Hoşgeldiniz!

semt

Aleyna Tilki'yi Parmakla Gösteren Semt Çocukları 00:21
Aleyna Tilki'yi Parmakla Gösteren Semt Çocukları 6.145 izlenme - 6 gün önce Aleyna Tilki yaptığı açıklamada bu tür eleştirileri hoş karşıladığını belirterek, “Ben zaten hep popülerdim. Parmakla gösterilen bir insandım. Eleştiriler ilk defa yaşadığım bir şey değil” demişti . Aleyna Tilki'yi parmakla gösteren semt çocukları bulundu.
Bağcılar Denince Aklınıza Gelen İlk Şey ? - Sokak Röportajı 02:50
Bağcılar Denince Aklınıza Gelen İlk Şey ? - Sokak Röportajı 2.479 izlenme - 12 ay önce Bir günde Bağcılar olunmuyor. Bu bir kültür, bu bir yaşam tarzı, bu bir birikmişlik. Yılların kendine getirdiği şeyleri reddetmeyen, harmanlamasını bilen, sindiren Bağcılar hakkında insanlar ne düşünüyor.
adana güvercinleri 01:12
adana güvercinleri 1.448 izlenme - 7 yıl önce
Semt Çocuğu Sözleri 07:50
Semt Çocuğu Sözleri 443 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar bi Scorp videosuyla daha sizlerle beraberiz. Bu sefer arkadaşlarımız aklına gelen semt sözlerini söylemiş. İyi seyirler.
Semt Oturuşu 00:04
Semt Oturuşu 257 izlenme - 2 yıl önce Semt Oturuşu - yeni vine
Kaman Semt Pazarı - Anadolu Kadınları 04:01
Kaman Semt Pazarı - Anadolu Kadınları 448 izlenme - 3 yıl önce Kaman Semt Pazarı
semt aşkıyla yandık . . // fırat duruak 02:03
semt aşkıyla yandık . . // fırat duruak 642 izlenme - 5 yıl önce
Grup Çağrı - Bir Yürek Kaldı Avucumda 03:21
Grup Çağrı - Bir Yürek Kaldı Avucumda 224 izlenme - 1 yıl önce Gerçek müzisyenlerden (Cem Akgün, Tevfik Tufan, Can Öztaş) oluşan ve Akdeniz ezgileri ile Türk kültürünü harmanlayan Grup Çağrı'nın en bilinen şarkısı. Adminin notu: yar semtinden gelen rüzgar; "seni unuttu!.." der gelir. (Sabahattin ALİ - Hapishane Şarkısı 2)
bagcilar inönü genclik ortam cocukları 02:18
bagcilar inönü genclik ortam cocukları 1.103 izlenme - 8 yıl önce İnönü bagcilar genclik semt gitarlı bagcılar
beşiktaş - man utd maci oncesi semtimiz 00:40
beşiktaş - man utd maci oncesi semtimiz 645 izlenme - 7 yıl önce besiktasim benim biricik sevgilim . . .
Çözeriz - Kısa Film 01:47
Çözeriz - Kısa Film 181 izlenme - 2 yıl önce Esenler'de günlük yaşantıda ayanlarını kelime dağarcığı, konuşma stilini, ticaret ve alışverişlerini anlatan çok gerçekçi bir kısa film.
Seyfi Yolcu - Gizli Sevdam Amatör Muhteşem Ses [Gizli Sevdam Anla Beni] 01:26
Seyfi Yolcu - Gizli Sevdam Amatör Muhteşem Ses [Gizli Sevdam Anla Beni] 37 izlenme - 4 ay önce Gaziosman paşa 'da sıradan bir gün .. Sizin korkup giremediginiz yerlerde ne yetenekler var ah bi keşfedebilseniz .. Ağzına yüreğine saglık kardeşim . Abone olmayı unutmayın ..
Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı 00:05
Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı 86 izlenme - 2 yıl önce Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı Semtte Yazılmadığı karı kız kalmadı
Şizofren Semt çocuğu değişken ruh hali 00:06
Şizofren Semt çocuğu değişken ruh hali 99 izlenme - 2 yıl önce Şizofren Semt çocuğu değişken ruh hali - yeni vine
Bağzı Semt Abileri 00:06
Bağzı Semt Abileri 125 izlenme - 3 yıl önce Bağzı semt abileri
tombala ortaya 3lu cektir kartala 00:36
tombala ortaya 3lu cektir kartala 297 izlenme - 7 yıl önce tombala ortaya . . 1 . 2 . 3 . besiktass
Yalvaç Pazarından Nostaljik Görüntüler 05:34
Yalvaç Pazarından Nostaljik Görüntüler 85 izlenme - 1 yıl önce Daha bir çoğunuzun planının bile yapılmadığı 1990 yılına gidiyoruz. Nostaljik görüntülerle sizi başbaşa bırakıyorum.
