Hoşgeldiniz!

Şerif Sezer

Deli Deli Olma Film Müziği 03:33
Deli Deli Olma Film Müziği 27 izlenme - 1 hafta önce
Bir Sarmaşık Olsaydım - Deli Deli Olma (Tarık Akan) 01:57
Bir Sarmaşık Olsaydım - Deli Deli Olma (Tarık Akan) 854 izlenme - 3 yıl önce 93 Harbi” sonrasında Malakan kavmi Kars'a göçmek zorunda kalır.Mişka(Tarık Akan) köyün değirmenincisidir.Huysuz ihtiyar Popuç (Şerif Sezer) Mişka’dan nefret eder ve köyde yaşamasını istemez.Yıllar önce aralarında geçen aşk Popuç'ta nefrete dönüşmüştür ya da dönüşmüş gibi görünüyordur.Popuç'un en küçük torunu Alma Mişka'yı çok seviyordur.İşte Alma ile Mişka'dan güzel bir sahne...Belki de en iyi sahnelerinden filmin ya da ben çok duyugusalım.Alkışlarla susuyorum..."bir sarmaşık olsaydım/sıkıca tutunsaydım bir yere/sökülüp atılmasaydım/köklerimi salsaydım derinlere/bir sarmaşık olsaydım/...dolasaydım gövdemi döne döne/günlerce aynı yerde kalsaydım/hareketsizlikten uyusaydım/mense ayrık otuyam/her çıktığı yerden sökülen/sarmaşık olmak isteyip de/basit bir ot bilinen/bir ayrık otuyam/kökü olmayan sevilmeyen/sarmaşık olmaya özenen"
Toprağa Uzanan Eller (2013) – Fragmanı 02:04
Toprağa Uzanan Eller (2013) – Fragmanı 1.567 izlenme - 5 yıl önce Ömer Can’ın yönettiği ve Şerif Sezer, Nail Kırmızıgül, Melih Selçuk ile Medya İzgi’nin oynadığı Toprağa Uzanan Eller, önümüzdeki aylarda vizyona çıkarılıyor. Toprak, Çukurova’ya mevsimlik işçi olarak giden bir ailenin ortanca çocuğudur. Sekiz yaşında olmasına rağmen hiç okula gitmemiş ve nüfusu henüz çıkarılmamıştır. Ablası Zehra 15 yaşındadır ve yüklü bir başlık parası karşılığı babası tarafından dedesi yaşında bir adama sözlenmiştir. Toprak’ın küçük kardeşi Zeliha ise geçirdiği çocuk felci sonrası görme yetisini kaybetmiştir.
Ayşe, Annesinin Ölümünü Kabullenemedi…Karagül 113.Bölüm (18 Mart Cuma) 02:43
Ayşe, Annesinin Ölümünü Kabullenemedi…Karagül 113.Bölüm (18 Mart Cuma) 102 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Ece Uslu, Şerif Sezer ve Mesut Akusta’nın paylaştığı FOX’un reyting rekortmeni dizisi Karagül’de heyecan fırtınası hiç dinmiyor. Büyük sürprizleri ve çözülmeyi bekleyen sırlarıyla Görkemli Şamverdi Konağı’nda yaşanan çarpıcı gelişmeleri izlemeye davetlisiniz. ----------------------------------------­----------------------------------------­----------------------------------------­-------------- Daha fazla video için abone olun: https://www.youtube.com/user/TVFOX/ Bizi sosyal medyadan takip edin: FOX Türkiye Resmi Web Sitesi: www.fox.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/FOXtelevizyonu Twitter: http://www.twitter.com/FOXTurkiye Instagram: http://www.instagram.com/FOXTurkiye