yıl önce
Semra Teyze - 99 Erkeğe Bedelim 01:04
Semra Teyze - 99 Erkeğe Bedelim 212 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'nin izdivaç sunucusu semra teyzemiz herife hatun bulup,sorunlu evlilik yolunda ilk adımı atması gerekirken, seyircilerden aldığı gazla kendini süpermen ilan edip,Mars'a Türk bayrağını dikiyor. Niye yüz değil semra teyze ?