Hoşgeldiniz!

şerafettin

Kötü Kedi Şerafettin Fragman - 5 Şubat 2016 01:31
Kötü Kedi Şerafettin Fragman - 5 Şubat 2016 461.589 izlenme - 3 yıl önce HASRET SON BULUYOR! KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN 5 ŞUBAT 2016'DA VİZYONDA! Güçlü seslendirme kadrosuyla dikkat çeken Şerafettin'ten ilk fragman geldi.
Kötü Kedi Şerafettin Filmi Tanıtım Fragmanı 00:40
Kötü Kedi Şerafettin Filmi Tanıtım Fragmanı 97.388 izlenme - 3 yıl önce www.kotukediserafettinfilmi.com ORTAMLARDA TAKİPÇİMİZ OL: https://twitter.com/SerafettinFilmi https://www.facebook.com/serafettinfilmi https://instagram.com/serafettinfilmi/ - Tam ekran? - Yapıldı! - Ekran parlaklığı? - Açıldı! - Volüm? - Köklendi! - Play tuşu? - Basıyorum! - BAS GELSİN!!!
Athena - Geblo (Kötü Kedi Şerafettin) 03:50
Athena - Geblo (Kötü Kedi Şerafettin) 23.790 izlenme - 2 yıl önce Athena - Geblo (Kötü Kedi Şerafettin) Şarkı Sözleri: Gemiler gemiler kağıttan gemiler Saman alevi gibi sönüp gittiler Getirdik ses yok arabada Kaderde ne varsa hayale başla Şerafettin neler oluyor? Şerafettin neler oluyor? Geblo, geblo, geblo, geblo Geblo, geblo, geblo, geblo Üs merkez, üs merkez Geliyor Şero! Ortamın amına koyar kafayı Bitmiyor vukuat GBT kayıdı Adamın dibidir has delikanlı Şerafettin alayına sinek kaydı Kovboy sen bunu hiç anlamıyorsun Hala dönüp niye gitmiyorsun Akıllı olan Köpek kediden kork, küs yalanlara Şerafettin neler oluyor? Şerafettin neler oluyor? Geblo, geblo, geblo, geblo Geblo, geblo, geblo, geblo Üs merkez, üs merkez Geliyor Şero! Dört nala kaldırımlar Altına terle adını yazar Ver ver ver ver ver Allah’ım ver Ver ver ver ver ver Allah’ım ver Ekiyor ekiyor kopuyor fırtına Yerden yere çakıyor Allah’ın manyağı Tozu dumana katıp Çakıyor üstüne selamını Şerafettin neler oluyor? Şerafettin neler oluyor? Geblo, geblo, geblo, geblo Geblo, geblo, geblo, geblo Üs merkez, üs merkez Geliyor Şero! Şero! Şero! Şero! Şero! Şero! Kötü Kedi Şerafettin, karikatürist Bülent Üstün'ün oluşturduğu aynı isimli çizgi roman dizisinden uyarlanmakta olan, Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal tarafından yönetilen, Türk yapımı bir animasyon filmidir.Filmin 13 yaş ve üzeri sınıflandırmayla, 5 Şubat 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Sıradan bir ilkbahar sabahı, kötü kedi Şerafettin ile yancıları martı Rıfkı ve fare Rıza akşamki mangal için hazırlıklarını sürdürmektedir. Gelgelelim, aynı gün içinde Şero'nun başına gelmeyen kalmaz. Önce babası Tonguç tarafından evden kovulur, sonra gözüne kestirdiği manitanın ölümüne sebep olur, yetmezmiş gibi düşmanlarının saldırısına uğrar, hayatı boyunca belki de ilk defa aşık olur ve nihayetinde Tacettin adında bir oğlu olduğunu öğrenir.
Dişi Kediye Kur Yapmak - Kötü Kedi Şerafettin 01:39
Dişi Kediye Kur Yapmak - Kötü Kedi Şerafettin 8.901 izlenme - 2 yıl önce Bülent Üstün'ün yarattığı efsanevi çizgi roman karakteri 'Kötü Kedi Şerafettin' i bilmeyenimiz yoktur. Bu karakterden yola çıkılarak yıllar süren proje ve prodüksiyon aşamasından sonra izleyicilerle buluştu. Yetişkinlere göre bir animasyon olan yapım, Anima İstanbul tarafından hayata geçirildi.
