Hoşgeldiniz!

Sen Mutlu Ol Ne Olur Videoları

Mehmet Erdem - Sen Mutlu Ol Ne Olur - (2012) 04:08
Mehmet Erdem - Sen Mutlu Ol Ne Olur - (2012) 33.711 izlenme - 5 yıl önce mehmet erdem - sen mutlu ol ne olur - (2012) - (alisayar)
Nez - Sen Mutlu Ol Ne Olur 05:17
Nez - Sen Mutlu Ol Ne Olur 2.858 izlenme - 4 yıl önce Nez'den Retro Turca Yeni Albüm (2013) 01.Nez - You Know That I`m No Good 02.Nez - Ain`t No Sunshine 03.Nez - Knockin` On Heaven`s Door 04.Nez - Sen Mutlu Ol Ne Olur 05.Nez - Dönemezsin Sen Sahneye çıktığı ilk günden beri,şaşırtıcı performansları mükemmel bir biçimde sergileyen sanatçı,'Nez RetroTurca' ile kariyerini dünya sahnelerine taşıyacak! Nez bütün yaptıklarıyla adından övgüyle sözettirdi bugüne dek. Konmak istenen yerin aksine daha kararlı ve sınırları zorlayan bir kadın portresi çizdi.Gözünü budaktan esirgemeyen karakterin sahneye yansıması hep yeni projelerle oldu. Türkiye sahnelerindeki içi boşalmış pop ikonlarının aksine,satış ve popülerite kaygısından uzaklaşarak daha ''Jazzy' daha 'World' daha ''Müzik'' olan bir platforma yöneltti çizgisini. Çünkü bir dünya vatandaşı olarak seçtiği hedef aynı gölgelerin oynadığı küçük magazin perdesi değil, dünya sahnesi! Nez'in olgunluk dönemi projesi olarak nitelendirdiği "Nez Retro Turca", 2012 yılında Türkiye'nin dallarında en iyiler arasında sayılan 7 müzisyeninden oluşturuldu. 2012 yılının yaz aylarında caz konsepti ile oluşan bu grup, Nez Retro Turca olarak yola devam etti. Nez Retro Turca, günümüzdeki pop soundu ve kaygılarından biraz uzak..Retro klasmanına girmiş İngilizce ve Türkçe şarkıların keyifle harmanlandığı bu çalışma bir stüdyo harikası değil, sahne sıcaklığı taşıyor. En ince ayrıntısına kadar birlikte tasarlanan şarkılar ilk olarak 5 şarkılık bir maxi single olarak dinleyicilere sunuluyor. Bob Dylan'dan, Tahir Dökme'ye kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan bestecilerin klasikleşmiş şarkılarını retro -alaturka soundunda keyifle dinleyeceksiniz ! Nez Retro Turca şimdiden yurtdışında da kendini göstermek için çalışmaya başladı. Nez Retro Turca'nın yeni albümü 2013 Nisan başında Ütopya Müzik etiketiyle ve IMM dağıtımıyla raflardaki yerini alacak.
Mehmet Erdem - Sen Mutlu Ol Ne Olur 04:08
Mehmet Erdem - Sen Mutlu Ol Ne Olur 3.568 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Erdem - Sen Mutlu Ol Ne Olur - Herkes Aynı Hayatta - Türkçe Pop
Mehmet Erdem '''sen Mutlu Ol Ne Olur(2012)''  ''herkes Aynı Hayatta(2012 Yeni Albüm)'' 04:08
Mehmet Erdem '''sen Mutlu Ol Ne Olur(2012)'' ''herkes Aynı Hayatta(2012 Yeni Albüm)'' 1.816 izlenme - 5 yıl önce
Sen Mutlu Ol Ne Olur 05:57
Sen Mutlu Ol Ne Olur 1.026 izlenme - 5 yıl önce sen mutlu ol ne olur
Aydan - Sen Mutlu Ol Ne Olur 03:28
Aydan - Sen Mutlu Ol Ne Olur 407 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Best Performances Çıkış Tarihi: 12.03.2004 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Nasıl bir kalp bıraktın Bilir misin ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim Kalır sanma yanına Bir gün olsun gülmesem Hep ağlasam da olur Karanlığın içinde Yalnız kalsam ne olur İnim inim inlesem Acı çeksem de olur Benim için farketmez Sen mutlu ol ne olur. Geçmişteki günleri Bir an olsun hatırla Yırtmadıysan resmimi Ona bakıp da ağla. Mutlu günlerimizi Sen vaad etmiştin bana Eden bulur güzelim Kalır sanma yanına.
Cemal Güney - Sen Mutlu Ol Ne Olur 04:36
Cemal Güney - Sen Mutlu Ol Ne Olur 262 izlenme - 5 yıl önce Cemal Güney - Sen Mutlu Ol Ne Olur - Buluşma - Arabesk