Hoşgeldiniz!

Sende Mi Leyla Videoları

Ferdi Tayfur Sende Mi Leyla (Film Müzik) 05:21
Ferdi Tayfur Sende Mi Leyla (Film Müzik) 13.459 izlenme - 9 yıl önce
Sen De Mi Leyla 05:32
Sen De Mi Leyla 5.907 izlenme - 10 yıl önce funda arar
Leyla ile Mecnun - Sende mi Leyla | Klip 04:15
Leyla ile Mecnun - Sende mi Leyla | Klip 3.331 izlenme - 5 yıl önce Mecnun, Leyla'yı bir trafik kazası sonucu kaybeder. Bu olay üzerine bir yıl boyunca kimseyle konuşmayan Mecnun, gerçeği bir türlü kabul edemez. Leyla'yı geri getirebileceği fikrine kapılarak yeni maceralara atılır. Bu sırada Leyla'nın organlarının bağışlandığı ortaya çıkar. Böylece Mecnun'un yolu Leyla'nın ciğerini taşıyan Sedef ve kalbini taşıyan Şirin'le kesişir. Bir yanda kafa dengi olan ama sürekli atıştığı Sedef, diğer yanda kendisinden çok farklı olan, fizik ve sosyoloji okuyan Şirin. Bu iki kızın hayatına girmesiyle işler Mecnun için gitgide karışır. Tabii ki babası İskender, akıl danıştığı Aksakallı Dede, hiçbir işte tutunamayan İsmail, her kapıyı açabilen Yavuz ve tüm patavatsızlığı ve çılgın danslarıyla mahallenin vazgeçilmezi olan Erdal Bakkal, her olayda Mecnun'un yardımına koşar. Böylece işler daha da karmaşık bir hal alır.
Ferdi Tayfur-Sendemi Leyla(Filimden) 03:32
Ferdi Tayfur-Sendemi Leyla(Filimden) 3.736 izlenme - 7 yıl önce sendemi leyla filiminden sendemi leyla bu versiyon off değil amannnn çekişli harika damar-murat acar
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 02:47
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 2.155 izlenme - 4 yıl önce ( Ferdikolik Ayhan Kocaboğaz )
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 06:40
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 1.656 izlenme - 5 yıl önce Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla
Güngör Bayrak - Sende Mi Leyla 05:16
Güngör Bayrak - Sende Mi Leyla 1.074 izlenme - 4 yıl önce Güngör Bayrak - Sende Mi Leyla ( Söz | Müzik : Ferdi Tayfur ) Facebook : Ferdi Tayfur Besteleri
Ferdi Tayfur-Sendemi Leyla(Filimden) 04:13
Ferdi Tayfur-Sendemi Leyla(Filimden) 2.873 izlenme - 7 yıl önce sendemi leyla filiminden sendemi leyla klibin başına sendemi leyla türküola albümünden başındaki ender bağlamayı ekledim renkli bir hava oldu umarım beğenirsiniz-murat acar
Ferdi Tayfur- Sende Mi Leyla 06:14
Ferdi Tayfur- Sende Mi Leyla 1.111 izlenme - 7 yıl önce
Ali Atay - Sende Mi Leyla - (Leyla İle Mecnun) - (2012) 04:15
Ali Atay - Sende Mi Leyla - (Leyla İle Mecnun) - (2012) 1.146 izlenme - 5 yıl önce ali atay - sende mi leyla - (leyla ile mecnun) - (2012) - (alisayar)
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 06:24
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 713 izlenme - 5 yıl önce
Leyla ile Mecnun - Sende mi Leyla 04:15
Leyla ile Mecnun - Sende mi Leyla 271 izlenme - 2 yıl önce Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 06:18
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 81 izlenme - 6 ay önce Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla Albüm: Seher Vakti 2 Yenisi Şarkı Sözleri: Yüzüme bakacak yüzün kalmamış Doğru bir kelime sözün kalmamış Aklını fikrini yalan bürümüş Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Karaya ak denilir mi Amaya bak denilir mi Sevene bırak denilir mi Sen de mi Leyla Haksızlık edene isyan ederdin İnsanlık bu değil derdin Sonunda darbeyi kendin indirdin Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Soldurdun içimde ilkbaharları Düsünmez olmussun hiç yarınları Arayıp gerçeği bulamadınmı Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Karaya ak denilir mi Amaya bak denilir mi Sevene bırak denilir mi Sen de mi Leyla Haksızlık edene isyan ederdin İnsanlık bu değil derdin Sonunda darbeyi kendin indirdin Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla (Ama :kör)
Güngör Bayrak - Sende Mi Leyla 05:22
Güngör Bayrak - Sende Mi Leyla 504 izlenme - 5 yıl önce
Ali Atay - Sende mi Leyla (Leyla ile Mecnun) 04:56
Ali Atay - Sende mi Leyla (Leyla ile Mecnun) 604 izlenme - 5 yıl önce Leyla ile Mecnun - Sende mi Leyla (Ali ATAY)
Ferdi Tayfur - Sende mi Leyla 03:01
Ferdi Tayfur - Sende mi Leyla 461 izlenme - 5 yıl önce
Leyla İle Mecnun - Sende mi Leyla? 04:15
Leyla İle Mecnun - Sende mi Leyla? 459 izlenme - 5 yıl önce Leyla İle Mecnun - Sende mi Leyla?
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 05:23
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 24 izlenme - 6 ay önce Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla Şarkı Sözleri: Yüzüme bakacak yüzün kalmamış Doğru bir kelime sözün kalmamış Aklını fikrini yalan bürümüş Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Karaya ak denilir mi Amaya bak denilir mi Sevene bırak denilir mi Sen de mi Leyla Haksızlık edene isyan ederdin İnsanlık bu değil derdin Sonunda darbeyi kendin indirdin Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Soldurdun içimde ilkbaharları Düsünmez olmussun hiç yarınları Arayıp gerçeği bulamadınmı Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Karaya ak denilir mi Amaya bak denilir mi Sevene bırak denilir mi Sen de mi Leyla Haksızlık edene isyan ederdin İnsanlık bu değil derdin Sonunda darbeyi kendin indirdin Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla (Ama :kör)
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 06:28
Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla 2 izlenme - 6 ay önce Ferdi Tayfur - Sende Mi Leyla Albüm: Sendemi Leyla Şarkı Sözleri: Yüzüme bakacak yüzün kalmamış Doğru bir kelime sözün kalmamış Aklını fikrini yalan bürümüş Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Karaya ak denilir mi Amaya bak denilir mi Sevene bırak denilir mi Sen de mi Leyla Haksızlık edene isyan ederdin İnsanlık bu değil derdin Sonunda darbeyi kendin indirdin Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Soldurdun içimde ilkbaharları Düsünmez olmussun hiç yarınları Arayıp gerçeği bulamadınmı Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla Karaya ak denilir mi Amaya bak denilir mi Sevene bırak denilir mi Sen de mi Leyla Haksızlık edene isyan ederdin İnsanlık bu değil derdin Sonunda darbeyi kendin indirdin Sen de mi Leyla, sen de mi Leyla (Ama :kör)