Hoşgeldiniz!

Sendromu Videoları

Vine'ı Seven Şişman Abi - Muck 00:02
Vine'ı Seven Şişman Abi - Muck 8.231.599 izlenme - 2 yıl önce Vine ile arası iyi olan saygıdeğer abimizin öpücüğü ile karşı karşıyayız. Sondaki gülümseme ayrı bir güzel. Dikkat! Bu İçerik İstemsiz Öpücük Atmaya Sebep Olabilir.
Pazartesi Sendromu 00:06
Pazartesi Sendromu 114.060 izlenme - 3 yıl önce Pazartesi Sendromu
Allame - Allame Sendromu 03:30
Allame - Allame Sendromu 113.818 izlenme - 4 yıl önce Merhaba De! Nigga Bak Geri Döndüm Beni Bekliyordunuz Sanırım Adam Oldu Bir İki Sünepe Tipik Orospu Çocukluğunun Sendromu Bana Vermekten Geceleri İş Yapamaz O...
Vampir Hastalığı - Pratik Bilgiler 03:45
Vampir Hastalığı - Pratik Bilgiler 15.843 izlenme - 1 yıl önce Halk arasında vampir hastalığı olarak bilinen ilginç bir hastalıktan bahsedeceğim.
zanzara- ilk gece sendromu:) 01:32
zanzara- ilk gece sendromu:) 28.375 izlenme - 8 yıl önce ilginç bir yaklasım
Down Sendromlu Gencin Vücut Geliştirme Azmi 01:40
Down Sendromlu Gencin Vücut Geliştirme Azmi 6.336 izlenme - 2 yıl önce 22 yaşındaki Clarke, ABD Kentucky'de düzenlenen Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda 5. olarak müthiş bir başarı hikayesine imza attı. Collin Clarke, down sendromunun bir hastalık olmadığını tüm dünyaya kanıtladı.
Down Sendromlu Çocuğun Yeni Doğan Kardeşiyle Buluşması 01:00
Down Sendromlu Çocuğun Yeni Doğan Kardeşiyle Buluşması 240 izlenme - 3 hafta önce 5 yaşındaki down sendromlu çocuğun yeni doğan kardeşiyle ilk kez buluşması izleyenleri duygulandırıyor. Down sendromlu çocuğun minik kardeşini kucağına aldığında yaşadığı heyecan ve mutluluğun görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.
Down Sendromlu Çocuğa Köpeğin Müthiş İlgisi 04:01
Down Sendromlu Çocuğa Köpeğin Müthiş İlgisi 10.083 izlenme - 5 yıl önce Down sendromlu çocuğa köpeğin müthiş ilgisi
Down Sendromu Derneği Bizi Havalara Uçurun Kampanyası 01:10
Down Sendromu Derneği Bizi Havalara Uçurun Kampanyası 6.118 izlenme - 3 yıl önce 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık günü için başlattığımız Bizi Havalara Uçurun kampanyası kapsamında hazırladığımız kamu spotu.
Down Sendromlu Abinin Yeni Doğan Kardeşiyle Tanışma Anı 00:59
Down Sendromlu Abinin Yeni Doğan Kardeşiyle Tanışma Anı 164 izlenme - 2 hafta önce Down sendromlu bir abinin yeni doğmuş kardeşiyle tanışma anı'nı izliyoruz. hayata dair gülümseten detaylar.
Bilimsel Mucizecilik Müslümanların Stockholm Sendromunun Sonucudur 03:06
Bilimsel Mucizecilik Müslümanların Stockholm Sendromunun Sonucudur 1.416 izlenme - 8 ay önce Mustafa Öztürk, Kuran'dan bilimsel mucize devşirme sahtekârlığını deşifre ediyor.
Sexuality Üzerine Psikanaliz yaklaşım -  Sigmund Freud 09:51
Sexuality Üzerine Psikanaliz yaklaşım - Sigmund Freud 845 izlenme - 5 ay önce Zor anlasilir bir insandı , kokain bagımlılıgı yaptıgı araştırmalarda onun en iyi arkadaşıydı . Eleştirilere katlanamayan kimligi onu daha cok kendi dünyasına hapsetmişti. Psikanaliz'in ilk adımlarını atarak tüm zamanların en önemli düşün adamları arasına adını coktan yazdıracaktı . Evet Sigmund Freud ' dan bahsediyoruz ... Psikoseksüel gelişim teorisi ile dünya'ya gelen çocugun yaşam boyunca geçirecegi evreleri nakış gibi dokuyan, Psikanaliz , Kastrasyon sendromu , Tanatos ve Oidepius kompleksi gibi araştırmaları ile psikoloji'ye damgasini vuran Sigmund Freud ' dan akıllı primatların çocukluktan itibaren cinsel yaşamlarına derin bir bakış ... Freud'a göre soru: ''Kişi nasıl sapığa dönüşür?'' değildir. Soru, ona göre: ''Kişi nasıl cinsel açıdan normal olur?''dur.
