Hoşgeldiniz!

serdar kuzuloğlu

Serdar Kuzuloğlu İle Facebook'tan Hatun Kaldırma Rehberi 01:16
Serdar Kuzuloğlu İle Facebook'tan Hatun Kaldırma Rehberi 3.481 izlenme - 5 ay önce İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde düzenlenen Social Media Week etkinliği için hazırlıksız çekilmiş kendi halinde bir viral video çalışmasıdır. Ciddiye alıp da umduğunu bulamayanlar kusurumuza bakmasın. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
23. Geleneksel Şişme Mont Festivali 06:55
23. Geleneksel Şişme Mont Festivali 3.458 izlenme - 9 ay önce Kalt Haber tarafından medya sponsorluğu gerçekleştirilen 23. Geleneksel Şişme Mont Festivali'nde şişme mont sevdalıları bir araya geldi. DJ Kadastro ile birlikte şişme mont sevdalıları hep birlikte çoştular. Montun haşır huşur sesini duyan kalplerde naylon ve polyesterin sıcaklığı hisseden bu sevdalı kitle hep birlikte doya doya eğlendi. Genç muhabir Serdar Kuzuloğlu tarafından festivalin nabzı tutuldu. Tabi istenmeyen olaylar da olmadı değil kaşe montla gelip insanları provoke etmeye çalışan bir kişiye festival katılımcıları tepki gösterdi. Festivalde çeşitli aktivitelerde gerçekleştirildi. Ünlü komedyenlerin sahne aldığı etkinlik dolu dolu geçti.
Sosyal Medya Bağımlılığı ve Gençleri Kıyaslama 14:05
Sosyal Medya Bağımlılığı ve Gençleri Kıyaslama 2.112 izlenme - 6 ay önce Gençlerin Sosyal Medya Bağımlılığı ve Gençlerin Mukayse Edilmesi-CNN TÜRK Gündem Özel-Üstün Dökmen, Serdar Kuzuloğlu, Özgür Bolat, Ece Karaboncuk
Serdar Kuzuloğlu'ndan İş Dünyasını Özetleyen Çarpıcı Tespitler 03:04
Serdar Kuzuloğlu'ndan İş Dünyasını Özetleyen Çarpıcı Tespitler 294 izlenme - 2 ay önce
M. Serdar Kuzuloğlu - Vay O.ospu Çocuğu, Senin Amk! 08:44
M. Serdar Kuzuloğlu - Vay O.ospu Çocuğu, Senin Amk! 2.885 izlenme - 3 yıl önce Özet geçersek, Ferrari'ye binen herkese ağır küfürler edilmektedir. (07,16) Serdar Kuzuloğlu'ndan oldukça dobra açıklamalar dinleyelim.
Serdar Kuzuloğlu'ndan Dikkat Çeken Yeni Nesil Örneği 02:46
Serdar Kuzuloğlu'ndan Dikkat Çeken Yeni Nesil Örneği 478 izlenme - 9 ay önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında, "Teknoloji, eğitim sistemi ve beslenme kültürü gençlerimizi nasıl etkiliyor?" sorusu masaya yatırıldı. Program konuklarından Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, soruya dikkat çeken örneklerle yanıt verdi.
Ekşi Sözlük Yazarları Nasıl İnsanlardır? - Melih Gökçek 01:06
Ekşi Sözlük Yazarları Nasıl İnsanlardır? - Melih Gökçek 1.318 izlenme - 3 yıl önce TRT Haber de Sosyal Medya programına katılan Melih Gökçek bir kez ziyaret ettiği Ekşi Sözlük hakkında konuştu...Kendisine hakaret eden Ekşi Sözlük yazarlarının da özelliklerinden bahsetti...
Gündem Özel'den Mutlu Bir 2018 İçin Tavsiyeler - 31.12.2017 Pazar 01:38:58
Gündem Özel'den Mutlu Bir 2018 İçin Tavsiyeler - 31.12.2017 Pazar 51 izlenme - 3 hafta önce Başlanmayan diyetler, değiştirilmeyen alışkanlıklar, uygulamaya konulmayan kararlar… Gündem Özel, bu yeni yıl hayata bambaşka başlamanın somut ve gerçekçi yollarını aradı. Her yılbaşı alınan kararları bu sene uygulamaya koymak için neler yapmalı? 2018'de ruhen, bedenen ve zihnen daha sağlıklı, daha mutlu ve verimli olmak için nelere dikkat etmeli? Bu yıl bizim yılımız olsun diyenler, hayatlarında neyi değiştirmeli neyi muhafaza etmeli? Yeni bir yıla kendimize nasıl format atarak gireriz? Deniz Bayramoğlu sordu, Psikiyatrist Prof. Dr. Mehmet Sungur, Sinirbilim Uzmanı Prof. Dr. Sinan Canan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Gökçen Erdoğan, Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Dilara Koçak, Eğitimci-Yazar Dr. Özgür Bolat, Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu yanıtladı.
