Hoşgeldiniz!

şeridi

Kadın Sürücüyü Sıkıştırp Kaza Yaptıran Okul Taşıtı 00:34
Kadın Sürücüyü Sıkıştırp Kaza Yaptıran Okul Taşıtı 8.598 izlenme - 4 ay önce trafikte gösterdikleri üstün saygı beceleri ile ünlü! okul taşıtı sürücüsü normal şeridinde ilerliyor. bazı sürücüler de emniyet şeridine girmiş. emniyet şeridine girip girmemeleri, karşılaşacakları kanuni yaptırım tamamen kendilerini ilgilendiriyor. gerçekten zaruri değilse sorumluluğu alıp girmişler. okul taşıtı sürücüsü -büyük ihtimalle kadın sürücüyü farkedip- giderek emniyet şeridi tarafına kaymaya başlıyor ve arabanın sağ kısmı kendi şeridinden çıkıp emniyet şeridine giriyor. yani şerit ihlali yapıyor. adı üstünde "emniyet şeridi", yani "şerit". girilmesi külliyen yasak bir bölge değil. https://youtu.be/wa7nip7ctyi kendi şeridine dikkat ederseniz sol tarafta bi hayli boşluk var. yani bilinçli olarak sürücüleri sıkıştırıyor. en garip olanı da temas sağlandıktan sonra, direksiyonu sola kırıp yürümesi gerekirken ve kadın sürücü araçların arasında kalmışken hala sağ yana doğru devam ediyor. ciddi bir can güvenliği tehlikesi oluşturmasının yanında kazanın maddi hasar boyutunu da artırıyor. şimdi birileri "kadının emniyet şeridinde ne işin var?" diyebilir. biz onu bilemeyiz. ne işi olup olmadığına kendisi karar verir. bizim yapacağımız tek şey kanuni mercilere ihbarda bulunmaktır. onların hata yapması başka bir sürücüye bu hatanın cezasını verme hakkı doğurmaz. okul taşıtı sürücüsü kendi şeridinde devam etmeli. kendine pay çıkarıp, hata yapan sürücüleri cezalandırma telaşına girmemeli. gördüğüm her hatanın anında cezasını kendimiz veremeyiz. kırmızı ışıkta durmayan, sinyal vermeyen, hız ihlali yapan bir sürücünün arabasını bir köşese sıkıştırabilir miyiz? veya şoforün şahsına zarar verme hakkımız var mı? üstelik burada ciddi bir can güvenliği tehlikesi oluşmuş. kadın neredeyse iki aracın arasına sıkışıp kalacakmış. biz istanbulda bu okul taşıtlarının yarattığı terörün cezasını kendimiz vermeye kalksak, meydan muharebesi çıkar. istanbulda okul taşıtı sürücüsüne, taksiciye, dolmuşçuya ve harfiyat kamyonu sürücüsüne küfretmeden evine varabilen birisi çıkar mı? (ekşisözlük)
Ambulansa Yol Vermeyen Metro Turizm Otobüsü 00:53
Ambulansa Yol Vermeyen Metro Turizm Otobüsü 6.160 izlenme - 2 yıl önce Ambülansa yol vermeyen pişkin şoför. Şaşırdık mı? http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/268522/metro-turizmin-5-yilda-1865-kisinin-olumune-sebep-olmasinin-sebebi
 Rusya'da emniyet şeridi işgali pahalıya mâl oldu 00:40
Rusya'da emniyet şeridi işgali pahalıya mâl oldu 3.289 izlenme - 4 yıl önce Rusya’da sıkışan trafikten bunalan sürücünün emniyet şeridini gereksiz kullanımı, az kalsın ölümüne yol açıyordu. Emniyet şeridinden ilerleyen otomobil, karşı yönden gelen ve araçların arasından geçerek emniyet şeridine girmek isteyen kamyonla çarpıştı. Olay araç kamerasına yansırken, emniyet kemerini takılı olan otomobil sürücüsü kazayı yara almadan atlattı. Araçlarda ise hasar oluştu.
