Hoşgeldiniz!

Serhat Akın

Adem Kılıçcı & Serhat Akın & Sabriye Kavgası (Survivor 3 Nisan 2017) 04:18
Adem Kılıçcı & Serhat Akın & Sabriye Kavgası (Survivor 3 Nisan 2017) 5.117 izlenme - 1 yıl önce Ada konseyinin ardından konsey alanında Ünlüler takımı karıştı. Adem, Sabriye ve Serhat arasında gerilim dolu dakikalar yaşandı...
Serhat Akın-Eser West Kavgasının Montajsız Görüntüleri! (Survivor - 31 Ocak 2017) 04:10
Serhat Akın-Eser West Kavgasının Montajsız Görüntüleri! (Survivor - 31 Ocak 2017) 3.909 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2017'nin yayınlanan son bölümünde Serhat Akın ile Eser West arasında yaşanan tartışmanın montajsız görüntüleri
Survivor'da İlhan Mansız ve Serhat Akın Rahatsızlandı 02:50
Survivor'da İlhan Mansız ve Serhat Akın Rahatsızlandı 2.247 izlenme - 1 yıl önce Survivor'da Ünlüler Adası ödül oyunu öncesi İlhan Mansız'ın rahatsızlanmasıyla sarsıldı. Oyun alanına gitmeye hazırlanan Ünlüler takımında İlhan Mansız bir anda rahatsızlandı. Oyunda yer alamayan İlhan Mansız doktor gözetimine alındı. Oyun alanında ise sembol oyununu kazanmayı başaran Serhat Akın, oyunun ardından yorgun düştü. Dr. Metin Kuş oyunun ardından Serhat Akın'a müdahale etti. İşte o görüntüler
Kadıköy Boğası Serhat Akın ve Alişan Röportajı 01:44
Kadıköy Boğası Serhat Akın ve Alişan Röportajı 1.871 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe taraftarlarının her zaman sevgiyle andığı Kadıköy Boğası Serhat Akın'ın, henüz türkçeyi yeni yeni öğrendiği zamanlarda, Alişan ile yapmaya çalıştığı röportaj, hani güldürüyor ama, komikliğinden mi anlamsızlığından mı onu tespit edemedim
Serhat Akın ve İlhan Mansız Kavgası (Survivor 2017 - 11 Mayıs Perşembe) 06:52
Serhat Akın ve İlhan Mansız Kavgası (Survivor 2017 - 11 Mayıs Perşembe) 718 izlenme - 11 ay önce Ödül oyununda Serhat Akın'ın kendisine yüksek sesle bağırmasından rahatsız olan İlhan Mansız, oyun sonrasında takım arkadaşıyla tartışma yaşadı.
Serhat Akın Oyun Sırasında Sakatlandı! Acı İçinde Yerde Kaldı... (Survivor 11 Şubat 2017) 03:59
Serhat Akın Oyun Sırasında Sakatlandı! Acı İçinde Yerde Kaldı... (Survivor 11 Şubat 2017) 498 izlenme - 1 yıl önce Oyun sırasında bir anda yerde kalan Serhat Akın büyük acı yaşadı. Sakatlanan Serhat Akın'ın durumu daha sonra belli olacak.
İlhan Mansız Ve Çılgın Sedat Kavgası (Survivor 2017 24 Ocak Salı) 01:50
İlhan Mansız Ve Çılgın Sedat Kavgası (Survivor 2017 24 Ocak Salı) 503 izlenme - 1 yıl önce Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı 'Survivor 2017' sezona yine damga vuruyor. İzlenme rekorları kıran yarışmada bu akşam (24 Ocak Salı) yayınlanan bölümü tartışmalara sahne oldu. 24 Ocak Salı günü Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan ödül oyununda ilk turu gönüllüler kazanırken, ikinci turu ise ünlüler farklı kazandı ve yarışma final turuna kaldı. Final turu başlamadan önce ünlüler takımında oyuncu eşleşmeleri hakkında karar verilirken İlhan Mansız ile Çılgın Sedat arasında tartışma yaşandı. Sedat'ın şov yaptığını söyleyen İlhan Mansız, "Belirlenmiş bir karar var. Sen şu anda şov yapıyorsun. Şov yapmayı bırak." şeklindeki sözlerine kızan Sedat, "Bana şov yapma diyemezsin." dedi ve ikili arasında gergin anlar yaşandı. İlhan Mansız daha sonra birebir konuştuğu Sedat'a "Beni dinle. Dinlemiyorsan o zaman git." diye çıkışırken, Sedat ise "Beni itemezsin. Bana bağırma ve düzgün konuş." şeklinde sitemde bulundu.
