Hoşgeldiniz!

Senato Videoları İzle

Bu Adam Ne Yapıyor :) 00:28
Bu Adam Ne Yapıyor :) 942 izlenme - 9 yıl önce yuhhhh :)
Vize Öncesi Not İsteyen İnsanın Durumu 01:37
Vize Öncesi Not İsteyen İnsanın Durumu 240 izlenme - 3 yıl önce capste gördüm abd ırak savaşı öncesi kongre konuşması yapan bir insanın konuşmasına alt yazı eklemişler. biraz ergence olmuş ama çoğumuzun not isterken yaşadığı ruh halini çok iyi özetlemiş. ulan not verseniz ne olur hepimiz dersi geçsek ne olur. illah birileri kalsın mı kahrolsun böyle sisteme.
Senato: Yerine Sevebilirim 04:29
Senato: Yerine Sevebilirim 513 izlenme - 9 yıl önce onu seviyor ve her gün öldürüyor olmamında vardır bir hayrı..
öğrenciler senatoyu bastı 01:52
öğrenciler senatoyu bastı 85 izlenme - 7 yıl önce italyan öğrenciler yeni reform tasarısını protesto için senato'yu basmak istedi.
Cumhurbaşkanı Gül, İtalya Senatosu'nu Ziyaret Etti 01:02
Cumhurbaşkanı Gül, İtalya Senatosu'nu Ziyaret Etti 2 izlenme - 3 yıl önce İtalya Senatosu’na gelişinde Cumhurbaşkanı Gül’ü, Senato Başkanı Grasso karşıladı. Karşılamanın ardından Cumhurbaşkanı Gül ve Senato Başkanı Grasso bir süre görüştü. Görüşmeden sonra Anayasa Salonu’na geçen Cumhurbaşkanı Gül, burada incelemede bulundu.
Video galeri-Temsilciler Meclisi 04:45
Video galeri-Temsilciler Meclisi 1 izlenme - 5 yıl önce .
Cumhurbaşkanı Gül, İtalya Senatosu'nu Ziyaret Etti 01:02
Cumhurbaşkanı Gül, İtalya Senatosu'nu Ziyaret Etti 0 izlenme - 3 yıl önce İtalya Senatosu’na gelişinde Cumhurbaşkanı Gül’ü, Senato Başkanı Grasso karşıladı. Karşılamanın ardından Cumhurbaşkanı Gül ve Senato Başkanı Grasso bir süre görüştü. Görüşmeden sonra Anayasa Salonu’na geçen Cumhurbaşkanı Gül, burada incelemede bulundu.
Video galeri-Temsilciler Meclisi 04:45
Video galeri-Temsilciler Meclisi 0 izlenme - 5 yıl önce .