Arsız Bela & Esmer Maruz ['filmin Şeridi'] 01:55
Arsız Bela & Esmer Maruz ['filmin Şeridi'] 4.658 izlenme - 6 yıl önce arsız bela & esmer maruz ['filmin şeridi'] İÇİNDEKİLER Arsız Bela - Sevmediğini Bile Bile [Video KLip] 2011 Arsız Bela ft. Serzenish & Efecan - Mutluluk sende kimsin (2011) Arsız Bela ft Asi StyLa - Kapanmaz Yaralar (2011) Arsız Bela - Sewmedigini Bile Bile 2011 (New Video Klip) Arsız Bela Ft. Asi Styla - Yüzügü Takmış Ewlenior 2011 Arsiz Bela ft. Asi Styla - Bir Yar Sevdim [2011] Arsiz Bela - Hersey Vatan Icin 2011 FuNdyy & Arsız Bela | Sordunmu Giderken | 2oı2 Arsız Bele ft SerzenisH - Cümleler Ağlıyor Arsız Bela - Çaresiz Çareler [Video Klip] 2011 Arsız Bela - Serzenişh & Efecan [ Mutluluk sende kimsin ] 2.o11 New Klip Arsiz Bela ft. Esmer Maruz - Beyazlar Örtüsü 2011 [ Triyaj Rap Time ] Arsız Bela ft. Esmer Maruz - Yılların Telaşesi [Video KLip] 2011 Arsız Bela Ft aŞina - Vazgeçmem 2o11 Arsız Bela Esmer Maruz - Sivas Susma Konus 2oıı [ video klip ] ~Arsız Bela Ft Slower Emre - [ Gidiyormusun ] DAMAR 2O11 Arsız Bela-[Savaşamadım
azrail ve film Şeridi :)) 01:03
azrail ve film Şeridi :)) 1.706 izlenme - 8 yıl önce :))
Çakar Lambalı Ağır Abilerin Bilgiye Yenilmesi 04:07
Çakar Lambalı Ağır Abilerin Bilgiye Yenilmesi 209 izlenme - 6 ay önce Ülkede trafik şartları kötü olduğu için emniyet şeridi altın değerinde. Hal böyle olunca polisler ve ya çakar lamba takma hakkını kendinde bulan yetkililer emniyet şeritlerinde fink atıyor. Bu konuda bir şöför ile polisin tartışması kayıt altında kim haklı der iseniz o konu tarafsız üyelerimize kalmış.
Ankarada Güvenlik Şeridi Yetmeyince Kaldırımdan Giden Sürücü 00:58
Ankarada Güvenlik Şeridi Yetmeyince Kaldırımdan Giden Sürücü 107 izlenme - 5 ay önce Ankara Konya Yolu'nda dün (20.06.2017) bir minibüs, güvenlik şeridinden kendine yol açmaya çalışıyor. Sıkıştığını görünce durup normal şeride girmek yerine kaldırıma çıkıp yoluna devam ediyor. Duraktaki insanlar yanlarından neredeyse kendilerini ezerek geçen minibüsün arkasından bakmakla kalıyorlar. Son olarak, köprü ayağında kaldırımda yürüyen bir kadın ezilmekten kurtuluyor. Olanı biteni izliyoruz.
Corel Draw İle Film Şeridi Çizimi Alihan Şahin 03:06
Corel Draw İle Film Şeridi Çizimi Alihan Şahin 1.028 izlenme - 5 yıl önce Corel Draw Çizim Programını Kullanarak Basit Bir Film Şeridi Çizimi.
anne ve oğlunun tartışması xd 03:21
anne ve oğlunun tartışması xd 501 izlenme - 6 yıl önce sonucu çok manyak a.q
Emniyet Şeridini İhlal Eden Akalın: Parası Neyse Öderim 00:25
Emniyet Şeridini İhlal Eden Akalın: Parası Neyse Öderim 216 izlenme - 2 yıl önce Çorlu’da yeni açılan alışveriş merkezinde vereceği konsere için İstanbul’dan yola çıkan şarkıcı Demet Akalın, sosyal medyadan ‘Çorlu yolunda’ notuyla paylaşım yaptı. Sanatçının emniyet şeridini kullandığı paylaşımı, takipçileri tarafından tepkiyle karşılandı. Akalın, bir süre sonra paylaştığı fotoğrafı silmek zorunda kaldı. "PARASI NEYSE ÖDERİM" Konser öncesinde otel çıkışında gazetecilerin sosyal medyadaki tepkileri sorması üzerine konuşan Demet Akalın, “Parası neyse öderim. Arabayı Okan Bey kullanıyordu” yanıtını verdi.
Emniyet Şeridini Kullanan Demet Akalın: Parası Neyse Öderim  03:50
Emniyet Şeridini Kullanan Demet Akalın: Parası Neyse Öderim 147 izlenme - 2 yıl önce Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’ndeki konserine yetişmek için İstanbul’da emniyet şeridini kullanırken çektiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan şarkıcı Demet Akalın, gelen tepkiler üzerine ‘Parası neyse öderim, Okan bey kullanıyordu’ dedi.
Kıyıya Vuran Esrarengiz Yaratık 02:00
Kıyıya Vuran Esrarengiz Yaratık 63 izlenme - 6 ay önce Endonezya'da kıyıya vuran dev deniz canlısı görenleri şoke etti. Daha önce böyle bir yaratıkla karşılaşmayan bölge halkı yaratığı hemen kayda aldı.
