Hoşgeldiniz!

Sende Mi Videoları

Sende Mi Patlıyosun? 04:57
Sende Mi Patlıyosun? 55.020 izlenme - 4 yıl önce Sende Mi Patlıyosun?
Dj Furkan Korkmaz - Sende Mi Patlıyosun (Special Mix) 03:35
Dj Furkan Korkmaz - Sende Mi Patlıyosun (Special Mix) 53.766 izlenme - 3 yıl önce DJ Furkan Korkmaz - Sende Mi Patlıyosun (Special Mix)
Cankan - Sende Mi? 04:51
Cankan - Sende Mi? 12.719 izlenme - 4 yıl önce Cok Süper Bi Sarkı Ya :)
Ferdi Tayfur Sende Mi Leyla (Film Müzik) 05:21
Ferdi Tayfur Sende Mi Leyla (Film Müzik) 13.433 izlenme - 8 yıl önce
Leyla ile Mecnun - Sende mi Leyla | Klip 04:15
Leyla ile Mecnun - Sende mi Leyla | Klip 3.320 izlenme - 4 yıl önce Mecnun, Leyla'yı bir trafik kazası sonucu kaybeder. Bu olay üzerine bir yıl boyunca kimseyle konuşmayan Mecnun, gerçeği bir türlü kabul edemez. Leyla'yı geri getirebileceği fikrine kapılarak yeni maceralara atılır. Bu sırada Leyla'nın organlarının bağışlandığı ortaya çıkar. Böylece Mecnun'un yolu Leyla'nın ciğerini taşıyan Sedef ve kalbini taşıyan Şirin'le kesişir. Bir yanda kafa dengi olan ama sürekli atıştığı Sedef, diğer yanda kendisinden çok farklı olan, fizik ve sosyoloji okuyan Şirin. Bu iki kızın hayatına girmesiyle işler Mecnun için gitgide karışır. Tabii ki babası İskender, akıl danıştığı Aksakallı Dede, hiçbir işte tutunamayan İsmail, her kapıyı açabilen Yavuz ve tüm patavatsızlığı ve çılgın danslarıyla mahallenin vazgeçilmezi olan Erdal Bakkal, her olayda Mecnun'un yardımına koşar. Böylece işler daha da karmaşık bir hal alır.
Sen De Mi Leyla 05:32
Sen De Mi Leyla 5.904 izlenme - 9 yıl önce funda arar
Halley Dreams - Sende Mi Yalansin 02:33
Halley Dreams - Sende Mi Yalansin 3.416 izlenme - 5 yıl önce HaLLey Dreams - Sende Mi YaLansin
Ferdi Tayfur-Sendemi Leyla(Filimden) 03:32
Ferdi Tayfur-Sendemi Leyla(Filimden) 3.722 izlenme - 7 yıl önce sendemi leyla filiminden sendemi leyla bu versiyon off değil amannnn çekişli harika damar-murat acar
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 02:47
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 2.151 izlenme - 4 yıl önce ( Ferdikolik Ayhan Kocaboğaz )
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 06:40
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 1.654 izlenme - 5 yıl önce Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla
Hababam sınıfı tünel sahnesi.. Sende mi kaçtın mahmut hoca. 01:15
Hababam sınıfı tünel sahnesi.. Sende mi kaçtın mahmut hoca. 679 izlenme - 2 yıl önce Hababam sınıfı tünel sahnesi.. Sende mi kaçtın mahmut hoca. Yönetmen - Ertem EĞİLMEZ Yapımcı - Nahit ATAMAN Yapım Şirketi - Arzu Film Senaryo - Umur BUGAY Eser - Rıfat ILGAZ Görüntü Yönetmeni - Hüseyin ÖZŞAHİN Yapım Yönetmeni - Yılmaz KANAT Kurgu - İsmail KALKAN Müzik - Melih KİBAR Set Ekibi Ekrem ÜLGEY Halil DEDE Raif ÖZTÜRK Taci ERŞAN Salim TOGAL Yönetmen Yardımcıları Sami GÜÇLÜ Orhan TOPÇUOĞLU Ergun SÖZEN Yeni Stüdyo Stüdyolarında Seslendirilmiş ve Renklendirilmiştir. Renk Uzmanı - S. Türker VATAN Kamera Asistanı - Galip KIZILOVA Oyuncular Münir ÖZKUL .... Kel Mahmut Adile NAŞİT .... Hafize Ana Muharrem GÜRSES .... Okul Müdürü Tarık AKAN .... Damat Ferit Kemal SUNAL .... İnek Şaban Halit AKÇATEPE .... Güdük Necmi Aciz Cem GÜRDAP .... Tulum Hayri Ayşen GURUDA ... Yarışma Hocası Sıtkı AKÇATEPE Tuncay AKÇA Savaş DİNÇEL KONU Tulum Hayri, Güdük Necmi, Kel Mahmut ve arkadaşlarının yatılı okulda geçen öyküleri. Öğrenci, öğretmen ilişkilerinin güldürü yönü ön plana çıkarılmış bir okul hikayesi. Bütün öğrencileri birbirinden yaramaz örencilerden oluşmuş, bir edebiyat sınıfı kendi tabirleriyle Hababam Sınıfı. Öğrenciler kendileri gibi ilginç öğretmenleri de artık usandırmış, okula yeni gelen Kel Mahmut lakaplı müdür Yardımcısından Mahmut Hoca'dan biraz korkmuşlardır. Film; Rıfat Ilgaz'ın aynı adlı kitabından uyarlanmış. Film, serinin ilk filmi ve Arzu Film ekolünün en önemli filmlerinden biri. Film, Kemal Sunal, Halit Akçetepe gibi yıldızların tüm Türkiye'de tanınmasını sağladı.