Serdar Kuzuloğlu'ndan Daha Sade Bir Hayat İçin 8 Tavsiye 04:00
Serdar Kuzuloğlu'ndan Daha Sade Bir Hayat İçin 8 Tavsiye 87 izlenme - 3 ay önce 1 Ekim 2017 tarihinde CNN Türk ekranında Deniz Bayramoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Gündem Özel programında 'sadeleşme' başlığı altında Serdar Kuzuloğlu'nun görüşlerden bir bölüm.
Startup Turkey - Serdar Kuzuloğlu 57:12
Startup Turkey - Serdar Kuzuloğlu 335 izlenme - 2 yıl önce Herkesin paranın gözüne vurmanın peşinde olduğu bir dönemden geçiyoruz. "Acaip bir fikrim var", "Şunu yaparsak paraya para demeyiz", "Adamlar bir günde yaptığı şu dandik uygulamadan ne para kazandılar, biz kralını yaparız" gibi sözleri sıklıkla duyar olduk. Üstelik bunların söyleyenlerin bir çoğu da çok çalışmadan, kısa yoldan başarıya ulaşmayı düşlüyorlar. Halbuki önemli olan değer yaratmak değil midir? Bir değer yarattığımızda ya da bir sorunu çözecek iş yaptığımızda başarıya ulaşmış sayılmaz mıyız? Karşılığında milyon dolar kazanmayı beklemeden güzel şeyler yapmak, yaptıklarımızın başkaları tarafından kullanıldığını, işe yaradığını görmek bizi mutlu etmez mi? Belki de para, gelmeden önce bunları yapmamızı bekliyordur..
Serdar Kuzuloğlu - Ferrari (Küfür İçerir) 00:47
Serdar Kuzuloğlu - Ferrari (Küfür İçerir) 163 izlenme - 10 ay önce Ferrari'ye binen herkese ağır küfürler edilmektedir. Serdar Kuzuloğlu'ndan oldukça dobra açıklamalar dinleyelim.
M. Serdar Kuzuloğlu - Vay O.ospu Çocuğu, Senin Amk! 08:44
M. Serdar Kuzuloğlu - Vay O.ospu Çocuğu, Senin Amk! 454 izlenme - 5 yıl önce Özet geçersek, Ferrari'ye binen herkese ağır küfürler edilmektedir. (07,16) Serdar Kuzuloğlu'ndan oldukça dobra açıklamalar dinleyelim.
Atilla Kaptan - Sosyal Medya Tv ve Mesut Bahtiyar'a Cevap 04:03
Atilla Kaptan - Sosyal Medya Tv ve Mesut Bahtiyar'a Cevap 439 izlenme - 3 yıl önce Trt de yayınlanan sosyal medya tv adlı programa konuk olan Fatih Aker a.k.a Mesut Bahtiyar ın siteyle ilgili konuşmalarda atilla abinin olayını çözemediğini ve onu absürd bulduğunu dile getirmiş.Atilla abimiz pek sinirlenmiş ve üşenmemiş programın feyzbukta yayınlanan videosunun videosunu çekmiş ve sonrada açıklama yapmış.İzliyoruz.
Serdar Kuzuloğlu -  Ya Yanlış Yere Tıklamışsak - Zaman 19:45
Serdar Kuzuloğlu - Ya Yanlış Yere Tıklamışsak - Zaman 239 izlenme - 2 yıl önce '' Nazım Hikmet o meşhur şiirinde diyor ki(On yıllık mapus hayatını şöyle anlatıyor). Ben içeri düştüğümden beri Güneşin etrafında on kere döndü Dünya. O'na sorsanız lafı bile edilmez, mikroskobik bir zaman. Bana sorarsanız: On senesi ömrümün... '' Zaman enteresan bir şey modern yaşamın başkangıç noktası. Serdar Kuzuloğlu, TedxReset de anlatıyor. Kendisinin bu konuşmasını ve daha bir çok şeyi '' mserdark '' adlı blogunda bulabilirsiniz.
