Hoşgeldiniz!

Sendika Videoları İzle

Gezi Parkı Olaylarının Deşifresi 05:57
Gezi Parkı Olaylarının Deşifresi 7.494 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar demin izledim ve resmen şok oldum bütün büyük adamlar, siyonist liderler doğan boyner gurubu falan bu tiyatrocu abimizi ve 29 arkadaşını bir araya toplamış ve gizli planlarını bu arkadaşlara anlatmışlar yardım istemişler falan arkadaşlarının da gezi parkı olaylarına katılmalarını talep etmişler tabi ben şook ben kilit ben death.
Memleketin Sendikalarından Bir Kesit 01:44
Memleketin Sendikalarından Bir Kesit 1.755 izlenme - 9 ay önce Bu videoda değerli Alkışlarla Yaşıyorum ailesi, ülkemizde sendikacılığın ne kadar zor olduğu, ne tartışmalar ne kavgalar yaşandığını izleyeceğiz. Olaya gelirsek; Dev Maden Sen 17. genel kurulunda, sendika da koltuk kapma uğruna işçi iradesinin hiçe sayılması ve işçi olmayan kişilerin mevki sahibi yapılmasına karşı bir kardeşimiz böyle tepki vermiş. İşçilerin söz sahibi olması gereken sendikalara üşüşen ağaların nasıl kan kusturduğuna şahit olalım.
Türkiye Haber-İş Sendikası'nda yolsuzluk iddiaları 02:13
Türkiye Haber-İş Sendikası'nda yolsuzluk iddiaları 520 izlenme - 8 ay önce Kanal-A da yayınlanan Perde Arkası programının Türkiye Haber-İş Sendikası'nda yaşanan yolsuzluk iddialarının yer aldığı bölümü. Yolsuzluk iddiaları belgeleri ile birlikte TURKTIME haber sitesinde de yayınlanmıştı. http://www.turktime.com/haber/turkiye-haber-is-sendikasi-nda-skandal/403884 TÜRKİYE HABER-İŞ SENDİKASI’NDA SKANDAL!
200 Şirket İşçisi Ayaklandı 24:38
200 Şirket İşçisi Ayaklandı 2.497 izlenme - 3 yıl önce Nazilli'de Taşeron Firmaya Bağlı 200 İşçi 1 Mayıs İşçi Bayramı'ndan İtibaren 2 Ay Ücretsiz İzine Ayrılacaklarını Öğrenince Kıyamet Koptu.
Kibar Feyzo - Kovir misin ağam? 01:10
Kibar Feyzo - Kovir misin ağam? 1.729 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal, Şener Şen, Adile Naşit, İlyas Salman, Müjde Ar, Erdal Özyağcılar gibi dev bir kadrodan oluşan Kibar Feyzo filminden komik bir kesit. Feodalizme karşı bir başkaldırı.
Kibar Feyzo "Ben De Harranlıyam" 00:31
Kibar Feyzo "Ben De Harranlıyam" 764 izlenme - 2 yıl önce Kibar Feyzo filminden unutulmaz bir replik - Benimki niye diğerlerinkinden eskik? - Onlar sendikalı - Ee ben de Harranlıyam!
Anti Türk Metal 03:04
Anti Türk Metal 351 izlenme - 2 yıl önce TÜRK METAL SEN.
Memurlar, 2014 yılına girmeme eylemi yaptı 02:54
Memurlar, 2014 yılına girmeme eylemi yaptı 682 izlenme - 3 yıl önce Kamu Çalışanları Hak Sendikaları (Hak Sen) Konfederasyonu üyesi memurlar, 2014 yılına girmeye eylemi yaptı.
Bursa 'da  Sendika Binasına Kurşun İsabet Etti 02:12
Bursa 'da Sendika Binasına Kurşun İsabet Etti 266 izlenme - 12 ay önce Sendika binasına kurşun isabet etti Bursa'da Petrol- İş Sendikası şubesinin camına kim tarafından atıldığı bilinmeyen kurşun isabet etti.
Maden 03:19
Maden 2.755 izlenme - 9 yıl önce madenleri anlatmaya zonguldak deyince gelir hemen maden akla keşke başka şeyler gelse ama altarnatif iş yok işte kaderimiz oldu sanki zonguldaklinin maden
politika nedir ? 02:03
politika nedir ? 1.520 izlenme - 8 yıl önce
Taksim'de 1 Mayıs Gerginliği 03:52
Taksim'de 1 Mayıs Gerginliği 643 izlenme - 3 yıl önce Yaklaşan 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle Taksim'de açıklama yapmak isteyen sendika yetkililerine polis izin vermedi. Grubun eylemi sürdürmesi üzerine polis çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.
