Hoşgeldiniz!

Semt Videoları İzle

Heijan Feat Muti - Abin Dızo Bremın 02:30
Heijan Feat Muti - Abin Dızo Bremın 15.103 izlenme - 4 ay önce Youtube öyle bir yer ki Sagopa dinlerken birden bire size küçük sürprizler yapıp arabesk rap çalıyor neyse ya, ne yazıyım bilemedim ama bu ŞEYİ dinlemenizi istedim...
Aleyna Tilki'yi Parmakla Gösteren Semt Çocukları 00:21
Aleyna Tilki'yi Parmakla Gösteren Semt Çocukları 11.135 izlenme - 7 ay önce Aleyna Tilki yaptığı açıklamada bu tür eleştirileri hoş karşıladığını belirterek, “Ben zaten hep popülerdim. Parmakla gösterilen bir insandım. Eleştiriler ilk defa yaşadığım bir şey değil” demişti . Aleyna Tilki'yi parmakla gösteren semt çocukları bulundu.
Bağcılar Denince Aklınıza Gelen İlk Şey ? - Sokak Röportajı 02:50
Bağcılar Denince Aklınıza Gelen İlk Şey ? - Sokak Röportajı 2.611 izlenme - 2 yıl önce Bir günde Bağcılar olunmuyor. Bu bir kültür, bu bir yaşam tarzı, bu bir birikmişlik. Yılların kendine getirdiği şeyleri reddetmeyen, harmanlamasını bilen, sindiren Bağcılar hakkında insanlar ne düşünüyor.
Semtlere Göre Kız Tipleri 06:47
Semtlere Göre Kız Tipleri 131 izlenme - 4 hafta önce İstanbul semtlerine göre kızların davranışları ve konuşmaları bakalım nasıl fark ediyormuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kuştepe Blues - Belgesel (2004 - 42 Dk) 41:11
Kuştepe Blues - Belgesel (2004 - 42 Dk) 1.668 izlenme - 2 yıl önce ''Kuştepe Blues" bir kampüsü Kuştepe'de bulunan Bilgi Üniversitesi'nin semtin çocuklarıyla beraber gerçekleştirdiği müzikal çalışmaları ve karşılıklı etkileşimleri anlatıyor. Esasen Kuştepe sokaklarında dolaşan ve kulaktan dolma, alaylı müzisyenlere müzik dersi veren eğitimciler anlatılmaktadır. Yönetmen: Nedim Hazar (Bora) Yıl: 2004
Beykozlu Amatör Oyunculardan Semt-i Şahane Beykoz Oyunu 04:34
Beykozlu Amatör Oyunculardan Semt-i Şahane Beykoz Oyunu 38 izlenme - 6 gün önce Beykozlu amatör oyunculardan Semt-i Şahane Beykoz oyunu İSTANBUL - Tamamı Beykozlu olan, farklı mesleklere sahip insanlardan oluşan amatör oyuncular, Semt-i Şahane Beykoz adlı tiyatro oyununu sergiledi.
adana güvercinleri 01:12
adana güvercinleri 1.456 izlenme - 8 yıl önce
Semt Çocuğu Sözleri 07:50
Semt Çocuğu Sözleri 511 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar bi Scorp videosuyla daha sizlerle beraberiz. Bu sefer arkadaşlarımız aklına gelen semt sözlerini söylemiş. İyi seyirler.
Semt Oturuşu 00:04
Semt Oturuşu 318 izlenme - 2 yıl önce Semt Oturuşu - yeni vine
Kaman Semt Pazarı - Anadolu Kadınları 04:01
Kaman Semt Pazarı - Anadolu Kadınları 498 izlenme - 4 yıl önce Kaman Semt Pazarı
Semt Aşkıyla Yandık . . // Fırat Duruak 02:03
Semt Aşkıyla Yandık . . // Fırat Duruak 648 izlenme - 6 yıl önce
Karın Ağrısı Şikayetiyle Gittiği Semt Polikliniğinden Topallayarak Çıktı 01:51
Karın Ağrısı Şikayetiyle Gittiği Semt Polikliniğinden Topallayarak Çıktı 59 izlenme - 5 ay önce Antalya'da genç kadın, karın ağrısıyla gittiği poliklinikte vurulan iğnenin ardından eşinin kucağında eve döndü. 2 aydır sol bacağını kullanamayan kadın, suç duyurusunda bulundu.
