Hoşgeldiniz!

serin sesler

Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 03:26
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 15.098 izlenme - 6 gün önce Hollywood Dublajları serimizin bu bölümünde kızına araba kullanmayı öğreten baba videosu var. İyi seyirler.
Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler) 01:20
Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler) 245.856 izlenme - 3 yıl önce Kan Vermek İstemeyen Ergen (Serin Sesler)
Dans Etmek İçin Doğdular - Serin Sesler 00:30
Dans Etmek İçin Doğdular - Serin Sesler 3.147 izlenme - 3 ay önce Sürüden ayrılan erkek aslanlar dişi aslanları etkilemek için çiftleşme dansı yapıyorlar. Egemenliği ele geçirmek için çeşitli sürülere saldırı girişiminde bulunan genç aslanlar, kimi zaman bu girişimlerinden sonuç alamazlar.
Serin Sesler - Kenan Komutan 02:26
Serin Sesler - Kenan Komutan 25.257 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler - Kenan Komutan
Serin Sesler - Saçım Şekil 01:31
Serin Sesler - Saçım Şekil 13.747 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler'den "Saçım Şekil"
Kasım Şeren Aşk Benimle (Serin Sesler) 00:58
Kasım Şeren Aşk Benimle (Serin Sesler) 4.649 izlenme - 1 yıl önce Beklenen şarkının beklenen cover'ı. Kasım Şeren'in Aşk Benimle isimli şarkısını coverlamışlar efendim. Aslında olan : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/277772/kasim-seren-ask-benimle-merakla-beklenen-parca
Aleyna Tilki Geçiyor (Serin Sesler) 00:46
Aleyna Tilki Geçiyor (Serin Sesler) 95 izlenme - 4 gün önce Aleyna Tilki'nin ''Ben zaten hep popülerdim. Parmakla gösterilen bir insandım. Eleştiriler ilk defa yaşadığım bir şey değil” açıklamalarına serin sesler tabi ki kayıtsız kalmamış.
İrlandalı Turist Şiiri - Serin Sesler 01:49
İrlandalı Turist Şiiri - Serin Sesler 2.922 izlenme - 1 yıl önce Aksaray'da esnafla tek başına kavga eden İrlanladı Turist için yazılan şiiri seslendirelim dedik.
Serin Sesler Tablet Reyiz 01:40
Serin Sesler Tablet Reyiz 4.430 izlenme - 1 yıl önce Ünlü çocuk oyuncu Emir berke ve Samsung galaxy tab 3 kutu açılımını yapan zıpır evladımızı serinsesler ekibi kıyaslamış.İzleyelim bakalım bokta çıkabilir
İş Makinası Belgeseli Serin Sesler 03:25
İş Makinası Belgeseli Serin Sesler 1.987 izlenme - 11 ay önce Milli hobilerimizden, iş makinası izlemek üzerine belgesel tadında bir çalışma. Her türden insanımızı ortak paydada buluşturan ve milli meditasyonlarımızdan iş makinası izleme üzerine bazı bilgi belge ve detayları sunduk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serin Sesler - Galatasaray & Juventus Maçının Özeti 00:31
Serin Sesler - Galatasaray & Juventus Maçının Özeti 7.470 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler Aktüel Avrupa'daki temsilcimiz Galatasaray, Juventus'u 1-0 yendi.
