Hoşgeldiniz!

Sergey Lavrov Videoları İzle

Sergey Lavrov'un Canlı Yayında Şok Etkisi Yaratan Açıklaması 00:36
Sergey Lavrov'un Canlı Yayında Şok Etkisi Yaratan Açıklaması 67 izlenme - 6 ay önce Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, başkent Moskova'da CNN'den Christiane Amanpour'a konuştu. Amanpour röportajın sonunda Lavrov'a, "Son bir soru sormayı deneyebilir miyim? Aslında bu biraz yaramaz bir soru" diyerek Trump'ın evli bir kadınla cinsel ilişkiye girmek istediğine ilişkin ses kaydını hatırlattı ve görüşünü sordu. Lavrov ise Amonpour'u şaşkına çeviren, "Aslında bu nasıl yanıtlanır bilemiyorum. İngilizce benim ana dilim değil, bu saygılı bir biçimde nasıl yapılırdı bilmiyorum. İki tarafın da seçim kampanyasında birçok saçmalık var. Bu konuda yorum yapmayı tercih etmiyorum" yanıtını verdi. Aslında Türkçe'ye çevrildiğinde Lavrov'un yanıtında bir terslik yoktu. Ancak Lavrov röportajdaki cevabında Amanpour'a İngilizce'de, argo kadın cinsel organı anlamına gelen "Pussy" kelimesini ciddi bir şekilde kullanarak yanıt verince Amanpour gülerek, "Bu yanıtı beklemiyordum" dedi. Bu sözlerin ardından Lavrov da kahkaha atarak şaka yaptığını gösterdi. Lavrov'un bu yanıtı neredeyse tüm ABD basınında manşet oldu.
Lavrov: Türkiye İle Savaşa Girmeyeceğiz 03:51
Lavrov: Türkiye İle Savaşa Girmeyeceğiz 42 izlenme - 1 yıl önce Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Türk hava sahasını ihlal eden Rus uçağının Türk F16 ' ları tarafından düşürülmesinin ardından iki ülke arasındaki ilişkilerin gözden geçirileceğini ama Türkiye ile savaşa girme gibi bir durumun olmayacağını söyledi.
Çavuşoğlu ile Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Bir Araya Geldi (2) 01:09
Çavuşoğlu ile Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Bir Araya Geldi (2) 5 izlenme - 2 yıl önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Ankara Palas'da bir araya geldi.