Hoşgeldiniz!

Serdar Kuzuoğlu Videoları İzle

Serdar Kuzuloğlu - Tatmin Olamıyoruz 02:46
Serdar Kuzuloğlu - Tatmin Olamıyoruz 5.332 izlenme - 1 ay önce Yazar Serdar Kuzuoğlu sosyal medyanın kötülüklerini,yeni neslin hayatının değiştiğini özetlemiş.
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 01:44
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 20.275 izlenme - 2 yıl önce Levent Erden’in İstanbul’da, Levent Özçelik’in fotoğrafçılıkta, Bahar Korçan’ın tasarımcılıkta ve Serdar Kuzuloğlu’nun teknolojide nasıl sınır tanımadığını keşfedin!
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 01:31
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 20.106 izlenme - 2 yıl önce Levent Erden’in İstanbul’da, Levent Özçelik’in fotoğrafçılıkta, Bahar Korçan’ın tasarımcılıkta ve Serdar Kuzuloğlu’nun teknolojide nasıl sınır tanımadığını keşfedin!
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 01:37
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 20.092 izlenme - 2 yıl önce Levent Erden’in İstanbul’da, Levent Özçelik’in fotoğrafçılıkta, Bahar Korçan’ın tasarımcılıkta ve Serdar Kuzuloğlu’nun teknolojide nasıl sınır tanımadığını keşfedin!
Kötü Çocuk Pezevenk Sosyal Medya Programında 01:00
Kötü Çocuk Pezevenk Sosyal Medya Programında 3.002 izlenme - 2 yıl önce "Kötü çocuk pezevenk" olarak da tanıdığımız, ask.fm'in atarlı ergeni Mertcan Bahar TRT Haber kanalındaki Sosyal Medya programına katılmış. İzliyoruz.
Yılmaz Morgül Kaç Yaşında? 01:00
Yılmaz Morgül Kaç Yaşında? 2.682 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar musiki de üzerine gidildiği yetmiyormuş gibi şimdi de yaş konusu çıktı..1969 yılında doğduğu sanılan , sandığımız Yılmaz Morgül ,TRT Haber de Serdar Kuzuoğlu nun sunduğu Sosyal Medya programında gerçekleri açıklıyor..İleride değişebilir mi bilmiyorum ama şimdilik böyle diyelim..İşte Yılmaz Morgül ün gerçek yaşı...
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 01:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 734 izlenme - 2 yıl önce Sosyal Medya'ya katılan konuğun o kadar da komik olmayan fıkrası ve fıkranın yarattığı gerginlik anları izleyeceğiz.
Gerçek Kesit - Sosyal Medya (Sarı Bıyık & Mesut Bahtiyar) 08:36
Gerçek Kesit - Sosyal Medya (Sarı Bıyık & Mesut Bahtiyar) 223 izlenme - 2 yıl önce Sarı Bıyık bir gün eve internet bağlatır. Fakat kızının bütün gün Facebook’larda sürtmesi Sarı Bıyık’ın huzurunu kaçırmaktadır. Öz kızının gözlerinin önünde fuhuş batağına sürüklenmesine daha fazla seyirci kalamayan Sarı Bıyık, oğluyla (mesut bahtiyar) oturup bir plan yapar: Evet kız raydan çıkmıştır ve ölmelidir. Yine kendine has yöntemiyle meseleyi çözen Sarı Bıyık namusunu kurtarmıştır.
Serdar Kuzuoğlu: Türkiye Dns Engelleyen İlk Ülke Olarak Tarihe Geçti 02:19
Serdar Kuzuoğlu: Türkiye Dns Engelleyen İlk Ülke Olarak Tarihe Geçti 49 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan Hafta Sonu Keyfi programına katılan Bilişim Yazarı Serdar Kuzuloğlu, Türkiye'nin Google DNS'lerini engelleyerek "DNS engelleyen ilk ülke" olarak tarihe geçtiğini söyledi. Kuzuloğlu bunu yapabilecek tek mercinin Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı olduğunu belirtti