Grup Çağrı - Bir Yürek Kaldı Avucumda 03:21
Grup Çağrı - Bir Yürek Kaldı Avucumda 302 izlenme - 2 yıl önce Gerçek müzisyenlerden (Cem Akgün, Tevfik Tufan, Can Öztaş) oluşan ve Akdeniz ezgileri ile Türk kültürünü harmanlayan Grup Çağrı'nın en bilinen şarkısı. Adminin notu: yar semtinden gelen rüzgar; "seni unuttu!.." der gelir. (Sabahattin ALİ - Hapishane Şarkısı 2)
bagcilar inönü genclik ortam cocukları 02:18
bagcilar inönü genclik ortam cocukları 1.106 izlenme - 8 yıl önce İnönü bagcilar genclik semt gitarlı bagcılar
beşiktaş - man utd maci oncesi semtimiz 00:40
beşiktaş - man utd maci oncesi semtimiz 645 izlenme - 8 yıl önce besiktasim benim biricik sevgilim . . .
Çözeriz - Kısa Film 01:47
Çözeriz - Kısa Film 246 izlenme - 2 yıl önce Esenler'de günlük yaşantıda ayanlarını kelime dağarcığı, konuşma stilini, ticaret ve alışverişlerini anlatan çok gerçekçi bir kısa film.
Seyfi Yolcu - Gizli Sevdam Amatör Muhteşem Ses [gizli Sevdam Anla Beni] 01:26
Seyfi Yolcu - Gizli Sevdam Amatör Muhteşem Ses [gizli Sevdam Anla Beni] 92 izlenme - 11 ay önce Gaziosman paşa 'da sıradan bir gün .. Sizin korkup giremediginiz yerlerde ne yetenekler var ah bi keşfedebilseniz .. Ağzına yüreğine saglık kardeşim . Abone olmayı unutmayın ..
Pazarın Yıkılma Anı Güvelik Kamerasında 01:28
Pazarın Yıkılma Anı Güvelik Kamerasında 27 izlenme - 3 ay önce Ağrı’da Sabit Semt Pazarı’nın çökme anı güvenlik kameralarına yansıdı. Çatının çatırdaması ile kaçmaya çalışan vatandaşlar büyük panik yaşadılar.
Yalvaç Pazarından Nostaljik Görüntüler 05:34
Yalvaç Pazarından Nostaljik Görüntüler 135 izlenme - 2 yıl önce Daha bir çoğunuzun planının bile yapılmadığı 1990 yılına gidiyoruz. Nostaljik görüntülerle sizi başbaşa bırakıyorum.
tombala ortaya 3lu cektir kartala 00:36
tombala ortaya 3lu cektir kartala 297 izlenme - 8 yıl önce tombala ortaya . . 1 . 2 . 3 . besiktass
Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı 00:05
Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı 88 izlenme - 2 yıl önce Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı
Bağzı Semt Abileri 00:06
Bağzı Semt Abileri 125 izlenme - 3 yıl önce Bağzı semt abileri
Şizofren Semt çocuğu değişken ruh hali 00:06
Şizofren Semt çocuğu değişken ruh hali 101 izlenme - 2 yıl önce Şizofren Semt çocuğu değişken ruh hali - yeni vine
kasimpaŞa zİyafet sokaĞi 04:28
kasimpaŞa zİyafet sokaĞi 641 izlenme - 8 yıl önce sadece kasimpaŞaliyiz
Behiye Aksoy- Semti Dildâre Bu Demler Güzerin Var Mı Sabâ 02:48
Behiye Aksoy- Semti Dildâre Bu Demler Güzerin Var Mı Sabâ 133 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Beste: Suphi Ziya Özbekkan Güfte: Sami Paşa Makam: Saba Usûl: Aksak *** Semt-i dildare bu demler güzerin var mı Saba Dil-i hasretzedeye nev haberin var mı Saba Ben giriftar-ı elem bülbül-i efganzedeyim Verd-i bağ-ı emelimden haberin var mı Saba Çin-i gisunda o şuhun eserin var mı Saba"
Manu Maçı Öncesi Semt 00:46
Manu Maçı Öncesi Semt 234 izlenme - 8 yıl önce sevinmek için sevmedik
 Semt Abilerinden Hayat Dersleri 00:06
Semt Abilerinden Hayat Dersleri 104 izlenme - 3 yıl önce Semt abilerinden hayat dersleri
Semtini Unutan semt çocuğu 00:06
Semtini Unutan semt çocuğu 66 izlenme - 2 yıl önce Semtini Unutan semt çocuğu
Şekilli Gencler ve Semt Çocuğu 00:06
Şekilli Gencler ve Semt Çocuğu 61 izlenme - 2 yıl önce Şekilli Gencler ve Semt Çocuğu Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Fatih'te Keçeci Karabaş Semt Konağı Hizmete Açıldı 04:16
Fatih'te Keçeci Karabaş Semt Konağı Hizmete Açıldı 6 izlenme - 2 ay önce Fatih'te Keçeci Karabaş Semt Konağı hizmete açıldı Başkan Mustafa Demir: "16 Nisan, olmak ya da olmamaktır"İSTANBUL - Keçeci Karabaş Semt Konağı, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'in katılımıyla gerçekleşen törenle hizmete açıldı.