Hoşgeldiniz!

Şemsi Videoları

kopmalik 01:50
kopmalik 67.698 izlenme - 7 yıl önce kopmalıktır izleyin
Halil Anten Takıyor - Üvey Baba (1999) 03:58
Halil Anten Takıyor - Üvey Baba (1999) 4.094 izlenme - 10 ay önce 90'ların fenomen dizisi Üvey Baba'dan güzel bir sahne. Dansöz Fidan mahalleye yeni taşınmıştır ve anten taktırması gerekmektedir. Mahallenin erkeklerinden yardım ister.
Semsi Yastiman Canli Performans Süper... 09:56
Semsi Yastiman Canli Performans Süper... 3.488 izlenme - 7 yıl önce Şemsi yastıman canlı performans süper...
İstanbul Senin - İlk Er 05:23
İstanbul Senin - İlk Er 8.383 izlenme - 9 yıl önce İlk er adlı grubumuzun İstanbl adlı şarkısının klibi... yönetmen: serdar özkan kamera: bora temel coloring: İsmail ünal montaj: selim kemal dağlı söz-müzik: selim kemal dağlı
Vay Başımıza Gelenler - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1979 - 74 dk) 01:23:38
Vay Başımıza Gelenler - Zeki Alasya & Metin Akpınar (1979 - 74 dk) 1.478 izlenme - 1 yıl önce Hapishaneden çıkan iki genç ve mahalle arkadaşları zengin olma hayaliyle bir soygun planı yaparlar. Ancak soygunu yaparken başlarına gelmedik kalmaz. Aynı yıl çekilen Köşe Kapmaca, bu filmin devamı niteliğindedir. OYUNCULAR Zeki Alasya Metin Akpınar Şemsi İnkaya Adile Naşit Memduh Ün Süleyman Turan Selim Naşit Necdet Yakın Meral Deniz Ertuğ Koruyan Filiz Bozkurt Atilla Pakdemir Çetin Başaran Yusuf Çetin Tevfik Şen Ferdi Atuner Zeki Alpan Niyazi Gökdere Cevdet Balıkçı Ali Demirel Yadigar Ejder Mustafa Doğan Cevdet Özalaş Ahmet Sert Erol Şen Tevfik Atakan Ali Yalaz Erhan Yazıcıoğlu Gazanfer Özcan Zafer Önen Sezai Altekin Esen Günay Sadettin Erbil Ayşin Atav Rıza Pekkutsal Ayton Sert YÖNETMEN Zeki Alasya YAPIM YILI 1979
Ben Sana Yandım Zühtü - Fragman (+18) 02:46
Ben Sana Yandım Zühtü - Fragman (+18) 803 izlenme - 1 yıl önce Şemsi İnkaya, Aysun Güven, Oya Başar, Orhan Alkan, Ali Sururi, Atilla Ergün, Cevat Kurtuluş, Perran Kutman, İlhan Hemşeri, Nilgün Ceylan, Sami Hazinses, Arap Celal, Kemal İskender, Feridun Çölgeçen'li kadrosuyla, sakarlıklarıyla meşhur Zühdü'nün öyküsü'nün anlatıldığı filmimizin fragmanını hep birlikte izliyoruz, efendim.
vali filmi fragmanı 02:12
vali filmi fragmanı 4.301 izlenme - 8 yıl önce gİdenler gerİ gelmeyecek ama hesap kapanacak!!! 9 ocak'ta sinemalarda...
