Hoşgeldiniz!

Serdar Ali Çeliker

Serdar Ali Çeliker: Fatih Terim Bu Kez Yalnız 02:11
Serdar Ali Çeliker: Fatih Terim Bu Kez Yalnız 30 izlenme - 2 yıl önce Habertürk yazarı Serdar Ali Çeliker, "Fatih Terim, prim krizinde ne Galatasaray'dan ne de diğer çevrelerden destek göremedi. Bu kez yalnız." dedi.
Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu iddiası! 00:56
Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu iddiası! 39 izlenme - 3 yıl önce TRT Spor'da yayınlanan Kuşak Çatışması programında konuşan Serdar Ali Çeliker, Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü Giuliano Terraneo'nun Emre Belözoğlu ile çalışmak istemediğini iddia etti.
Serdar Ali Çeliker: Fernandao Kazma 03:41
Serdar Ali Çeliker: Fernandao Kazma 18 izlenme - 2 yıl önce Ünlü yazar Serdar Ali Çeliker, Grasshoppers maçındaki performansıyla tepkilerin odağında yer alan Fernandao'yu eleştirdi, "Kazma" dedi.
Serdar Ali Çelikler: Volkan Kafasında Kurarak Geldi 01:04
Serdar Ali Çelikler: Volkan Kafasında Kurarak Geldi 29 izlenme - 4 yıl önce Habertürk gazetesi yazarı, Volkan'ın kafasında kurarak Kazaksitan maçında sahayı terk ettiğini söylerken milli kaleci için "Milli takımı kafasında bitirmiş" dedi.
01:21
"Adriano her an imza atabilir..." 20 izlenme - 3 yıl önce Habertürk'te Faik Çetiner'in sunduğu Spor Türk programına konuk olan Serdar Ali Çelikler Fenerbahçe ve Adriano ile ilgili çarpıcı açıklamalara imza attı..
Serdar Ali Çeliker: Volkan Demirel, Aziz Yıldırım'ın Manevi Oğlu, 40'a Kadar Oynar 00:20
Serdar Ali Çeliker: Volkan Demirel, Aziz Yıldırım'ın Manevi Oğlu, 40'a Kadar Oynar 14 izlenme - 2 yıl önce Habertürk yazarı Serdar Ali Çeliker, dün geceki Fenerbahçe maçının ardından "Kaleyi bulan her şut gol oluyor. Ama Volkan Aziz Yıldırım'ın manevi oğlu, 40'a kadar oynar." dedi.
Serdar Ali Çeliker'den İsmail Kartal'a Diego Ve Emenike Salvosu! 02:05
Serdar Ali Çeliker'den İsmail Kartal'a Diego Ve Emenike Salvosu! 17 izlenme - 4 yıl önce Haber Türk'de yayınlanan Spor Türk programında Fenerbahçe teknik drektörü İsmail Kartal'I bu sözlerle eleştirdi
Habertürk Yazarı Serdar Ali Çeliker: Ünal Aysal, Tekrar Galatasaray Başkanlığını Düşünüyor 01:06
Habertürk Yazarı Serdar Ali Çeliker: Ünal Aysal, Tekrar Galatasaray Başkanlığını Düşünüyor 7 izlenme - 3 yıl önce Habertürk yazarı Serdar Ali Çeliker, "Ünal Aysal, 300 milyon dolar hibe ederek yeniden Galatasaray başkanı olma planları yapıyor" dedi.