Hoşgeldiniz!

sergi

Rihanna'nın Balmumu Heykeli Sergilendi 01:27
Rihanna'nın Balmumu Heykeli Sergilendi 39.289 izlenme - 5 yıl önce Şarkıcı Rihanna’nın balmumu heykeli 11 Temmuz Perşembe günü New York City’de ki Madame Tussauds müzesinde sergiye açıldı. Kendisiyle neredeyse ayırt edilemeyen heykelin karın kasları dikkat çekti.Karın kasları abartılı olan heykelin gerçeğiyle arasındaki tek kusuru buydu.
Bir Zamanlar Fatsa Fotoğraf Sergisi 03:09
Bir Zamanlar Fatsa Fotoğraf Sergisi 20.109 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sergisinin açılışına Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Garnizon Komutanı P. Binbaşı Salih Gödek, Fatsa İlçe Jandarma Komutanı Halit Gülten, Türk Kızılayı Fatsa Şube Başkanı Erdi Şevketoğulları ve çok sayıda davetli katıldı.
Nü Serginin Ziyaretçileri De Çıplak! 01:04
Nü Serginin Ziyaretçileri De Çıplak! 21.101 izlenme - 5 yıl önce Almanya'da Çıplak Adamlar sergisinin 200 erkek çıplak olarak gezdi
Vajina Sergisi Düzenlemek 02:06
Vajina Sergisi Düzenlemek 16.638 izlenme - 3 yıl önce 2012 yılında düzenlenen Brighton Fringe Festivali'nde 400 çeşit vajina sergileyen Jamie McCartney sergiye gelenlerin yoğun ilgisinden memnunmuş. El emeği göz nuru olarak yapmış olduğu vajinalar 2013 yılında'da çeşitlerin çoğalacağı ve tekrardan sergileneceğini duyurmuş.
Fotoğraf Grubu 24 Saat Fotoğraf Yarışması 04:34
Fotoğraf Grubu 24 Saat Fotoğraf Yarışması 6.177 izlenme - 2 yıl önce 24 saat fotoğraf yarışması ödül almış fotoğraflar http://www.biyografya.com/biyografi/19437 Ömür Erdoğan 1974 Rize doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Rize'de tamamladı. Torna tesviye bölümünden mezun oldu. 1987 Rize Hamidiye'de başladığı futbol hayatına 13 yıl boyunca amatör ve profesyonel olarak çeşitli şehir kulüplerinde devam etti. 1998 yılında yerleşmeye kadar verdiği İstanbul'da özel sektörde bir firmada çalışmakta olan Ömür Erdoğan Sakarya Üniversitesi Mekatronik Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. Sakarya Üniversitesi Mekatronik Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. 2002 yılında beri profesyonel olarak fotoğraf çekmektedir. "ÇOCUKLAR ÇİÇEKTİR" adlı kişisel sergisinin yanı sıra, fotoğrafları çeşitli karma sergilerde de yer almıştır. Halen çalışmalarını sürdürmektedir. Lise yıllarında amatörce yazmaya başladığı şiirlerini 2006 yılında Elçi yayınları tarafından basılan "YELKOVAN KUŞU" adlı kitabında topladı. İkinci kitabının hazırlıkları devam etmektedir. F.G kurucusu olan ömür Erdoğan ayni zamanda bir çok vakıfla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev almaktadır. ADD (Atatürkçü Düşünce Derneği) ve TURMEPA (Deniz Temiz Derneği) üyesidir. Kanser vakfı için bütün ülkede sergiler açan fotoğrafçı ve fotoğraf vakfı kurucusudur. Etiketler: ömür erdoğan, ses
Pan'ın Labirenti Fragman 01:09
Pan'ın Labirenti Fragman 37.495 izlenme - 5 yıl önce Guillermo del Toro'un yönettiği ve başrollerinde Ivana Baquero, Ariadna Gil ve Sergi Lopez gibi isimlerin yer aldığı fantastik dram türündeki Pan'ın Labirenti filminin resmi fragmanı.
