Hoşgeldiniz!

Serdar Koç

Aşılamada Gebelik Oranları Nedir? 00:48
Aşılamada Gebelik Oranları Nedir? 322 izlenme - 2 yıl önce Aşılama gebelikte ne kadar etkilidir? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor..
Polikistik Over Nedir? 02:10
Polikistik Over Nedir? 146 izlenme - 2 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Soruları Cevaplıyor. Polikistik Over Hakkında Bilgiler Veriyor.
Rahim Ameliyatlarında Laparoskopinin Avantajları Nelerdir? 00:49
Rahim Ameliyatlarında Laparoskopinin Avantajları Nelerdir? 123 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , laparoskopinin avantajlarından ve rahim ameliyatlarından söz ediyor.
Serdar Koç 04:57
Serdar Koç 76 izlenme - 5 yıl önce serdar koç
İlaçsız Tüp Bebek Nedir? 01:18
İlaçsız Tüp Bebek Nedir? 64 izlenme - 2 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, İlaçsız Tüp Bebek nedir, yöntemler Hakkında Bilgiler Veriyor.
Sancılı Adet Nelerin Belirtisi Olabilir? 00:52
Sancılı Adet Nelerin Belirtisi Olabilir? 46 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç sancılı adetin belirtisi ve nedenlerinden bahsediyor.
Sancılı Adet Tedavisi Nedir? 01:06
Sancılı Adet Tedavisi Nedir? 53 izlenme - 2 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Yanıtlıyor.., Sancılı Adetin Tedavisi Hakkında Bilgiler Veriyor.
Polikistik Over Nasıl Kısırlık Yapar? 00:40
Polikistik Over Nasıl Kısırlık Yapar? 48 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , polikistik overin nasıl kısırlık yaptığı hakkında bilgiler veriyor.
Serdar Koç 03:35
Serdar Koç 49 izlenme - 5 yıl önce serdar koç
Histeroskopi Nedir, Kimlere Uygulanır? 01:28
Histeroskopi Nedir, Kimlere Uygulanır? 42 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç histeroskopi nedir kimlere uygulanır konuları hakkında bilgiler veriyor.
Myom Ameliyatlarında Kapalı Yöntemin Açık Ameliyattan Farkı Nedir? 01:12
Myom Ameliyatlarında Kapalı Yöntemin Açık Ameliyattan Farkı Nedir? 38 izlenme - 2 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , Kapalı Ve Açık Ameliyatın Farklarından Söz Ediyor.
Tüp Bebek Tedavisi Kaç Kez Uygulanabilir? 00:40
Tüp Bebek Tedavisi Kaç Kez Uygulanabilir? 31 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , tüp bebek tedavisinin kaç kez uygulanabileceğinden bahsediyor.
Polikistik Overin Tedavisi Nedir? 01:00
Polikistik Overin Tedavisi Nedir? 30 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , polikistik overin tedavisi ve yapılması gerekenlerden bahsediyor.
Çikolata Kistinde Ameliyat Biçimi Ne Olmalıdır? 00:40
Çikolata Kistinde Ameliyat Biçimi Ne Olmalıdır? 25 izlenme - 2 yıl önce Çikolata kistinde ameliyat hangi şekilde yapılmalıdır? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor.
Tüp Bebekte Başarıyı Arttıran Yeni Yaklaşımlar Nelerdir? 01:38
Tüp Bebekte Başarıyı Arttıran Yeni Yaklaşımlar Nelerdir? 24 izlenme - 2 yıl önce Tüp bebek tedavisinde başarıyı nasıl arttırabilirsiniz? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor..
Tüp Bebek Tedavisinin Aşamaları Nelerdir, Tedavinin Süresi Ne Kadardır? 01:08
Tüp Bebek Tedavisinin Aşamaları Nelerdir, Tedavinin Süresi Ne Kadardır? 20 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, Tüp Bebek Tedavisinin Aşamalarından Ve Süresinden Bahsediyor.
Endometriozis Nedir? 02:34
Endometriozis Nedir? 16 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor.., endometriozis hakkında bilgiler veriyor.
Tüp Bebek Tedavisinin Yan Etkileri Nelerdir? 00:48
Tüp Bebek Tedavisinin Yan Etkileri Nelerdir? 18 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, tüp bebek tedavisinin yan etkilerini hakkında bilgiler veriyor.
Tüp Bebek İle Mikroenjeksiyonun Farkı Nedir? 00:53
Tüp Bebek İle Mikroenjeksiyonun Farkı Nedir? 15 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , tüp bebek ile mikroenjeksiyonun farklarından söz ediyor.
Kısırlıkta Tüp Bebek Dışında Hangi Tedavi Yöntemleri Uygulanabilir? 00:59
Kısırlıkta Tüp Bebek Dışında Hangi Tedavi Yöntemleri Uygulanabilir? 12 izlenme - 2 yıl önce Tüp bebek tedavisi dışında hangi tedavi yöntemleri vardır? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor..
Endometriozisin Belirtileri Nelerdir? 00:56
Endometriozisin Belirtileri Nelerdir? 10 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor, endometriozisin belirtilerinden söz ediyor.
Kürtaj Kısırlık İçin Risk Midir, Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 00:59
Kürtaj Kısırlık İçin Risk Midir, Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 11 izlenme - 2 yıl önce Op. Dr. Serdar Koç, kürtajın kısırlık üzerindeki riskleri ve nelere dikkat edilmesi gerekir? Konularında bilgi veriyor.
Tekrarlayan Gebelik Kayıplarında Ne Yapılmalıdır? 01:56
Tekrarlayan Gebelik Kayıplarında Ne Yapılmalıdır? 10 izlenme - 2 yıl önce Tekrarlayan Gebelik Kayıplarında Ne Yapmalısınız? Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Yanıtlıyor..
Erkek İnfertilitesinde Başarıyı Arttıran Yeni Yöntemler Nelerdir? 01:31
Erkek İnfertilitesinde Başarıyı Arttıran Yeni Yöntemler Nelerdir? 5 izlenme - 2 yıl önce Erkek İnfertilitesinde Başarıyı Nasıl Arttırabiliriz? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor.
Tekrarlayan Düşüklerde Yaklaşım Nedir? 01:14
Tekrarlayan Düşüklerde Yaklaşım Nedir? 6 izlenme - 2 yıl önce Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, Tekrarlayan Düşüklerde Neler Yapılması Gerektiğinden Bahsediyor.
Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? (Bölüm 2) 02:00
Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? (Bölüm 2) 5 izlenme - 2 yıl önce Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Yanıtlıyor..
Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? (Bölüm 1) 01:31
Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? (Bölüm 1) 4 izlenme - 2 yıl önce Tüp Bebek Nedir, Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? Tüp bebek...Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor.