Hoşgeldiniz!

şemsi

kopmalik 01:50
kopmalik 68.149 izlenme - 8 yıl önce kopmalıktır izleyin
Halil Anten Takıyor - Üvey Baba (1999) 03:58
Halil Anten Takıyor - Üvey Baba (1999) 4.803 izlenme - 1 yıl önce 90'ların fenomen dizisi Üvey Baba'dan güzel bir sahne. Dansöz Fidan mahalleye yeni taşınmıştır ve anten taktırması gerekmektedir. Mahallenin erkeklerinden yardım ister.
Semsi Yastiman Canli Performans Süper... 09:56
Semsi Yastiman Canli Performans Süper... 3.523 izlenme - 8 yıl önce Şemsi yastıman canlı performans süper...
İstanbul Senin - İlk Er 05:23
İstanbul Senin - İlk Er 8.383 izlenme - 10 yıl önce İlk er adlı grubumuzun İstanbl adlı şarkısının klibi... yönetmen: serdar özkan kamera: bora temel coloring: İsmail ünal montaj: selim kemal dağlı söz-müzik: selim kemal dağlı
Vay Başımıza Gelenler - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1979 - 74 dk) 01:23:38
Vay Başımıza Gelenler - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1979 - 74 dk) 1.796 izlenme - 2 yıl önce Hapishaneden çıkan iki genç ve mahalle arkadaşları zengin olma hayaliyle bir soygun planı yaparlar. Ancak soygunu yaparken başlarına gelmedik kalmaz. Aynı yıl çekilen Köşe Kapmaca, bu filmin devamı niteliğindedir. OYUNCULAR Zeki Alasya Metin Akpınar Şemsi İnkaya Adile Naşit Memduh Ün Süleyman Turan Selim Naşit Necdet Yakın Meral Deniz Ertuğ Koruyan Filiz Bozkurt Atilla Pakdemir Çetin Başaran Yusuf Çetin Tevfik Şen Ferdi Atuner Zeki Alpan Niyazi Gökdere Cevdet Balıkçı Ali Demirel Yadigar Ejder Mustafa Doğan Cevdet Özalaş Ahmet Sert Erol Şen Tevfik Atakan Ali Yalaz Erhan Yazıcıoğlu Gazanfer Özcan Zafer Önen Sezai Altekin Esen Günay Sadettin Erbil Ayşin Atav Rıza Pekkutsal Ayton Sert YÖNETMEN Zeki Alasya YAPIM YILI 1979
Ben Sana Yandım Zühtü - Fragman (+18) 02:46
Ben Sana Yandım Zühtü - Fragman (+18) 1.487 izlenme - 2 yıl önce Şemsi İnkaya, Aysun Güven, Oya Başar, Orhan Alkan, Ali Sururi, Atilla Ergün, Cevat Kurtuluş, Perran Kutman, İlhan Hemşeri, Nilgün Ceylan, Sami Hazinses, Arap Celal, Kemal İskender, Feridun Çölgeçen'li kadrosuyla, sakarlıklarıyla meşhur Zühdü'nün öyküsü'nün anlatıldığı filmimizin fragmanını hep birlikte izliyoruz, efendim.
ŞEMSİ TEBRİZİ MUHTEŞEM ÖĞÜTLER 08:23
ŞEMSİ TEBRİZİ MUHTEŞEM ÖĞÜTLER 412 izlenme - 2 yıl önce Eşsiz öğütler... şemsi tebrizi
Bu Camiye Kuş Konmuyor 05:44
Bu Camiye Kuş Konmuyor 82 izlenme - 2 ay önce Bu camiye neden kuş konmuyor? İstanbul’un gizemlerle dolu bir şehir olduğunu biliyorsunuz. Ayaklı müze İstanbul’da; her gün geçerken gördüğümüz eserlerin arkasında yatan bir yığın gerçek ve gizem var. Bu gizemlerden biri de İstanbul’un tarihi semtlerinden olan Üsküdar’da karşımıza çıkıyor. İstanbul’a hatrı sayılır eserler bırakan Mimar Sinan’ın Boğaz’ın yanı başındaki önemli eserinin ilginç bir özelliği var. Şemsi Ahmet Paşa Camii olarak da bilinen bu eser, halk arasında Kuşkonmaz Camii olarak da anılıyor. Çünkü bu camiye kuş konamıyor. Mimar Sinan’ın ileri dehası ve İstanbul’un coğrafi şartları bir araya gelince, ortaya ilginç bir eser çıkmış. Rivayete göre Sultan II.Selim ve Sultan III.Murat’ın büyük vezirlerinden olan Şemsi Paşa, Mimar Sinan’dan kendi adına bir cami yaptırmasını istemiş ve “Kuşlar cami ve etrafına konarak kuş pislikleriyle camiyi kirletmemeli” diye de bir ricada bulunmuş. Bunun ardından Mimar Sinan, Üsküdar-Harem Sahilyolu üzerindeki bu alana camiyi inşa etmiş ve kuşların konmamasını sağlamış. PEKİ BUNU NASIL BAŞARDI? Zekasıyla yüzyıllar boyunca ayakta kalan canlı eserler bırakan Mimar Sinan, bu eserinde de yine ustalığını konuşturur. Caminin bulunduğu nokta, Karadeniz ve Marmara Denizi’nden gelen sert rüzgarların Boğaziçi’ndeki kesiştiği noktalardan biridir. Bu özellikten istifade ederek minareyi kuşları rahatsız eden bir uğultu oluşturacak şekilde konumlandırır. Bu yüzden kuşlar hem rüzgarların etkisinden dolayı, hem de çıkan yoğun uğultudan dolayı camiye konamazlar. Konsalar dahi uzun süreli kalamazlar. Üsküdar Meydanı’nın hemen yanındaki bu eserin hikayesini kaç İstanbullu biliyor?
