Hoşgeldiniz!

sendromu

Vine'ı Seven Şişman Abi - Muck 00:02
Vine'ı Seven Şişman Abi - Muck 8.234.199 izlenme - 3 yıl önce Vine ile arası iyi olan saygıdeğer abimizin öpücüğü ile karşı karşıyayız. Sondaki gülümseme ayrı bir güzel. Dikkat! Bu İçerik İstemsiz Öpücük Atmaya Sebep Olabilir.
Down Sendromlu Kardeşimizle Dalga Geçtiler 01:13
Down Sendromlu Kardeşimizle Dalga Geçtiler 5.947 izlenme - 1 ay önce Bir berber dükkanında cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntülerde tıraş olan down sendromlu bir kardeşimizle dalga geçilmesi sosyal medyada tepki toplamış efendim.
Pazartesi Sendromu 00:06
Pazartesi Sendromu 114.073 izlenme - 4 yıl önce Pazartesi Sendromu
Allame - Allame Sendromu 03:30
Allame - Allame Sendromu 114.054 izlenme - 4 yıl önce Merhaba De! Nigga Bak Geri Döndüm Beni Bekliyordunuz Sanırım Adam Oldu Bir İki Sünepe Tipik Orospu Çocukluğunun Sendromu Bana Vermekten Geceleri İş Yapamaz O...
Down Sendromlu Fanatiğe Sürpriz Doğum Günü 01:34
Down Sendromlu Fanatiğe Sürpriz Doğum Günü 1.015 izlenme - 1 ay önce Lüleburgazspor taraftarı down sendromlu Tarık Göntürk'e evinin önünde sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirdi.
Vampir Hastalığı - Pratik Bilgiler 03:45
Vampir Hastalığı - Pratik Bilgiler 16.092 izlenme - 2 yıl önce Halk arasında vampir hastalığı olarak bilinen ilginç bir hastalıktan bahsedeceğim.
zanzara- ilk gece sendromu:) 01:32
zanzara- ilk gece sendromu:) 32.945 izlenme - 9 yıl önce ilginç bir yaklasım
Down Sendromlu Çocuğa Köpeğin Müthiş İlgisi 04:01
Down Sendromlu Çocuğa Köpeğin Müthiş İlgisi 10.140 izlenme - 5 yıl önce Down sendromlu çocuğa köpeğin müthiş ilgisi
Down Sendromlu Gencin Vücut Geliştirme Azmi 01:40
Down Sendromlu Gencin Vücut Geliştirme Azmi 6.642 izlenme - 2 yıl önce 22 yaşındaki Clarke, ABD Kentucky'de düzenlenen Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda 5. olarak müthiş bir başarı hikayesine imza attı. Collin Clarke, down sendromunun bir hastalık olmadığını tüm dünyaya kanıtladı.
Down Sendromu Derneği Bizi Havalara Uçurun Kampanyası 01:10
Down Sendromu Derneği Bizi Havalara Uçurun Kampanyası 6.134 izlenme - 4 yıl önce 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık günü için başlattığımız Bizi Havalara Uçurun kampanyası kapsamında hazırladığımız kamu spotu.
Pazartesi Sendromuyla Halüsinasyon Görmek 00:06
Pazartesi Sendromuyla Halüsinasyon Görmek 4.517 izlenme - 4 yıl önce Pazartesi Sendromuyla Halüsinasyon Görmek
ramazanda  5 yaş sendromu-kısa film 10:58
ramazanda 5 yaş sendromu-kısa film 10.186 izlenme - 8 yıl önce bir çocuğun gözünden ramazan
Allame - Allame Sendromu 03:30
Allame - Allame Sendromu 3.678 izlenme - 4 yıl önce Allame - Allame Sendromu
Bilimsel Mucizecilik Müslümanların Stockholm Sendromunun Sonucudur 03:06
Bilimsel Mucizecilik Müslümanların Stockholm Sendromunun Sonucudur 1.433 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Öztürk, Kuran'dan bilimsel mucize devşirme sahtekârlığını deşifre ediyor.
