Hoşgeldiniz!

Senkronize Videoları

Start'ı Çok Yanlış Anlayan Motor Yarışçıları 02:15
Start'ı Çok Yanlış Anlayan Motor Yarışçıları 9.120 izlenme - 1 yıl önce Günler geçmesin ki alkışlarlayaşıyorum adminleri senkronizasyon konusunda filipinli dragcılarla yarışmasın. Videoyu izleyin ve eyyorlayın aynı zamanda alkışlamayı unutmayın.
Kedileri Senkronize Bir Biçimde Oynatmak 00:32
Kedileri Senkronize Bir Biçimde Oynatmak 4.489 izlenme - 3 yıl önce Yan Yana Dizilmiş 7 Kediyi Bir Cisim Sallayarak Senkronize Bir Biçimde Dans Ettirmek.
Senkronize Kediler 00:15
Senkronize Kediler 5.428 izlenme - 2 yıl önce Senkronize Kediler En çok izlenen, en komik videolar için izlesene.com'u takip et!
1007 Robotun Senkronize Dans Etmesi - Guinness Dünya Rekorları 00:55
1007 Robotun Senkronize Dans Etmesi - Guinness Dünya Rekorları 464 izlenme - 5 ay önce Çin'de 1007 robot aynı anda dans ediyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tam Senkronize Şentepeli Oyun Havası Ekibi 09:57
Tam Senkronize Şentepeli Oyun Havası Ekibi 1.223 izlenme - 2 yıl önce Olay Ankara Şentepe de geçmekte. Galiba yine sıradan bir sokak arası düğünü ancak arkadaşlar baya bir uyumlu...
 Japonlar'dan 'senkronize yürüyüş' 00:46
Japonlar'dan 'senkronize yürüyüş' 1.558 izlenme - 3 yıl önce Yaptıkları tüm işlerde ayrıntıya ve düzene verdikleri önemle tanınan Japonlar, en doğal insan hareketlerinden birini, yürüyüşü de bir başka boyuta taşıdılar. İşte Japon öğrencilerden 'senkronize yürüyüş' gösterisi.
İzmir Düğünü  ve Harmandalı 01:59
İzmir Düğünü ve Harmandalı 717 izlenme - 2 yıl önce Cağnım memleketimdeki bir düğünden harmandalı manzarası.Tabi bu oyunu ilginç yapan birşey olmalı. yaklaşık 250 kişi aynı anda düğün salonunda bu oyunu oynarsa, insan köpeği ısırmış oluyor sanırım. pistte oynayanlar, biraz çalışmayla senkronize su balesi bile yapabilir gibi geliyor bana.
Senkronize Sayonara - Gizli Özne 2010 01:30
Senkronize Sayonara - Gizli Özne 2010 1.689 izlenme - 6 yıl önce
Funda Arar - Aşkın Bana Değdi Değeli 04:37
Funda Arar - Aşkın Bana Değdi Değeli 1.071 izlenme - 4 yıl önce "Aşkın bana değdi değeli" Şarkı sözleri parça akışı ile senkronizedir.
Senkronize Şentepeli Oyun Havası Ekibi 09:57
Senkronize Şentepeli Oyun Havası Ekibi 454 izlenme - 2 yıl önce Olay Ankara Şentepe de geçmekte. Galiba yine sıradan bir sokak arası düğünü ancak arkadaşlar baya bir uyumlu...
Senkronize Olamayan Balerinler Güldürdü 03:24
Senkronize Olamayan Balerinler Güldürdü 349 izlenme - 2 yıl önce Zariflikleri ve mükemmel dansları ile insanları etkileyen balerinler bu sefer izleyicileri güldürdüler.
 İspanya Senkronize Takımından MannequinChallenge 00:45
İspanya Senkronize Takımından MannequinChallenge 35 izlenme - 2 ay önce Son günlerde sosyal medyada bir çok kez önümüze çıkan ve Türkiye'de de bir çok takımın katıldığı "MannequinChallenge" yani günlük hayatın donmasına şimdi de İspanya Senkronize takımı dahil oldu.
Yavru Kedilerin İnanılmaz Gösterisi 01:00
Yavru Kedilerin İnanılmaz Gösterisi 397 izlenme - 3 yıl önce 7 Yavru Kedinin Senkronize Hareketleri İzleyenleri Bir Hayli Güldürüyor...
İki Kişinin Attığı Rövaşata Değildir 00:47
İki Kişinin Attığı Rövaşata Değildir 375 izlenme - 2 yıl önce İki kişinin bildiği sır değildir, iki kişinin bindiği tır değildir ve de son olarak iki kişinin attığı rövaşata hiç değildir. senkronize bir şekilde adeta bir folklor ekibi gibi çok da güzel ıskalamışlar topu.
bu bebekler senkronize gülüyor 01:10
bu bebekler senkronize gülüyor 585 izlenme - 6 yıl önce
7 Yavru Kediden Muhteşem Senkronize Dans Şovu 01:05
7 Yavru Kediden Muhteşem Senkronize Dans Şovu 185 izlenme - 3 yıl önce 7 Yavru Kediyi Yanyana Koyan Bir Adam Bu Yavru Kedilere Senkron Halinde Hareketler Yaptırmakta.
