Hoşgeldiniz!

Şenay Düdek Videoları İzle

Helin Avşar, Hülya Avşar'ın Kızı Mı 02:55
Helin Avşar, Hülya Avşar'ın Kızı Mı 2.469 izlenme - 5 yıl önce Şenay Düdek, şehir efsanesine son noktayı koydu 2.Sayfa'nın konuğu olan Şenay Düdek Hülya Avşar ile ilgili bilinmeyen soruları yanıtladı.
Bir Dilek Tut - Mahalle Kavgası (Canlı Yayın Rezaleti) 08:07
Bir Dilek Tut - Mahalle Kavgası (Canlı Yayın Rezaleti) 828 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarında reyting uğruna bir çok olay yaşandı ama bu seferki tam anlamı ile bir canlı yayın rezaleti.Cenk Eren'in sunuculuğunu,Yeşim Salkım,Deniz Seki,Şenay Düdek ve Emrah'ın jüri üyeliğini yaptığı yarışmada, kişisel problemlerini içinde tutamayan Yeşim salkım ve o an yarışmacı koçu olan Hilal Cebeci tartışmaya başlarlar.Tartışmaya bir anda diğer sanatçılar da katılır.Halka örnek olması gereken sanatçılar canlı yayında hiç çekinmeden "Oraya gelirsem o mikrofonu ağzına sokarım" diyecek kadar işi abartırlar,gerisi ise tam bir fiyasko.
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 01:11
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 1.866 izlenme - 3 yıl önce ATV'de kendi adını taşıyan programda kayıpların peşine düşen Müge Anlı, kendisinden beklenmeyecek bir gafa imza attı. Müge Anlı kimdir?
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 01:11
Müge Anlı'dan Canlı Yayında Gafı! (Müge Anlı Kimdir?) (Zülfikar Ali Butto Kimdir?) 915 izlenme - 3 yıl önce ATV'de kendi adını taşıyan programda kayıpların peşine düşen Müge Anlı, kendisinden beklenmeyecek bir gafa imza attı. Müge Anlı kimdir?
Özbey Bulut Show 02:15
Özbey Bulut Show 201 izlenme - 2 yıl önce Hakkı Bulut'un "dünyalar tatlısı" evladı Özbey ve dobra sunucu Şenay Düdek buluşmasında ortaya çıkan sinerji. Bir klasik... işte yine michael dudikoff işte yine aksiyon...
'namaz Kıldıktan Sonra İçki İçiyorum' 03:03
'namaz Kıldıktan Sonra İçki İçiyorum' 309 izlenme - 5 yıl önce Magazin gazeteciliğinin usta isimlerinden Şenay Düdek, canlı yayında 5 vakit namaz kıldığını açıkladı. Düdek, "Yatsı namazını kılarım, sonrasında bir davete gideceksem içkimi de içerim" dedi.
Şenay Düdek - Namaz Kıldıktan Sonra İçki İçerim 03:03
Şenay Düdek - Namaz Kıldıktan Sonra İçki İçerim 149 izlenme - 5 yıl önce senay dudek namaz kildiktan sonra icki icerim