Hoşgeldiniz!

Serdar Kuzuloğlu Videoları İzle

23. Geleneksel Şişme Mont Festivali 06:55
23. Geleneksel Şişme Mont Festivali 3.325 izlenme - 2 ay önce Kalt Haber tarafından medya sponsorluğu gerçekleştirilen 23. Geleneksel Şişme Mont Festivali'nde şişme mont sevdalıları bir araya geldi. DJ Kadastro ile birlikte şişme mont sevdalıları hep birlikte çoştular. Montun haşır huşur sesini duyan kalplerde naylon ve polyesterin sıcaklığı hisseden bu sevdalı kitle hep birlikte doya doya eğlendi. Genç muhabir Serdar Kuzuloğlu tarafından festivalin nabzı tutuldu. Tabi istenmeyen olaylar da olmadı değil kaşe montla gelip insanları provoke etmeye çalışan bir kişiye festival katılımcıları tepki gösterdi. Festivalde çeşitli aktivitelerde gerçekleştirildi. Ünlü komedyenlerin sahne aldığı etkinlik dolu dolu geçti.
Serdar Kuzuloğlu'ndan Dikkat Çeken Yeni Nesil Örneği 02:46
Serdar Kuzuloğlu'ndan Dikkat Çeken Yeni Nesil Örneği 367 izlenme - 2 ay önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında, "Teknoloji, eğitim sistemi ve beslenme kültürü gençlerimizi nasıl etkiliyor?" sorusu masaya yatırıldı. Program konuklarından Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, soruya dikkat çeken örneklerle yanıt verdi.
M. Serdar Kuzuloğlu - Vay O.ospu Çocuğu, Senin Amk! 08:44
M. Serdar Kuzuloğlu - Vay O.ospu Çocuğu, Senin Amk! 1.933 izlenme - 2 yıl önce Özet geçersek, Ferrari'ye binen herkese ağır küfürler edilmektedir. (07,16) Serdar Kuzuloğlu'ndan oldukça dobra açıklamalar dinleyelim.
Ekşi Sözlük Yazarları Nasıl İnsanlardır? - Melih Gökçek 01:06
Ekşi Sözlük Yazarları Nasıl İnsanlardır? - Melih Gökçek 1.176 izlenme - 2 yıl önce TRT Haber de Sosyal Medya programına katılan Melih Gökçek bir kez ziyaret ettiği Ekşi Sözlük hakkında konuştu...Kendisine hakaret eden Ekşi Sözlük yazarlarının da özelliklerinden bahsetti...
İngilizce Öğrenmede Neden Başarılı Olamıyoruz? 03:29
İngilizce Öğrenmede Neden Başarılı Olamıyoruz? 85 izlenme - 2 ay önce CNN TÜRK'te Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında, botları yüksek ama iletişim kuramayan, dil öğrenen ama empati yeteneği olmayan, kurstan kursa koşan ama arkadaş edinemeyen, teknoloji ve fast food bağımlısı yeni nesil masaya yatırıldı. Program konuklarından Dr. Özgür Bolat, Eğitim ve Başarı programı yapımcısı Ece Karaboncuk, Eğitimci-Psikolog Prof. Dr Üstün Dökmen ve Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, "İngilizce öğrenmede neden başarılı olamıyoruz?" sorusuna yanıt verdi.
Serdar Kuzuloğlu - Ferrari (Küfür İçerir) 00:47
Serdar Kuzuloğlu - Ferrari (Küfür İçerir) 63 izlenme - 2 ay önce Ferrari'ye binen herkese ağır küfürler edilmektedir. Serdar Kuzuloğlu'ndan oldukça dobra açıklamalar dinleyelim.
