Hoşgeldiniz!

serdar denktaş

Güven Oylaması İçin Rüşvet Vermek - KKTC 02:08
Güven Oylaması İçin Rüşvet Vermek - KKTC 223 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Meclisi, rüşvet iddiasıyla çalkalandı. Koalisyon hükümetinin güvenoylamasında, milletvekili Ejder Aslanbaba kürsüye çıkarak, beni 7700 dolara satın aldılar dedi. Diğer meclislerde ne dolaplar dönüyor, merak etmekteyiz efendim.
Ağzı Bantlı Yayına Çıkan Spiker 03:21
Ağzı Bantlı Yayına Çıkan Spiker 68 izlenme - 3 yıl önce DP Ulusal Güçler Genel Başkanı Serdar Denktaş kişi temel hak ve özgürlüklerini hedef alan yanlı yayınları nedeniyle Kanal T ve Nazmi Pınar’a dava açmış, bu yüzden de spiker bu şekilde olayı protesto etmiş
Suat Kılıç 01:22
Suat Kılıç "Dopingin Kökünü Kurutacağız" 83 izlenme - 4 yıl önce Geçlik Ve Spor Bakanı Suat Kılıç, KKTC Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş'la Bir Araya Geldi. Düzenlenen Basın Toplantısında Önemli Açıklamalarda Bulundu.
Serdar Denktaş Canlı Yayında Fenalaştı! 04:20
Serdar Denktaş Canlı Yayında Fenalaştı! 20 izlenme - 4 yıl önce Serdar Denktaş Canlı Yayında Fenalaştı!
Bakan Kılıç, Serdar Denktaş ile Bir Araya Geldi 05:05
Bakan Kılıç, Serdar Denktaş ile Bir Araya Geldi 6 izlenme - 3 yıl önce Bakan Kılıç, Serdar Denktaş ile bir araya geldi- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "KKTC'nin bizleri asla yabancı bir yer olarak görmediği, hep beraber olduğumuz, kaderimizin, geleceğimizin bir olduğu bir yapı içinde, genç kardeşlerimize her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu dile getirmek istiyorum"- KKTC Başbakan Yardımcısı, Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Denktaş: "Bu ülkenin sadece spordan sorumlu bakanı olarak değil, aynı zamanda eski bir sporcusu ve vatandaşı olarak, TFF'nin Kıbrıs'ta bir temsilcilik açma girişiminin, muhteşem bir girişim olduğunu söylüyorum" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, KKTC Başbakan Yardımcısı, Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş'ı kabul etti.