Hoşgeldiniz!

senato

Senatörden Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'e Tarihi Ayar 00:32
Senatörden Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'e Tarihi Ayar 10.823 izlenme - 2 hafta önce Son haftalarda sıkça konuşulan ve sosyal medya skandalının kahramanı İngiliz veri analiz firması Cambridge Analytica ile birlikte, skandalda payı bulunan Facebook’un CEO’su Mark Zuckerbeg, gelişmelerle ilişkin ABD Senatosu’nda ifade verdi. Senatörün sorduğu sorulara cevap veremeyince ortaya bu görüntüler çıktı.
Avustralyalı Eşcinsel Vekilden Mecliste Evlenme Teklifi 01:04
Avustralyalı Eşcinsel Vekilden Mecliste Evlenme Teklifi 1.413 izlenme - 4 ay önce Avustralya’da Liberal Parti’li eşcinsel milletvekili, mecliste söz alarak erkek arkadaşına romantik bir evlenme teklifinde bulundu. Senatodan geçen eşcinsel evlilik yasa tasarısı üzerine söz alan 37 yaşındaki milletvekili Tim Wilson, konuşmasının ortasında izleyici sıralarında yer alan sevgilisi Ryan Bolger’e dönerek ilkokul öğretmeni sevgilisine evlenme teklif etti. Bolger ise önce güldü, ardından da teklifi kabul etti.
Bu Adam Ne Yapıyor :) 00:28
Bu Adam Ne Yapıyor :) 943 izlenme - 10 yıl önce yuhhhh :)
Vize Öncesi Not İsteyen İnsanın Durumu 01:37
Vize Öncesi Not İsteyen İnsanın Durumu 245 izlenme - 3 yıl önce capste gördüm abd ırak savaşı öncesi kongre konuşması yapan bir insanın konuşmasına alt yazı eklemişler. biraz ergence olmuş ama çoğumuzun not isterken yaşadığı ruh halini çok iyi özetlemiş. ulan not verseniz ne olur hepimiz dersi geçsek ne olur. illah birileri kalsın mı kahrolsun böyle sisteme.
Senato: Yerine Sevebilirim 04:29
Senato: Yerine Sevebilirim 519 izlenme - 10 yıl önce onu seviyor ve her gün öldürüyor olmamında vardır bir hayrı..
öğrenciler senatoyu bastı 01:52
öğrenciler senatoyu bastı 85 izlenme - 7 yıl önce italyan öğrenciler yeni reform tasarısını protesto için senato'yu basmak istedi.
Cumhurbaşkanı Gül, İtalya Senatosu'nu Ziyaret Etti 01:02
Cumhurbaşkanı Gül, İtalya Senatosu'nu Ziyaret Etti 2 izlenme - 4 yıl önce İtalya Senatosu’na gelişinde Cumhurbaşkanı Gül’ü, Senato Başkanı Grasso karşıladı. Karşılamanın ardından Cumhurbaşkanı Gül ve Senato Başkanı Grasso bir süre görüştü. Görüşmeden sonra Anayasa Salonu’na geçen Cumhurbaşkanı Gül, burada incelemede bulundu.
Video galeri-Temsilciler Meclisi 04:45
Video galeri-Temsilciler Meclisi 2 izlenme - 6 yıl önce .
Cumhurbaşkanı Gül, İtalya Senatosu'nu Ziyaret Etti 01:02
Cumhurbaşkanı Gül, İtalya Senatosu'nu Ziyaret Etti 0 izlenme - 4 yıl önce İtalya Senatosu’na gelişinde Cumhurbaşkanı Gül’ü, Senato Başkanı Grasso karşıladı. Karşılamanın ardından Cumhurbaşkanı Gül ve Senato Başkanı Grasso bir süre görüştü. Görüşmeden sonra Anayasa Salonu’na geçen Cumhurbaşkanı Gül, burada incelemede bulundu.
Video galeri-Temsilciler Meclisi 04:45
Video galeri-Temsilciler Meclisi 0 izlenme - 6 yıl önce .