Serdar Kuzuloğlu vs Directioners - Trt Özür Dilesin 04:42
Serdar Kuzuloğlu vs Directioners - Trt Özür Dilesin 465 izlenme - 3 yıl önce Dün gece Serdar Kuzuloğlu'nın yayınlayıp sunduğu Sosyal Medya programında Justin Bieber ve One Direction'a yapılan saygısızlıktan çok şikayetçi olan küçük hayranlarımız sosyal medyayı birbirine kattı. Ve Emre ismindeki bu kardeşimiz durumdan ne kadar rahatsız olduğunu bu video ile anlatmaya çalışmış. Tek isteğin TRT'nin özür dilemesi...
Serdar Kuzuloğlu: Garantili Mutsuzluk, Mutluluğunun Önüne Geçer 02:01
Serdar Kuzuloğlu: Garantili Mutsuzluk, Mutluluğunun Önüne Geçer 52 izlenme - 4 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, garantili mutsuzluğun, mutluluğun önüne geçtiğini söyledi. Kuzuloğlu, "Hayatımızdaki garantili mutsuzluklar, ihtimal olarak duran mutluluklardan her zaman baskın çıkıyor. Diyelim ki, işimizden memnun değiliz, eşimizden memnun değiliz, hayatımızın genel gidişatından memnun değiliz. 'Değiştir bunu' diyoruz. 'Garantili bir düzen var. Borcum - harcım var. Ailem var gibi bir sürü bahanesi var herkesin. Bu garantili mutsuzluk hali, büyük ihtimal de olsa, mutluluk ihtimalinin önüne geçebiliyor" dedi.
İngilizce Öğrenmede Neden Başarılı Olamıyoruz? 03:29
İngilizce Öğrenmede Neden Başarılı Olamıyoruz? 140 izlenme - 9 ay önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında, botları yüksek ama iletişim kuramayan, dil öğrenen ama empati yeteneği olmayan, kurstan kursa koşan ama arkadaş edinemeyen, teknoloji ve fast food bağımlısı yeni nesil masaya yatırıldı. Program konuklarından Dr. Özgür Bolat, Eğitim ve Başarı programı yapımcısı Ece Karaboncuk, Eğitimci-Psikolog Prof. Dr Üstün Dökmen ve Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, "İngilizce öğrenmede neden başarılı olamıyoruz?" sorusuna yanıt verdi.
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: LG G2 13:02
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: LG G2 472 izlenme - 4 yıl önce "M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü M. Serdar Kuzuloğlu LG G2 deneyimlerini Turkcell için Turkcell'lilerle paylaşıyor. Turkcell'liler M. Serdar Kuzuloğlu ile LG G2 dünyasını daha yakından tanıyor."
Atilla Kaptan'a Cevap - Mserdark 11:25
Atilla Kaptan'a Cevap - Mserdark 206 izlenme - 2 yıl önce Fatih aker(a.k.a Mesut Bahtiyar) sosyal medya programında atilla kaptana absürd demiş atilla kaptan lafı bi yerinden anlayarak çevirip dolaştırmış ve dini istismara getirip eleştiride bulunmuştu bkz:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/43373/atilla-kaptan---sosyal-medya-tv-ve-mesut-bahtiyara-cevap daha sonra serdar kuzuloğlu buna dayanamamış kapmış hd kamerasını çekmiş "Bir açıklama ve özür dilekçesi" adlı video.Serdar abiye atilla fanları olarak teşekkür ediyor ve videolarının devamını bekliyoruz. Admin Notu: Atilla Abimizin cevabı; Sevgili Serdar kardeşim, şahsen ben senin adını bilmiyordum ve senin bu hesabından bana birkaç mesaj geldi. Ama sen kendine avatar olarak Şener Şen'in bir resmini seçtiğin ve sayfan boş olduğu için ben ciddiye almadım. Ben prensip olarak televizyona çıkmaya karşıyım, yolda habercilere bile mülakat vermiyorum.