Atilla Kaptan - Sosyal Medya Tv ve Mesut Bahtiyar'a Cevap 04:03
Atilla Kaptan - Sosyal Medya Tv ve Mesut Bahtiyar'a Cevap 380 izlenme - 2 yıl önce Trt de yayınlanan sosyal medya tv adlı programa konuk olan Fatih Aker a.k.a Mesut Bahtiyar ın siteyle ilgili konuşmalarda atilla abinin olayını çözemediğini ve onu absürd bulduğunu dile getirmiş.Atilla abimiz pek sinirlenmiş ve üşenmemiş programın feyzbukta yayınlanan videosunun videosunu çekmiş ve sonrada açıklama yapmış.İzliyoruz.
Startup Turkey - Serdar Kuzuloğlu 57:12
Startup Turkey - Serdar Kuzuloğlu 155 izlenme - 2 yıl önce Herkesin paranın gözüne vurmanın peşinde olduğu bir dönemden geçiyoruz. "Acaip bir fikrim var", "Şunu yaparsak paraya para demeyiz", "Adamlar bir günde yaptığı şu dandik uygulamadan ne para kazandılar, biz kralını yaparız" gibi sözleri sıklıkla duyar olduk. Üstelik bunların söyleyenlerin bir çoğu da çok çalışmadan, kısa yoldan başarıya ulaşmayı düşlüyorlar. Halbuki önemli olan değer yaratmak değil midir? Bir değer yarattığımızda ya da bir sorunu çözecek iş yaptığımızda başarıya ulaşmış sayılmaz mıyız? Karşılığında milyon dolar kazanmayı beklemeden güzel şeyler yapmak, yaptıklarımızın başkaları tarafından kullanıldığını, işe yaradığını görmek bizi mutlu etmez mi? Belki de para, gelmeden önce bunları yapmamızı bekliyordur..
M. Serdar Kuzuloğlu - Vay O.ospu Çocuğu, Senin Amk! 08:44
M. Serdar Kuzuloğlu - Vay O.ospu Çocuğu, Senin Amk! 341 izlenme - 4 yıl önce Özet geçersek, Ferrari'ye binen herkese ağır küfürler edilmektedir. (07,16) Serdar Kuzuloğlu'ndan oldukça dobra açıklamalar dinleyelim.
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: LG G2 13:02
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: LG G2 471 izlenme - 3 yıl önce "M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü M. Serdar Kuzuloğlu LG G2 deneyimlerini Turkcell için Turkcell'lilerle paylaşıyor. Turkcell'liler M. Serdar Kuzuloğlu ile LG G2 dünyasını daha yakından tanıyor."
Serdar Kuzuloğlu -  Ya Yanlış Yere Tıklamışsak - Zaman 19:45
Serdar Kuzuloğlu - Ya Yanlış Yere Tıklamışsak - Zaman 131 izlenme - 2 yıl önce '' Nazım Hikmet o meşhur şiirinde diyor ki(On yıllık mapus hayatını şöyle anlatıyor). Ben içeri düştüğümden beri Güneşin etrafında on kere döndü Dünya. O'na sorsanız lafı bile edilmez, mikroskobik bir zaman. Bana sorarsanız: On senesi ömrümün... '' Zaman enteresan bir şey modern yaşamın başkangıç noktası. Serdar Kuzuloğlu, TedxReset de anlatıyor. Kendisinin bu konuşmasını ve daha bir çok şeyi '' mserdark '' adlı blogunda bulabilirsiniz.
Serdar Kuzuloğlu vs Directioners - Trt Özür Dilesin 04:42
Serdar Kuzuloğlu vs Directioners - Trt Özür Dilesin 292 izlenme - 2 yıl önce Dün gece Serdar Kuzuloğlu'nın yayınlayıp sunduğu Sosyal Medya programında Justin Bieber ve One Direction'a yapılan saygısızlıktan çok şikayetçi olan küçük hayranlarımız sosyal medyayı birbirine kattı. Ve Emre ismindeki bu kardeşimiz durumdan ne kadar rahatsız olduğunu bu video ile anlatmaya çalışmış. Tek isteğin TRT'nin özür dilemesi...
