Hoşgeldiniz!

Sen Dur Yerinde

Rapozof & Xir Gökdeniz & Sancak - Sen Dur Yerinde 03:28
Rapozof & Xir Gökdeniz & Sancak - Sen Dur Yerinde 2.293 izlenme - 5 yıl önce Rapozof & Xir Gökdeniz & Sancak - Sen Dur Yerinde - Organize Oluyoruz Volume 2 - Hip Hop
Xir Gökdeniz Feat. Sancak Ft. Rapozof - Sen Dur Yerinde (Canlı Performans) 03:45
Xir Gökdeniz Feat. Sancak Ft. Rapozof - Sen Dur Yerinde (Canlı Performans) 68 izlenme - 4 yıl önce Xir Gökdeniz Feat. Sancak ft. Rapozof - Sen Dur Yerinde (Canlı Performans) OO3 FEST / Live Performance ORGANİZE OLUYORUZ VOL. 3 (2014 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK)
Rapozof & Xir Gökdeniz & Sancak - Sen Dur Yerinde 03:28
Rapozof & Xir Gökdeniz & Sancak - Sen Dur Yerinde 41 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Organize Oluyoruz Volume 2 Çıkış Tarihi: 21.09.2012 Hip Hop Şarkı Sözleri (lyrics): Xir Gökdeniz: Hakkımdaki tüm bildiklerin asılsız Ucuz yola başvur seni akılsız Nasılsın? Umrumda mı ki sanki O karı kafasına göre takılsın. Tezgah kuran herkes satılsın. İnsanlar pazardan alınsın. Sokaktan değil çok met ederler Bize karşı fakat o mantar gibi Bir olaya bam güm dalabiliriz Ana dilimiz rap sana göre çok argo Ve genç kızlara göre kaba biriyiz Ama değiliz yapmacık, asabiyiz. 46ya göre daha deliyiz Katiliyiz her polisiye filmin tarifiyiz Maneviyata sadık, olduğumuz yerin aitiyiz. Çok içip sağa sola sataşalım dışarıya çıkıp gece yarısı Bu neyin kafası? Gözlerin kamaşır değilsen alışık. Sancak: Sen dur yerinde Giderim zamanı gelince Hadi sen dur peşimde Evimi zanneder karanlık caddeler. Sen dur yerinde Giderim zamanı gelince Hadi sen dur peşimde Evimi zanneder karanlık caddeler. Rapozof: Das ist Rap kardeş. Popa 5 kardeş, Alabanda ateş! Biz üçümüz, siz hepiniz matiz. Hadi ilerleyin sessiz sessiz. Her semtin var bir ağzı Ağabeyleri boşver neme lazım? Sana muşta değil, meme lazım. Bak Kazım stüdyo tek levazım. Kimi level atladı kimi ezik char. Ansızın bir gece gelir Firar. İzliyorum hep acıklı komedi Ben ayaklı wikipedia sikim iPad'i. Kolpa gangsta sanki Don Kişot Bizi yakacakmış elinde bidon. Kimi Dexter kimi DR Bishop Gaza gelene Yela'dan Lambo. Sancak: Sen dur yerinde Giderim zamanı gelince Hadi sen dur peşimde Evimi zanneder karanlık caddeler. Sen dur yerinde Giderim zamanı gelince Hadi sen dur peşimde Evimi zanneder karanlık caddeler.