Sexuality Üzerine Psikanaliz yaklaşım -  Sigmund Freud 09:51
Sexuality Üzerine Psikanaliz yaklaşım - Sigmund Freud 1.018 izlenme - 1 yıl önce Zor anlasilir bir insandı , kokain bagımlılıgı yaptıgı araştırmalarda onun en iyi arkadaşıydı . Eleştirilere katlanamayan kimligi onu daha cok kendi dünyasına hapsetmişti. Psikanaliz'in ilk adımlarını atarak tüm zamanların en önemli düşün adamları arasına adını coktan yazdıracaktı . Evet Sigmund Freud ' dan bahsediyoruz ... Psikoseksüel gelişim teorisi ile dünya'ya gelen çocugun yaşam boyunca geçirecegi evreleri nakış gibi dokuyan, Psikanaliz , Kastrasyon sendromu , Tanatos ve Oidepius kompleksi gibi araştırmaları ile psikoloji'ye damgasini vuran Sigmund Freud ' dan akıllı primatların çocukluktan itibaren cinsel yaşamlarına derin bir bakış ... Freud'a göre soru: ''Kişi nasıl sapığa dönüşür?'' değildir. Soru, ona göre: ''Kişi nasıl cinsel açıdan normal olur?''dur.
Boş Burun Sendromu Tedavisinde Hyaluronik Asit İle Burun Eti Dolgusu 02:38
Boş Burun Sendromu Tedavisinde Hyaluronik Asit İle Burun Eti Dolgusu 594 izlenme - 9 ay önce
Down Sendromu-Kısa Film-2 01:54
Down Sendromu-Kısa Film-2 3.658 izlenme - 7 yıl önce down sendromu hakkında farkındalığı arttırmak için.
Bursaspor'un Down Sendromlu Amigosuna Harika Doğum Günü Kutlaması 01:42
Bursaspor'un Down Sendromlu Amigosuna Harika Doğum Günü Kutlaması 1.159 izlenme - 1 yıl önce Down sendromlu Bursaspor amigosu Turan Dursun için şehirde görülmemiş bir doğum günü kutlaması yapıldı. Binlerce Bursaspor taraftarı ve oturduğu mahallenin sakini sokaklara çıkıp ellerinde meşale ve konvoy yaparak Turan Dursun'a unutulmaz bir gece yaşattılar. Bursaspor'un futbolcuları da soyunma odasından görüntülü mesaj gönderdi. Harika insanlar iyi ki varsınız...
Down Sendromlu Kızın Güzellik Yarışmasında Ödül Alması 01:11
Down Sendromlu Kızın Güzellik Yarışmasında Ödül Alması 73 izlenme - 2 ay önce Down sendromlu 22 yaşındaki Mikayla Holmgren, çocukluk hayalini gerçeğe dönüştürdü. Tüm önyargılara inat ABD’nin Minnesota eyaletinde düzenlenen güzellik yarışmasına katılan genç kız, gözlerinin içi gülerek adımlarını güvenle attığı podyumda herkesi kendine hayran bıraktı. Haftasonu düzenlenen yarışmaya katılan Mikayla, yarışmada birinci olamasa da bir tarih yazdı ve Miss USA (Miss ABD) için yarışan ilk down sendromlu kişi oldu. Minnesota eyaletine bağlı Stillwater şehrinde yaşayan ve Bethel Üniversitesi’nde eğitimine devam eden genç kız, yarışmadan eli boş da dönmedi. Mikayla, yarışmada ‘Miss USA Ruhu’ ödülü ile ‘Yönetmen Ödülü’nün sahibi oldu.
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu - Teaser 00:17
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu - Teaser 916 izlenme - 2 yıl önce Şeyla Halis'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Pazartesi Sendromu" isimli single çalışması, teaser klibiyle netd'de.