Güngör Bayrak - Sende Mi Leyla 05:16
Güngör Bayrak - Sende Mi Leyla 1.070 izlenme - 4 yıl önce Güngör Bayrak - Sende Mi Leyla ( Söz | Müzik : Ferdi Tayfur ) Facebook : Ferdi Tayfur Besteleri
Ferdi Tayfur-Sendemi Leyla(Filimden) 04:13
Ferdi Tayfur-Sendemi Leyla(Filimden) 2.868 izlenme - 7 yıl önce sendemi leyla filiminden sendemi leyla klibin başına sendemi leyla türküola albümünden başındaki ender bağlamayı ekledim renkli bir hava oldu umarım beğenirsiniz-murat acar
cankan = sende mi ? 04:52
cankan = sende mi ? 1.719 izlenme - 8 yıl önce tüm sevenlere...
Mc Kübra(Dj Çakar-Sende Mi Gidiyormusun Aşkım) 01:40
Mc Kübra(Dj Çakar-Sende Mi Gidiyormusun Aşkım) 2.681 izlenme - 9 yıl önce
Ferdi Tayfur- Sende Mi Leyla 06:14
Ferdi Tayfur- Sende Mi Leyla 1.106 izlenme - 7 yıl önce
Ali Atay - Sende Mi Leyla - (Leyla İle Mecnun) - (2012) 04:15
Ali Atay - Sende Mi Leyla - (Leyla İle Mecnun) - (2012) 1.139 izlenme - 4 yıl önce ali atay - sende mi leyla - (leyla ile mecnun) - (2012) - (alisayar)
Ferhat Tunç - Sende Mi Heycan 04:51
Ferhat Tunç - Sende Mi Heycan 953 izlenme - 5 yıl önce
Ayhan Aşan - Sende Mi 05:06
Ayhan Aşan - Sende Mi 576 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Özdemir
Cane    Mork 04:41
Cane Mork 1.091 izlenme - 9 yıl önce
Uğur Deniz - Sende Mi 04:30
Uğur Deniz - Sende Mi 616 izlenme - 5 yıl önce
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 06:24
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 711 izlenme - 5 yıl önce
Mustafa Topaloğlu Sende Mi Brütüs ? 02:37
Mustafa Topaloğlu Sende Mi Brütüs ? 638 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/tukatmuzik
Leyla ile Mecnun - Sende mi Leyla 04:15
Leyla ile Mecnun - Sende mi Leyla 259 izlenme - 2 yıl önce Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 06:18
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 66 izlenme - 4 ay önce Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla Albüm: Seher Vakti 2 Yenisi Şarkı Sözleri: Yüzüme bakacak yüzün kalmamış Doğru bir kelime sözün kalmamış Aklını fikrini yalan bürümüş Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Karaya ak denilir mi Amaya bak denilir mi Sevene bırak denilir mi Sen de mi Leyla Haksızlık edene isyan ederdin İnsanlık bu değil derdin Sonunda darbeyi kendin indirdin Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Soldurdun içimde ilkbaharları Düsünmez olmussun hiç yarınları Arayıp gerçeği bulamadınmı Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Karaya ak denilir mi Amaya bak denilir mi Sevene bırak denilir mi Sen de mi Leyla Haksızlık edene isyan ederdin İnsanlık bu değil derdin Sonunda darbeyi kendin indirdin Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla (Ama :kör)
Can Kan - Sende Mi 04:51
Can Kan - Sende Mi 446 izlenme - 5 yıl önce
Güngör Bayrak - Sende Mi Leyla 05:22
Güngör Bayrak - Sende Mi Leyla 483 izlenme - 5 yıl önce
Ali Atay - Sende mi Leyla (Leyla ile Mecnun) 04:56
Ali Atay - Sende mi Leyla (Leyla ile Mecnun) 602 izlenme - 4 yıl önce Leyla ile Mecnun - Sende mi Leyla (Ali ATAY)
Müslüm Gürses - Sende Mi Arkadaşım 03:13
Müslüm Gürses - Sende Mi Arkadaşım 474 izlenme - 5 yıl önce
Ferdi Tayfur - Sende mi Leyla 03:01
Ferdi Tayfur - Sende mi Leyla 461 izlenme - 5 yıl önce