Ulan Neyiniz Var Kaybedecek - Karanlıkta Uyananlar (1964) 02:09
Ulan Neyiniz Var Kaybedecek - Karanlıkta Uyananlar (1964) 319 izlenme - 2 yıl önce Boya fabrikasının sahibinin oğlu Turgut (Fikret Hakan), bir mirasyedi gibi yaşar. Çalışmak yerine gününü gün edip çocukluk-gençlik arkadaşlarıyla gezer, eğlenir. Arkadaşları arasında babasının fabrikasında çalışan Ekrem (Beklan Algan) de vardır. Nuri Usta da fabrikada tecrübeli yaşıyla sınıf bilincine sahip, sendikalı bir ustabaşıdır. Turgut babasının ölümünden sonra fabrikanın başına geçer ve yabancı sermayeyle işbirliği yapan yöneticilerin oyununa gelir. İşçilerin hiçbir isteklerini yerine getiremez. Sendikalı işçiler grev kararı alırlar. Ekrem ilk başta duyarsız kalsa da Nuri Usta onu kendine getirir ve işçilere bu konuşmayı yapar. Film; ilk işçi-sendika-grev filmi olarak sinema tarihine geçmiştir. Künye: Karanlıkta Uyananlar Yönetmen: Ertem Göreç Senaryo: Vedat Türkali Yapımcı: Ö.Lütfü Akad, Beklan Algan Oyuncular: Fikret Hakan, Beklan Algan, Ayla Algan, Tülin Elgin, Kenan Pars, Mümtaz Ener, Tolga Tigin, Ersun Kazançel Ödüller: En İyi Özgün Müzik (2. Antalya Film Şenliği-1965) En İyi Senaryo (2. Antalya Film Şenliği-1965) En İyi 3. Film (2. Antalya Film Şenliği-1965) (Aynı yıl film yasaklanmıştır)
Bir Direniştir Yaşamak - Adil Obay 08:13
Bir Direniştir Yaşamak - Adil Obay 376 izlenme - 2 yıl önce
polİtİka nedİr 01:51
polİtİka nedİr 754 izlenme - 7 yıl önce ülkemizde politika nedir espirili bir şekilde anlatmaya çalıştım
sendika kavgası güvenlik kamerasında 02:04
sendika kavgası güvenlik kamerasında 533 izlenme - 6 yıl önce tekel işçileri ile tek gıda iş sendikası çalışanları arasında çıkan kavga güvenlik kamerasına yansıdı.
1 Mayıs 2009 Miting 02:12
1 Mayıs 2009 Miting 557 izlenme - 7 yıl önce yavuz balci ve orman emekçileri'nin taksim'e yürüyüşü
Mecnun'la Reklam Çekiyoruz - Kadir İnanır 01:22
Mecnun'la Reklam Çekiyoruz - Kadir İnanır 260 izlenme - 2 yıl önce Daha öncede aynı filmden birkaç videosunu paylaşmıştım bu filmin. Öyle ki Kadir İnanır'ın en sevdiğim tiplemelerinden biridir Evlidir Ne Yapsa Yeridir filmindeki Mecnun karakteri.Ekrandaki büyük Leyla Mecnun kavgasından sonra ülkedeki erkek rol modeli haline gelen Mecnun'a iş teklifleri yağar.http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/51867/mecnunun-isyani-3---evlidir-ne-yapsa-yeridir Burdada Mecnun'un tek başına bir ekibe bedel oldugunu gösteren reklam çekimini izliyoruz.Mimikler,ses kullanımı,hareketler, tripli haller çok şükeladır,pek severim. moo möö motor abicim! Diğer Mecnun'lar için:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46976/mecnunun-isyani---evlidir-ne-yapsa-yeridir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48655/mecnunun-isyani-2---evlidir-ne-yapsa-yeridir
Diva Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Fidan Netbakış Programında 55:49
Diva Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Fidan Netbakış Programında 201 izlenme - 3 yıl önce Diva-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa FİDAN. 42Konya TV Netbakış Programı.