Ünlüler Takımında Gece Yarısı Sinirler Gerildi (Survivor - 22 Ocak 2017) 04:23
Ünlüler Takımında Gece Yarısı Sinirler Gerildi (Survivor - 22 Ocak 2017) 414 izlenme - 1 yıl önce Kaybedilen iki oyunun ardından Ünlüler takımı gece toplantı yaptı. Serhat Akın, oyunun kaybedilmesinin ardından rakibi alkışlayan takım arkadaşlarını eleştirdi.
Serhat Akın'ın Ağlatan Fenerbahçe Anısı 01:49
Serhat Akın'ın Ağlatan Fenerbahçe Anısı 278 izlenme - 10 ay önce Survivor'da yarışmacı Sema ile anılarını paylaşan fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın gözyaşlarını tutamadı.
Bir Dönem Fenerbahçe'nin En Başarılı İsimlerinden Biri Olan Eski Milli Futbolcu Serhat Akın, Twitch 01:00
Bir Dönem Fenerbahçe'nin En Başarılı İsimlerinden Biri Olan Eski Milli Futbolcu Serhat Akın, Twitch 10 izlenme - 4 gün önce Bir dönem Fenerbahçe?de oynayan eski milli futbolcu Serhat Akın, dün akşam Twitch TV üzerinden ilk yayınını yaptı. Geçen sene Survivor?da da yer almış Kadıköy?ün Boğası lakaplı Akın, futbolcu kimliğinin yanında bundan sonra Twitch TV üzerinden yaptığı yayınlarla da anılacak. Dün akşam 20.00?da Twitch TV?ye resmi olarak başlayan eski futbolcu, canlı yayınlarında League of Legends, PUBG, Fortnite, FIFA 18 gibi popüler oyunları oynayacak ve bu süreçte özel sürprizler yapıp çekilişle hediyeler dağıtacak.
Eser West ve Serhat Akın Gerginliği (Survivor 14 Şubat 2017) 05:37
Eser West ve Serhat Akın Gerginliği (Survivor 14 Şubat 2017) 292 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2017'nin 14 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümünde Ünlüler takımından Çılgın Sedat parkurda düşünce Eser West'in "İşte böyle olur" demesi sinirlerin gerilmesine neden oldu ve tartışma çıktı. Yarışmacılar sakatlığı devam eden Serhat Akın'ı zorlukla sakinleştirirken Eser West'in kışkırtıcı sözleri ve tavırları ortamın daha da gerilmesine sebep oldu. Yaşanan arbedede Serhat Akın'ın sakatlığı bir kez daha nüksetti.
Yıllar sonra gelen itiraf 00:42
Yıllar sonra gelen itiraf 465 izlenme - 2 yıl önce TV( ekranlarında yayınlanana "4 Büyükler Salon Tunuvası"n da Fenerbahçe'nin 'Kadıköy'ün Boğası' lakaplı unutuulmaz golcüsü Serhat Akın ve Galatasaray'ın unutulmaz futbolcuları arasında yaşanan bu eğlenceli diyaloglar kameralara böyle yansıdı.
Eski Futbolcu Serhat Akın Twitch TV Yayıncısı Oldu 01:00
Eski Futbolcu Serhat Akın Twitch TV Yayıncısı Oldu 6 izlenme - 4 gün önce Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın, Twitch TV üzerinden yayın yapmaya başladı.