Acil Güldürü - Karpuzcu 06:08
Acil Güldürü - Karpuzcu 5.378 izlenme - 4 yıl önce Acil Güldürü Urfanın yerel sanatçılarının gerçekleştirdiği parodiler silsilesi. Urfada oldukça meşhurdur. Ama Fıkralarla Türkiye tadında bi bitmediniz dedirtmez size emin olun. Şive,espiriler,tepkiler size yabancı gibi gelse de en kötü ihtimalle tebessüm edeceksinizdir. Oyuncular tamamen doğalı yansıtıyor bundan emin olabilirsiniz. İyi seyirler efendim
Acil Güldürü - Karpuzcu 06:08
Acil Güldürü - Karpuzcu 4.415 izlenme - 3 yıl önce Acil Güldürü Urfanın yerel sanatçılarının gerçekleştirdiği parodiler silsilesi. Urfada oldukça meşhurdur. Ama Fıkralarla Türkiye tadında bi bitmediniz dedirtmez size emin olun. Şive,espiriler,tepkiler size yabancı gibi gelse de en kötü ihtimalle tebessüm edeceksinizdir. Oyuncular tamamen doğalı yansıtıyor bundan emin olabilirsiniz. İyi seyirler efendim
Okan Bayülgen-Çünkü Gördüğüm En Güzel Kiz Sensin 05:24
Okan Bayülgen-Çünkü Gördüğüm En Güzel Kiz Sensin 13.050 izlenme - 10 yıl önce okan bayülgen çünkü gördügüm en güzel kiz sensİn sergİsİ
'Hayat Kısa, Sanat Uzun: Bizans'ta Şifa Sanatı' Sergisinin Odak Noktası 01:49
'Hayat Kısa, Sanat Uzun: Bizans'ta Şifa Sanatı' Sergisinin Odak Noktası 3.175 izlenme - 3 yıl önce Pera Müzesi'nde küratörlüğünü Brigitte Pitarakis'in yaptığı “Hayat Kısa, Sanat Uzun: Bizans'ta Şifa Sanatı” sergisinde Bizans dönemindeki şifa kavramı çeşitli yönleriyle ele alınıyor.
1000 Feet Yükseklikten Türkiye. 03:39
1000 Feet Yükseklikten Türkiye. 8.064 izlenme - 9 yıl önce bu görüntüler, fotoğraf sanatçısı alp alper tarafından, iki yılı aşkın çalışmalar sonucunda çekildi. "1000 feet yükseklikten türkiye" adıyla sergi haline getirildi ve kitaplaştırıldı. http://www.success4woman.com
İnsan Bedenini Sergilemek (+18) 04:03
İnsan Bedenini Sergilemek (+18) 3.561 izlenme - 3 yıl önce Abd'nin New York kentinde, plastinasyon işlemi uygulanmış insan bedenleriyle oluşturulan 'Body Worlds: Pulse' adlı sergi büyük ilgi görüyormuş.
Nü Resim Sergisinde Ziyaretçilerde Çırılçıplak Olması 00:54
Nü Resim Sergisinde Ziyaretçilerde Çırılçıplak Olması 2.653 izlenme - 3 yıl önce Almanya'daki bir nüdist grubun Schiele’ye ait 'Naked Men' (Çıplak Adamlar) açtığı nü resim ve heykel sergisi Avusturya'nın başkenti Viyana'da açıldı. Grubun başvurusu kabul edilince Viyana'da 200 erkek ziyaretçi sergiyi çırılçıplak gezdi.
Antika Erotik Fotoğraflar Sergisi 00:57
Antika Erotik Fotoğraflar Sergisi 2.440 izlenme - 4 yıl önce Paris Fotoğraf Fuarı'na alternatif olarak düzenlenen bir başka fuarda, erotik koleksiyoncu Alexandre Dupouy'un yaklaşık 50 yıldır topladığı erotik fotoğraflar sergileniyor.
Kadıköy Sineması Yenilendi 01:42
Kadıköy Sineması Yenilendi 193 izlenme - 2 ay önce 54 yıllık Kadıköy Sineması işletme sahibi Funda Kocadağ tarafından yenilendi ve İstanbul kültür-sanat hayatına yeni bir sahne olarak eklendi. Funda Kocadağ, yenilenen salon ve fuaye alanında yapılacak projelerini anlattı. Kocadağ, "Kadıköy Sineması, Başka Sinema'nın Kadıköy sahnesi olarak hizmet verecek, İKSV ile İF İstanbul için işbirliği yapacak. Sergi, konser ve etkinliklere ev sahipliği yapacak" dedi.
