Hoşgeldiniz!

şerif ıssı

Gülmek İsteyen Mutlaka İzlesin!!!şerif Issı 03:34
Gülmek İsteyen Mutlaka İzlesin!!!şerif Issı 15.211 izlenme - 9 yıl önce sunucunun zor anları...recep ivediğide geçti bu kadın:d:d:d şerif ıssı
Sabır Küpü Şerif Issı 03:33
Sabır Küpü Şerif Issı 409 izlenme - 3 yıl önce Abimiz Almanya'da sosyal hizmetler uzmanı, gurbetçilerin sorularını yanıtlıyo programda. Teyzenin biri bağlanıyo ama ortada yanıtlayacak soru yok. Abiyi fena işletiyolar galiba ama adamcağız farkında mı değil mi bilmiyorum. "evet deyin tamam bitti."
Kim Milyoner Olmak İster - Şerif Issı Sorusu 01:15
Kim Milyoner Olmak İster - Şerif Issı Sorusu 335 izlenme - 3 yıl önce Artık sosyal medya üzerindeki konular da yarışmaya bahis ediliyor. Doğru ya da yalan blinmez geçenki Cenk Hoca sorusundan sonra bu sefer de bu soru. KPSSdeki güncel sorulara benzedi iyice.
ıssı ve sabri 05:08
ıssı ve sabri 345 izlenme - 8 yıl önce şerif ıssı ile beyblade sabrinin atışması
Şerif Issı Feat. Beyblade Sabri Mash-Up 04:24
Şerif Issı Feat. Beyblade Sabri Mash-Up 97 izlenme - 3 yıl önce Uçan adam Beyblade Sabri,yanına bir tutam Şerif Issı ve kayserideki çılgın dansçılar. işte size unutulmayacak bir remix.bu yaz çılgın bodrum gecelerine niye damga vurmasın, onu hiç böyle görmediniz temalı haberlere niye fon müziği olmasın bu remix a dostlar. Bobiler.org alkışlarımıza mazhar olmaya devam ediyor.
Nedir Senin Bu Çilen Şerif Abi? 01:19
Nedir Senin Bu Çilen Şerif Abi? 94 izlenme - 3 yıl önce Daha önce telefondaki bir ablanın yoğun makineli tüfek ateşi altında soğuk terler dökerken tanıştığımız Şerif abimizin bu programında ise bir beyamca stüdyoya dalarak 75 milyona mesajı çakıyor.Sadece sözlü değil boydan boya yazılı anlatımda söz konusu.Ha ben paralarını yeşil sermayeye kaptıranlara acıyor muyum?Zerre kadar acımıyorum ama o başka bi videonun konusu.
Dj Issı & Dj Sabri & Ahmet Bey 05:08
Dj Issı & Dj Sabri & Ahmet Bey 36 izlenme - 3 yıl önce Educatedear'den inanılmaz bir çalışma daha. Dj ıssı ve dj sabri atışıyorlar araya Ahmet bey giriyor. En son ray ray kasım atışmaya katılacağının sinyallerini veriyor.