Özel Eğitim Matematik Sayı Öğretimi 03:54
Özel Eğitim Matematik Sayı Öğretimi 105 izlenme - 2 hafta önce özel eğitimde matematik sayılar öğretimi
Pazartesi Sendromuyla Halüsinasyon Görmek 00:06
Pazartesi Sendromuyla Halüsinasyon Görmek 4.475 izlenme - 3 yıl önce Pazartesi Sendromuyla Halüsinasyon Görmek
ramazanda  5 yaş sendromu-kısa film 10:58
ramazanda 5 yaş sendromu-kısa film 10.133 izlenme - 8 yıl önce bir çocuğun gözünden ramazan
Allame - Allame Sendromu 03:30
Allame - Allame Sendromu 3.671 izlenme - 3 yıl önce Allame - Allame Sendromu
Bursaspor'un Down Sendromlu Amigosuna Harika Doğum Günü Kutlaması 01:42
Bursaspor'un Down Sendromlu Amigosuna Harika Doğum Günü Kutlaması 1.148 izlenme - 8 ay önce Down sendromlu Bursaspor amigosu Turan Dursun için şehirde görülmemiş bir doğum günü kutlaması yapıldı. Binlerce Bursaspor taraftarı ve oturduğu mahallenin sakini sokaklara çıkıp ellerinde meşale ve konvoy yaparak Turan Dursun'a unutulmaz bir gece yaşattılar. Bursaspor'un futbolcuları da soyunma odasından görüntülü mesaj gönderdi. Harika insanlar iyi ki varsınız...
Down Sendromu-Kısa Film-2 01:54
Down Sendromu-Kısa Film-2 3.630 izlenme - 7 yıl önce down sendromu hakkında farkındalığı arttırmak için.
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu - Teaser 00:17
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu - Teaser 907 izlenme - 1 yıl önce Şeyla Halis'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Pazartesi Sendromu" isimli single çalışması, teaser klibiyle netd'de.
Bu Ülke Nihat Doğan'a Kalmış - Aykut Erdoğdu 09:34
Bu Ülke Nihat Doğan'a Kalmış - Aykut Erdoğdu 176 izlenme - 4 ay önce Toplumun her gecen gün biraz daha birbirine kutuplaştığı , eğitim sisteminin hızla geriye gittiği , ekonomi ve alım gücünün uçuruma sürüklendiği bir dönemde çözüm üretmek yerine camilerde referandum için evet algısının empoze edildigi günleri yaşıyoruz ... Ülkenin eğitim ve üretimde batı seviyesine ulaşabilmesi için seküler ve cagdaş bir yönetim biçimini benimsemesi gerekirken, kalabalıkların hızla duyguların esiri haline geldiği , akıl ve rasyonaliteden uzaklasan , kendilerinin bile farkında olmadıkları büyük bir akıl tutulması içinde debelenip duruyoruz. Gazi mustafa Kemal'in cagdaş cumhuriyet ideolojisinden , binali yıldırım 'ın Cok düşünmeyin , sıyırırsınız dediği bir döneme ... Aykut erdogdu : Bugün ingiltere'yi gecmemiz gereken yerde afganistanla yarışıyoruz .
Yıldız Tilbe - Erkeğimsin (Kıskançlık Sendromu) 05:14
Yıldız Tilbe - Erkeğimsin (Kıskançlık Sendromu) 2.574 izlenme - 5 yıl önce
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu 04:06
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu 709 izlenme - 1 yıl önce Şeyla Halis'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Pazartesi Sendromu" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de.
Dans Ederken Araya Girilmez 00:11
Dans Ederken Araya Girilmez 1.241 izlenme - 3 yıl önce Down Sendromlu genç dans ederken araya girilmesinden pek hoşlanmadı. Kendi ışığının çalınmasınden pekte hoşlanmayan karakterimiz bakın nasıl da tokat atıyor.
Punky - Tüm Bölümler 58:55
Punky - Tüm Bölümler 786 izlenme - 1 yıl önce Punky - Tüm Bölümler Down Sendromlu Punky'nin Hayatı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kuzey Güney - Kredi Kartı Sendromu Küfürlü Dublaj +18 05:00
Kuzey Güney - Kredi Kartı Sendromu Küfürlü Dublaj +18 1.357 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Güney Küfürlü Dublaj +18
Down Sendromuetkileyici 01:11
Down Sendromuetkileyici 1.404 izlenme - 7 yıl önce down sendromu hakkında çok kısa ama çok etkileyici bir video
Uyku Apnesi Ve Nefes Kesilmesi 02:27
Uyku Apnesi Ve Nefes Kesilmesi 1.588 izlenme - 3 yıl önce Uyku Apnesi Ve Nefes Kesilmesi
Allame - Allame Sendromu Sözleriyle 03:30
Allame - Allame Sendromu Sözleriyle 574 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Merhaba de! nigga bak geri döndüm beni bekliyordunuz sanırım Adam oldu bir iki sünepe tipik Orospu çocukluğunun sendromu Bana vermekten geceleri iş yapamaz oldu manitana maaş bağladım Aşşağılık yavşaklar ağzını kapatmalı bu sefer fena sıçırttım Her renkten bi bebek peydahladı beni bekler annen ve bana seslen Yeni bi vuruş modeli verir adımın anlamını bilmeyenleri de bunu söyle Dizlerime kapanıp af dilediğini söylememenin aslı cidden derindi Biraz akıllı ol diye zaman verdim ama götü kaşınan yine sendin Hadi beni topfrend'ine koy sana kol gibi rhyme kastırdım. Skip'ini kes yıkabilecek yok beni Bu sikimin evladına hediyem var pepepektik Bir sik gerekir elimden çıkarmak için ablanla ilgili hepimiz memememeleri dik duruşlarından belli çok sevindi Hilkât garibesine döndü bulun adresim belli beni arayanlar Karı kız'la işim yok ortalık fallik doldu zaten hepsine kürtaj yaptırmak gerekli Öncelikli o delikli zarının dikilmesi önemli Yetiştirme yurtları yeni piçlere kucak açacak seni bekler gibi. 2x( Nakarat ) Kapında köpek O'dur.Ölüne lanet okut Sarıp başa dinleyin bu delinin diyaloğu Hesap kabardı sorun dileyin elbet olur Deliliğin diğer adı allame sendromu Konuşmak istediğim bikaç şey var nerden başlasam ki bilmem, Kimi kalemime tıpkı menekşe eda'sıyla işlettim tahmin edemezsin, Af dileme yalama oldu ağzın artık bana saksodan oldun arsız, Hayatının hatasıydı şahsımdan disslenmek bu track ani taarruz, İtiraf ediyorum rap'i ben bozdum sana anlatmak istemiştim, Fakat aklına takılan Yarraklar seni kendinden geçirmişti Kim korkar rap'in amcıklarından arta kalansa tek bi dal cigara, İnziva vakti gelmedi henüz büzüşmeyin iltifattı sana çakmam, Gard al! renkleri kan göt edecek, arkandan gelsin patlak tayfan, Fark yapmaz bana kaltaklık yapman makyajın aktı surattan, Cebine bir iki lira koyun atarını kesecektir eminim, Eziklerin işi kaliteme ulaşamadıklarından dolayı bana göt vermektir emelleri, Kel alaka ne alaka bu rape kro gerekmez, ağzını kapat bu zarf'ı yuttu, Tüm alem Allâme adıyla kopar ve bahanen olsun Kerhanen, İtimat göster iltifat gör azcık spin atmasın arka tarafın artık, Yok size, bana yalakalanıp adam olmak isteyen feryâd'ı... 2x( Nakarat ) Kapında köpek O'dur.Ölüne lanet okut Sarıp başa dinleyin bu delinin diyaloğu Hesap kabardı sorun dileyin elbet olur Deliliğin diğer adı allame sendromu
Down Sendromlu Güzel İnsanlar 02:28
Down Sendromlu Güzel İnsanlar 854 izlenme - 3 yıl önce Down Sendromlu Güzel İnsanlar
Hadi İnşallah | Yıldız Tilbe Sendromu 00:25
Hadi İnşallah | Yıldız Tilbe Sendromu 878 izlenme - 2 yıl önce Hadi İnşallah | Yıldız Tilbe Sendromu __@__xclas_____"HADİ İNŞALLAH" tüm sinemalarda! http://hadiinsallah.com/ http://facebook.com/hadiinsallahfilm http://twitter.com/hadinsallahfilm http://instagram.com/hadiinsallahfilm