Üvey Baba - 1. Bolum 57:07
Üvey Baba - 1. Bolum 474 izlenme - 1 yıl önce Üvey baba çocukken manyak gibi izlediğim, psikolojimi bozan diziydi. en çok da lamia'ya üzülürdük doğal olarak. kızı o çocuk haliyle en son pazarlıyorlardı, son anda kurtulmuştu, ama ben hala izliyodum diziyi. lan biri de gelip ekran başından kaldırmadı. bu dizi bitti, üstüne bir de şemsi inkaya'nın vampir olduğu bir dizi başladı. travma geçirmek üzereydim ki şemsi inkaya'nın iyi bir vampir olduğu anlaşıldı ve herkes mutlu mesut hayatına devam etti. Bende dedimki 1. Bölümünü bir paylasim
Şemsi Yastıman - Suda Oynar Balık 07:01
Şemsi Yastıman - Suda Oynar Balık 382 izlenme - 1 yıl önce Şemsin Yastıman'ın 1982'deki konserinden bi kesit. Kırşehir'li halk ozanımız güzel türkülerimizden olan suda oynar balığı dile getirmiş, onun öncesinde doğaçlama espirileriyle, ince nağmeleriyle ortama renk katmıştır. tepeden tırnağa anadolu insanının ince zekâsı işte. böyle güzide değerimizi saygıyla ve rahmetle anıyoruz.
Şems İ Tebrizi'nin 40 Kuralı & Serdar Ortaç'ın Sesinden 18:11
Şems İ Tebrizi'nin 40 Kuralı & Serdar Ortaç'ın Sesinden 1.224 izlenme - 5 yıl önce şems i tebrizi'nin 40 kuralı & serdar ortaç'ın sesinden
ŞEMSİ TEBRİZİ MUHTEŞEM ÖĞÜTLER 08:23
ŞEMSİ TEBRİZİ MUHTEŞEM ÖĞÜTLER 178 izlenme - 1 yıl önce Eşsiz öğütler... şemsi tebrizi
fatih gürgün-şemsi yastıman 03:24
fatih gürgün-şemsi yastıman 1.214 izlenme - 7 yıl önce kırşehirli ozan-şemsi yastıman
Çeşitli Sanatçılar - Şemsi Kız 04:19
Çeşitli Sanatçılar - Şemsi Kız 775 izlenme - 5 yıl önce
Şemsi Yastıman - Bir Anadolu Hikayesi 02:46
Şemsi Yastıman - Bir Anadolu Hikayesi 249 izlenme - 1 yıl önce Kırşehirli ünlü saz ustası Şemsi Yastıman'ın konuk sanatçı olarak katıldığı mekanda, konuktu misafirdi derken aklına Anadolu'da yaşanan bir hikaye geliyor. Kendisine has konuşmasıyla ve esprileriyle başlıyor anlatmaya. Memmediaağğnn...
Güzçiçeği Defnediliyor-Şemsi Belli 05:00
Güzçiçeği Defnediliyor-Şemsi Belli 1.022 izlenme - 8 yıl önce hazin bir son..şemsi bellinin acıları
Gırgıriye Film Müzikleri - Dönemezsin Sen 04:25
Gırgıriye Film Müzikleri - Dönemezsin Sen 416 izlenme - 1 yıl önce Başrollerini Müjdat Gezen, Gülşen Bubikoğlu, Perran Kutman, Munir Özkul, Şemsi İnkaya ve Adile Naşit' in paylaştığı Gırgıriye (1981) filminin müziklerinden ''Dönemezsin Sen''. Gırgıriye serilerinde Gülşen Bubikoğlu' nun söylediği şarkıların gerçek sesi Özlem Uluğaşkun tarafından yorumlanan unutulmaz bir eser.
Metin Akpınar'ın Zor Anları - Vay Başımıza Gelenler 02:53
Metin Akpınar'ın Zor Anları - Vay Başımıza Gelenler 519 izlenme - 2 yıl önce Vay başımıza gelenler filminde Metin Akpınar'ın Galata kulesindeki büyük soygunu gerçekleştirebilmesi için yapması gereken bir şey kalmıştır. O da seksi ev sahibinin evinden telefoncu numarasıyla çatıya çıkıp planı gerçekleştirebilmek için halatı germesi. Ancak metin akpınar için kapı çalındığı an zor dakikalar başlamıştır.
Gırgıriye Film Müzikleri - Kim Bilir 04:39
Gırgıriye Film Müzikleri - Kim Bilir 345 izlenme - 1 yıl önce Başrollerini Müjdat Gezen, Gülşen Bubikoğlu, Perran Kutman, Munir Özkul ve Adile Naşit' in paylaştığı Gırgıriye filminin müziklerinden ''Kim Bilir''. Gırgıriye serilerinde Gülşen Bubikoğlu' nun söylediği şarkıların gerçek sesi Özlem Uluğaşkun tarafından yorumlanan şarkı alkışlarla yaşayanlara gelsin ..
