Hoşgeldiniz!

Sendromu Videoları

Vine'ı Seven Şişman Abi - Muck 00:02
Vine'ı Seven Şişman Abi - Muck 8.231.916 izlenme - 2 yıl önce Vine ile arası iyi olan saygıdeğer abimizin öpücüğü ile karşı karşıyayız. Sondaki gülümseme ayrı bir güzel. Dikkat! Bu İçerik İstemsiz Öpücük Atmaya Sebep Olabilir.
Pazartesi Sendromu 00:06
Pazartesi Sendromu 114.062 izlenme - 3 yıl önce Pazartesi Sendromu
Allame - Allame Sendromu 03:30
Allame - Allame Sendromu 113.847 izlenme - 4 yıl önce Merhaba De! Nigga Bak Geri Döndüm Beni Bekliyordunuz Sanırım Adam Oldu Bir İki Sünepe Tipik Orospu Çocukluğunun Sendromu Bana Vermekten Geceleri İş Yapamaz O...
Vampir Hastalığı - Pratik Bilgiler 03:45
Vampir Hastalığı - Pratik Bilgiler 15.877 izlenme - 1 yıl önce Halk arasında vampir hastalığı olarak bilinen ilginç bir hastalıktan bahsedeceğim.
zanzara- ilk gece sendromu:) 01:32
zanzara- ilk gece sendromu:) 28.567 izlenme - 8 yıl önce ilginç bir yaklasım
Down Sendromlu Çocuklara Akademik Kamp 02:05
Down Sendromlu Çocuklara Akademik Kamp 285 izlenme - 3 hafta önce Anadolu Üniversitesi (AÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü öğretim üyesi ve öğrencileri tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Rekreasyon Terapi Kampı'na katılan 15 down sendromlu çocuk hem eğleniyor hem de yeni bilgiler ediniyor.
Down Sendromlu Gencin Vücut Geliştirme Azmi 01:40
Down Sendromlu Gencin Vücut Geliştirme Azmi 6.369 izlenme - 2 yıl önce 22 yaşındaki Clarke, ABD Kentucky'de düzenlenen Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda 5. olarak müthiş bir başarı hikayesine imza attı. Collin Clarke, down sendromunun bir hastalık olmadığını tüm dünyaya kanıtladı.
Down Sendromlu Çocuğa Köpeğin Müthiş İlgisi 04:01
Down Sendromlu Çocuğa Köpeğin Müthiş İlgisi 10.090 izlenme - 5 yıl önce Down sendromlu çocuğa köpeğin müthiş ilgisi
Down Sendromu Derneği Bizi Havalara Uçurun Kampanyası 01:10
Down Sendromu Derneği Bizi Havalara Uçurun Kampanyası 6.121 izlenme - 3 yıl önce 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık günü için başlattığımız Bizi Havalara Uçurun kampanyası kapsamında hazırladığımız kamu spotu.
Bilimsel Mucizecilik Müslümanların Stockholm Sendromunun Sonucudur 03:06
Bilimsel Mucizecilik Müslümanların Stockholm Sendromunun Sonucudur 1.422 izlenme - 9 ay önce Mustafa Öztürk, Kuran'dan bilimsel mucize devşirme sahtekârlığını deşifre ediyor.
Down Sendromlu Çocuğun Yeni Doğan Kardeşiyle Buluşması 01:00
Down Sendromlu Çocuğun Yeni Doğan Kardeşiyle Buluşması 255 izlenme - 2 ay önce 5 yaşındaki down sendromlu çocuğun yeni doğan kardeşiyle ilk kez buluşması izleyenleri duygulandırıyor. Down sendromlu çocuğun minik kardeşini kucağına aldığında yaşadığı heyecan ve mutluluğun görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.
Pazartesi Sendromuyla Halüsinasyon Görmek 00:06
Pazartesi Sendromuyla Halüsinasyon Görmek 4.477 izlenme - 3 yıl önce Pazartesi Sendromuyla Halüsinasyon Görmek
Sexuality Üzerine Psikanaliz yaklaşım -  Sigmund Freud 09:51
Sexuality Üzerine Psikanaliz yaklaşım - Sigmund Freud 865 izlenme - 6 ay önce Zor anlasilir bir insandı , kokain bagımlılıgı yaptıgı araştırmalarda onun en iyi arkadaşıydı . Eleştirilere katlanamayan kimligi onu daha cok kendi dünyasına hapsetmişti. Psikanaliz'in ilk adımlarını atarak tüm zamanların en önemli düşün adamları arasına adını coktan yazdıracaktı . Evet Sigmund Freud ' dan bahsediyoruz ... Psikoseksüel gelişim teorisi ile dünya'ya gelen çocugun yaşam boyunca geçirecegi evreleri nakış gibi dokuyan, Psikanaliz , Kastrasyon sendromu , Tanatos ve Oidepius kompleksi gibi araştırmaları ile psikoloji'ye damgasini vuran Sigmund Freud ' dan akıllı primatların çocukluktan itibaren cinsel yaşamlarına derin bir bakış ... Freud'a göre soru: ''Kişi nasıl sapığa dönüşür?'' değildir. Soru, ona göre: ''Kişi nasıl cinsel açıdan normal olur?''dur.