Kötü Kedi Şerafettin'in Rakı Arayışı (Küfür İçerir) 01:21
Kötü Kedi Şerafettin'in Rakı Arayışı (Küfür İçerir) 8.827 izlenme - 2 yıl önce Bülent Üstün'ün yarattığı efsanevi çizgi roman karakteri 'Kötü Kedi Şerafettin' i bilmeyenimiz yoktur. Bu karakterden yola çıkılarak yıllar süren proje ve prodüksiyon aşamasından sonra izleyicilerle buluştu. Yetişkinlere göre bir animasyon olan yapım, Anima İstanbul tarafından hayata geçirildi.
Kötü Kedi Şerafettin'in Tuvalet Keyfi 01:12
Kötü Kedi Şerafettin'in Tuvalet Keyfi 6.151 izlenme - 2 yıl önce Bülent Üstün'ün yarattığı efsanevi çizgi roman karakteri 'Kötü Kedi Şerafettin' i bilmeyenimiz yoktur. Bu karakterden yola çıkılarak yıllar süren proje ve prodüksiyon aşamasından sonra izleyicilerle buluştu. Yetişkinlere göre bir animasyon olan yapım, Anima İstanbul tarafından hayata geçirildi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/304474/disi-kediye-kur-yapmak-kotu-kedi-serafettin
Kötü Kedi Şerafettin - Zaman Kötü 03:12
Kötü Kedi Şerafettin - Zaman Kötü 6.370 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer güzel bir şeyler geliyor gibi hissediyorum. Fragmanı , oyuncu kadrosu beni heycanlandırıyor. Hadi bakalım hayırlısı . Animasyon dalında Türk yapımları görmekte iyi olacak :) Batesmotelpro ile güzel eğlenceli klip de yapmışlar beklemekteyiz bakalım. Kötü Kedi Şerafettin 5 ŞUBAT'ta sinemalarda!
Kötü Kedi Şerafettin - Seslendirme Kadrosu 03:55
Kötü Kedi Şerafettin - Seslendirme Kadrosu 7.966 izlenme - 3 yıl önce Kötü Kedi Şerafettin, karikatürist Bülent Üstün'ün oluşturduğu aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanmakta olan filminin usta seslendirme kadrosu. 5 Şubat'ta vizyonda! Uğur Yücel - Şero Demet Evgar - Misket Okan Yalabık - Çizer Güven Kıraç - Rıza Gökçe Özyol - Rıfkı Ahmet Mümtaz Taylan - Tonguç Yekta Kopan - Cemil Ayşen Gruda - Hasene Cezmi Baskın - Şemistan ????? ??????? - Tacettin
Kötü Kedi Şerafettin Fragman 2 01:19
Kötü Kedi Şerafettin Fragman 2 13.553 izlenme - 7 yıl önce
Kötü Kedi Şerafettin - Kamera Arkası 00:43
Kötü Kedi Şerafettin - Kamera Arkası 5.055 izlenme - 3 yıl önce 5 Şubat'ta vizyona girecek olan efsane karakter Şero'nun, bi kuple kamera arkası.
Kötü Kedi Şerafettin - Tonguç 04:10
Kötü Kedi Şerafettin - Tonguç 3.739 izlenme - 2 yıl önce Sıradan bir Mart sabahında, kötü kedilerin en kötüsü, anti-kahraman Kötü Kedi Serafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile mangal hazırlıgındadırlar. Fakat evdeki hesap çarsıya uymaz… Zira Sero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulur, bir dizi düsmanının saldırısına ugrar, hayatında ilk kez asık olur dahası baba oldugunu ögrenir (tabii ki bunu kabullenmez!). Sorunların çözümü ise Rıza’dan gelir: Bundan böyle hayvan degil, insan gibi düsüneceklerdir! Film, çizgi roman serisi olarak tanıdığımız ve Bülent Üstün’ün imzasını taşıyan Kötü Kedi Şerafettin ve mahallesindeki renkli karakterlerinin maceralarını beyazperdeye taşıyor. Senaryosu Levent Kazak ve Bülent Üstün tarafından kaleme alınan filmde Şerafettin’in seslendirmesini Uğur Yücel gerçekleştirirken, diğer karakterleri Demet Evgar, Güven Kıraç, Okan Yalabık, Gökçe Özyol, Ayşen Gruda, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimler sesleriyle hayat veriyor.
