Hoşgeldiniz!

Senkronizasyon Videoları İzle

Senkronizasyon'nun Tarihini Yazan Çinliler 07:26
Senkronizasyon'nun Tarihini Yazan Çinliler 3.618 izlenme - 1 yıl önce Çin'in Anhui eyaletindeki Tagou Dövüş Sanatları Okulu dünyanın en büyük ve en ünlü dövüş okullarından biridir. Binlerce öğrencinin dönüş ve dansla karışık bu inanılmaz senkronize performansını izlemek gerçekten müthiş bir şey.
Senkronizasyon, Yoga Ve Basketbol 01:45
Senkronizasyon, Yoga Ve Basketbol 108 izlenme - 2 hafta önce Çin'de yapılan ve kameralara yansıyan senkronizasyon basketbol ve yoga bir arada. Muhteşem ötesi görüntüler sizlerle.
Metronomların Senkronizasyonu 04:04
Metronomların Senkronizasyonu 854 izlenme - 4 yıl önce Metronomların Senkronizasyonu
Aktarım ve Senkronizasyon Aracı 01:39
Aktarım ve Senkronizasyon Aracı 507 izlenme - 2 yıl önce İzlesene Aktarım ve Senkronizasyon aracımızla tanışın! Daha fazla bilgi için info@izlesene.com'dan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/avs kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aktarım ve Senkronizasyon 01:27
Aktarım ve Senkronizasyon 305 izlenme - 2 yıl önce Aktarım ve Senkronizasyon aracımızın tanıtım videosu sizlerle! Detaylı bilgi için; izl.sn/8657100 Kanalınızı zenginleştirip, daha yüksek izlenmelere ulaşabilmeniz için izl.sn/avs ve izl.sn/izleseneakademi kanallarımıza abone olmayı unutmayın!
100 Metronomun İnanılmaz Senkronizasyonu 06:11
100 Metronomun İnanılmaz Senkronizasyonu 75 izlenme - 5 ay önce 100 farklı metronomdan görsel şov niteliğinde bir video. IkeguchiLab isimli YouTube kanalı tarafından paylaşılan video, insanı adeta hipnotize ediyor.
Dubstep İle Film Sahnelerini Senkronlamak 15:04
Dubstep İle Film Sahnelerini Senkronlamak 65 izlenme - 2 yıl önce Dubwars sadece dubstep şarkıların katıldığı bir yarışma. Bu yarışmadan 13 şarkı seçilerek 1000'den fazla filmden alınan sahnelerle senkronlanmış ve ortaya bu video çıkmış. Boş kafayla beyin eriten dubstep şarkılar, görsellerle harmanlanınca tadından yenmez olmuş. Büyük emek harcandığı aşikar. Mashup tarzındaki bu videonun Glitch-hob versiyonuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/222801/the-apple-tree-feat-the-glitch-mob
Metronomların Senkronizasyonu 04:04
Metronomların Senkronizasyonu 113 izlenme - 2 yıl önce 32 tane metronoma sırasıyla tıklayan elemanlar metronomların tempoyu yakalamasını bekliyor, sonunda yavaş yavaş birbirlerine uyuyorlar, acemilikte zorla yaptırılan yürüyüşler aklıma geldi nedense.
Çin birliğinden muhteşem senkronizasyon gösterisi 02:15
Çin birliğinden muhteşem senkronizasyon gösterisi 53 izlenme - 1 yıl önce Çin'de eğitimde olan bir birlik Çince karakterler ile şaşırtıcı senkronizasyon gösterisi yapıyorlar. Videolarımızın devamı için kanalımızı ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.