Hoşgeldiniz!

sen aşksın

Hakan Yeşilyurt Sen Aşksın 03:40
Hakan Yeşilyurt Sen Aşksın 177.247 izlenme - 10 yıl önce uzun uzun anlatılmaz, tek bildiğim sen aşksın, senin için yaşıyorum, herşeyimsin sen aşkım...
Hakan Yesilyurt - Sen Asksin 03:43
Hakan Yesilyurt - Sen Asksin 64.204 izlenme - 10 yıl önce uzun uzun anlatılmaz, tek bildiğim sen aşksın, senin için yaşıyorum, herşeyimsin sen aşkım...
Hakan Yeşilyurt-Sen Aşksın 03:43
Hakan Yeşilyurt-Sen Aşksın 23.238 izlenme - 10 yıl önce uzun uzun anlaıtlmaz tek bildigim sen aşksın.senin için yaşıyorum herşeyimsin sen aşksın..
Hakan Yeşilyurt - Sen Aşksın 04:03
Hakan Yeşilyurt - Sen Aşksın 9.950 izlenme - 5 yıl önce Sen Aşksın (2007) - SEYHAN MÜZİK PROD. Şarkı Sözü: Azalır geceler Bu dertler biter Sen üzülme, sen üzülme Ölürüm sana ben (2) Uzun uzun anlatılmaz Tek bildiğim sen aşksın Senin için yaşıyorum Herşeyimsin sen aşkım.. (2) Değişir mevsim Yine yaz gelir Sen üzülme, sen üzülme Yanarım sana ben (2) Uzun uzun anlatılmaz Tel bildiğim sen aşksın Senin için yaşıyorum Herşeyimsin sen aşkım.. (2)
Hakan Yeşilyurt - Sen Aşksın 04:03
Hakan Yeşilyurt - Sen Aşksın 12.424 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Sen Aşksın Şarkı Sözleri(lyrics): Azalır geceler Bu dertler biter Sen üzülme, sen üzülme Ölürüm sana ben (2) Uzun uzun anlatılmaz Tek bildiğim sen aşksın Senin için yaşıyorum Herşeyimsin sen aşkım.. (2) Değişir mevsim Yine yaz gelir Sen üzülme, sen üzülme Yanarım sana ben (2) Uzun uzun anlatılmaz Tel bildiğim sen aşksın Senin için yaşıyorum Herşeyimsin sen aşkım.. (2)
Hakan Yeşilyurt Sen Aşksın 03:43
Hakan Yeşilyurt Sen Aşksın 9.067 izlenme - 8 yıl önce hakan yeşilyurt
Hakan Yeşilyurt-Sen Aşksın 03:54
Hakan Yeşilyurt-Sen Aşksın 6.957 izlenme - 9 yıl önce -_-x-_-
Sen Aşksın 04:03
Sen Aşksın 11.097 izlenme - 9 yıl önce Azalır geceler, bu dertler biter sen üzülme, sen üzülme, ölürüm sana ben...!!!! Uzun uzun anlatılmaz tek bildiğim sen aşksın, senin için yaşıyorum, herşeyimsin sen aşkım...!!!Değişir mevsim yine yaz gelir sen üzülme, sen üzülme yanarım sana ben...!!!Uzun uzun anlatılmaz, tek bildiğim sen aşksın, senin için yaşıyorum herşeyimsin sen aşkım..
Hakan Yeşilyurt - Sen Aşksın 03:40
Hakan Yeşilyurt - Sen Aşksın 7.025 izlenme - 9 yıl önce
Hakan Yeşilyurt - Sen Aşksın 03:35
Hakan Yeşilyurt - Sen Aşksın 10.141 izlenme - 9 yıl önce
herşeyimsin sen benim ipeğim:):) 03:43
herşeyimsin sen benim ipeğim:):) 3.929 izlenme - 9 yıl önce seni öyleseviyorum ki,öyle aşığım ki sana, hayatıma kattığın mutluluk,huzur,gülümseme, sevinç, tatlılık, anlamı anlatamam bebeğim yaa.. uzun uzun anlatılmaz tek bildiğim sen aŞksin bitanem.. hayatımın anlamı herşeyimsin aşkım aşkım.. seni herşeyden ve herkesten çok seviyorum inci tanem:):)
Hakan Yeşilyurt 03:43
Hakan Yeşilyurt 2.681 izlenme - 9 yıl önce sen aşksın
Çocuk Gibi Darıldığım Yüreğine Sarıldığım Sen Aşksın Yeşil Gözlüm 03:44
Çocuk Gibi Darıldığım Yüreğine Sarıldığım Sen Aşksın Yeşil Gözlüm 1.690 izlenme - 7 yıl önce yaprak yaprak döküldüğüm ilmek ilmek söküldüğüm düğüm düğüm çözüldüğüm seni çok seviyorum umut umut sarıldıgım çocuk çocuk darıldığım fidan fidan kırıldığım seni çok seviyorum nefesinde hayat bulduğum yüreğinde huzur bulduğum gözlerinde kaybolduğum teninde kolarında kendimi bulup kaybettiğim sen aşksın diyorum bitmeyen bitmiyecek olan aşksın yeşil gözlüm
Sen Aşksın 03:43
Sen Aşksın 3.053 izlenme - 9 yıl önce uzun uzun anlatılmaz, tek bildiğim sen aşksın..