Serdar Kuzuloğlu: Sadece Parası Olandan Daha Yoksul Biri Yoktur 04:13
Serdar Kuzuloğlu: Sadece Parası Olandan Daha Yoksul Biri Yoktur 40 izlenme - 7 ay önce 7 Temmuz 2017 tarihinde Deniz Bayramoğlu yönetimindeki Gündem Özel programındaki görüşlerimden bir kesit. M. Serdar Kuzuloğlu Hayatı Mehmet Serdar Kuzuloğlu, bilişim ve teknoloji alanında çalışmalarıyla tanınan Türk gazeteci ve yazar. Özellikle Radikal gazetesinde hazırladığı Sanal Alem sayfasıyla tanınır. 1995 yılında Posta gazetesinin kurucu ekibinde düzeltmen olarak başladığı gazeteciliğe yazıişlerinde devam etti. 1995-1996 yılları arasında aynı gazetede bilim-teknik sayfalarının editörlüğünü yaptı.1997 yılında Radikal gazetesinin kurucu ekibinde teknoloji editörü olarak yer aldı. O dönem Türk gazetelerinde yaygınlaşmaya başlayan sadece internet dünyasını konu alan sayfalardan birinin sorumluluğunu üstlendi. Bu sayfa 17 Mart 1998 tarihinde Sanal Alem adını alarak gazeteyle birlikte dağıtılan bağımsız bir ek haline geldi.Farklı zaman dilimlerinde PC Magazine, PC Life, Computerworld ve PC World dergilerinde düzenli köşe yazıları yazmıştır. 2004 yılında Technology Channel adlı televizyon kanalında, Milliyet gazetesi Teknoloji Editörü Şükrü Andaç ve Sabah gazetesi Teknoloji Editörü Timur Sırt ile Technosohbet adlı programı; 2007 yılındaysa Business Channel’da Bilişime Yön Verenler adlı programı hazırlayıp sunmuştur.Radyo 2002-2004 yılları arasında sonradan Radyo Kozmos adını alan Radyo 92.3 adlı radyoda Sanal Alem başlıklı teknoloji programını hazırlayıp sunmuştur. 2004 yılında NTV Radyo’da devam eden bu program 2005 yılında Türkiye Bilişim Derneği tarafından ‘En iyi teknoloji konulu radyo programı’ ödülü almıştır 1. Bu yayın aynı zamanda 2005 yılının Mart ayında başlattığı podcast desteğiyle ilk Türkçe podcast olmuştur. 1996-1997 arasında Fanatik gazetesinin, 1998-2007 arasında Radikal gazetesinin web sitesini kurup, yönetmiştir. 1 Kasım 2007 tarihinden itibaren Radikal gazetesindeki teknoloji yazarlığı dışındaki görevlerini bırakarak Doğan TV Holding’de Yenil Nesil Hizmetler Direktörü olarak görev almıştır. Bu görev Doğan TV Holding’e bağlı televizyon ve radyoların mevcut teknoloji hizmetlerini yeni dönemin gereklerine uyarlama, kurulacak yeni hizmetlere yönelik hedef ve stratejileri belirleme ve bunları hayata geçirmeyi içermektedir. 2008 yılında Doğan TV Holding’den ayrılarak bünyesinde Yahoyt.com, Televidyon.com, Kaybolduk.biz ve AlkislarlaYasiyorum.com gibi web sitelerini barındıran MYK Medya’yı kurmuştur. 26 Ağustos 2009 Tarihinde Türkiye Korsan Partisi hareketini başlatmıştır. Çeşitli televizyon ve radyo kanallardaki iletişim ve bilişim konulu programlarının danışmanlığı yürütmüştür. Teknoloji ve yaşama etkileri konusunda eğitim kurumlarında konuk olarak dersler vermektedir. Not: M. Serdar Kuzuloğlu hayatı için başka kaynaklardan da yararlanabilirsiniz. M. Serdar Kuzuloğlu kimdir kaynakları için aşağıya bakınız. M. Serdar Kuzuloğlu ayrıntılı biyografisini aşağıdaki sitelerden araştırabilirsiniz.
Retrosa Ekibi | Serdar Kuzuloğlu 07:33
Retrosa Ekibi | Serdar Kuzuloğlu 350 izlenme - 4 yıl önce İki bilgisayar kasası, tek bir gün ve Retrosa ekibi! Ekibimizi yerlerinde ziyaret eden Serdar Kuzuloğlu'nun retro eşyası günümüze uyarlanınca bakın ortaya ne çıkmış.
Türkiye DNS Engelleyen İlk Ülke Olarak Tarihe Geçti - M. Serdar Kuzuloğlu 02:18
Türkiye DNS Engelleyen İlk Ülke Olarak Tarihe Geçti - M. Serdar Kuzuloğlu 238 izlenme - 3 yıl önce Önce Twitter'ı kapatıp(amacı halkı sokağa döküp daha sonrasında göz altına alıp oy kullanmamalarını sağlamak mıdır yoksa 25 Martta yayınlanack tapelerin yayılmasını engellemek midir bilinmez)daha sonra bütün DNS'leri engelleyen tek ülke olarak tarihe geçtiğimizi bilişim yazarı M.Serdar Kuzuloğlu'ndan dinliyoruz.
