Hoşgeldiniz!

senkronizasyon

Senkronizasyon'nun Tarihini Yazan Çinliler 07:26
Senkronizasyon'nun Tarihini Yazan Çinliler 3.602 izlenme - 11 ay önce Çin'in Anhui eyaletindeki Tagou Dövüş Sanatları Okulu dünyanın en büyük ve en ünlü dövüş okullarından biridir. Binlerce öğrencinin dönüş ve dansla karışık bu inanılmaz senkronize performansını izlemek gerçekten müthiş bir şey.
Metronomların Senkronizasyonu 04:04
Metronomların Senkronizasyonu 852 izlenme - 3 yıl önce Metronomların Senkronizasyonu
Aktarım ve Senkronizasyon Aracı 01:39
Aktarım ve Senkronizasyon Aracı 473 izlenme - 1 yıl önce İzlesene Aktarım ve Senkronizasyon aracımızla tanışın! Daha fazla bilgi için info@izlesene.com'dan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/avs kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aktarım ve Senkronizasyon 01:27
Aktarım ve Senkronizasyon 300 izlenme - 1 yıl önce Aktarım ve Senkronizasyon aracımızın tanıtım videosu sizlerle! Detaylı bilgi için; izl.sn/8657100 Kanalınızı zenginleştirip, daha yüksek izlenmelere ulaşabilmeniz için izl.sn/avs ve izl.sn/izleseneakademi kanallarımıza abone olmayı unutmayın!
Dubstep İle Film Sahnelerini Senkronlamak 15:04
Dubstep İle Film Sahnelerini Senkronlamak 59 izlenme - 1 yıl önce Dubwars sadece dubstep şarkıların katıldığı bir yarışma. Bu yarışmadan 13 şarkı seçilerek 1000'den fazla filmden alınan sahnelerle senkronlanmış ve ortaya bu video çıkmış. Boş kafayla beyin eriten dubstep şarkılar, görsellerle harmanlanınca tadından yenmez olmuş. Büyük emek harcandığı aşikar. Mashup tarzındaki bu videonun Glitch-hob versiyonuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/222801/the-apple-tree-feat-the-glitch-mob
Çin birliğinden muhteşem senkronizasyon gösterisi 02:15
Çin birliğinden muhteşem senkronizasyon gösterisi 52 izlenme - 12 ay önce Çin'de eğitimde olan bir birlik Çince karakterler ile şaşırtıcı senkronizasyon gösterisi yapıyorlar. Videolarımızın devamı için kanalımızı ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Metronomların Senkronizasyonu 04:04
Metronomların Senkronizasyonu 93 izlenme - 2 yıl önce 32 tane metronoma sırasıyla tıklayan elemanlar metronomların tempoyu yakalamasını bekliyor, sonunda yavaş yavaş birbirlerine uyuyorlar, acemilikte zorla yaptırılan yürüyüşler aklıma geldi nedense.