Sen Aşksın 03:43
Sen Aşksın 2.147 izlenme - 9 yıl önce sen aŞksın bİtanem
Deniz Ufuk - Sen Aşksın 03:34
Deniz Ufuk - Sen Aşksın 1.276 izlenme - 8 yıl önce facebook'ta '' Deniz & Ufuk '' sayfamıza bekliyoruz
Hakan Yeşilyurt - Ali Ali 03:33
Hakan Yeşilyurt - Ali Ali 662 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sen Aşksın Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Etnik Şarkı Sözleri (lyrics): Bilmem nereye giderler Alı ali her yer kana bulanınca birileri Nasıl uyur geceleri Anlatamam ki el bizi bilmez ali ali Aşkı alırlar gün bize gülmez ali ali Dünya yalana dönerken ali ali Sözler yarayı sarar mı yeni yeni Unutulan yas gibi Anlatamam ki el bizi bilmez ali ali Aşkı alırlar gün bize gülmez ali ali
Mustafa Yılmaz Ferhat Bulut Sen Aşksın 03:13
Mustafa Yılmaz Ferhat Bulut Sen Aşksın 2.072 izlenme - 11 yıl önce güzel bir özgün eser daha mustafa ferhat ikilisinden
Hakan Yeşilyurt - Biz İkimiz 03:42
Hakan Yeşilyurt - Biz İkimiz 601 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sen Aşksın Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Etnik Şarkı Sözleri: Aylar geçti, yıllar geçti, ayrılık rüzgarı bizimi seçti Kumlar bitti, denizler küstü, ayrıldık böyle bir akşam üstü Bilmezdim bu kadar zor olduğunu, denize varmayan yol olduğunu Anlamsız bir ölüm korkusu her yanım Biz ikimiz ne ölümlerden döndük İkimiz ne karanlıklar gördük İkimiz şimdi bak ne haldeyiz Bitmez sandım, gitmez sandım, gidersen bu sevda bitermi sandın Öksüz kaldım sensiz kaldım,kendimi bilmedim derdine yandım Bilmezdim bu kadar zor olduğunu, denize varmayan yol olduğunu Anlamsız bir ölüm korkusu her yanım Biz ikimiz ne ölümlerden döndük İkimiz ne karanlıklar gördük İkimiz şimdi bak ne haldeyiz
Hakan Yeşilyurt - Yitip Giden 04:11
Hakan Yeşilyurt - Yitip Giden 593 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sen Aşksın Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Etnik Şarkı Sözleri: Yoldaş, senin bir gülüşün Bir dostunun yarasını Saramıyorsa artık Sen artık kendin değilsin (2) Vur öfkeni dostuna Yansın dağlarca göllerce Dökülmeyen gözyaşınla Boğulsun deryalarca Yitip giden devrimler gibi Dost sesin dost gülüşlerin Şimdi çöllerde bir damla su Sen artık kendin değilsin (2) Öfke çaresizlik bilirim Çaresizliğine ölürüm Sesinde açan bulutlara İnan herşeyimi veririm Sanmaki bir yitiktir Hüzünlere sarılman Sanmaki gülüm, Bu hüzün öldüğünde bitecektir Bir gün mavi bulutlara Biner sonsuza giderim Dost sesini bulana dek Karanlığa gülümserim.. (2)
Sen Aşksın Serdar Ve Onur 03:12
Sen Aşksın Serdar Ve Onur 592 izlenme - 9 yıl önce mükemmel ötesiiii
Hakan Yeşilyurt Sen Aşksın 03:43
Hakan Yeşilyurt Sen Aşksın 385 izlenme - 5 yıl önce Türkü Dünyası
Hakan Yeşilyurt - Bu Defa 03:17
Hakan Yeşilyurt - Bu Defa 211 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sen Aşksın Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Etnik Şarkı Sözleri: Farkındayım herşeyin bittiğinin gülüm Utanmadan,sıkılmadan konuş benimle Beni bırak,beni bırak ne istiyorsan Öyle yap gülüm Üzülmem,kırılmam bu defa Derdinle dağılmam bu defa Birgün gelir dönersen yüreğim bendedir Öyle bakma,gözlerinin içi güldedir Gülün ömrü kısa olsun sen kopar gülüm Ne istersen yap Üzülmem,kırılmam bu defa Derdinle dağılmam bu defa.