Neden Polis De Sendika İstiyor? 04:31
Neden Polis De Sendika İstiyor? 308 izlenme - 6 yıl önce neden polis sendikası istiyoruz?herkesin sendikası var da polisin niye olmasın? böyle riskli bir mesleğin sendikası olmaması doğru değildir. suç ve suçlular ile mücadele ederken her an mağdur durumda kalabilecek olan bir hizmet kolunun nasrettin hoca misali damdan düşünce damdan düşeni istemesi gibi kendisini koruyacak kendisini anlayacak bağımsız ücretsiz sadece ekonomik kültürel ve sosyal haklarını koruyacak ve geliştirecek bir otokontrol mekanizması istemesi anormal değildir.
Yavuz Balci'nın Konuşması 09:02
Yavuz Balci'nın Konuşması 418 izlenme - 7 yıl önce öz orman İş sendikası genel merkez yönetim kurulu(y)üyesi yavuz balci 22.04.2009 tarihinde bursa orman bölge müdürlüğü merkez İşletme'de çalışan orman emekçilerine gündemdeki konular ve (5 yönetici 1 tabela sendikası)'nın yaydığı yalanlara mahkeme ve yargıtay kararlarıyla verdiği cevap.(bilgilendirme toplantısından bir görünüm.)
Teç-Sen Fark Var 03:40
Teç-Sen Fark Var 411 izlenme - 7 yıl önce teçsen,tec-sen,teç-sen,tüm,eğitim,çalışanları,sendikası
Ronaldo'nun 10 Yılda İnanılmaz Değişimi! 00:54
Ronaldo'nun 10 Yılda İnanılmaz Değişimi! 215 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun son 10 yıldaki değişimi görenleri şaşkına çeviriyor.
Acemi Yönetmenin Başbakan Davutoğlu'ndan Ayar Yemesi 02:19
Acemi Yönetmenin Başbakan Davutoğlu'ndan Ayar Yemesi 146 izlenme - 2 yıl önce Hak-iş Sendikasının düzenlediği 3. Geleneksel Kısa Film Yarışmasında "Fıtrat" isimli kısa filmiyle Suat Eroğlu birinciliğe layık görüldü. Filmi Ahmet Davutoğlu ve Suat Eroğlu 12 dakika boyunca ayakta izlediler. Toplamda 13 dakika olan filmin son 1 dakikasının gösterilmemesi üzerine Suat Eroğlu tepkisini gösterdi. Bunun üzerine başbakan hemen olaya müdahale etti.
Sendika Nedir 2. Bölüm (Sarı Sendika, Sınıf Sendikacılığı , Devrimci Sendikacılık) 03:23
Sendika Nedir 2. Bölüm (Sarı Sendika, Sınıf Sendikacılığı , Devrimci Sendikacılık) 32 izlenme - 5 ay önce Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/devrimciokul1/ İzlesene kanalımız: https://www.izlesene.com/kanal/Devrim... Sendika Nedir 2. Bölüm (Sarı Sendika, Sınıf Sendikacılığı , Devrimci Sendikacılık) Peki sendikalaştıktan sonra görevimiz burada bitiyor mu? Bitmiyor çünkü dışardan birliğimizi yıkamayan işverenler bizleri içerden mağlup etmek için hertürlü yola başvurmaktadırlar. Buda Sarı Sendikacılığı doğurmuştur. Sarı sendikalar işverenin gizli denetiminde bulunan sözde sendikalardır. Çoğunlukla sendikada söz sahibi olan, yönetim kadrosunun büyük bir bölümü işveren ile içten içe pazarlık halindedir. Ve işçinin hertürlü hakkını satmaktadırlar. Sarı sendika Soma’daki işçi katliamından sonra İşveren ile gizli sözleşmeler yapmış olan Maden-iş’tir. Sarı sendika sırf üyeleri DİSK’e geçmesin diye yasalarda değişilik yapılarak işçinin sendika seçme özgürlüğüne engel koyulmasına çardak tutmuş Türk-İş’tir. Akabininde gelişen 15-16 haziran olaylarında ise işçiler haklarını aramış yüzbinlerce emekçi sokaklara çıkmıştır.Sarı sendika maden filmindeki Cüneyt arkının ‘’asıl **** sizin gibi işçileri satanlardır’’ dediği işveren yanlısı sendikacılardır. Peki Sarı bir sendikaya üye isek Ne yapmalılıyız? Başka bir sendikayamı geçmeliyiz? Hayır, varolan sendikamızın yönetimini belirlerken daha dikkatli olmalı haklarımızı