Hoşgeldiniz!

Sendikası Videoları İzle

Hür Orman İş Sendikası 04:54
Hür Orman İş Sendikası 484 izlenme - 6 yıl önce sendika ağalına son. aidatlar yarı yarıya .orman işçisinin hür özgür iradesi . orman işçisinin gerçek dost sendikası hür orman iş
Harb-iş Yeni Oluşum 09:23
Harb-iş Yeni Oluşum 326 izlenme - 3 yıl önce Çok Şeyler Konuştular,sola Yakıştırdılar,sağı Bölüyor Dediler,kendilerince Bir Halt Yediklerini Sandılar,içlerindeki İç Pazarlıkları Bitiremeyip,birbirlerinin Arkasından Vuranlardan Değil,menfaat İçin Değil,koltuk İçin Değil,hizmet İçin Sağ/sol Kelimeleriyle Kafaların Meşgul Edilmemesi İçin,sıkıntılar Ve Sorunlarla İş Verenin Değil,üyenin/çalışanın Yanında Olmak İçin,yalakalık Değil Adam Gibi Sendikacılık Yapmak İçin,çıkmış Olduğumuz Yolda Bizleri Yalanlarıyla Karalayanlara,kapak Olsun Diye Değil,gerçekle,laf İle Değil İcraatla Gidilmesi Gerektiğini,anlamak İstemeyenlere Anlatmak İçin,basamak Olmadan,alnının Akı İle Yorum. Alansız,dolansız,tarafsız Yeni Oluşum Ekibi Başkan Adayımız Gürol Çepni Arkadaşımızı Tebrik Ediyoruz
İşçiler Türk Metal’e 8 Saniye Dayanabilmesi 00:59
İşçiler Türk Metal’e 8 Saniye Dayanabilmesi 126 izlenme - 2 yıl önce Bursa'daki Renault fabrikasında çalışan işçilerin başlattığı greve tofaş coşkunöz gibi diğer fabrikalardaki binlerce işçinin desteğiyle bir işçi direnişine dönüştü renault ve tofaş fabrikalarındaki işçiler üretimi durdurdu haklarını savunmadığı ve patron yanlısı olduğunu öne sürdükleri türk metal sendikası karşısında direnen işçiler türk metal sendikası yetkilisinin yaptığı açıklamaya sadece 8 saniye dayanabildi işçilere Allahtan kolaylıklar diliyoruz hak verilmez, alinir. #DirenReno
Harb-iş Sendikası -  Tarih Yazan Başkan 26:41
Harb-iş Sendikası - Tarih Yazan Başkan 170 izlenme - 3 yıl önce Neden Mi Yeni Oluşum? Buyrun İzleyin
Teç-Sen Tanıtım Klibi 04:50
Teç-Sen Tanıtım Klibi 396 izlenme - 8 yıl önce teç-sen tanıtım klibi
Çelik İş Genel Sekreteri Şenel Oğuz 07:13
Çelik İş Genel Sekreteri Şenel Oğuz 209 izlenme - 7 yıl önce
Tes-İş Marşı 02:08
Tes-İş Marşı 259 izlenme - 6 yıl önce tes-iş - marşı
Türk Harb-iş Sendikası 11:16
Türk Harb-iş Sendikası 115 izlenme - 3 yıl önce Neden Mi? Yeni Oluşum .yorum Sizlerin İşçinin İşten Atılması
M2u00158 İphone H 264 Video 50:18
M2u00158 İphone H 264 Video 140 izlenme - 6 yıl önce harbiş sendikasının genel bakan yardımcısı t.i.s uzmanı ve sendika avukatı arasında gecen vardiya ile ilgili tartışma. bu sendika gerçekten bizim hakkımızımı savunuyor anlamış degilim.
Teç-Sen 03:24
Teç-Sen 218 izlenme - 8 yıl önce tecsen bilgilendirme toplantısı genel başkanımız ümit demirelin katılımıyla yapıldı
Haber İş Sendikası'na Silahlı Saldırı! Yaralılar Var.. 01:14
Haber İş Sendikası'na Silahlı Saldırı! Yaralılar Var.. 80 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Haber İş Sendikası Genel Merkezi'ne Otomotik Silahlarla Saldırı Düzenlendi. Olayda 2 Kişinin Yaralandığı Bildirildi...
teçsen bakanlık önü eylemi 04:38
teçsen bakanlık önü eylemi 135 izlenme - 8 yıl önce teçsen bakanlık önü eylemi
Vardiya Tartısması 11:05
Vardiya Tartısması 69 izlenme - 6 yıl önce harb-iş sendikasının temsilciler kurulunda ikili vardiya ile ilgili konuşmalarını mutlaka izleyiniz. genel başkan yardımcısı ve t.i.s. uzmanı ikili vardiyanın olamayacagını savunurken sendika avukatınında bu şekildeki çalışmanın vardiya kapsamında degerlendirilmesi gerektigini belirtmektedir.ikili vardiyada çalısan arkadaslara vardiya primi verimesi gerektigini savunurken avukatın kanunen vardiya dedigi bu çalışmaya genel merkez yöneticileri karsı çıkmaktadır. bunlar bizim temsilcilerimizmi??