Kötü Kedi Şerafettin Fragman 1 01:20
Kötü Kedi Şerafettin Fragman 1 7.944 izlenme - 7 yıl önce 19.09.2011 günü Sinemalar.com kanalına yüklediğim 'kötü kedi şerafettin fragman 1' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sinemalar kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kötü Kedi Şerafettin Ve Çetesi 00:59
Kötü Kedi Şerafettin Ve Çetesi 5.863 izlenme - 5 yıl önce Begenmeyeni Gebertirim Dayaktan :)
Ah Oğlum - Kötü Kedi Şerafettin Film Müziği - Müslüm Gürses 03:05
Ah Oğlum - Kötü Kedi Şerafettin Film Müziği - Müslüm Gürses 3.563 izlenme - 2 yıl önce animasyonun en can alıcı sahnesi. izlemediyseniz gidip izlemenizi tavsiye ederim. Türk sineması gelişemedi, belki animasyonu gelişir bu sayede.
Kötü Kedi Şerafettin - Pezevenk Cemil 01:17
Kötü Kedi Şerafettin - Pezevenk Cemil 2.241 izlenme - 2 yıl önce Sıradan bir Mart sabahında, kötü kedilerin en kötüsü, anti-kahraman Kötü Kedi Serafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile mangal hazırlıgındadırlar. Fakat evdeki hesap çarsıya uymaz… Zira Sero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulur, bir dizi düsmanının saldırısına ugrar, hayatında ilk kez asık olur dahası baba oldugunu ögrenir (tabii ki bunu kabullenmez!). Sorunların çözümü ise Rıza’dan gelir: Bundan böyle hayvan degil, insan gibi düsüneceklerdir! Film, çizgi roman serisi olarak tanıdığımız ve Bülent Üstün’ün imzasını taşıyan Kötü Kedi Şerafettin ve mahallesindeki renkli karakterlerinin maceralarını beyazperdeye taşıyor. Senaryosu Levent Kazak ve Bülent Üstün tarafından kaleme alınan filmde Şerafettin’in seslendirmesini Uğur Yücel gerçekleştirirken, diğer karakterleri Demet Evgar, Güven Kıraç, Okan Yalabık, Gökçe Özyol, Ayşen Gruda, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimler sesleriyle hayat veriyor.
kötü kedi şerafettin 01:20
kötü kedi şerafettin 4.161 izlenme - 6 yıl önce kötü kedi şerafettin
Kötü Kedi Şerafettin Canlandı 01:27
Kötü Kedi Şerafettin Canlandı 669 izlenme - 11 ay önce Bir kadın sokakta köpeğiyle yürürken otomobilin altından bir anda fırlayan kedi, köpeğe saldırdı.Akla Kötü Kedi Şerafettin geldi
Kötü Kedi Şerafettin Sinema Filmi Fragmani 01:12
Kötü Kedi Şerafettin Sinema Filmi Fragmani 3.013 izlenme - 7 yıl önce 2011-12-02 21:58:22 günü ziyaretçi kanalına yüklediğim 'kötü kedi şerafettin sinema filmi fragmani' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/ziyaretçi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kötü Kedi Şerafettin'i Bir de Onlardan Dinleyin 05:03
Kötü Kedi Şerafettin'i Bir de Onlardan Dinleyin 1.461 izlenme - 2 yıl önce Bülent Üstün’ün kült çizgi kahramanı “Kötü Kedi Şerafettin” 10 yıllık uzun bir çalışmanın ardından beyazperdedeki yerini aldı. Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal’ın yönetmenliğini yaptığı filmin seslendirme kadrosu Şero’yu anlattı.