Üvey Baba - 1. Bolum 57:07
Üvey Baba - 1. Bolum 736 izlenme - 2 yıl önce Üvey baba çocukken manyak gibi izlediğim, psikolojimi bozan diziydi. en çok da lamia'ya üzülürdük doğal olarak. kızı o çocuk haliyle en son pazarlıyorlardı, son anda kurtulmuştu, ama ben hala izliyodum diziyi. lan biri de gelip ekran başından kaldırmadı. bu dizi bitti, üstüne bir de şemsi inkaya'nın vampir olduğu bir dizi başladı. travma geçirmek üzereydim ki şemsi inkaya'nın iyi bir vampir olduğu anlaşıldı ve herkes mutlu mesut hayatına devam etti. Bende dedimki 1. Bölümünü bir paylasim
vali filmi fragmanı 02:12
vali filmi fragmanı 4.317 izlenme - 9 yıl önce gİdenler gerİ gelmeyecek ama hesap kapanacak!!! 9 ocak'ta sinemalarda...
Şemsi Yastıman - Suda Oynar Balık 07:01
Şemsi Yastıman - Suda Oynar Balık 514 izlenme - 2 yıl önce Şemsin Yastıman'ın 1982'deki konserinden bi kesit. Kırşehir'li halk ozanımız güzel türkülerimizden olan suda oynar balığı dile getirmiş, onun öncesinde doğaçlama espirileriyle, ince nağmeleriyle ortama renk katmıştır. tepeden tırnağa anadolu insanının ince zekâsı işte. böyle güzide değerimizi saygıyla ve rahmetle anıyoruz.
Şems İ Tebrizi'nin 40 Kuralı & Serdar Ortaç'ın Sesinden 18:11
Şems İ Tebrizi'nin 40 Kuralı & Serdar Ortaç'ın Sesinden 1.250 izlenme - 6 yıl önce şems i tebrizi'nin 40 kuralı & serdar ortaç'ın sesinden
fatih gürgün-şemsi yastıman 03:24
fatih gürgün-şemsi yastıman 1.223 izlenme - 7 yıl önce kırşehirli ozan-şemsi yastıman
Şemsi Yastıman - Bir Anadolu Hikayesi 02:46
Şemsi Yastıman - Bir Anadolu Hikayesi 354 izlenme - 2 yıl önce Kırşehirli ünlü saz ustası Şemsi Yastıman'ın konuk sanatçı olarak katıldığı mekanda, konuktu misafirdi derken aklına Anadolu'da yaşanan bir hikaye geliyor. Kendisine has konuşmasıyla ve esprileriyle başlıyor anlatmaya. Memmediaağğnn...
Güzçiçeği Defnediliyor-Şemsi Belli 05:00
Güzçiçeği Defnediliyor-Şemsi Belli 1.082 izlenme - 8 yıl önce hazin bir son..şemsi bellinin acıları
Üvey Baba - 3. Bölüm 22:43
Üvey Baba - 3. Bölüm 557 izlenme - 2 yıl önce ilk yayınlandığı tarihten itibaren gönüllerde taht kurmuş, usta oyuncu şemsi inkaya'nın canlandırdığı 'halil' in ve küçük ailesinin etrafında gelişen olayların ele alındığı efsane dizimizin 3. bölümü. alkışlarla izliyoruz efendim.
Çeşitli Sanatçılar - Şemsi Kız 04:19
Çeşitli Sanatçılar - Şemsi Kız 783 izlenme - 5 yıl önce
Şemsi Yastıman - Uzaylılar Hoşgeldiniz 04:54
Şemsi Yastıman - Uzaylılar Hoşgeldiniz 484 izlenme - 2 yıl önce Aşıklık geleneğinin önemli isimlerinden halk ozanı Şemsi Yatsıman'ın güzide taşlaması 'Uzaylılar Hoşgeldiniz". Siz site sakinlerinin beğenisine sunuyorum.