Yıldız Tilbe - Erkeğimsin (Kıskançlık Sendromu) 05:14
Yıldız Tilbe - Erkeğimsin (Kıskançlık Sendromu) 2.579 izlenme - 6 yıl önce
Uykuya Dalarsa Ölecek 06:30
Uykuya Dalarsa Ölecek 246 izlenme - 6 ay önce Liam Derbyshire, resmen Konjenital Santral Hipoventilasyon Sendromu olarak bilinen, uyurken bir hastanın ciğerleri çalışmadığı için solunum durmasına neden olan Ondine'nin Laneti ile doğmuştur. . Dünya genelinde 1500'den daha azını etkileyen durum, 17 yaşındaki birinin yaşam destek makinesine takılması ve onu korumak için her gece bir bakıcı tarafından izlenmesi gerektiği anlamına geliyor. Doktorlar Liam'a doğumdan sonra yaşamak için sadece altı hafta verdi, ancak bu yıl Güney Hampshire'lı Gosport'taki genç adam, 18 yaşına girdi ve gerçekten de tüm ihtimalleri reddetti.
Down Sendromlu Çocuklara Akademik Kamp 02:05
Down Sendromlu Çocuklara Akademik Kamp 313 izlenme - 7 ay önce Anadolu Üniversitesi (AÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü öğretim üyesi ve öğrencileri tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Rekreasyon Terapi Kampı'na katılan 15 down sendromlu çocuk hem eğleniyor hem de yeni bilgiler ediniyor.
Dans Ederken Araya Girilmez 00:11
Dans Ederken Araya Girilmez 1.361 izlenme - 3 yıl önce Down Sendromlu genç dans ederken araya girilmesinden pek hoşlanmadı. Kendi ışığının çalınmasınden pekte hoşlanmayan karakterimiz bakın nasıl da tokat atıyor.
Down Sendromlu Yüzücünün Gözü Avrupa Şampiyonluğunda 04:23
Down Sendromlu Yüzücünün Gözü Avrupa Şampiyonluğunda 118 izlenme - 3 ay önce Türkiye şampiyonlukları, Avrupa ikinciliği ve dünya beşinciliği bulunan down sendromlu milli yüzücü Fatma Çağla Demir, Down Sendromlular Avrupa Yüzme Şampiyonası'nda zirvede yer almak istiyor.
Cloves Sendromu 05:14
Cloves Sendromu 158 izlenme - 7 ay önce Üç yaşındaki bir çocuk, yüzünün sağ tarafını şişen son derece nadir bir durumla savaşa rağmen iyimser. Victor Padilla, Cloves Sendromu ile doğdu; karmaşık vasküler anormalliklerin vücuda tümörlerin oluşumuna neden olan aşırı büyümüş bir hastalık. Viktorya'da Vasküler Anormalliklerle Konjenital Lipom Büyümesi anlamına gelen düğümlerin sadece birkaç yüz kişide teşhis edildiği söyleniyor. Ancak Victor'un durumunun berbat olmasına rağmen, ailesi Jennifer ve Jerry Padilla onu Rochester, New York'taki okul öncesi eğitim kurumuna gönderdi ve yaptığı ilerlemeden daha mutlu olamadı.
Down Sendromlu Çocuğun Yeni Doğan Kardeşiyle Buluşması 01:00
Down Sendromlu Çocuğun Yeni Doğan Kardeşiyle Buluşması 281 izlenme - 8 ay önce 5 yaşındaki down sendromlu çocuğun yeni doğan kardeşiyle ilk kez buluşması izleyenleri duygulandırıyor. Down sendromlu çocuğun minik kardeşini kucağına aldığında yaşadığı heyecan ve mutluluğun görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.
Kuzey Güney - Kredi Kartı Sendromu Küfürlü Dublaj +18 05:00
Kuzey Güney - Kredi Kartı Sendromu Küfürlü Dublaj +18 1.388 izlenme - 4 yıl önce Kuzey Güney Küfürlü Dublaj +18
Down Sendromuetkileyici 01:11
Down Sendromuetkileyici 1.405 izlenme - 7 yıl önce down sendromu hakkında çok kısa ama çok etkileyici bir video
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu 04:06
Şeyla Halis - Pazartesi Sendromu 744 izlenme - 2 yıl önce Şeyla Halis'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Pazartesi Sendromu" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de.