Hakan Yeşil Yurt - Sen Aşksın 03:45
Hakan Yeşil Yurt - Sen Aşksın 41 izlenme - 11 ay önce HAKAN YEŞİLYURT SEN AŞKSIN ŞİİRLİ
Hakan Yeşilyurt - Herşey Boş 03:34
Hakan Yeşilyurt - Herşey Boş 168 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sen Aşksın Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Etnik Şarkı Sözleri (lyrics): Dün geceyi benle sabah etmedin Yürüdük aynı yolları beni bilmedin Gidersen küçüğüm beni sevmedin Oysa ben başkasına gönül vermedim Her şey boş dünyada Her şey boş hayatta Yaşadığın kar yanına Yaşayalım sonunu düşünmeden Ağlayalım kederden, hüzünden Bir oyun değil mi hayat Sahnelenmeyen Oyuncu olmak dururken seyretmek neden Her şey boş dünyada Her şey boş hayatta Yaşadığın kar yanına
Hakan Yeşilyurt - Mardin Akşamları 04:15
Hakan Yeşilyurt - Mardin Akşamları 150 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sen Aşksın Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Etnik Şarkı Sözleri: Hani bizi ölümden Başka birşey ayırmazdı Söyle gülüm, hangimiz öldük? Ölen ölümsüzdür artık, Yokluğun ölüm.. Mardin akşamları Yanar ışıkları Yazık ettin, gülüm gittin Geceler aldı canımı.. Mardin akşamları Yanar ışıkları Yazık ettin, gülüm gittin Geceler aldı canımı.. (2) Bırakıp da herşeyi Buralardan gidiyorum Yurdumu terk ediyorum Nasıl ölüyorum bak. Ölüm ayrılık getirmez Seni seviyorum... Mardin akşamları Yanar ışıkları Yazık ettin, gülüm gittin Geceler aldı canımı.. (2)
Murat Yılmaz - Sen Aşksın 02:51
Murat Yılmaz - Sen Aşksın 12 izlenme - 5 ay önce Azalır geceler Bu dertler biter Sen üzülme, sen üzülme Ölürüm sana ben (2) Uzun uzun anlatılmaz Tek bildiğim sen aşksın Senin için yaşıyorum Herşeyimsin sen aşkım.. (2) Değişir mevsim Yine yaz gelir Sen üzülme, sen üzülme Yanarım sana ben (2) Uzun uzun anlatılmaz Tel bildiğim sen aşksın Senin için yaşıyorum Herşeyimsin sen aşkım..
Hakan Yeşilyurt - Kır Hüznü 03:57
Hakan Yeşilyurt - Kır Hüznü 119 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sen Aşksın Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Etnik Şarkı Sözleri: Güneş bir gün doğacak Al bir aydınlık saracak bedenini Hüzünlenen gözlerini Binlerce kez öpeceğim Umudunla direncinle Bilincindeki tohumla Aydınlıklar doğacak senle Yüreğimdeki inancı Umarsızlık sardığında Soluğunla ısıt beni Günüm güneşim kavgam ol Sen emeksin sen sevdasın Ufukta parlayan günsün Aydınlıklar doğacak senle.
Hakan Yeşilyurt - Ardıma Bakıyorum 04:51
Hakan Yeşilyurt - Ardıma Bakıyorum 108 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sen Aşksın Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Etnik Şarkı Sözleri: Şu dünyada yaşamak Ölmekten daha zor Yeni bir güne başlamak Sensizlikten daha zor Kurşun oldu gözlerin Son darbe gidişin Bir atımlık hüzünle Gel beni vur Ardıma bakıyorum Ne kaldı elimizde Herbirimiz dört yana Savrulup gidiyoruz Gözlerimde yağmur ol Dost acısı sözüm ol Yüreğimin yangını Gül kokusu tenim ol Gidilmeyen yolların Aşılmayan dağların İçerdeki yılların Düşleri ol Ardıma bakıyorum Ne kaldı elimizde Herbirimiz dört yana Savrulup gidiyoruz.
Hakan Yeşilyurt - Esti Baharın Nesimi 03:24
Hakan Yeşilyurt - Esti Baharın Nesimi 106 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sen Aşksın Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Etnik Şarkı Sözleri: Esti baharın nesimi Ne hoş edalı kesimi Aldım o yarin sesini Aldım o yarin sesini Bak ay göründü meşeden Avcı bekler köşeden Kokusunu gülden almış Yanakları menevşeden Esti baharın nesimi Ne hoş edalı kesimi Aldım o yarin sesini Aldım o yarin sesini Ay gitti yücede kaldı Gözlerim ardınca kaldı Bir taş gönlüm polat gönlüm Eride de anca kaldı.