Retrosa Ekibi | Serdar Kuzuloğlu 07:33
Retrosa Ekibi | Serdar Kuzuloğlu 347 izlenme - 3 yıl önce İki bilgisayar kasası, tek bir gün ve Retrosa ekibi! Ekibimizi yerlerinde ziyaret eden Serdar Kuzuloğlu'nun retro eşyası günümüze uyarlanınca bakın ortaya ne çıkmış.
Atilla Kaptan'a Cevap - Mserdark 11:25
Atilla Kaptan'a Cevap - Mserdark 142 izlenme - 2 yıl önce Fatih aker(a.k.a Mesut Bahtiyar) sosyal medya programında atilla kaptana absürd demiş atilla kaptan lafı bi yerinden anlayarak çevirip dolaştırmış ve dini istismara getirip eleştiride bulunmuştu bkz:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/43373/atilla-kaptan---sosyal-medya-tv-ve-mesut-bahtiyara-cevap daha sonra serdar kuzuloğlu buna dayanamamış kapmış hd kamerasını çekmiş "Bir açıklama ve özür dilekçesi" adlı video.Serdar abiye atilla fanları olarak teşekkür ediyor ve videolarının devamını bekliyoruz. Admin Notu: Atilla Abimizin cevabı; Sevgili Serdar kardeşim, şahsen ben senin adını bilmiyordum ve senin bu hesabından bana birkaç mesaj geldi. Ama sen kendine avatar olarak Şener Şen'in bir resmini seçtiğin ve sayfan boş olduğu için ben ciddiye almadım. Ben prensip olarak televizyona çıkmaya karşıyım, yolda habercilere bile mülakat vermiyorum.
Türkiye DNS Engelleyen İlk Ülke Olarak Tarihe Geçti - M. Serdar Kuzuloğlu 02:18
Türkiye DNS Engelleyen İlk Ülke Olarak Tarihe Geçti - M. Serdar Kuzuloğlu 158 izlenme - 2 yıl önce Önce Twitter'ı kapatıp(amacı halkı sokağa döküp daha sonrasında göz altına alıp oy kullanmamalarını sağlamak mıdır yoksa 25 Martta yayınlanack tapelerin yayılmasını engellemek midir bilinmez)daha sonra bütün DNS'leri engelleyen tek ülke olarak tarihe geçtiğimizi bilişim yazarı M.Serdar Kuzuloğlu'ndan dinliyoruz.
Bilinmeyen Yönleri İle Yalçın Çakır 04:00
Bilinmeyen Yönleri İle Yalçın Çakır 101 izlenme - 2 yıl önce Sosyal Medya ya konuk olan Yalçın Abimiz, Chatroulette e kız olarak giriş yaptığında yaşadığı sıkıntıları anlatırken konu bilgisayar programcılığı ve diğer ilgi alanlarına geldi.Laf lafı açtı.Yalçın Abimiz, MySQL,PHP,C++ ve 3D Max ile ilgilendiğini açıkladı.Programcılar twitterdan ayağa kalktı,oldukça ses getirdi bu açıklamalar. Ufak bir rica,yorum yapacak olaya hakim dostlar, ustalar yüzeyel olarak azda olsa açıklarlarsa şukuları göndeririz,gıdılardan öperiz.
İnsan Sesinden Mario Müziği Yapmak - Sosyal Medya 00:55
İnsan Sesinden Mario Müziği Yapmak - Sosyal Medya 38 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar ağlama sesinden bile Mario müziği yapıldı ama bu daha bir ilginç sanki... Videodaki insanların iticiliğini gözardı ederek izleyin daha çok keyif alırsınız.
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: iPhone 5S 09:59
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: iPhone 5S 86 izlenme - 3 yıl önce "M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü M. Serdar Kuzuloğlu iPhone 5s deneyimlerini Turkcell için Turkcell'lilerle paylaşıyor. Turkcell'liler M. Serdar Kuzuloğlu ile iPhone 5s dünyasını daha yakından tanıyor."
