Hoşgeldiniz!

Senegalli Videoları İzle

Senegalli Dansçılar Eşliğinde Okul Açılışı Yapmak 05:04
Senegalli Dansçılar Eşliğinde Okul Açılışı Yapmak 1.169 izlenme - 7 ay önce Bodrum’da bulunan bir okul yeni eğitim ve öğretim yılının ilk gününde Senegalli dansçıların şovları ile okul açılışını yaptı. Öğrenciler Senegalli dansçıları karşısında görünce şaşkınlık yaşadı.
Senegalli Sylveria'dan 00:59
Senegalli Sylveria'dan "Hatıran Yeter" Şarkısı - Evleneceksen Gel 120.Bölüm (13 Şubat 2017) 31 izlenme - 3 ay önce Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor! Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Türk Düğününde Coşan Senegalli Bayan 00:16
Türk Düğününde Coşan Senegalli Bayan 98 izlenme - 1 yıl önce Katıldığı düğünde tüm ısrarları kırmayıp piste çıkan Senegalli bayan, davulunda çalmasıyla hünerlerini sergilemiş.
Lastikleri Sanata Dönüştüren Senegalli 01:55
Lastikleri Sanata Dönüştüren Senegalli 54 izlenme - 3 yıl önce Senegallı sanatçı Amadou Fatoumata Ba eserlerinde pek alışıldık olmayan bir malzeme kullanıyor. Ba, eski otomobil lastiklerini toplayıp heykel ve mobilyaya dönüştürüyor. Eserleri, yıl başında Senegal'in başkenti Dakar'da düzenlenen bienalde sergilendi. Ayrıca Dakar'ın yakınındaki Saly kentinde bir müze de Ba'nın lastikten yaptığı büyük heykelleri kalıcı olarak sergiliyor. "İşe yaramadığı düşünülen her şeyin ikinci bir yaşam hakkı vardır" diyen Ba, bir gününün nasıl geçtiğini BBC'ye anlattı.
senegalli futbolculardan horon !! 01:06
senegalli futbolculardan horon !! 146 izlenme - 7 yıl önce gebze beşköy beldesi yardımlaşma ve dayanışma derneğinin düzenlediği gecede renkli görüntüler yaşandı.
Senegalli Genci 3. Kattan Aşağı Attılar 00:52
Senegalli Genci 3. Kattan Aşağı Attılar 12 izlenme - 1 yıl önce Fatih'te para yatırmak için gittiği postanede sıra yüzünden 4 kişi ile tartışan Senegalli genç, binanın 3. katından aşağı atıldı. Akıllara durgunluk veren olay, güvenlik kameralarına yansıdı.
taraklı medya senegalli 00:52
taraklı medya senegalli 22 izlenme - 6 yıl önce taraklı medya senegalli