Serdar Kuzuloğlu: Sevdiğimiz Neyi İyi Yapabiliyoruz Ki? 03:03
Serdar Kuzuloğlu: Sevdiğimiz Neyi İyi Yapabiliyoruz Ki? 25 izlenme - 2 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında kariyer ve iş hayatı masaya yatırılırken, "Sevdiğimiz işi yapmak mı, yaptığımız işi sevmek mi?" sorusuna cevap arandı. Soruyu cevaplayan Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, "Sabah erken saatlerde kalkarak işe gelen, nemrut, ruhsuz, ketum bir yöneticinin karşısında bütün hayatının en kıymetli zamanlarını geçirmiş insanlara konuşurken, örseliyici ya da rencide edici olmamak lazım. Sevdiğimiz neyi iyi yapabiliyoruz ki iş hayatından bunu bekliyoruz. Kurallarını kimin koyduğunu bilmediğimiz bir düzenin, oyunun içerisinde kendimize rol biçmeye çalışıyoruz. En önemli açmazlarımızdan bir tanesi bu. Mutsuzluğumuzun sebebi tam olarak belli değil" dedi.
Serdar Kuzuloğlu: Garantili Mutsuzluk Mutluluk Umudunu Kovar 08:21
Serdar Kuzuloğlu: Garantili Mutsuzluk Mutluluk Umudunu Kovar 19 izlenme - 4 ay önce 1 Ekim 2017 tarihinde CNN Türk ekranında Deniz Bayramoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Gündem Özel programında 'sadeleşme' başlığı altında paylaştığım görüşlerden bir bölüm.
Serdar Kuzuloğlu'ndan Vecihi Hürkuş'un Başarı Hikayesi 02:10
Serdar Kuzuloğlu'ndan Vecihi Hürkuş'un Başarı Hikayesi 38 izlenme - 5 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi Pilot Vecihi Hürkuş'un başarı hikayesini anlattı.
Bilinmeyen Yönleri İle Yalçın Çakır 04:00
Bilinmeyen Yönleri İle Yalçın Çakır 127 izlenme - 3 yıl önce Sosyal Medya ya konuk olan Yalçın Abimiz, Chatroulette e kız olarak giriş yaptığında yaşadığı sıkıntıları anlatırken konu bilgisayar programcılığı ve diğer ilgi alanlarına geldi.Laf lafı açtı.Yalçın Abimiz, MySQL,PHP,C++ ve 3D Max ile ilgilendiğini açıkladı.Programcılar twitterdan ayağa kalktı,oldukça ses getirdi bu açıklamalar. Ufak bir rica,yorum yapacak olaya hakim dostlar, ustalar yüzeyel olarak azda olsa açıklarlarsa şukuları göndeririz,gıdılardan öperiz.
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: iPhone 5S 09:59
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: iPhone 5S 87 izlenme - 4 yıl önce "M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü M. Serdar Kuzuloğlu iPhone 5s deneyimlerini Turkcell için Turkcell'lilerle paylaşıyor. Turkcell'liler M. Serdar Kuzuloğlu ile iPhone 5s dünyasını daha yakından tanıyor."
Serdar Kuzuloğlu Bu Kez Kendinden Örnek Verdi 00:34
Serdar Kuzuloğlu Bu Kez Kendinden Örnek Verdi 19 izlenme - 7 ay önce CNN TÜRK'te yarının gençlerinin konuşuldu Gündem Özel programına konuk olan teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu, anne babalara çocuklarına 'gelecekte bir şey olamayacaksın' baskısı yapmamaları gerektiğini söyledi. Konu için kendinden örnek veren Kuzuloğlu, "Ben bir şey olduysam dünyada herkes bir şey olabilir. Ben hiç kimsenin bir şey olabileceğine dair zerre kadar ihtimal vermediği biriydim" dedi.
İnsan Sesinden Mario Müziği Yapmak - Sosyal Medya 00:55
İnsan Sesinden Mario Müziği Yapmak - Sosyal Medya 43 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar ağlama sesinden bile Mario müziği yapıldı ama bu daha bir ilginç sanki... Videodaki insanların iticiliğini gözardı ederek izleyin daha çok keyif alırsınız.
Facebook'tan Hatun Kaldırma Rehberi 01:16
Facebook'tan Hatun Kaldırma Rehberi 99 izlenme - 5 yıl önce Türk Gençliğinden Yıllarca Gizlenen Taktikleri Paylaşıyorum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Düzenlenen Social Media Week Etkinliği İçin Hazırlıksız Çekilmiş...