Hoşgeldiniz!

Semra Kaynana Videoları İzle

Sinem Umaş Semra Kaynana (Gelinim Olur Musun) 01:20
Sinem Umaş Semra Kaynana (Gelinim Olur Musun) 36.898 izlenme - 2 yıl önce Sinem Umaş Semra Kaynana (Gelinim Olur Musun) Görüntüler eski bir yarışmadan semra kaynana unutulurmu ve şimdiler işte benim stilim yarışan sinem umaş
Semra Kaynana ve Ayşe Aral Arasında Büyük Tartışma - Renkli Sayfalar 210. Bölüm (3 Mart Cuma) 06:28
Semra Kaynana ve Ayşe Aral Arasında Büyük Tartışma - Renkli Sayfalar 210. Bölüm (3 Mart Cuma) 2.902 izlenme - 4 ay önce Renkli Sayfalar'ın 210. Bölümünde konuk olan Semra kaynana ve Ayşe Aral canlı yayında birbirlerine sert cümlelerle yüklendiler! Evlendirme programında fenomenleşen Semra Yücel, eskiye dair açılan konularda Ayşe Aral'ın ithamları üzerine çok sinirlendi ve ikili arasında büyük tartışma çıktı!
pavyon geceleri baskentli semra kaynana 03:15
pavyon geceleri baskentli semra kaynana 22.237 izlenme - 8 yıl önce pavyon geceleri baskentli semra kaynana
başkentli resul 03:25
başkentli resul 15.867 izlenme - 9 yıl önce başkentli resul semra kaynana
çıldırtan telefon 03:08
çıldırtan telefon 13.068 izlenme - 8 yıl önce semra kaynanamızı çıldırtan telefon görüşmesi...
Sinem Umaş - Öptün mü? 04:30
Sinem Umaş - Öptün mü? 3.838 izlenme - 2 yıl önce Show TV ekranlarının evlendirme, gelin-kaynana yarışmalarından geçilmediği döneminde yayınlanan "Gelinim Olur musun" adlı yarışmada Semra hanımla karşılıklı atışmalarıyla tanıdığımız Sinem Umaş'ın yarışma biter bitmez zırt diye çıkardığı albümün çıkış şarkısı. Aynı zamanda iniş şarkısı da denebilir...
Başkentli Resul - Semra Kaynana 03:24
Başkentli Resul - Semra Kaynana 2.618 izlenme - 2 yıl önce Medyanın suyunu çıkarıp, posasını tükürdüğü Semra Kaynana'nın çoook meşhur olduğu günlerde çekilmiş bir Angaralı videosu. Oğlu merhum Ata'yı da medya şehidi olarak anmadan etmeyelim. Nitekim küçük insanların büyük hayatlar yaşama adına söhret peşinde koşmasının negatif etkilerinin en güzel örneklerinden biridir.
Her Şey Dahil'de Gergin Anlar! 06:09
Her Şey Dahil'de Gergin Anlar! 2.478 izlenme - 3 yıl önce “Her Şey Dahil”e Perşembe günü Semra kaynana, ünlü damat Caner Toygar ve ilişki uzmanı Tuğçe Işınsu konuk oldu. Kıskançlık üzerine açıklamaların yapıldığı porgramda, Semra kaynana ve Tuğçe Işınsu arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
Devrekli Komik Evlenmek İstiyen Adam 02:49
Devrekli Komik Evlenmek İstiyen Adam 5.252 izlenme - 8 yıl önce devrekli komik evlenmek istiyen adamizdivaç
Semra Kaynana - İleri Satış Teknikleri 01:46
Semra Kaynana - İleri Satış Teknikleri 677 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı teyzenin düşüncelerine tercüman olan Semra Kaynana , sazı eline alınca bari satış tekniklerine de vurgu yapiyim diyerek tercümanlıktan yaşam koçluğuna terfi ediyor...Bedavadan gitmeyin ey ahali, ağır ağır yavaş yavaş....
semra kaynana başkentli oyun havası 03:15
semra kaynana başkentli oyun havası 2.519 izlenme - 9 yıl önce baskentli semra kaynana
adabımuaşeret dersi 01:49
adabımuaşeret dersi 1.773 izlenme - 8 yıl önce semra kaynana dan adabımuaşeret dersleri izleyin ders alın...
Yonca Evcimik - Kendine Gel 04:53
Yonca Evcimik - Kendine Gel 556 izlenme - 2 yıl önce klibin başındaki parmak şaklatmaları ve ayak seslerini duyunca maykıl ceksın gelicek sanan o zamanın çocukları şimdinin gençlerden oluşan topluluk, bu klip size.. 45. saniyede çıkan yamyamların.. pardon dansçıların, yoncimiki pişirip yiycek gibi dans etmeleri unutulmaz bi enstantane. dansçıları demişken; mayoz bölünmüşlerdi bi ara. çıtır kızlar ve birkaç iyi adam diye.. cennete mi ya da hangi cehenneme gittiler bilmiyorum. amaan bize ne cağnım. alkışlarlayaşıyorum.com gururla sunar.. bir zamanların çıtırı "yoncimik" sizlerle..
Recep Bülbülses - Beni Engellediler (Semra Kaynana İçerir) 03:47
Recep Bülbülses - Beni Engellediler (Semra Kaynana İçerir) 636 izlenme - 2 yıl önce Mikrofonu eline alır almaz sağa sola sallayan Recep Bülbülses,Sacit Aslan dan ayarı alınca bu sefer kendi ayarında bir hedef seçer o da Semra Kaynana dır...Program zıvanadan çıkıncada Recep sussun diye single sözü mü vermediler imajı mı düzeltmeye kalkmadılar...Yıldo bile "Biz seni hazırlayacağız..." dedi...e hadi artık Recep bak herkes arkanda...Not:Sacit Aslan ın buna bir hava aldırın önerisine halen gülüyorum.
Semra Kaynana Bilal Ulaş 03:29
Semra Kaynana Bilal Ulaş 1.040 izlenme - 7 yıl önce semra kaynana ile çekilen yine bilal ulaş'ın yönettiği bir klip
Dedikodunun Sonu......;d 00:23
Dedikodunun Sonu......;d 1.925 izlenme - 9 yıl önce
Semra Teyze - 99 Erkeğe Bedelim 01:04
Semra Teyze - 99 Erkeğe Bedelim 237 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'nin izdivaç sunucusu semra teyzemiz herife hatun bulup,sorunlu evlilik yolunda ilk adımı atması gerekirken, seyircilerden aldığı gazla kendini süpermen ilan edip,Mars'a Türk bayrağını dikiyor. Niye yüz değil semra teyze ?