30 ve üstü kameradan Roberto'nun golü 01:09
30 ve üstü kameradan Roberto'nun golü 653 izlenme - 1 yıl önce Barcelona adına tarihi bir gol atan Sergi Roberto'nun golünü yayınlayan yayıncı kuruluş gol anında işte bu şekildeydi.
Kağıt katlama - Kayık ( Origami - boat ) 01:52
Kağıt katlama - Kayık ( Origami - boat ) 3.096 izlenme - 3 yıl önce Kağıttan harikalar yaratmaya hoşgeldiniz. Kağıttarla hayellerimizi şekillendirebilmemiz mümkün mü? Bence mümkün. Off kağıt katlayarak nasıl kayık yapılır diye üzülmeyin.Hadi bakalım kağıt larımızı hazırlayalım. Bugün size kağıt katlama ( origami ) ile nasıl kayık, gemi yapabileceğimizi gösteren videoyu paylaşacağım. Bir başka videoda nasıl gemi yapılır sizinle paylaşacağım.
Türkiye'nin En Güzel Kızı Bakın Nerde! 03:14
Türkiye'nin En Güzel Kızı Bakın Nerde! 4.199 izlenme - 6 yıl önce Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı 'nda düzenlenen ' Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması ' nın birincisi Açelya Samyeli Danoğlu dün Uzunköprü'de idi.Yarışmaya İstanbul ' dan katılan Açelya Samyeli Danoğlu ziyareti sırasında sık sık Uzunköprülü olduğunu altını çizdi İstanbul Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık öğrencisi olan Danoğlu İngilizce ve Almanca dillerini biliyor. Ailesi ile birlikte Tekirdağ ' da yaşayan 2 kız 2 erkek kardeşler. Babası işi sebebi ile sık sık yurt dışına çıkı
Antika Erotik Fotoğraflar Sergisi 00:57
Antika Erotik Fotoğraflar Sergisi 1.804 izlenme - 3 yıl önce Paris Fotoğraf Fuarı'na alternatif olarak düzenlenen bir başka fuarda, erotik koleksiyoncu Alexandre Dupouy'un yaklaşık 50 yıldır topladığı erotik fotoğraflar sergileniyor. Dupouy, çekildiği dönemlerde aşağılanan, hor görülen ancak gizliden gizliye elitlerden alt tabakaya kadar rağbet gören bu fotoğrafların ve fotoğraflardaki kişilerin hayatlarının çok ilginç ayrıntılar taşıdığını belirtiyor.
Beyaz Zambaktan Bahar Sergisi 06:52
Beyaz Zambaktan Bahar Sergisi 1.517 izlenme - 4 yıl önce Karaman Beyaz Zambaktan Bahar Sergisi
Ağzıyla Çizdiği Resimlerle Hayata Tutundu 01:56
Ağzıyla Çizdiği Resimlerle Hayata Tutundu 198 izlenme - 5 ay önce İki kolu olmayan ve ilkokul yıllarında arkadaşlarının el hareketlerini gözlemleyerek ağzına aldığı kalemle resim çizmeye başlayan Yusuf Akgün, lösemili çocuklar yararına 60 parçadan oluşan “Yeşilçam’ın Renkleri” adlı bir sergi açtı.