kötü kedi şerafettin ve karısı 00:55
kötü kedi şerafettin ve karısı 2.603 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
kötü kedi şerafettin 2 01:19
kötü kedi şerafettin 2 1.888 izlenme - 6 yıl önce kötü kedi şerafettin 2
Kötü Kedi Şerafettin Pezevenk Cemil Komedi Animasyon 03:23
Kötü Kedi Şerafettin Pezevenk Cemil Komedi Animasyon 360 izlenme - 1 yıl önce kötü kedi şerafettin animasyon
Nazım Kurt Konya Ereğli Bozlak 02:15
Nazım Kurt Konya Ereğli Bozlak 2.759 izlenme - 8 yıl önce nazım kurt konya ereğli bozlak
3 Adam, Kötü Kedi Şerafettin'i Kızdırdı! (3 Adam - 6 Şubat Cumartesi) 00:50
3 Adam, Kötü Kedi Şerafettin'i Kızdırdı! (3 Adam - 6 Şubat Cumartesi) 930 izlenme - 2 yıl önce 3 Adam'ın 6 Şubat akşamı yayınlanan bölümünde 3 Adam, Kötü Kedi Şerafettin'i programında ağırlamak istediğini söyledi. Sohbetin devamında Kötü Kedi Şerafettin'i kızdıran 3 Adam zor anlar yaşadı.
Kötü Kedi Şerafettin, Usta Oyuncuları Bir Araya Getirdi! 03:55
Kötü Kedi Şerafettin, Usta Oyuncuları Bir Araya Getirdi! 918 izlenme - 3 yıl önce İşte "Kötü Kedi Şerafettin" filminin usta seslendirme kadrosu! Uğur Yücel, Demet Evgar, Okan Yalabık ve diğerleri!
Kötü Kedi Şerafettin 2016 Film Fragman 02:12
Kötü Kedi Şerafettin 2016 Film Fragman 519 izlenme - 2 yıl önce Sıradan bir Mart sabahında, kötü kedilerin en kötüsü, anti-kahraman Kötü Kedi Şerafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile mangal hazırlığındadırlar. Fakat evdeki hesap çarşıya uymaz… Zira Şero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulur, bir dizi düşmanının saldırısına uğrar, hayatında ilk kez aşık olur dahası baba olduğunu öğrenir (tabii ki bunu kabullenmez!). Sorunların çözümü ise Rıza’dan gelir: Bundan böyle hayvan değil, insan gibi düşüneceklerdir! Vizyon Tarihi 5 Şubat 2016 (1s 22dk) Ülke Türkiye Tür Animasyon , Komedi Yönetmen: Ayşe Ünal, Mehmet Kurtuluş (II) Oyuncular: Uğur Yücel, Demet Evgar, Ahmet Mümtaz Taylan BiziTakip Edin Sinepedia: http://sinepedia.net Facebook: https://www.facebook.com/sinepedia.net/ Twitter: https://twitter.com/sinepedia_net
KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN FİLMİ  - Kötü Kedi Şerafettin 00:40
KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN FİLMİ - Kötü Kedi Şerafettin 1.720 izlenme - 3 yıl önce Bülent Üstün'ün Kötü Kedi Şerafettin filminin ilk teaser'ı yayınlandı Bülent Üstün’ün efsanevi çizgi roman karakteri, 4 ayaklı metropol canavarı “Kötü Kedi Şerafettin”in merakla beklenen filminin ilk teaser’ı yayınlandı. Türkiye'de "animasyon çocuklar içindir" anlayışını değiştirecek film, soluksuz temposu ve baş döndüren aksiyonu ile dünyadaki örneklerine meydan okumaya hazırlanıyor. Çocukluğumuzun süper kahramanı, sarı dergilerin baştacı Kötü Kedi Şerafettin'in animasyonunda son çeyreğe gelindi. Cihangir'in müstesna bölgelerinden hayatımıza belirip, köpeköldürenle gerekli ağızları kırma