Gırgıriye Film Müzikleri - Dönemezsin Sen 04:25
Gırgıriye Film Müzikleri - Dönemezsin Sen 544 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Müjdat Gezen, Gülşen Bubikoğlu, Perran Kutman, Munir Özkul, Şemsi İnkaya ve Adile Naşit' in paylaştığı Gırgıriye (1981) filminin müziklerinden ''Dönemezsin Sen''. Gırgıriye serilerinde Gülşen Bubikoğlu' nun söylediği şarkıların gerçek sesi Özlem Uluğaşkun tarafından yorumlanan unutulmaz bir eser.
Metin Akpınar'ın Zor Anları - Vay Başımıza Gelenler 02:53
Metin Akpınar'ın Zor Anları - Vay Başımıza Gelenler 598 izlenme - 3 yıl önce Vay başımıza gelenler filminde Metin Akpınar'ın Galata kulesindeki büyük soygunu gerçekleştirebilmesi için yapması gereken bir şey kalmıştır. O da seksi ev sahibinin evinden telefoncu numarasıyla çatıya çıkıp planı gerçekleştirebilmek için halatı germesi. Ancak metin akpınar için kapı çalındığı an zor dakikalar başlamıştır.
Gırgıriye Film Müzikleri - Kim Bilir 04:39
Gırgıriye Film Müzikleri - Kim Bilir 424 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Müjdat Gezen, Gülşen Bubikoğlu, Perran Kutman, Munir Özkul ve Adile Naşit' in paylaştığı Gırgıriye filminin müziklerinden ''Kim Bilir''. Gırgıriye serilerinde Gülşen Bubikoğlu' nun söylediği şarkıların gerçek sesi Özlem Uluğaşkun tarafından yorumlanan şarkı alkışlarla yaşayanlara gelsin ..
Emmoğlu-Şemsi Belli 03:54
Emmoğlu-Şemsi Belli 1.189 izlenme - 8 yıl önce tüm zamanların dinlenme rekortmeni emmoğlunu birde böyle dinleyin
Piyanist İlhan Ve Akkuşlu Metin Çarığımın Bağları 02:36
Piyanist İlhan Ve Akkuşlu Metin Çarığımın Bağları 2.644 izlenme - 8 yıl önce çariğimin bağlari duman almış dağları
Çarkıfelek Yılbaşı Özel 07:05
Çarkıfelek Yılbaşı Özel 384 izlenme - 2 yıl önce Çarkıfelek programını Tarık Tarcan'ın sunduğu yıllarda yapılmış özel program.Ünlü oyuncular Peker Açıkalın, Nilgün Belgün, Asuman Arsan,Şemsi İnkaya ile hoş bir program olmuş.Ancak Tarık Tarcan kazmalığını yine kanıtlıyor.Peker Açıkalın döktürüyor.Buket Derelioğlu android misin dedirtiyor.
Bir Yangının Külü-Şemsi Belli 03:43
Bir Yangının Külü-Şemsi Belli 1.102 izlenme - 8 yıl önce ölümsüz bir eser şemsi belliden
Novak Djokovic, Top Toplayıcı Çocukla Sohbet Etti 01:46
Novak Djokovic, Top Toplayıcı Çocukla Sohbet Etti 354 izlenme - 3 yıl önce Yağmur nedeniyle ara verilen Roland Garros maçında Novak Djokovic, top toplayıcı çocuğu yanına aldı ve sohbet etti.
Cankuşum-Şemsi Belli 05:14
Cankuşum-Şemsi Belli 912 izlenme - 8 yıl önce türk sineması tadında güzel bir şiir
Emmoğlu 06:25
Emmoğlu 570 izlenme - 5 yıl önce Emmoğlu
Anayasso - Selda Bağcan & Moğollar 03:04
Anayasso - Selda Bağcan & Moğollar 190 izlenme - 2 yıl önce Sözleri Şemsi Belli ye ait olan şiirin Selda Bağcan ve Moğollar tarafından bestelenmiş halidir. Selda ve Moğollar ın 1971 senesinde piyasa sürdükleri Türkülerimiz 1 albümlerinde yer almıştır. Sözleriyle dönem hakkında ince tüyolar verir dinleyenine. Şarkı, bir çok protest şarkının yapılıp, seslendirilmesine de ön ayak olmuştur.
Şemsi Yastıman - Memleket Hasreti / Konya Oturak Havası (45'lik) 08:14
Şemsi Yastıman - Memleket Hasreti / Konya Oturak Havası (45'lik) 23 izlenme - 2 ay önce ŞEMSİ YASTIMAN - MEMLEKET HASRETİ / KONYA OTURAK HAVASI (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 2014) Şarkı Listesi: 1.Memleket Hasreti 00:00 2.Konya Oturak Havası 04:36 Download Linkleri: TTNET Müzik: https://www.ttnetmuzik.com.tr/sa/341670 iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/memleket-hasreti-single/id946589833?l=tr