Cer Modern 00:54
Cer Modern 597 izlenme - 1 yıl önce Biz bugün günümüzün çoğunu Cer Modern'de Güneş'le birlikte geçirdik. Cer Modern'de tasarım pazarı vardı bugün. Yağmur yağınca önce fotograf sergisini dolaştık, sonra pazarı gezdik. Tasarım pazarında çocukların ilgisini çekebilecek çok fazla bir şey olmasa da ikisi yan yana gelince eğlenceyi buluyorlar baksanıza? Bir de orada İsmihan Hocam'la karşılaşınca nasıl mutlu olduk? İnstagram dostlarımızdan da bir çok kişi oradaymış bugün, tanışıp küçük küçük sohbetler etttik?? Demir'de 20.30'da uyuyunca harika oldu??? Şimdi ne yapsaaam ne yapsaam? Önce biraz kafamı dağıtıyım sonra biraz çalışayım en iyisi? Belki yine uğrarım buralara, şimdilik iyi geceleer? #demirvegüneş #kuzenler
Kağıt katlama - Gemi (Origami - Ship) 03:31
Kağıt katlama - Gemi (Origami - Ship) 2.121 izlenme - 3 yıl önce Hadi elimize bir kağıt alalım.Çünkü hatırlarsanız size kağıt katlayarak kayık yaparken söz vermiştim. Origami ile nasıl gemi yapabileceğimizi size video ile gösterecektim.Eveet şimdielimize aldığımız bu kağıdı normal bir kağıttan daha farklı bir hale getirelim.Yani kağıttan bir gemi yapalım ve kağıttan gemimizi mükemmel bir şekilde suda yüzdürelim. Hadi bakalım Gemilerinizin ömür boyu batmaması dileğimle. Kendinizi yada çocuğunuzu Kağıt katlamada (origami) geliştirmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Sergi Zamanı 14:42
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Sergi Zamanı 369 izlenme - 11 ay önce Mutlu Oyuncak Dükkanı - Sergi Zamanı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
MİT'in Sıra Dışı Sergisi 03:54
MİT'in Sıra Dışı Sergisi 23 izlenme - 3 hafta önce Milli İstihbarat Teşkilatının (MİT) 90’ıncı kuruluş yıl dönümüne özel açılan "Temas" konulu sergi yoğun ilgi gördü. MİT’in 90’ıncı kuruluş yıl dönümü dolayısıyla açılan "Temas" sergisi Başkentlilerden büyük ilgi gördü. Ulus’taki İkinci Meclis Binası’nda bulunan Cumhuriyet Müzesi’ndeki sergide, Türk istihbarat tarihinin değişik dönemlerine ait bazı doküman ve istihbari ekipmanlar yer aldı. Gerçek istihbarat operasyonlarında yıllarca kullanılan eski casusluk cihazları, ilk kez halka açık olarak sergilendi. Sergiyi gezen vatandaşların en çok dikkatini çeken ise ayakkabı içerisine yerleştirilmiş telsiz dinleme cihazı oldu. Ziyaretçi akınına uğrayan MİT’in bu özel sergisiyle istihbari faaliyetlerin sahip olduğu stratejik önemin daha iyi anlaşılabilmesi, stratejik üretim süreçlerinin çok yönlü sistematik yapısına dikkat çekilmesi amaçlanıyor. Milli mücadele döneminden bu yana Türk milletine farklı isimler altında fedakarca hizmet eden istihbarat örgütleri ve şehitler anısına hazırlanan sergiyle aynı zamanda istihbarat tarihinin ziyaretçilere sunulması hedefleniyor.
FERMAN TOPRAK GEL BARIŞALIM ARTIK 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 04:13
FERMAN TOPRAK GEL BARIŞALIM ARTIK 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 2.476 izlenme - 5 yıl önce 'ben sana yazıldım, mekânım yok..' gülten akın
Sergi - Sakar Ayı Bernard Bear 03:06
Sergi - Sakar Ayı Bernard Bear 868 izlenme - 3 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Sevmek Güzel Meslek Reis 01:07
Sevmek Güzel Meslek Reis 454 izlenme - 1 yıl önce Bedri Rahmi Eyüboğlu'nu kimler tanıyor bilemem ama ben bu sergi işini sevdim. Adamın daha önce görülmemiş eserleri bile yayınlanacak. Sanatseverler için bulunmaz hint kumaşı gibi bir şey bu aslında. Akıl edenin aklına sağlık. Valla alkışlarla gidiyorum sergiye...
Kağıt katlama - Yılbaşı süsleme - YILDIZ 04:39
Kağıt katlama - Yılbaşı süsleme - YILDIZ 1.585 izlenme - 3 yıl önce Hadi elimize bir kağıt alalım.. Çocuklarımız kendi yapmış olduğumuz origamilerle hem el becerilerini geliştirsinler hemde hoş vakit geçirsinler. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımız icin eğitici çizgi film ve videolari kanalımız olan bebeturk te kolaylıkla bulabilirsiniz demek istemiyorumç çünkü hepsi eğitici video ve çizgi film! - www.youtube.com/BebeTurk cizgli filmleri turkce izle :)
14 Şubat Sevgililer Günü Fotoğraf Sergisi Fotoğraf 07:10
14 Şubat Sevgililer Günü Fotoğraf Sergisi Fotoğraf 1.395 izlenme - 9 yıl önce antalya fotoğraf kulübü 14 şubat sevgililer günü fotoğraf sergisinde sanal bir gezinti yapalım...