Facebook'tan Hatun Kaldırma Rehberi 01:16
Facebook'tan Hatun Kaldırma Rehberi 95 izlenme - 4 yıl önce Türk Gençliğinden Yıllarca Gizlenen Taktikleri Paylaşıyorum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Düzenlenen Social Media Week Etkinliği İçin Hazırlıksız Çekilmiş...
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: Nokia Lumia 1020 07:37
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: Nokia Lumia 1020 59 izlenme - 3 yıl önce "M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü M. Serdar Kuzuloğlu Nokia Lumia 1020 deneyimlerini Turkcell için Turkcell'lilerle paylaşıyor. Turkcell'liler M. Serdar Kuzuloğlu ile Nokia Lumia 1020 dünyasını daha yakından tanıyor."
Serdar Kuzuloğlu Röportajı (Dijital 12) 08:28
Serdar Kuzuloğlu Röportajı (Dijital 12) 37 izlenme - 4 yıl önce Serdar Kuzuloğlu Röportajı (Dijital 12)
Teknosohbet 351: Mangaldaki Külü Kaldırma Üstüne 02:26
Teknosohbet 351: Mangaldaki Külü Kaldırma Üstüne 94 izlenme - 8 yıl önce televidyon ekranlarında, türkiye'nin internet refleksi sansür sonunda almanya'ya da sıçradı. fransa ise gemi azıya aldı. İzliyoruz...
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: Samsung Galaxy NotePro 12.2 15:21
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: Samsung Galaxy NotePro 12.2 35 izlenme - 3 yıl önce M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü M. Serdar Kuzuloğlu Samsung Galaxy NotePro 12.2 deneyimlerini Turkcell için Turkcell'lilerle paylaşıyor. Turkcell'liler M. Serdar Kuzuloğlu ile Samsung Galaxy NotePro 12.2 dünyasını daha yakından tanıyor.
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: HTC One 07:07
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: HTC One 25 izlenme - 3 yıl önce "M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü M. Serdar Kuzuloğlu HTC One deneyimlerini Turkcell için Turkcell'lilerle paylaşıyor. Turkcell'liler M. Serdar Kuzuloğlu ile HTC One dünyasını daha yakından tanıyor."
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: Turkcell T40 07:59
M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü: Turkcell T40 22 izlenme - 3 yıl önce "M. Serdar Kuzuloğlu ile Teknoloji Günlüğü M. Serdar Kuzuloğlu Turkcell T40 deneyimlerini Turkcell için Turkcell'lilerle paylaşıyor. Turkcell'liler M. Serdar Kuzuloğlu ile Turkcell T40 dünyasını daha yakından tanıyor."
Alpay Alptekin - Cannes'12 Serdar Kuzuloğlu Röportajı 05:34
Alpay Alptekin - Cannes'12 Serdar Kuzuloğlu Röportajı 14 izlenme - 3 yıl önce Alpay Alptekin - Cannes'12 Serdar Kuzuloğlu Röportajı
Serdar Kuzuloğlu MWC 2014'ü Değerlendiriyor 08:19
Serdar Kuzuloğlu MWC 2014'ü Değerlendiriyor 4 izlenme - 2 yıl önce Mobil Dünya Kongresine katılan Türk gazetecilerden Serdar Kuzuloğlu, fuar ile alakalı sorularımızı cevaplayıp, etkinlik hakkındaki görüşlerini ShiftDelete.Net izleyicileri ile paylaşıyor. http://shiftdelete.net/serdar-kuzuloglu-anlatiyor-mwc-2014-50710.html http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ
Emre Sayın - Cannes'12 Serdar Kuzuloğlu Röportajı 05:49
Emre Sayın - Cannes'12 Serdar Kuzuloğlu Röportajı 3 izlenme - 3 yıl önce Emre Sayın - Cannes'12 Serdar Kuzuloğlu Röportajı