Üvey Baba - 3. Bölüm 22:43
Üvey Baba - 3. Bölüm 401 izlenme - 2 yıl önce ilk yayınlandığı tarihten itibaren gönüllerde taht kurmuş, usta oyuncu şemsi inkaya'nın canlandırdığı 'halil' in ve küçük ailesinin etrafında gelişen olayların ele alındığı efsane dizimizin 3. bölümü. alkışlarla izliyoruz efendim.
Emmoğlu-Şemsi Belli 03:54
Emmoğlu-Şemsi Belli 1.181 izlenme - 8 yıl önce tüm zamanların dinlenme rekortmeni emmoğlunu birde böyle dinleyin
Piyanist İlhan Ve Akkuşlu Metin Çarığımın Bağları 02:36
Piyanist İlhan Ve Akkuşlu Metin Çarığımın Bağları 2.595 izlenme - 8 yıl önce çariğimin bağlari duman almış dağları
Çarkıfelek Yılbaşı Özel 07:05
Çarkıfelek Yılbaşı Özel 322 izlenme - 1 yıl önce Çarkıfelek programını Tarık Tarcan'ın sunduğu yıllarda yapılmış özel program.Ünlü oyuncular Peker Açıkalın, Nilgün Belgün, Asuman Arsan,Şemsi İnkaya ile hoş bir program olmuş.Ancak Tarık Tarcan kazmalığını yine kanıtlıyor.Peker Açıkalın döktürüyor.Buket Derelioğlu android misin dedirtiyor.
Bir Yangının Külü-Şemsi Belli 03:43
Bir Yangının Külü-Şemsi Belli 1.091 izlenme - 8 yıl önce ölümsüz bir eser şemsi belliden
Novak Djokovic, Top Toplayıcı Çocukla Sohbet Etti 01:46
Novak Djokovic, Top Toplayıcı Çocukla Sohbet Etti 340 izlenme - 3 yıl önce Yağmur nedeniyle ara verilen Roland Garros maçında Novak Djokovic, top toplayıcı çocuğu yanına aldı ve sohbet etti.
Şemsi Yastıman - Uzaylılar Hoşgeldiniz 04:54
Şemsi Yastıman - Uzaylılar Hoşgeldiniz 212 izlenme - 1 yıl önce Aşıklık geleneğinin önemli isimlerinden halk ozanı Şemsi Yatsıman'ın güzide taşlaması 'Uzaylılar Hoşgeldiniz". Siz site sakinlerinin beğenisine sunuyorum.
Emmoğlu 06:25
Emmoğlu 565 izlenme - 5 yıl önce Emmoğlu
Cankuşum-Şemsi Belli 05:14
Cankuşum-Şemsi Belli 885 izlenme - 8 yıl önce türk sineması tadında güzel bir şiir
Anayasso - Selda Bağcan & Moğollar 03:04
Anayasso - Selda Bağcan & Moğollar 149 izlenme - 1 yıl önce Sözleri Şemsi Belli ye ait olan şiirin Selda Bağcan ve Moğollar tarafından bestelenmiş halidir. Selda ve Moğollar ın 1971 senesinde piyasa sürdükleri Türkülerimiz 1 albümlerinde yer almıştır. Sözleriyle dönem hakkında ince tüyolar verir dinleyenine. Şarkı, bir çok protest şarkının yapılıp, seslendirilmesine de ön ayak olmuştur.
Şemsi Yastıman - Arıyom da Bulamıyom (Official Audio) 05:08
Şemsi Yastıman - Arıyom da Bulamıyom (Official Audio) 6 izlenme - 3 hafta önce Arıyom da Bulamıyom - Şemsi Yastıman (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1970)
Emmolu-Şemsi Belli 03:54
Emmolu-Şemsi Belli 673 izlenme - 8 yıl önce tüm zamanların en çok bilinen şiiri..tamamını dinleyin