Semtini Unutan semt çocuğu 00:06
Semtini Unutan semt çocuğu 66 izlenme - 2 yıl önce Semtini Unutan semt çocuğu
Şekilli Gencler ve Semt Çocuğu 00:06
Şekilli Gencler ve Semt Çocuğu 60 izlenme - 1 yıl önce Şekilli Gencler ve Semt Çocuğu Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Behiye Aksoy & Semti Dildâre Bu Demler Güzerin Var Mı Sabâ 02:48
Behiye Aksoy & Semti Dildâre Bu Demler Güzerin Var Mı Sabâ 86 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Beste: Suphi Ziya Özbekkan Güfte: Sami Paşa Makam: Saba Usûl: Aksak *** Semt-i dildare bu demler güzerin var mı Saba Dil-i hasretzedeye nev haberin var mı Saba Ben giriftar-ı elem bülbül-i efganzedeyim Verd-i bağ-ı emelimden haberin var mı Saba Çin-i gisunda o şuhun eserin var mı Saba"
kasimpaŞa zİyafet sokaĞi 04:28
kasimpaŞa zİyafet sokaĞi 640 izlenme - 8 yıl önce sadece kasimpaŞaliyiz
 Semt Abilerinden Hayat Dersleri 00:06
Semt Abilerinden Hayat Dersleri 104 izlenme - 3 yıl önce Semt abilerinden hayat dersleri
Manu Maçı Öncesi Semt 00:46
Manu Maçı Öncesi Semt 234 izlenme - 7 yıl önce sevinmek için sevmedik
Bu Pazarda Erkeklerin Çalışması Yasak 01:05
Bu Pazarda Erkeklerin Çalışması Yasak 81 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da dezavantajlı kadınlar için kurulan, sebze ve meyvenin yanı sıra el işi ürünlerinin de satışa sunulduğu semt pazarında erkeklerin çalışılmasına izin yok. Diyarbakır'da kadınların ekonomik ve kültürel hayata etkin katılımlarının sağlanması amacıyla kurulan, "Jiyan Semt Pazarı"nda erkeklerin çalışmasına izin verilmiyor. Bağlar Belediyesince Bağcılar Mahallesinde kadınların çalışması için kurulan, sebze ve meyvenin yanı sıra el işi ürünlerinin de satıldığı pazara erkekler sadece alışveriş yapmak amacıyla girebiliyor. Diyarbakır'da 18 yaşından büyük, şiddet gören, eşinden ayrılan, eşi cezaevinde olan ve çocuklarına bakmak zorunda kalan kadınlar, kendileri için oluşturulmuş semt pazarında istihdam imkanı buluyor.
Müzik Dersinde Bir Semt Çocuğu 00:06
Müzik Dersinde Bir Semt Çocuğu 41 izlenme - 1 yıl önce Müzik Dersinde Bir Semt Çocuğu - Yeni Vine 2015 Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
hatay semt iskenderun anlayamazsın 02:12
hatay semt iskenderun anlayamazsın 115 izlenme - 5 yıl önce hatay semt iskenderun - anlayamazsınsenin sevgin aşk değilmiş anladım senin kalbin parayla dolu nerde para sen ordasın kızım.
Sıra Dışa Semt: Moda 00:42
Sıra Dışa Semt: Moda 83 izlenme - 2 yıl önce Şehrin ritmini yakalamak adına bu kez İstanbul’un en samimi semti Moda’dayız… Mahalle kültürünün korunmaya devam ettiği semtte eski İstanbul yenilikçi ve hip ruhla birleşiyor…
Beykozspor Hikayesi 10:04
Beykozspor Hikayesi 32 izlenme - 1 yıl önce 100 yılı aşkın tarihe sahip yıllarca profesyonel düzeyde mücadele etmiş beykozspor'un günümüzde amatör kümeye kadar düşmesine rağmen kendisini yalnız bırakmayan semti ve taraftarının kısa hikayesi. benim de stadında beykozspor-karagümrük derbisi izlediğim güzel bir semt takımıdır. stadyumu da en güzel semt stadlarından birisidir. video tribün dergi oluşumundan Serkan Taş adlı arkadaşın paylaşımı ve yapımıdır.
Şehrimin Manzaraları Fedai Kaynarca 52:58
Şehrimin Manzaraları Fedai Kaynarca 76 izlenme - 3 yıl önce Şehrimin Manzaraları..Özge Kayabal Takeş'in hazırlayıp sunduğu program İzmir'in eski tarihini eski dokusunu ekranlarınıza getiriyor..Eski kuşağa anılarını yaddetirirken yeni kuşağa İzmir'in geçmişini anlatıyoruz...
Koca Semt Bahçelievler - Şirinevler 04:43
Koca Semt Bahçelievler - Şirinevler 78 izlenme - 4 yıl önce Şiir Ve Yorum : Naci Ahıskalıoğlu radyo Star Türk Naci | Akşam Sefası şiir Dükkanı-facebook