Hoşgeldiniz!

serçe parmak

Serçe parmağıyla 8 otomobili çekti 00:51
Serçe parmağıyla 8 otomobili çekti 2.397 izlenme - 5 yıl önce Kayseri'de ''Anadolu Herkülü'' olarak bilinen Zafer Pezük, serçe parmaklarıyla yaklaşık 12 ton ağırlığındaki 8 otomobili çekti.
Serçe  Parmak Kazaları 01:50
Serçe Parmak Kazaları 101 izlenme - 8 ay önce Ayak Pakmak Kazalarını Eğlenceli yönüyle ele alınmış Komik Serçe Parmak kazalarını izleyelim Efendim. Fazlasıyla Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa içeririr.
The Big Lebowski - Jesus Sahnesi (1998) 04:26
The Big Lebowski - Jesus Sahnesi (1998) 369 izlenme - 3 yıl önce Film hakkında bilgi vermeme gerek yok sanırım, Ama bence bu sahnesi film içerisinde ki en dikkat çekici karakterin ufak bir '' flash back '' i... Afiyetle sunarım efendim.
Serçe Parmakla 16 Barfiks Çekmek 01:43
Serçe Parmakla 16 Barfiks Çekmek 234 izlenme - 3 yıl önce Uzun yıllar sporla uğraşmış biri olarak ilk defa böyle barfiks çekme yöntemi ile karşılaştığımı söylemeden edemeyeceğim, Maibam Itomba Meitei isimli kardeşimiz bu bir o kadar zor yöntem ile 16 barfiks çekip gerçekten çok zor bir işe imza atıyor.
Serçe Parmağıyla İki Cip Çeken Anadolu Herkülü 00:58
Serçe Parmağıyla İki Cip Çeken Anadolu Herkülü 172 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Herkülü olarak bilinen Zafer Pezük, serçe parmaklarıyla yaklaşık 6 ton ağırlığındaki 2 cipi çekmeyi başardı.
Catelyn Stark Dişi Kurt Asena 04:13
Catelyn Stark Dişi Kurt Asena 163 izlenme - 3 yıl önce Catelyn'nin kendi azgından ned starktan önce bradon'dan sonra eltisinin kaçırılışı ve piç snowun gelişi, karakterli kadındı, kral katilini bıraksada çocuklarına olan düşkünlüğü takdire şayan, baelish'in(serçe parmak) aşık olduğunu hepimiz biliyoruz aslında, sansaya sahip çıkmasının asıl diğer sebebide daha önce catelyn ailesine olan borcu olmalı.Tam bir kerhaneci ama sırtı dayamamak lazım diyo içimdeki ses.o kadar dağıldı ki stark ve tullyler kim alacak lan intikamı diye kalan çocuklara anlam yüklüyoz. allah yardımcınız olsun.
Anadolu Herkülü 01:17
Anadolu Herkülü 74 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Herkülü olarak nam saldığı söylenen Zafer Pezük abimiz, başarılarına başarı katmak için, serçe parmaklarıyla 6 buçuk ton ağırlığındaki minibüsü çekmiş efenim. Kendisinin ısınma hareketleri sonrasında harika ses efektleri ile icra ettiği şovunu izliyoruz.
Serçe parmağıyla 8 otomobili çekti 00:51
Serçe parmağıyla 8 otomobili çekti 53 izlenme - 5 yıl önce Kayseri'de ''Anadolu Herkülü'' olarak bilinen Zafer Pezük, serçe parmaklarıyla yaklaşık 12 ton ağırlığındaki 8 otomobili çekti.
Serçe Parmağıyla 8 Otomobili Çekti 00:51
Serçe Parmağıyla 8 Otomobili Çekti 51 izlenme - 4 yıl önce serçe Parmağıyla 8 Otomobili Çekti
Parmakların Uyumlu Dansı 02:39
Parmakların Uyumlu Dansı 55 izlenme - 4 yıl önce Parmaklarını bir uyum içerisinde kullanarak hakimiyetin dibine vurmuş arkadaş. Not: Bu arkadaşın farklı videoları da var. Bir tane yeterli bence.