Yalan 05:01
Yalan 899 izlenme - 7 yıl önce ağla ağla gözlerim ağla nasılsa şimdi yağmur mevsimi bak birazdan göklerde katılacak sana sahile vuran yorgun dalgalarla !!! basit ve çıplak bir yalandı hayat gerçeği kabullenmelisin !! yalandı tüm yaşananlar tıpkı bir rüya gibi!! Şimdi bu sahilde yapayalnızım bir başına mutsuz titriyor ruhum!! kalbim gel artık terket sen bu sahili!!suskun bir yalandı giden sevgilinin gözbebeği!! biliyorsun gerçek sandığın herşey yalan!! yaşanmış bir film şeridi gibi gelip geçerken hayat gözler önünden
Gazze Şeridi'nde görme engellilere karate kursu 02:30
Gazze Şeridi'nde görme engellilere karate kursu 157 izlenme - 2 yıl önce Filistinli karate antrenörü Hasan er-Rai, Arap dünyasında ilk kez Gazze Şeridi'nde görme engellilere yönelik karate kursu açıldığını belirtti
Karıncaya Polis Koruması! 00:55
Karıncaya Polis Koruması! 143 izlenme - 3 yıl önce Batman'da, bdpli bir grup için teyakkuz halinde bulunan çevik kuvvet ekibi, alana yakın bir yerde bulunan büyük ve hararetli bir çalışmanın olduğu karınca yuvasının etrafını güvenlik şeridi ile çevirmiş ve birkaç polis başında durarak karıncaların yuvasına zarar gelmesini engellemek istemişler. Sosyal medyada ''Türk insanı Türk polisi işte bravo''nun yanı sıra ''aynı hassasiyeti insanlara da bekleriz'' gibi yorumlara yol açan bir vaka olarak gözlemledim. yayını kabul görürse bizde polisimizi alkışlarız umarım, ama absürdizmi de yaşatıp videoyu Türk işi bölümüne ekleriz aga.
Adobe Illustrator Film Şeridi Çizimi 05:32
Adobe Illustrator Film Şeridi Çizimi 96 izlenme - 4 yıl önce Adobe Illustrator Film Şeridi Çizimi
Emniyet Şeridinde Feci Kaza: 3 Ölü 01:17
Emniyet Şeridinde Feci Kaza: 3 Ölü 91 izlenme - 3 yıl önce Suskunmedya Aracılığıyla Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde Emniyet Şeridinde Feci Kaza: 3 Ölü
emniyet şeridi ihlali adem metan 01:07
emniyet şeridi ihlali adem metan 117 izlenme - 6 yıl önce
 Çakar Sirenli Ayırmaksızın Ceza Kestiler 02:52
Çakar Sirenli Ayırmaksızın Ceza Kestiler 97 izlenme - 5 yıl önce Millet vekilinin arabasını durduran kasklı polis memurumuzu ayakta alkışlıyorum. bize böyle polisler lazım
Emniyet Şeridinde Bekleyen Kamyonete Minibüs Çarptı 01:07
Emniyet Şeridinde Bekleyen Kamyonete Minibüs Çarptı 4 izlenme - 2 ay önce Emniyet şeridinde bekleyen kamyonete minibüs çarptıKOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit ilçesinde seyir halinde kontrolünü kaybeden minibüsün emniyet şeridinde bekleyen kamyonete çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hafif şekilde yaralandı.
Dertli Şahin - Gidişin Acı 00:43
Dertli Şahin - Gidişin Acı 40 izlenme - 2 yıl önce Daha önce hiç bi yerde duymadığınız arabesk dünyasına yeni bir soluk getirecek amatör ama bir o kadar da şahane bir eserle karşınızdayız. Efendim eser sahibi çok değerli yakın bir arkadaşımdır. Güfte, beste, müzik, çalgılar,orkestra, ses,yaylı çalgılar, kendisine aittir. Yüreğinizi derinden titretecek hayatınıza yeni bir yön verecek bütün bir geçmişinizi film şeridi gibi gözlerinizden geçirecek bulunmaz şahane bir eser. Aranızda bir Fahrettin Arslan varsa hemen albüm anlaşması yapabiliriz.
Film Şeridi 04:16
Film Şeridi 52 izlenme - 6 yıl önce seni seviyorum
Emniyet Şeridinde Bekleyen Araca Çarptı: 10 Yaralı 00:48
Emniyet Şeridinde Bekleyen Araca Çarptı: 10 Yaralı 3 izlenme - 5 ay önce - Emniyet şeridinde bekleyen araca çarptı: 10 yaralıKOCAELİ - Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 10 kişi yaralandı.