Foley - Ses Efekti Sanatı 05:16
Foley - Ses Efekti Sanatı 150 izlenme - 1 yıl önce Foley; 1923 yılında Amerika'lı Jack Foley tarafından ortaya çıkan, filmlerde gördüğümüz aklımıza gelip gelmeyecek her türlü sesin post prodüksiyon aşamasında (çekim sonrası) doğru materyalleri kullanarak ya sesin önceden kaydedilip daha sonrasında bilgisayar ortamında videoya uyarlama şeklinde oluşturulması halinde ya da senkronize bir şekilde foley sanatçısının dublaj yaparak o anda ne oluyorsa o anın ses efektlerinin bir kerede veya tekrar tekrar üzerine kaydedilerek yapılmasına deniyor.
Senkronize Şekilde Hareket Eden Böcekler 00:58
Senkronize Şekilde Hareket Eden Böcekler 133 izlenme - 2 yıl önce Bu güzel böcek kardeşlerimiz koloni halinde gezerken hep bu şekildelermiş. Hadi balıkları felan biliyoruz ama böcekleri görünce insan bi garip oluyor, o nasıl lafsa artık!
Yara İzi 02:19
Yara İzi 255 izlenme - 4 yıl önce Senkronize Alt Yazılı
Senkronize Sayonara - Ne Kadar Sürer Bu Yalnızlık 03:22
Senkronize Sayonara - Ne Kadar Sürer Bu Yalnızlık 369 izlenme - 5 yıl önce
Çarşıdan Senkronize İsyan  - Hass..tir Bee 00:07
Çarşıdan Senkronize İsyan - Hass..tir Bee 149 izlenme - 2 yıl önce 3-3'lük Bursaspor maçında Beşiktaş'ın Yeni Açık tribünü her zamanki gibi en iyi taraftar olduğunu gösterdi. İzliyoruz, efenim.
Senkronize Şekilde Dans Eden Paraşütlü Adamlar 01:18
Senkronize Şekilde Dans Eden Paraşütlü Adamlar 114 izlenme - 2 yıl önce Aleksander ve Mikhael isimli profesyonel paraşütçüler Dubai'nin meşhur Palmiye Adaları üzerinden uçakla atlayıp havada senkronize bir şekilde dans ediyorlar.
Dünya'nın En Senkronize Dans Gösterisi 03:07
Dünya'nın En Senkronize Dans Gösterisi 108 izlenme - 3 yıl önce Dünya'nın En Senkronize Dans Gösterisi
 Tam Senkronize Şentepeli Oyun Havası Ekibi 09:57
Tam Senkronize Şentepeli Oyun Havası Ekibi 98 izlenme - 2 yıl önce Olay Ankara Şentepe de geçmekte. Galiba yine sıradan bir sokak arası düğünü ancak arkadaşlar baya bir uyumlu...
Senkronize Bebe - Ben Aslında Yohum 01:30
Senkronize Bebe - Ben Aslında Yohum 108 izlenme - 2 yıl önce Dudaklar köfte, yanaklar tombik, gözler cavcaklı... Şimdi yoğunlaşıyoruz, yavaşça göz kapaklarınız ağırlaşıyor, uykuya dalıyorsunuz, çocukluğunuza iniyoruz.... ya da inmiyoruz vazgeçtim, videomuzdaki minik dostumuzun sevimliliğine bakar mısınız a dostlar, yaptığı Burhan Altıntop taklidiyle bilinçaltımızı ele geçiriyor, kontrolü ele alıyor ve bizi kölesi haline getiriyor, bunlar hep internetin oyunu, kanmayın.
Senkronize Sayonara  Defeat10 2009 Live Performance 02:50
Senkronize Sayonara Defeat10 2009 Live Performance 154 izlenme - 6 yıl önce
Senkronize Dansın Doruklarına Çıkmak 2 06:35
Senkronize Dansın Doruklarına Çıkmak 2 99 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/213504/senkronize-dansin-doruklarina-cikmak Başlıkta belirttiğim ''2'' harfi kafanızı karıştırmasın.Yukarıda linkini verdiğim video daha önce sitede yayınlanmış ve o videodaki grup California'da düzenlenen dans yarışmasında 2. olmuş grup.Şimdi izleyeceğiniz video ise aynı yarışmada 1. olan gruptur.İyi seyirler,bol 'oha' 'vay amk' lar...
Havada Senkronize Dans Eden Paraşütlü Adamlar 01:18
Havada Senkronize Dans Eden Paraşütlü Adamlar 45 izlenme - 2 yıl önce Aleksander ve Mikhael isimli paraşütçüler Dubai'nin meşhur Palmiye Adaları üzerinde atlayıp havada senkronize bir şekilde dans ediyorlar.
İnsandan LCD Ekran Yapan Güney Koreliler 03:13
İnsandan LCD Ekran Yapan Güney Koreliler 83 izlenme - 2 yıl önce Biz henüz senkronize bir şekilde yuuhhh diye bağıramazken bu psikopat taraftarlar bizim bilgisayarda dahi yapamayacağımız animasyonları bedenleriyle yapıyor. Bize ne düşer? Tabikide Alkışlamak...
Muhteşem Senkronize Şov!... 03:34
Muhteşem Senkronize Şov!... 37 izlenme - 2 yıl önce Muhteşem senkronize şov!...