yetkisi bulunan Kötü Kedi Şerafettin'in ilk teaser'ı heyecan yarattı. Bülent Üstün'ün Kötü Kedi Şerafettin filminin ilk teaser'ı yayınlandı Bülent Üstün’ün efsanevi çizgi roman karakteri, 4 ayaklı metropol canavarı “Kötü Kedi Şerafettin”in merakla beklenen filminin ilk teaser’ı yayınlandı. Türkiye'de "animasyon çocuklar içindir" anlayışını değiştirecek film, soluksuz temposu ve baş döndüren aksiyonu ile dünyadaki örneklerine meydan okumaya hazırlanıyor. Sebla KOÇAN/ skocan@hurriyet.com.tr 18 Ağustos 2015 Ve Şero'da son çeyreğe gelindi 8 Paylaş inPaylaşın - A + Çocukluğumuzun süper kahramanı, sarı dergilerin baştacı Kötü Kedi Şerafettin'in animasyonunda son çeyreğe gelindi. Cihangir'in müstesna bölgelerinden hayatımıza belirip, köpeköldürenle gerekli ağızları kırma yetkisi bulunan Kötü Kedi Şerafettin'in ilk teaser'ı heyecan yarattı. Çiftleşme döneminde hem aşkından, hem de mangalından olan bir tekirin neler yapabileceğini traji-komik bir hikayeyle kafalarımıza çakan, “Kötü Kedi Şerafettin”in etkileyici seslendirme kadrosunda Uğur Yücel, Demet Evgar, Okan Yalabık, Ayşen Gruda, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Gökçe Özyol, Cezmi Baskın ve Yekta Kopan yer alıyor. Senaryoyu Bülent Üstün'ün yazdığı, uyarlamasını ise Levent Kazak'ın yaptığı, yönetmenliğini Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal’ın üstlendiği “Kötü Kedi Şerafettin” Türkiye’nin önde gelen animasyon stüdyosu Anima İstanbul’un yapımcılığında beyazperdeye aktarılıyor. Ünlü çizer Bülent Üstün'ün kaleminden yıllarca mizah dergilerinde okuduğumuz efsane kedi Şerafettin, Cihangir'in en ruh hastası kedisi. Hemen hemen her dişi kediye sulanan Şero'nun kalbinde ise aslında Misket var. Yine de aşktan ziyade, Şero için mangal daha büyük bir yer tutuyor diyebiliriz. Filmde Şero'yu Uğur Yücel, Misket'i ise Demet Evgar seslendiriyor. Detaylar kotukediserafettinfilmi.com adresinde.
Hüzünlü Gecelerim 03:50
Hüzünlü Gecelerim 1.189 izlenme - 9 yıl önce seslendiren Şerafettin türk Şiir Şerafettin türk müzik yedi karanfil
Psikopat Kedi, Noel Ruhuna Karşı 00:47
Psikopat Kedi, Noel Ruhuna Karşı 183 izlenme - 1 yıl önce Evin kedisi, noel hediyesini görünce acayip sesler çıkaran adama girişiyor. Çıkardığı seslerden adamı tehdit olarak mı algılıyor yoksa noel'e mi karşı, bilemeyeceğim artık.
Şerafettin Çaylı - Sözüm Olsun (Official Audio) 03:43
Şerafettin Çaylı - Sözüm Olsun (Official Audio) 48 izlenme - 2 ay önce Şerafettin Çaylı'nın, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan ''Sözüm Olsun'' isimli şarkısı, Avrupa Müzik Youtube kanalında. Söz - Müzik: Şerafettin Çaylı Muud: https://www.muud.com.tr/sa/587472 Apple Music & iTunes: https://apple.co/2HMzINf Spotify: https://spoti.fi/2EZRA4g fizy: https://fizy.in/X4dtU Avrupa Müzik Facebook: https://www.facebook.com/AvrupaMuzik Avrupa Müzik Twitter: https://twitter.com/avrupamuzik