bilmeli ve sendika yönetiminin çalışmalarını yakından takip etmeliyiz. Peki sendikacılık sadece iş sorunlarıyla ilgilenmekten ibaret midir? Tabi ki hayır. Bu durumda devreye Sınıf sendikacılığı girmektedir. Bu sendikacılık anlayışında Sendikal çalışmaların sadece günlük iş sorunları ile sınır tutulmaması gerektiğini ve işçi sınıfının siyasi anlamda da aydınlatılması gerektiğini savunur. İşçi sınıfının nihai kurtuluşunun ancak ve ancak kapitalizm’in ortadan kaldırıldıktan sonra var olacağını söyler. Sınıf sendikacılığı burjuvaziye karşı sınıfsal mücadeleyi ve sınıf çıkarlarını ön planda tutmayı benimsemişse de bazı konularda eleştirilmiştir. Sınıf sendikacılığı sendikayı bir kitle örgütü olarak görmekte ve işçilerin siyasi görüşleri konusunda her kesimi desteklemekte özgür olduklarını ileri sürmektedir .Ve işçi sınıfının kurtuluşunun kapitalizmi yıkmakta olduğunu sadece propaganda niteliğinde bırakmaktadır. Bu yüzden Devrimci Sendikacılık sınıf sendikacılığını işçilerin pratik anlamda bir boşluğa sürüklediği konusunda eleştirmektedir. Devrimci sendikacılığa göre kapitalizmi yıkacak olan işçi sınıfını ona Pratik ve teorik anlamda ışık tutacak, önderlik edecek olan marksist devrimci partilere ve hareketlere yönlendirilmelidir. Aksi takdirde hiçbir partiyi desteklemeyin demek komünizmin partisini ve veya hareketinide desteklemeyin anlamına varmaktadır.
dayak yiyen öğretmene sendikalardan tepki yağdı 02:03
dayak yiyen öğretmene sendikalardan tepki yağdı 245 izlenme - 5 yıl önce dayak yiyen öğretmene sendikalardan tepki yağdı
Arda Turan Yurt Dışında Simit Satacak! 00:35
Arda Turan Yurt Dışında Simit Satacak! 245 izlenme - 2 yıl önce Yıldız futbolcu, "Atletico Madrid'te çok iyi para kazanıyorum." diyerek ticari sırlarını bir bir anlattı.
Erdoğan'dan 'Diktatör' Yanıtı 04:06
Erdoğan'dan 'Diktatör' Yanıtı 331 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, muhalefetin diktatör eleştirileri üzerine, "Bu ülkenin Başbakanın diktatör yakıştırması yapan muhalefet var. Karşımda şu an bulunuyorlar.
CHP'nin Antalya Mitingi (2) 04:35
CHP'nin Antalya Mitingi (2) 209 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mitinge katılan vatandaşlardan detaylar- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Kılıçdaroğlu'nun milletvekili adaylarıyla tokalaşması- Deniz Baykal ile tokalaşması- Kılıçdaroğlu'nun milletvekili adaylarıyla birlikte vatandaşlara çiçek atması CHP'nin Antalya mitingi (2)- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: - "Bizim projelerimizin maliyetini söyleyeyim, milli gelirin yüzde 2,9'u. Eğer ben, eğer Cumhuriyet Halk Partisi milli gelirin yüzde 2,9'unu bu ülkenin insanına refahı yaymak için veremiyorsa, beceremiyorsa niye iktidar olsun? Yapacağız, becereceğiz, halka vereceğiz ve iktidar olacağız" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim projelerimizin maliyetini söyleyeyim, milli gelirin yüzde 2,9'u. Eğer ben, eğer Cumhuriyet Halk Partisi milli gelirin yüzde 2,9'unu bu ülkenin insanına refahı yaymak için veremiyorsa, beceremiyorsa niye iktidar olsun? Yapacağız, becereceğiz, halka vereceğiz ve iktidar olacağız" dedi.
Kayseri Harb-İş Basın Açıklaması 08:35
Kayseri Harb-İş Basın Açıklaması 260 izlenme - 5 yıl önce kayseri harb-iş sendikası şube başkanı sayın özgür özsoy'un terör olaylarında şehit olan kardeşlerimiz için yapmış oldugu basın açıklaması