Atamaların İptal Edilmesini İstiyoruz 05:04
Atamaların İptal Edilmesini İstiyoruz" 21 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detay görüntü- Selahattin Dizlek'in açıklaması- Aziz Turay açıklamaları "Atamaların iptal edilmesini istiyoruz"- Şırnak ve Batman'daki bazı eğitim sendikalarının şube başkanları, 2010 KPSS'deki usulsüzlük iddialarına ilişkin başlatılan soruşturmadan umutlu- Eğitim Bir-Sen Silopi Şube Başkanı Aksoy: "Bu vicdansızlığın ve haksızlığın hesabının sorulmasını, ilgililerin en ağır şekilde cezalandırılmasını ve o dönem yapılan atamaların iptal edilmesini istiyoruz"- Eğitim Sen Batman Şube Başkanı Turay: "Birçok kişi o yıl mağdur oldu ve atanamadı.
Sarısu, Kadınlar İçin Cazibe Merkezi Olacak 00:33
Sarısu, Kadınlar İçin Cazibe Merkezi Olacak 24 izlenme - 3 yıl önce Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden ?ANET tarafından işletilen Sarısu Mesire Alanı, kadınlar için yaşam merkezi haline dönüştürülüyor.
Ahlaksızca O Kadının Üzerine Gittiler 01:47
Ahlaksızca O Kadının Üzerine Gittiler 10 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Anadolu Oteli'nde düzenlenen Türk Metal Sendikası Kadın İşçiler 20. Büyük Kurultayı'nda yaptığı konuşmada, "İnsana değer vermeyen hiçbir ülkeyi büyükler kategorisinde değerlendirmiyorum. Büyüklük garibanı sahiplenenlerindir" dedi. Erdoğan, "Buradan dünyaya sesleniyorum, ey dünya, ey Batı, lafa geldiği zaman kadın haklarını konuşuyorsunuz ancak benim ülkeme sığınan Suriye ve Irak'tan 2 milyon insanın hakları konusunda bugüne kadar ne yaptınız, ne yapıyorsunuz?" şeklinde konuştu.
Birlik Zamanı - 54. Bölüm - Doç. Dr. Ahmet Zengin, Türkiye Astsubay Sendikası Genel Başkanı 01:01:56
Birlik Zamanı - 54. Bölüm - Doç. Dr. Ahmet Zengin, Türkiye Astsubay Sendikası Genel Başkanı 7 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/196059/Birlik-Zamani/Birlik-Zamani---54-Bolum---Doc-Dr-Ahmet-Zengin-Turkiye-Astsubay-Sendikasi-Genel-Baskani A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Demirtaş: Hükümet Ve Başbakan Erdoğan Artık Ciddiye Alınmıyor 00:43
Demirtaş: Hükümet Ve Başbakan Erdoğan Artık Ciddiye Alınmıyor 13 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, İsrail’in Filistin halkına düzenlediği saldırı sonucu 86 kişinin hayatını kaybetmesinden dolayı üzüntü duyduklarını söyledi.
İşler: ''Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz'' - 05:22
İşler: ''Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz'' - 5 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili, "Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz.
TBMM Adalet Komisyonu Başkanı İyimaya 05:57
TBMM Adalet Komisyonu Başkanı İyimaya 3 izlenme - 2 yıl önce TBMM Adalet Komisyonu Başkanı İyimaya: - "(İç Güvenlik Paketi) Bundan dönmek mümkün değil. Parlementoda muhalefet de görüşlerini ortaya koydu.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya, GMİS'i ziyaret etti - 02:16
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya, GMİS'i ziyaret etti - 3 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "Eğer biz Recep Tayyip Erdoğan'a oy vereceksek o zaman demokratik parlamenter sistemden vazgeçip sendikaları da bir dernek havasına sokmaktan öteye gitmeyecek uygulamalarla karşı karşıya geleceğiz" dedi.