Galatasaray Veteran Takımı 5 - 6 Fenerbahçe Veteran Takımı (Gol Serhat Akın) 00:30
Galatasaray Veteran Takımı 5 - 6 Fenerbahçe Veteran Takımı (Gol Serhat Akın) 420 izlenme - 2 yıl önce 4 Büyükler Salon Turnuvası 16 Ocak Cumartesi günü yayınlanan final bölümünde Galatasaray Veteran Takımı, Fenerbahçe Veteran Takımı karşı karşıya geldi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
4 Büyükler Salon Turnuvası Fenerbahçe 2-0 Galatasaray Gol Serhat Akın 00:28
4 Büyükler Salon Turnuvası Fenerbahçe 2-0 Galatasaray Gol Serhat Akın 373 izlenme - 2 yıl önce 4 Büyükler Salon Turnuvasında 2 maç Fenerbahçe Galatasaray maçıyla devam ediyor maçtan iikinci gol geldi,Fenerbahçe 2-0 öne geçti Serhat Akınla Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
4 Büyükler Salon Turnuvası Fenerbahçe 1-0 Galatasaray Gol Serhat Akın 00:15
4 Büyükler Salon Turnuvası Fenerbahçe 1-0 Galatasaray Gol Serhat Akın 334 izlenme - 2 yıl önce 4 Büyükler Salon Turnuvasında 2 maç Fenerbahçe Galatasaray maçıyla devam ediyor maçtan ilk gol geldi,Fenerbahçe 1-0 öne geçti Serhat Akınla Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Adem ve Serhat Oyun Öncesi Gerildi: Beni Başkalarıyla Karıştırma (Survivor - 23 Ocak 2017) 03:28
Adem ve Serhat Oyun Öncesi Gerildi: Beni Başkalarıyla Karıştırma (Survivor - 23 Ocak 2017) 140 izlenme - 1 yıl önce Dokunulmazlık oyunu için oyun alanına gelen Ünlüler takımında Adem ve Serhat bir anda gerildi. Uzun süren tartışmanın ardından arkadaşları ikiliyi sakinleştirdi.
Galatasaray gol yiyince minik taraftar 00:19
Galatasaray gol yiyince minik taraftar 344 izlenme - 2 yıl önce TV8'de düzenlenen 4 Büyükler Salon Turnuvası'nda Fenerbahçeli Serhat Akın'ın Galatasaray'a attığı gol sonrası tribünde yer alan minik Galatasaraylı'nın tepkisi kameralara böyle yansıdı.
 Eski Futbolcu Serhat Akın Twitch TV Yayıncısı Oldu   01:00
Eski Futbolcu Serhat Akın Twitch TV Yayıncısı Oldu 2 izlenme - 4 gün önce Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın, Twitch TV üzerinden yayın yapmaya başladı.
İlhan Mansız Düştü Güldüren Anlar (Survivor 11 Şubat 2017) 00:26
İlhan Mansız Düştü Güldüren Anlar (Survivor 11 Şubat 2017) 123 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2017'de ödül oyununa gitmeden önce toplantı yapan Ünlüler takımı kahkahalara boğuldu. Çıkacakları ödül oyunu öncesinde toplanan arkadaşlarının yanına gitmeye karar veren İlhan Mansız talihsiz anlar yaşadı. Boş kütüğe oturmak isteyen İlhan Mansız bir anda dengesini kaybetti. Bir anda geriye doğru düşen İlhan Mansız'ın yaşadığı kaza arkadaşlarını kahkahaya boğdu. Ünlüler takımının dikkat çeken yarışmacılarından Serhat'ın yardımı ile ayağa kalkan İlhan Mansız da yaşadığı kaza karşısında gülmeden edemedi. İşte o anlar.
Galatasaray Veteran Takımı 6 - 8 Fenerbahçe Veteran Takımı (Gol Serhat Akın) 00:18
Galatasaray Veteran Takımı 6 - 8 Fenerbahçe Veteran Takımı (Gol Serhat Akın) 218 izlenme - 2 yıl önce 4 Büyükler Salon Turnuvası 16 Ocak Cumartesi günü yayınlanan final bölümünde Galatasaray Veteran Takımı, Fenerbahçe Veteran Takımı karşı karşıya geldi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serhat ve Adem Oyun Alanında Tartıştı! Devreye Acun Ilıcalı Girdi... (Survivor 28 Ocak 20179 01:46
Serhat ve Adem Oyun Alanında Tartıştı! Devreye Acun Ilıcalı Girdi... (Survivor 28 Ocak 20179 96 izlenme - 1 yıl önce Dokunulmazlık oyunu sırasında Adem ve Serhat, oyuncu seçimleri yapılırken tartıştılar. Tartışmanın sonlanmaması üzerine Acun Ilıcalı devreye girip ortamı sakinleştirdi.
Serhat Akın ve İlhan Mansız Birbirine Girdi   01:39
Serhat Akın ve İlhan Mansız Birbirine Girdi 86 izlenme - 11 ay önce urvivor 2017 87. bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor tarihinde bir ilk... TV8 ekranlarında yarın akşam yayınlanacak Survivor'da kazanan takımının her yarışmacısının birer otomobil kazanacağı ödül oyunu oynanacak. Oyun sırasında İlhan Mansız ve Serhat Akın ciddi bir tartışma yaşadı. Serhat Akın'ın 'Senin gibi sinsilik yapmıyorum' lafı İlhan Mansız'ı çileden çıkardı. Mansız yerinden fırlayıp Serhat Akın'ın üstüne yürüdü. ACUN 6 ARABA VERİYORBu akşam arabayı kim kazanacak? Türk televizyon tarihinin en büyük ödülünü Acun Ilıcalı veriyor. Survivor'da ödül oyununu kazan takımın bütün üyeleri birer araba alacak. Bu da 6 araba demek. Araba ödülünü kimin kazanacağı merak konusu.
