Hoşgeldiniz!

Sen Bir Meleksin

biliyorum sen bir meleksin 03:45
biliyorum sen bir meleksin 16.569 izlenme - 9 yıl önce dilay melis kaya hos geldin aramiza ya gelmesey din ne yapardik yanlis yapardik her halde birbirimi yerdik geldinde küskünler baristi geldinde,deliler akillandi geldinde nese ve huzur getirdin bizlere bir beraberlik gedirdin bizlere yani kisacasi iyiki geldin dayisini gülü sen benim icin dünyanin en kiymetli hazinesisin senin degerin bicilmez dayisi kurban olsun sana hersey gönlünce olsun tüm güzellikler seni ve senin icin sevgi besleyenleri bulsun kal saglicakla kücük kanaryam benim
Roman Havasının Hakkını Vermek 04:03
Roman Havasının Hakkını Vermek 6.138 izlenme - 3 yıl önce Annesi ya da ablası olduğunu düşündüğüm roman kızımız küçük kızımıza roman havası oynamayı öğretiyor.Çok iyi de öğretiyor.Çok da güzel iyi öğretiyor.Ünlü bir düşünürün de dediği gibi, bu hayatta roman olmak vardı..
Renklerin İçinde - Kargo 03:01
Renklerin İçinde - Kargo 348 izlenme - 3 yıl önce Şarkı sözünden müziğine, klibinden armonisine yani A'dan Z'ye ergenlik dönemime damgasını vurmuş bir şarkı. Haa sadece ergenliğe damga vurmamıştır tam aksine yaş geçtikçe klibi ve şarkı daha bir anlamlı gelmekte, Alkışlar Kargo'ya bu ölümsüz parça ve klip için.
Kargo - Sen Bir Meleksin Kaseti (2000 - 41 Dk) 41:14
Kargo - Sen Bir Meleksin Kaseti (2000 - 41 Dk) 312 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin kaliteli gruplarından olmuş fakat Koray Candemir ve MSŞ'nin ayrılmasından sonra eski kalitesini kaybetmiş 90'ların efsane grubu Kargo'nun efsane albümü Sen Bir Meleksin albümüdür. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1- Yanımda Sen Olmayınca 2- Yıllar Sonra 3- Renklerin İçinde 4- Ayrılık Şarkısı 5- İnsanlar Hep Tersine 6- Sen Bir Meleksin 7- Sevda Sözleri 8- Tüm Benliğm 9- Farklı Rüyalar 10- Seni Ben Sevdim 11- Al Bu Şarkı Senin Olsun 12- Bugün Böyle İyi dinlemeler.