Hoşgeldiniz!

seracılık

Agrobay Seracılık 02:09
Agrobay Seracılık 2.317 izlenme - 7 yıl önce kalıte ve güvenin eseri
80'lerde Yalova 19:49
80'lerde Yalova 837 izlenme - 2 yıl önce 80'lerin son yıllarında çiçekçilik,seracılık ve doğal pazarıyla ekonomisi gelişmeye başlayan,belediye başkanlığını Cengiz Koçal'ın yaptığı henüz il olmamış Yalova'dan nostaljik görüntüler.Kayıt BRT(Bursa Radyo Televizyon) tarafından yapılmıştır.Uzun yıllardır Yalova'da ikamet eden biri olarak söyleyebileceğim tek şey Türkiyenin her tarafında olduğu gibi doğal güzelliklerin rant karşılığı satılmadığı yıllar.
Akcelep B5a Uygulaması 01:07
Akcelep B5a Uygulaması 1.236 izlenme - 9 yıl önce seracılıkta, topraksız tarımda b5a uygulaması
Kayalar Seracılık 04:45
Kayalar Seracılık 157 izlenme - 4 yıl önce Kayalar Seracılık
Sakarya Botanik 00:28
Sakarya Botanik 284 izlenme - 5 yıl önce Sakarya Botanik San. Ve Tic A.ş., Sakarya-bilecik Karayolu 3.km Eski Japon Deprem Konutları Yeri Adliye Köyü'nde 2006 Yılında Sms Marmara Group Bünyesinde 17 Hektar Alana Kurulmuştur. sakarya Botanik San. Ve Tic. A.ş. ’nin İşletmiş Olduğu Fidanlıkta; Yapraklılar, İbreliler, Ağaçcıklar, Bonzai Türler, Çalı Türler, Otsu Ve Saz Türler, Sarılıcı Türler, Yarı Bodur Türler, Bazı Meyve Çeşitleri, Palmiye Türleri, Egzotik Türler'den Yılda 1.000.000 Adetin Üzerinde Saksılı Süs Bitkileri Üretimi Yapmaktadır. şirketin Kuruluş Amacı, Grup Firmalarından Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.ş.’nin 120 Hektar Alanda Üretimini Yaptığı Bitkileri Yarı Mamul Halde Alarak Bitki Tür Ve Cinslerine Göre Uygun Kaplarda Mamul Hale Getirmek Olup, Öncelikle Sms Marmara Grup Firmalarının Bitki İhtiyacını Karşılamak, Yurtiçi Ve Yurtdışına Pazarlamaktır. Bu Maksatla Şirket Bünyesinde 10.000m2 Sera Alanı, 5.000 M2 Kapalı Alan Bitki Saksılama Hangarı, 5.000m2 Gölgelik Ve Otomatik Sulama Sistemleri İle Bitki Sağlığının Gerektirdiği Her Türlü Donanım Bulunmaktadır. işletme Bünyesindeki Yurtiçi Ve Yurtdışı Proje Ve Peyzaj Uygulamaları Yapan Sakarya Botanik San. Ve Tic. A.ş. Hali Hazırda Orta Asya, Orta Doğu Ve Kafkas Cumhuriyetlerinde Kapsamlı İhracat Yapmakta Olup Aynı Zamanda Peyzaj Uygulamaları Da Yapmaktadır.
Kazanlı 04:25
Kazanlı 88 izlenme - 3 yıl önce Mersin'de Seracılık, Antalya'da Seracılık, Salihli'de Seracılık, Fethiye'de Seracılık, Kumluca'da Seracılık, sera üretimi, sera üreticileri, örtüaltı yetişti...
Sakarya Botanik Yaz 01:24
Sakarya Botanik Yaz 240 izlenme - 5 yıl önce Sakarya Botanik San. ve Tic A.Ş., Sakarya-Bilecik Karayolu 3.Km Eski Japon Deprem Konutları Yeri Adliye Köyü'nde 2006 yılında SMS Marmara Group bünyesinde 17 hektar alana kurulmuştur. Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. ’nin işletmiş olduğu Fidanlıkta; Yapraklılar, İbreliler, Ağaçcıklar, Bonzai türler, Çalı türler, Otsu ve saz türler, Sarılıcı türler, Yarı bodur türler, Bazı meyve çeşitleri, Palmiye türleri, Egzotik türler'den yılda 1.000.000 adetin üzerinde saksılı süs bitkileri üretimi yapmaktadır. Şirketin kuruluş amacı, Grup firmalarından Sakarya Fidancılık Seracılık San. Tic. A.Ş.’nin 120 hektar alanda üretimini yaptığı bitkileri yarı mamul halde alarak bitki tür ve cinslerine göre uygun kaplarda mamul hale getirmek olup, öncelikle SMS Marmara Grup firmalarının bitki ihtiyacını karşılamak, yurtiçi ve yurtdışına pazarlamaktır. Bu maksatla şirket bünyesinde 10.000m2 Sera alanı, 5.000 m2 kapalı alan bitki saksılama hangarı, 5.000m2 Gölgelik ve otomatik sulama sistemleri ile bitki sağlığının gerektirdiği her türlü donanım bulunmaktadır. İşletme bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışı proje ve peyzaj uygulamaları yapan Sakarya Botanik San. ve Tic. A.Ş. hali hazırda Orta Asya, Orta Doğu ve Kafkas Cumhuriyetlerinde kapsamlı ihracat yapmakta olup aynı zamanda peyzaj uygulamaları da yapmaktadır.
Ilıkkan Seracılık 04:17
Ilıkkan Seracılık 118 izlenme - 7 yıl önce osmaniye merkez karaçay mah.6032 sokak.
Hollanda Boduru Ahududu Meyvesi Özellikleri Ve Fidanı Satışı 01:58
Hollanda Boduru Ahududu Meyvesi Özellikleri Ve Fidanı Satışı 110 izlenme - 4 yıl önce Aynı Sene İçerisinde Meyve Veren Hollanda Boduru Ahududu Fidanını Bulabileceğiniz Tüplü Hollanda Bodur Ahududu Fidanı Ürün
Sakarya Fidancılık Seracılık 04:47
Sakarya Fidancılık Seracılık 108 izlenme - 5 yıl önce Sakarya / Merkez Sakarya / Pamukova İzmir / Ödemiş olmak üzere üç farklı bölgede toplam 120 hektar alanda yüksek kalitede bitki üretmektedir. Tükiye’nin üç farklı bölgesinde değişik klimatik ve toprak özelliklerine uygun bitki türleri seçilerek bu bölgelerde ileri teknoloji ile bitki üretimi yapmaktadır. Sakarya Merkez' de büyük ağaç türlerinin üretimi Sakarya Pamukova’da dekoratif ve egzotik bitki türlerinin üretimi İzmir Ödemiş’te çiçekli bitkiler ve tropik bitkierin üretimi yapılmaktadır.
18. Tarım ve Seracılık Festivali Etkinlikleri 01:03
18. Tarım ve Seracılık Festivali Etkinlikleri 14 izlenme - 10 ay önce Kumluca'da düzenlenen 18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde şarkıcı Aleyna Tilki konser verdi.