Hoşgeldiniz!

serdar kuzuoğlu

Serdar Kuzuloğlu - Tatmin Olamıyoruz 02:46
Serdar Kuzuloğlu - Tatmin Olamıyoruz 10.356 izlenme - 1 yıl önce Yazar Serdar Kuzuoğlu sosyal medyanın kötülüklerini,yeni neslin hayatının değiştiğini özetlemiş.
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 01:44
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 20.280 izlenme - 3 yıl önce Levent Erden’in İstanbul’da, Levent Özçelik’in fotoğrafçılıkta, Bahar Korçan’ın tasarımcılıkta ve Serdar Kuzuloğlu’nun teknolojide nasıl sınır tanımadığını keşfedin!
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 01:31
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 20.107 izlenme - 3 yıl önce Levent Erden’in İstanbul’da, Levent Özçelik’in fotoğrafçılıkta, Bahar Korçan’ın tasarımcılıkta ve Serdar Kuzuloğlu’nun teknolojide nasıl sınır tanımadığını keşfedin!
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 01:37
Özgürlükte Sınır Tanımayanlar 20.092 izlenme - 3 yıl önce Levent Erden’in İstanbul’da, Levent Özçelik’in fotoğrafçılıkta, Bahar Korçan’ın tasarımcılıkta ve Serdar Kuzuloğlu’nun teknolojide nasıl sınır tanımadığını keşfedin!
Yılmaz Morgül Kaç Yaşında? 01:00
Yılmaz Morgül Kaç Yaşında? 3.435 izlenme - 3 yıl önce Bugüne kadar musiki de üzerine gidildiği yetmiyormuş gibi şimdi de yaş konusu çıktı..1969 yılında doğduğu sanılan , sandığımız Yılmaz Morgül ,TRT Haber de Serdar Kuzuoğlu nun sunduğu Sosyal Medya programında gerçekleri açıklıyor..İleride değişebilir mi bilmiyorum ama şimdilik böyle diyelim..İşte Yılmaz Morgül ün gerçek yaşı...
Kötü Çocuk Pezevenk Sosyal Medya Programında 01:00
Kötü Çocuk Pezevenk Sosyal Medya Programında 3.400 izlenme - 3 yıl önce "Kötü çocuk pezevenk" olarak da tanıdığımız, ask.fm'in atarlı ergeni Mertcan Bahar TRT Haber kanalındaki Sosyal Medya programına katılmış. İzliyoruz.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 01:55
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Sosyal Medya 896 izlenme - 3 yıl önce Sosyal Medya'ya katılan konuğun o kadar da komik olmayan fıkrası ve fıkranın yarattığı gerginlik anları izleyeceğiz.
Serdar Kuzuoğlu: Kopyalayıp Yapıştırarak Mutlu Olmak 14:15
Serdar Kuzuoğlu: Kopyalayıp Yapıştırarak Mutlu Olmak 126 izlenme - 8 ay önce Teknolojinin (ve tüketimin) bizi nelerle mutlu ettiğine dair bir sorgulama. (13 Ağustos 2017 tarihinde CNN Türk televizyonunda yayınlanan Gündem Özel programından bir kesit)
Gerçek Kesit - Sosyal Medya (Sarı Bıyık & Mesut Bahtiyar) 08:36
Gerçek Kesit - Sosyal Medya (Sarı Bıyık & Mesut Bahtiyar) 308 izlenme - 3 yıl önce Sarı Bıyık bir gün eve internet bağlatır. Fakat kızının bütün gün Facebook’larda sürtmesi Sarı Bıyık’ın huzurunu kaçırmaktadır. Öz kızının gözlerinin önünde fuhuş batağına sürüklenmesine daha fazla seyirci kalamayan Sarı Bıyık, oğluyla (mesut bahtiyar) oturup bir plan yapar: Evet kız raydan çıkmıştır ve ölmelidir. Yine kendine has yöntemiyle meseleyi çözen Sarı Bıyık namusunu kurtarmıştır.