Down Sendromlu Model Kız 04:32
Down Sendromlu Model Kız 58 izlenme - 1 hafta önce Bir güzellik kampanyasına öncülük eden Down Sendromlu ilk model, endüstriyi sarsıp "güzelliğin herkese ait olduğunu" kanıtlamayı umuyor. Katie Meade, Down Sendromlu kişilerin ve diğer özürlülüğün büyük oranda yok olduğunu itiraf eden ilk kişi oldu.
ramazanda  5 yaş sendromu-kısa film 10:58
ramazanda 5 yaş sendromu-kısa film 10.141 izlenme - 8 yıl önce bir çocuğun gözünden ramazan
Allame - Allame Sendromu 03:30
Allame - Allame Sendromu 3.671 izlenme - 3 yıl önce Allame - Allame Sendromu
Down Sendromlu Abinin Yeni Doğan Kardeşiyle Tanışma Anı 00:59
Down Sendromlu Abinin Yeni Doğan Kardeşiyle Tanışma Anı 176 izlenme - 1 ay önce Down sendromlu bir abinin yeni doğmuş kardeşiyle tanışma anı'nı izliyoruz. hayata dair gülümseten detaylar.
Bursaspor'un Down Sendromlu Amigosuna Harika Doğum Günü Kutlaması 01:42
Bursaspor'un Down Sendromlu Amigosuna Harika Doğum Günü Kutlaması 1.151 izlenme - 9 ay önce Down sendromlu Bursaspor amigosu Turan Dursun için şehirde görülmemiş bir doğum günü kutlaması yapıldı. Binlerce Bursaspor taraftarı ve oturduğu mahallenin sakini sokaklara çıkıp ellerinde meşale ve konvoy yaparak Turan Dursun'a unutulmaz bir gece yaşattılar. Bursaspor'un futbolcuları da soyunma odasından görüntülü mesaj gönderdi. Harika insanlar iyi ki varsınız...
Cloves Sendromu 05:14
Cloves Sendromu 32 izlenme - 1 hafta önce Üç yaşındaki bir çocuk, yüzünün sağ tarafını şişen son derece nadir bir durumla savaşa rağmen iyimser. Victor Padilla, Cloves Sendromu ile doğdu; karmaşık vasküler anormalliklerin vücuda tümörlerin oluşumuna neden olan aşırı büyümüş bir hastalık. Viktorya'da Vasküler Anormalliklerle Konjenital Lipom Büyümesi anlamına gelen düğümlerin sadece birkaç yüz kişide teşhis edildiği söyleniyor. Ancak Victor'un durumunun berbat olmasına rağmen, ailesi Jennifer ve Jerry Padilla onu Rochester, New York'taki okul öncesi eğitim kurumuna gönderdi ve yaptığı ilerlemeden daha mutlu olamadı.
Down Sendromu-Kısa Film-2 01:54
Down Sendromu-Kısa Film-2 3.633 izlenme - 7 yıl önce down sendromu hakkında farkındalığı arttırmak için.
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu - Teaser 00:17
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu - Teaser 907 izlenme - 1 yıl önce Şeyla Halis'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Pazartesi Sendromu" isimli single çalışması, teaser klibiyle netd'de.
Özel Eğitim Matematik Sayı Öğretimi 03:54
Özel Eğitim Matematik Sayı Öğretimi 112 izlenme - 1 ay önce özel eğitimde matematik sayılar öğretimi
Yıldız Tilbe - Erkeğimsin (Kıskançlık Sendromu) 05:14
Yıldız Tilbe - Erkeğimsin (Kıskançlık Sendromu) 2.575 izlenme - 5 yıl önce
Bu Ülke Nihat Doğan'a Kalmış - Aykut Erdoğdu 09:34
Bu Ülke Nihat Doğan'a Kalmış - Aykut Erdoğdu 177 izlenme - 5 ay önce Toplumun her gecen gün biraz daha birbirine kutuplaştığı , eğitim sisteminin hızla geriye gittiği , ekonomi ve alım gücünün uçuruma sürüklendiği bir dönemde çözüm üretmek yerine camilerde referandum için evet algısının empoze edildigi günleri yaşıyoruz ... Ülkenin eğitim ve üretimde batı seviyesine ulaşabilmesi için seküler ve cagdaş bir yönetim biçimini benimsemesi gerekirken, kalabalıkların hızla duyguların esiri haline geldiği , akıl ve rasyonaliteden uzaklasan , kendilerinin bile farkında olmadıkları büyük bir akıl tutulması içinde debelenip duruyoruz. Gazi mustafa Kemal'in cagdaş cumhuriyet ideolojisinden , binali yıldırım 'ın Cok düşünmeyin , sıyırırsınız dediği bir döneme ... Aykut erdogdu : Bugün ingiltere'yi gecmemiz gereken yerde afganistanla yarışıyoruz .
Dans Ederken Araya Girilmez 00:11
Dans Ederken Araya Girilmez 1.253 izlenme - 3 yıl önce Down Sendromlu genç dans ederken araya girilmesinden pek hoşlanmadı. Kendi ışığının çalınmasınden pekte hoşlanmayan karakterimiz bakın nasıl da tokat atıyor.
Punky - Tüm Bölümler 58:55
Punky - Tüm Bölümler 791 izlenme - 2 yıl önce Punky - Tüm Bölümler Down Sendromlu Punky'nin Hayatı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu 04:06
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu 711 izlenme - 1 yıl önce Şeyla Halis'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Pazartesi Sendromu" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de.
Kuzey Güney - Kredi Kartı Sendromu Küfürlü Dublaj +18 05:00
Kuzey Güney - Kredi Kartı Sendromu Küfürlü Dublaj +18 1.361 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Güney Küfürlü Dublaj +18
Down Sendromuetkileyici 01:11
Down Sendromuetkileyici 1.404 izlenme - 7 yıl önce down sendromu hakkında çok kısa ama çok etkileyici bir video
Uyku Apnesi Ve Nefes Kesilmesi 02:27
Uyku Apnesi Ve Nefes Kesilmesi 1.596 izlenme - 3 yıl önce Uyku Apnesi Ve Nefes Kesilmesi