Hoşgeldiniz!

Sensiz Yüreğim

Sensiz Yüreğim Ahmet Şafak Seda Sayan 04:38
Sensiz Yüreğim Ahmet Şafak Seda Sayan 5.815 izlenme - 6 yıl önce
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim& Designer By Romantiq 05:00
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim& Designer By Romantiq 2.790 izlenme - 6 yıl önce designer / uploaded by romantiqaşk ve vatan 2010 albüm’ünden .izle eğen payla .
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim 04:56
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim 1.231 izlenme - 4 yıl önce TTNET Müzik - Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim  04:56
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim 159 izlenme - 1 yıl önce Aşk ve Vatan (2010) - ATİ MÜZİK FİLM Albümü Satın Al : http://dr.com.tr/Muzik/Ask-ve-Vatan/A... Albümü Satın Al : http://www.esenshop.com/detail.aspx?i... Albümü Satın Al : http://cinarmuzik.net/Muzik-Ahmet-Saf... Albümü Satın Al : http://itunes.apple.com/us/album//id3... Ahmet Şafak Resmi Sosyal Medya Adresleri ; http://facebook.com/SanatciAhmetSafak http://twitter.com/ahmetsafak_tc http://instagram.com/ahmetsafak_tc http://youtube.com/AhmetSafakVideos http://kusenayayin.com SENSİZ YÜREĞİM Sensiz yüreğim bir aşkı sofya Sessiz minare suskun mabet Gel kurtar beni bu yalnızlıktan Gelde bitsin bu deli nöbet Yar neden ağladık Ne günlere kaldık Gözyaşlarına yandığım Üzülme sen beklerim ben Delice sevdalandığım Sensiz yüreğim bir deli hüzün Kemiğe dayanan bir bıçak Veda güneşi gözümde yüzün Bu aşka bir şeyler olacak Yar neden ağladık Ne günlere kaldık Gözyaşlarına yandığım Üzülme sen beklerim ben Delice sevdalandığım ŞİİR : Hasretin ateşe düştüğü zamandır şimdi Gel ey hasretimin gülü Halım yamandır şimdi Gecenin şavkıdır yalnızlık Kıyama durmuş gibi sabır nöbetindeyim Öyle sevdimki seni gözbebeğimde kaldın Ağlasam sen damlarsın gözümden yaş yerine Herkes bana gülüyor Mutlu aşk yoktur diyor Çöl olmaktan korkupta Güneşe gözlerini kapayan toprak kör olsun Beklediğim sen olduktan sonra Bu yüreği yangın yerine döndürmek Boynumun borcu olsun Ama bil ki pusulardayım Bir ayetel kürsi tadında gel Öyle gelki öyle gelki Fetretim nimetim olsun Üzülme sen beklerim ben Delice sevdalandığım Yar neden ağladık Ne günlere kaldık Gözyaşlarına yandığım Üzülme sen beklerim ben Delice sevdalandığım..!
Ahmet Şafak Seda Sayan Sensiz Yüreğim 04:35
Ahmet Şafak Seda Sayan Sensiz Yüreğim 361 izlenme - 5 yıl önce mervem seni coook sevıyorum
Ahmet Şafak & Seda Sayan - Sensiz Yüreğim 05:02
Ahmet Şafak & Seda Sayan - Sensiz Yüreğim 375 izlenme - 4 yıl önce Sensiz Yüreğim Bir Aşkı Sofya Sessiz Minare Suskun Mabet Gel Ku...
Ahmet Şafak&seda Sayan Sensiz Yüreğim 04:35
Ahmet Şafak&seda Sayan Sensiz Yüreğim 214 izlenme - 5 yıl önce
Sensiz Yüreğim 05:01
Sensiz Yüreğim 124 izlenme - 5 yıl önce
Gizemli Chocuk Kara Sincap 03:14
Gizemli Chocuk Kara Sincap 132 izlenme - 4 yıl önce Gizemli Chocuk Kara Sincap
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim 04:56
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim 54 izlenme - 2 yıl önce Aşk ve Vatan (2010) - ATİ MÜZİK FİLM Albümü Satın Al :
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim G26üLbiye Orhan 04:35
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim G26üLbiye Orhan 25 izlenme - 2 yıl önce AsLa Hiç Değmeyecek oLan Son/Suz // Sevda/LıMa /
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim
Ahmet Şafak - Sensiz Yüreğim 18 izlenme - 2 yıl önce Asla Hiç Değmeyecek Olan Son/suz // Sevda/lıma /gülbiyeorhan
Ahmet Şafak Sensiz YüreĞim GüLbiye Orhan 26 04:35
Ahmet Şafak Sensiz YüreĞim GüLbiye Orhan 26 1 izlenme - 1 yıl önce Kimsenin Bardağına Çay Kaşığı ....oLma, Şeker Eriyince Kenara _______KoyuLacakSın..!