Hoşgeldiniz!

Şenes Erzik Videoları İzle

Fransız Sekreterden Şenes Erzike Büyük Ayıp 01:31
Fransız Sekreterden Şenes Erzike Büyük Ayıp 332 izlenme - 2 yıl önce FIFA Ballon d'Or ödül töreninde konuşma sırasında Şenes Erzik'i omzundan çekerek kenara alan FIFA genel sekreteri Jerome Valcke, büyük bir saygısızlığa imza attı.
Ahmet Çakar, Fıfa Sekreteri Jeromeye Patladı! 04:07
Ahmet Çakar, Fıfa Sekreteri Jeromeye Patladı! 258 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Çakar, Ballon d'Or ödül töreninde Jerome Valcke'ın Şenes Erzik'i omuzundan tutup kenara itmesine çok sert tepki gösterdi.
Şenes Erzik: 03:12
Şenes Erzik: "Eskiden Her Yer Spor Alanıydı" 1 izlenme - 8 saat önce - Şenes Erzik: "Eskiden her yer spor alanıydı" Türkiye Futbol Federasyonu Onursal Başkanı Şenes Erzik, Türk Kalp Vakfı'nın kalp ve damar hastalıklarında farkındalık oluşturk için gerçekleştirdiği 'Şehirdeki Çocuklar Projesi'nin basın toplantısında açıklamalar yaptı.
Şenes Erzik: Beşiktaş-Lyon Maçının Seyircisiz Oynanması Söz Konusu Değil 01:59
Şenes Erzik: Beşiktaş-Lyon Maçının Seyircisiz Oynanması Söz Konusu Değil 3 izlenme - 2 hafta önce UEFA eski asbaşkanı Şenes Erzik, Lyon başkanının "Rövanş seyircisiz oynanmalı" sözleri üzerine, "Kafası karışık herhalde. Rövanşın seyircisiz oynanması söz konusu olamaz." dedi.
Ahmet Çakar'ın Jerome Valcke'a Öküz Demesi - Derin Futbol 04:08
Ahmet Çakar'ın Jerome Valcke'a Öküz Demesi - Derin Futbol 139 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol' Programı'nda eski hakem ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar, Ballon d'Or ödül töreninde Jerome Valcke'ın Şenes Erzik'i omuzundan tutup kenara itmesine çok sert tepki gösterdi. Çakar, başta Fransa olmak üzere Avrupa'daki bazı ülkelerde bir anda gündem oldu. (Ya da bizi kandırdılar)
Şenes Erzik'e Yapılan Öküzlük 00:06
Şenes Erzik'e Yapılan Öküzlük 57 izlenme - 2 yıl önce Jerome Valcke ile Şenes Erzik birlikte kürsüye çıkıyorlar ve jerome valcke kürsünün sağ tarafına yönelen Erzik'i baya baya tutup sol tarafa bırakıyor
Aziz Yıldırım : Beni Onun Yanına Oturtmayın Şok Diyalog! 01:00
Aziz Yıldırım : Beni Onun Yanına Oturtmayın Şok Diyalog! 113 izlenme - 4 yıl önce Aziz Yıldırım : Beni Onun Yanına Oturtmayın Şok Diyalog!
TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı, UEFA Yönetim Kurulu'na Girdi 00:47
TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı, UEFA Yönetim Kurulu'na Girdi 1 izlenme - 3 hafta önce TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, kongrede yapılan seçimde yeterli oy alarak UEFA Yönetim Kurulu'na girdi. Yardımcı, Şenes Erzik'ten sonra kurula giren ilk isim oldu.
Sporcu Sağlığı Paneli 00:37
Sporcu Sağlığı Paneli 31 izlenme - 3 yıl önce UEFA Asbaşkanı Erzik:- "Bu çağda, saha içinde ölümler nasıl oluyor? Bunun acil çözümü olması lazım"- Kasımpaşa Teknik Direktörü Arveladze:- "Sağlık ekibine güvenmek, çok önemli. Eğer hoca güveniyorsa, futbolcu da güvenir"
Şenes Erzik, 33 yıllık UEFA kariyerini noktaladı 04:36
Şenes Erzik, 33 yıllık UEFA kariyerini noktaladı 21 izlenme - 2 yıl önce UEFA Birinci Başkanvekili Şenes Erzik, 33 yıllık UEFA kariyerini yaptığı veda konuşmasıyla noktaladı.
Cem Kozlu ile Başarının İzinde - Konuk: Şenes Erzik 29:25
Cem Kozlu ile Başarının İzinde - Konuk: Şenes Erzik 38 izlenme - 4 yıl önce Cem Kozlu ile Başarının İzinde - Konuk: Şenes Erzik
Başbakan Erdoğan, Cüneyt Çakır'ı Kabul Etti 02:32
Başbakan Erdoğan, Cüneyt Çakır'ı Kabul Etti 24 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2014 FIFA Dünya Kupası'nda görev yapan hakem Cüneyt Çakır'ı Başbakanlık Merkez Binası'nda kabul etti.
Şenes Erzikten Cas Davası Açıklaması 00:51
Şenes Erzikten Cas Davası Açıklaması 9 izlenme - 2 yıl önce TFF Onursal Başkanı, UEFA 1. Başkanvekili ve FİFA İcra Komitesi Üyesi Şenes Erzik suskunluğunu TRT Spor ’da yayınlanan Futbol VIP programına bozdu.
FIFA İcra Kurulu Üyesi Erzik: 03:13
FIFA İcra Kurulu Üyesi Erzik: "Uefa'da Ben Böyle Bir Tören Görmemiştim" 6 izlenme - 2 yıl önce - "(UEFA'da Erzik için yapılan tören) Ben böyle bir tören görmemiştim" UEFA Şeref Üyesi ve FIFA İcra Kurulu Üyesi Şenes Erzik, UEFA'da görev süresinin bitmesinin ardından kendisi için yapılan törene daha önce şahit olmadığını söyledi.
Şenes Erzik, Seba'yı Ziyaret Etti. 01:22
Şenes Erzik, Seba'yı Ziyaret Etti. 8 izlenme - 3 yıl önce UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Süleyman Seba'nın sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.
UEFA'dan Şenes Erzik'e 01:09
UEFA'dan Şenes Erzik'e "Şeref" Üyeliği 10 izlenme - 2 yıl önce UEFA'dan Şenes Erzik'e "şeref" üyeliği- FİFA İcra Kurulu üyesi Şenes Erzik: "Avrupa futbol ailesinin üyesi olduğum için çok şanslıydım. Kalbim her zaman sizlerle olacak"- Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Birinci Başkanvekili Servet Yardımcı: "Kazanmaya gelmiştik, kaybettik. Bu sefer olmadı.
 Erzik, Futbolun Zirvesi'nde Açıklamalarda Bulundu 09:25
Erzik, Futbolun Zirvesi'nde Açıklamalarda Bulundu 1 izlenme - 1 yıl önce Şenes Erzik, Futbolun Zirvesi'nde açıklamalarda bulundu (Tür: Spor)