Hoşgeldiniz!

Serdar Koç Videoları İzle

Aşılamada Gebelik Oranları Nedir? 00:48
Aşılamada Gebelik Oranları Nedir? 362 izlenme - 3 yıl önce Aşılama gebelikte ne kadar etkilidir? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor..
Polikistik Over Nedir? 02:10
Polikistik Over Nedir? 160 izlenme - 3 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Soruları Cevaplıyor. Polikistik Over Hakkında Bilgiler Veriyor.
Rahim Ameliyatlarında Laparoskopinin Avantajları Nelerdir? 00:49
Rahim Ameliyatlarında Laparoskopinin Avantajları Nelerdir? 143 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , laparoskopinin avantajlarından ve rahim ameliyatlarından söz ediyor.
Serdar Koç 04:57
Serdar Koç 95 izlenme - 5 yıl önce serdar koç
İlaçsız Tüp Bebek Nedir? 01:18
İlaçsız Tüp Bebek Nedir? 72 izlenme - 3 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, İlaçsız Tüp Bebek nedir, yöntemler Hakkında Bilgiler Veriyor.
Sancılı Adet Nelerin Belirtisi Olabilir? 00:52
Sancılı Adet Nelerin Belirtisi Olabilir? 54 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç sancılı adetin belirtisi ve nedenlerinden bahsediyor.
Sancılı Adet Tedavisi Nedir? 01:06
Sancılı Adet Tedavisi Nedir? 59 izlenme - 3 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Yanıtlıyor.., Sancılı Adetin Tedavisi Hakkında Bilgiler Veriyor.
Polikistik Over Nasıl Kısırlık Yapar? 00:40
Polikistik Over Nasıl Kısırlık Yapar? 49 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , polikistik overin nasıl kısırlık yaptığı hakkında bilgiler veriyor.
Serdar Koç 03:35
Serdar Koç 49 izlenme - 5 yıl önce serdar koç
Myom Ameliyatlarında Kapalı Yöntemin Açık Ameliyattan Farkı Nedir? 01:12
Myom Ameliyatlarında Kapalı Yöntemin Açık Ameliyattan Farkı Nedir? 46 izlenme - 3 yıl önce Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , Kapalı Ve Açık Ameliyatın Farklarından Söz Ediyor.
Histeroskopi Nedir, Kimlere Uygulanır? 01:28
Histeroskopi Nedir, Kimlere Uygulanır? 46 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç histeroskopi nedir kimlere uygulanır konuları hakkında bilgiler veriyor.
Polikistik Overin Tedavisi Nedir? 01:00
Polikistik Overin Tedavisi Nedir? 36 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , polikistik overin tedavisi ve yapılması gerekenlerden bahsediyor.
Çikolata Kistinde Ameliyat Biçimi Ne Olmalıdır? 00:40
Çikolata Kistinde Ameliyat Biçimi Ne Olmalıdır? 29 izlenme - 3 yıl önce Çikolata kistinde ameliyat hangi şekilde yapılmalıdır? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor.
Tüp Bebek Tedavisi Kaç Kez Uygulanabilir? 00:40
Tüp Bebek Tedavisi Kaç Kez Uygulanabilir? 34 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , tüp bebek tedavisinin kaç kez uygulanabileceğinden bahsediyor.
Tüp Bebekte Başarıyı Arttıran Yeni Yaklaşımlar Nelerdir? 01:38
Tüp Bebekte Başarıyı Arttıran Yeni Yaklaşımlar Nelerdir? 25 izlenme - 3 yıl önce Tüp bebek tedavisinde başarıyı nasıl arttırabilirsiniz? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor..
Tüp Bebek Tedavisinin Aşamaları Nelerdir, Tedavinin Süresi Ne Kadardır? 01:08
Tüp Bebek Tedavisinin Aşamaları Nelerdir, Tedavinin Süresi Ne Kadardır? 21 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, Tüp Bebek Tedavisinin Aşamalarından Ve Süresinden Bahsediyor.
Endometriozis Nedir? 02:34
Endometriozis Nedir? 16 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor.., endometriozis hakkında bilgiler veriyor.
Tüp Bebek Tedavisinin Yan Etkileri Nelerdir? 00:48
Tüp Bebek Tedavisinin Yan Etkileri Nelerdir? 19 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, tüp bebek tedavisinin yan etkilerini hakkında bilgiler veriyor.
Endometriozisin Belirtileri Nelerdir? 00:56
Endometriozisin Belirtileri Nelerdir? 13 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor, endometriozisin belirtilerinden söz ediyor.
Tüp Bebek İle Mikroenjeksiyonun Farkı Nedir? 00:53
Tüp Bebek İle Mikroenjeksiyonun Farkı Nedir? 15 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç , tüp bebek ile mikroenjeksiyonun farklarından söz ediyor.
Kısırlıkta Tüp Bebek Dışında Hangi Tedavi Yöntemleri Uygulanabilir? 00:59
Kısırlıkta Tüp Bebek Dışında Hangi Tedavi Yöntemleri Uygulanabilir? 13 izlenme - 3 yıl önce Tüp bebek tedavisi dışında hangi tedavi yöntemleri vardır? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor..
Tekrarlayan Gebelik Kayıplarında Ne Yapılmalıdır? 01:56
Tekrarlayan Gebelik Kayıplarında Ne Yapılmalıdır? 12 izlenme - 3 yıl önce Tekrarlayan Gebelik Kayıplarında Ne Yapmalısınız? Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Yanıtlıyor..
Kürtaj Kısırlık İçin Risk Midir, Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 00:59
Kürtaj Kısırlık İçin Risk Midir, Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 11 izlenme - 3 yıl önce Op. Dr. Serdar Koç, kürtajın kısırlık üzerindeki riskleri ve nelere dikkat edilmesi gerekir? Konularında bilgi veriyor.
Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? (Bölüm 1) 01:31
Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? (Bölüm 1) 8 izlenme - 3 yıl önce Tüp Bebek Nedir, Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? Tüp bebek...Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor.
Tekrarlayan Düşüklerde Yaklaşım Nedir? 01:14
Tekrarlayan Düşüklerde Yaklaşım Nedir? 7 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Serdar Koç, Tekrarlayan Düşüklerde Neler Yapılması Gerektiğinden Bahsediyor.
Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? (Bölüm 2) 02:00
Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? (Bölüm 2) 6 izlenme - 3 yıl önce Tüp Bebekle İlgili Sıkça Sorulan Sorular Nelerdir? Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Yanıtlıyor..
Erkek İnfertilitesinde Başarıyı Arttıran Yeni Yöntemler Nelerdir? 01:31
Erkek İnfertilitesinde Başarıyı Arttıran Yeni Yöntemler Nelerdir? 5 izlenme - 3 yıl önce Erkek İnfertilitesinde Başarıyı Nasıl Arttırabiliriz? Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor.