Hoşgeldiniz!

senet

Kocasının Borçlarını Ödeyen Kadın 02:18
Kocasının Borçlarını Ödeyen Kadın 82.736 izlenme - 3 ay önce Borçları yüzünden bunalıma giren adamın yardımına vefalı hanımı yetişir ve olaylar başlar...
Kibar Feyzo'nun Kezban Gülo'yla İmtihanı 01:46
Kibar Feyzo'nun Kezban Gülo'yla İmtihanı 8.096 izlenme - 3 yıl önce Uzun süredir o işi yapamayan Feyzo ve Gülo tam işi yapacakken yine olmaz ve Gülo naz yapmaya başlar. Ve videonun sonunda o komik diyalog geçer. Kemal Sunal'ı saygıyla anıyoruz.
Kaygısızlar - Kül Tigin ve Adamlarının Senet Tahsilatı 02:47
Kaygısızlar - Kül Tigin ve Adamlarının Senet Tahsilatı 2.564 izlenme - 2 yıl önce Kültigin ve çetesinin senet tahsilatını izleyeceğiz. Kül Tigin'in cep telefonu ise Türkiye'deki ilk cep telefonlarından.
Sefil Bilo - Başımıza Ne Geldiyse Bu Kıç Öpme Sevdasından Gelmiştir 01:31
Sefil Bilo - Başımıza Ne Geldiyse Bu Kıç Öpme Sevdasından Gelmiştir 439 izlenme - 3 yıl önce Ülkenin halini görüyoruz pek anlatmaya lüzum yok ama şunu biliyorum ki başımıza ne geldiyse bu kıç öpme sevdasından gelmiştir. Bunu eski filimlerden bir parçayla anlatmak istedim. İsmi lazım değil siyasetçilerimizden de aynı tutumu bekliyoruz efendim.
Kurtlar Vadisi'nin Bünyeye Etkileri 00:57
Kurtlar Vadisi'nin Bünyeye Etkileri 379 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi dizisinin sezon finalinde düğün sahnesindeki kapıda korumayı oynayan 2 figüran abimiz dizi çekimlerinden öyle bir feyz almışlarki hemen toplaşıp bir çete kurmuşlar ve de olaylar gelişmiş. Lakin sezon finalinden midir bilinmez çok da uzun sürmemiş bu maceraları. Neyse geçmiş olsun diyoruz buna da şükür desinler başka dizilerden de etkilenebilirlerdi yani.
Himmet Paraları Sorguda Ortaya Çıktı 01:27
Himmet Paraları Sorguda Ortaya Çıktı 65 izlenme - 2 yıl önce FETÖ yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda, 50 milyonluk çek senet ve 3.5 milyon parayla gözaltına alınan 11 kişinin sorgusunda yeni bilgiler ortaya çıktı. Şüphelilerin çözülmesiyle, 2 milyon 350 bin lira “himmet parası” ele geçirildi.
3 Saat Boyunca Çatalla İşkence Edip 100 Bin Liralık Senet İmzalattılar 01:38
3 Saat Boyunca Çatalla İşkence Edip 100 Bin Liralık Senet İmzalattılar 8 izlenme - 3 ay önce - 3 saat boyunca çatalla işkence edip 100 bin liralık senet imzalattılarMUĞLA - Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir eğlence mekanında eğlenmeye giden bir kişiye işletme sahibi tarafından 3 saat boyunca işkence edilerek 100 bin liralık senet imzalatıldığı iddia edildi.
Lahana Turşusu Yiyen Perhiz Yapamaz 00:37
Lahana Turşusu Yiyen Perhiz Yapamaz 84 izlenme - 3 yıl önce Hayatta herşey mümkündür. Kırmızı kar yağabilir, uslu bir çocuk olursanız şirinleri görebilirsiniz ve hatta üniversite de kızlar bile teklif edebilir. Ama yaşadığımız bu dünyada bir tek şey mümkün değildir; Lahana Turşusu Yiyen Perhiz Yapamaz...
Global Reklam Filmi 00:30
Global Reklam Filmi 81 izlenme - 7 yıl önce global reklam film
Çek-senet Bozdurma Bahanesiyle Dolandırıcılık İddiası 01:28
Çek-senet Bozdurma Bahanesiyle Dolandırıcılık İddiası 7 izlenme - 10 ay önce Çek-senet bozdurma bahanesiyle dolandırıcılık iddiası Piyasayı 500 bin TL dolandıran 2 şüpheli yakalandıANTALYA - Antalya'nın Alanya ilçesinde çek-senet bozma bahanesiyle çok sayıda kişiyi yaklaşık 500 bin TL dolandırdıkları öne sürülen 2 şüpheli polisin yaptığı yol uygulamasında yakalandı.