Hoşgeldiniz!

Seni Sevmek İstemiştim Videoları

Yıldız Tilbeden 2009 Seni Sewmek İstemiştim 06:06
Yıldız Tilbeden 2009 Seni Sewmek İstemiştim 8.942 izlenme - 8 yıl önce yıldız tilbenin 2009 yeni albümünden en qüzel sarkılarından biri seni sewmek istemiştim ;)
Yıldız Tilbe 2009 Seni Sevmek İstemiştim Slow 06:08
Yıldız Tilbe 2009 Seni Sevmek İstemiştim Slow 5.496 izlenme - 8 yıl önce
yıldız tilbe 2009 *seni sevmek istemiştim (fantezi 06:07
yıldız tilbe 2009 *seni sevmek istemiştim (fantezi 3.442 izlenme - 8 yıl önce yıldız tilbe 2009 *seni sevmek istemiştim (fantezi arşiv
Mine Ynlmz 06:05
Mine Ynlmz 85 izlenme - 8 yıl önce
Yıldız Tilbe - Seni Sevmek İstemiştim 06:04
Yıldız Tilbe - Seni Sevmek İstemiştim 2 izlenme - 1 yıl önce Yıldız Tilbe - Seni Sevmek İstemiştim Albüm: Aşk İnsanı Değiştirir Çıkış tarihi: 2009 Şarkı Sözleri: 20 yaşımdaki gibi Korkusuzca sevişmeyi istemiştim her zerreni Aşkın arsız davetiyle en kararlı hislerimle Utanmaz hayellerime yenilmiştim Eskisi gibi O zaman ki aşklar şimdiki yalnızlıktan haklıydı O zaman ki yalan Şimdi ki gerçeklerden çok farklıydı Okşadığın kedileri mutluluğunu kıskandım İkimizi hayal ettim aşkta hep hep acemiydim Kafeste kuşaların gibi esirin olmak istedim Hiç bitmemeiş heyecan farkındayım eskisi gibi O zaman ki aşklar O zaman ki aşklar şimdiki yalnızlıktan haklıydı O zaman ki yalan şimdi ki gerçeklerden çok farklıydı Gözlerimden süzüldü aşk yaşımla beni acıttı Benimle dalga geçti aşk beni çağırdı kendini sakladı Kaç mevsimsin ? Aşk başkası var mı ? kaç yıl kaldı ? Aşk gerçek misin rüya mı?
Yıldız Tilbe - Seni Sevmek İstemiştim 06:04
Yıldız Tilbe - Seni Sevmek İstemiştim 1 izlenme - 7 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): 20 yaşımdaki gibi Korkusuzca sevişmeyi istemiştim her zerreni Aşkın arsız davetiyle en kararlı hislerimle Utanmaz hayellerime yenilmiştim Eskisi gibi O zaman ki aşklar şimdiki yalnızlıktan haklıydı O zaman ki yalan Şimdi ki gerçeklerden çok farklıydı Okşadığın kedileri mutluluğunu kıskandım İkimizi hayal ettim aşkta hep hep acemiydim Kafeste kuşaların gibi esirin olmak istedim Hiç bitmemeiş heyecan farkındayım eskisi gibi O zaman ki aşklar O zaman ki aşklar şimdiki yalnızlıktan haklıydı O zaman ki yalan şimdi ki gerçeklerden çok farklıydı Gözlerimden süzüldü aşk yaşımla beni acıttı Benimle dalga geçti aşk beni çağırdı kendini sakladı Kaç mevsimsin ? Aşk başkası var mı ? kaç yıl kaldı ? Aşk gerçek misin rüya mı?