Serkan Akın'ı Arı Soktu (Survivor 2017 21 Ocak Cumartesi) 00:52
Serkan Akın'ı Arı Soktu (Survivor 2017 21 Ocak Cumartesi) 109 izlenme - 1 yıl önce Yarışmacılar bu zorlu ada şartları, açlık ve rakipleriyle mücadele etmeye hazır. Survivor 2017 Gönüllüler kadrosu: Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer, Berna Keklikler, Erdi Ünver Survivor 2017 Ünlüler kadrosu: Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Serhat Akın, Tarık Mengüç, Seda Demir, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Sema Apak, Pınar Saka, Adem Kılıççı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül
Fenerbahçe 4-4 Trabzonspor Gol: Serhat Akın - 4 Büyükler Salon Turnuvası 00:14
Fenerbahçe 4-4 Trabzonspor Gol: Serhat Akın - 4 Büyükler Salon Turnuvası 182 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe 4-4 Trabzonspor Gol: Serhat Akın - 4 Büyükler Salon Turnuvası Beşiktaş’ta; Fevzi Tuncay, Ali Tandoğan, Baki Mercimek, Koray Avcı, Tayfur Havutçu, Tümer Metin, Sertan Eser, İlhan Mansız, Ahmet Dursun, Oktay Derelioğlu. Fenerbahçe’de; Recep Biler, Ali Güneş, Burhan Saatçioğlu, Erhan Albayrak, Tarık Daşgün, Ceyhun Eriş, Serhat Akın, Celil Sağır, Elvir Baliç, Serkan Özsoy. Galatasaray’da; Kerem İnan, Ümit Davala, Ergün Penbe, Soner Tolunguç, Evren Turhan, Ayhan Akman, Murat Erdoğan, Mustafa Kocabey, Ümit Karan, Hakan Ünsal. Trabzonspor’da; Metin Aktaş, Çağdaş Atan, Hasan Üçüncü, Erman Özgür, Yattara, Mehmet Yılmaz, Hami Mandıralı, Soner Boz, Emrah Eren, Güngör Öztürk.
Tv'de Yok - Serhat Akın-Eser West Kavgasının Montajsız Görüntüleri! 04:17
Tv'de Yok - Serhat Akın-Eser West Kavgasının Montajsız Görüntüleri! 117 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2017'nin yayınlanan son bölümünde Serhat Akın ile Eser West arasında yaşanan gerilimin görüntüleri
Galatasaray Veteran 1-3 Fenerbahçe Veteran (Gol Serhat Akın) 00:42
Galatasaray Veteran 1-3 Fenerbahçe Veteran (Gol Serhat Akın) 190 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Veteran 1-3 Fenerbahçe Veteran (Gol Serhat Akın) 4 Büyükler Salon Turnuvası 16 Ocak Cumartesi günü yayınlanan final bölümünde Galatasaray Veteran Takımı, Fenerbahçe Veteran Takımı karşı karşıya geldi.
Yıllar sonra gelen itiraf 00:42
Yıllar sonra gelen itiraf 110 izlenme - 2 yıl önce TV( ekranlarında yayınlanana "4 Büyükler Salon Tunuvası"n da Fenerbahçe'nin 'Kadıköy'ün Boğası' lakaplı unutuulmaz golcüsü Serhat Akın ve Galatasaray'ın unutulmaz futbolcuları arasında yaşanan bu eğlenceli diyaloglar kameralara böyle yansıdı.
Serhat Akın, Survivor'da Sakatlandı! 01:40
Serhat Akın, Survivor'da Sakatlandı! 48 izlenme - 1 yıl önce Serhat Akın, Survivor'da şok bir sakatlık yaşadı. Sakatlanan Serhat Akın'ın acı çektiği anlar Survivor'ın 11 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanacak bölümünün fragmanında yayınlandı.
Acun Ilıcalı: Serhat Akın, Survivor 2017'ye Katılacak 00:42
Acun Ilıcalı: Serhat Akın, Survivor 2017'ye Katılacak 72 izlenme - 1 yıl önce TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasında eski Fenerbahçeli Serhat Akın'ın da yer alacağını duyurdu.