Serin Sesler - Fakir Ronaldo Havyar O Kadar da Keyifli Değil 01:17
Serin Sesler - Fakir Ronaldo Havyar O Kadar da Keyifli Değil 7.306 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler http://www.facebook.com/serinsesler Yıkayayım mı diyen berbere "yok abizaten evde yıkıcam" demek isteyen Ronaldo
Jon Snow'un Kırkı Etkinliği - Serin Sesler 01:58
Jon Snow'un Kırkı Etkinliği - Serin Sesler 2.983 izlenme - 1 yıl önce Kırk is Coming! Video, spoiler içermektedir. Yüreği kor gibi dağlarda gezen! Hayinin, zalimin başını ezen Yokluğu tüm Westeros'u üzen Canımız ciğerimiz Jon Snow'un kırkına bütün halkımız davetlidir.. "Alıntıdır"
Serin Sesler - Cal keke Cal (Messi Ronaldo İçerir) 01:13
Serin Sesler - Cal keke Cal (Messi Ronaldo İçerir) 6.973 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler - Cal keke Cal (Messi Ronaldo İçerir)
Çal Ronaldo Keke Çal - Serin Sesler 01:12
Çal Ronaldo Keke Çal - Serin Sesler 7.347 izlenme - 3 yıl önce Çal Ronaldo Keke Çal - Serin Sesler
Overlok Makinası (Serin Sesler) 00:36
Overlok Makinası (Serin Sesler) 5.454 izlenme - 3 yıl önce Overlok Makinası (Serin Sesler)
Johnny Sins - Hayy Canım Benim (Serin Sesler) 01:57
Johnny Sins - Hayy Canım Benim (Serin Sesler) 2.996 izlenme - 2 yıl önce Johnny Sins'in çok özel metodunu deşifre etmece
Serin Sesler - Lanet Olsun Bu Hayat Şiir Hayatım Leyla 01:16
Serin Sesler - Lanet Olsun Bu Hayat Şiir Hayatım Leyla 5.461 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler - Lanet Olsun Bu Hayat Şiir Hayatım Leyla
Murathan Mungan Yalnız Bir Opera Serin Sesler 15:09
Murathan Mungan Yalnız Bir Opera Serin Sesler 6.666 izlenme - 4 yıl önce Serin Sesler Sefa'nın yorumuyla..
Yürek Dağlayan Game Of Thrones Türküsü 02:05
Yürek Dağlayan Game Of Thrones Türküsü 3.859 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler bu sefer de son zamanların tüm dünyada en çok takip edilen dizisi Game of Thrones'a kafayı takmış ve ortaya içli mi içli bir türkü çıkmış.
Beyin Bedava Sanatsal (Serin Sesler) 00:39
Beyin Bedava Sanatsal (Serin Sesler) 4.030 izlenme - 3 yıl önce Beyin Bedava Sanatsal (Serin Sesler)
Metallica'dan Hoş Geldin Akustik Performansı | Serin Sesler 02:11
Metallica'dan Hoş Geldin Akustik Performansı | Serin Sesler 1.037 izlenme - 9 ay önce Sonra diyorsun ki, neden bu kadar çok akor basıyorsun? Basarım tabii, ben akor basmayı beceremem dünya güzeli... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cemal Süreya Üvercinka 02:12
Cemal Süreya Üvercinka 2.796 izlenme - 2 yıl önce Böylece bir kere daha boynunlayız sayılı yerlerinden En uzun boynun bu senin dayanmaya ya da umudu kesmemeye Laleli'den dünyaya doğru giden bir tramvaydayız Birden nasıl oluyor sen yüreğimi elliyorsun Ama nasıl oluyor sen yüreğimi eller ellemez Sevişmek bir kere daha yürürlüğe giriyor Bütün kara parçalarında Afrika dahil Aydınca düşünmeyi iyi biliyorsun eksik olma Yatakta yatmayı bildiğin kadar Sayın Tanrıya kalırsa seninle yatmak günah, daha neler Boşunaymış gibi bunca uzaması saçlarının Ben böyle canlı saç görmedim ömrümde Her telinin içinde ayrı bir kalp çarpıyor Bütün kara parçaları için Afrika dahil Senin bir havan var beni asıl saran o Onunla daha bir değere biniyor soluk almak Sabahları acıktığı için haklı Gününü kazanıp kurtardı diye güzel Birçok çiçek adları gibi güzel En tanınmış kırmızılarla açan Bütün kara parçalarında Afrika dahil Birlikte mısralar düşünüyoruz ama iyi ama kötü Boynun diyorum boynunu benim kadar kimse değerlendiremez Bir mısra daha söylesek sanki her şey düzelecek İki adım daha atmıyoruz bizi tutuyorlar Böylece bizi bir kere daha tutup kurşuna diziyorlar Zaten bizi her gün sabahtan akşama kadar kurşuna diziyorlar Bütün kara parçalarında Afrika dahil Burda senin cesaretinden laf açmanın tam da sırası Kalabalık caddelerde hürlüğün şarkısına katılırkenki Padişah gibi cesaretti o, alımlı değme kadında yok Aklıma kadeh tutuşların geliyor Çiçek Pasajında akşamüstleri Asıl yoksulluk ondan sonra başlıyor Bütün kara parçalarında Afrika hariç değil
Serin Sesler – Eurovision’un Sakallı İncisi 02:06
Serin Sesler – Eurovision’un Sakallı İncisi 1.240 izlenme - 2 yıl önce Serin sesler bu defa güzel iş çıkarmış. İzliyoruz.
Benim Adım Cafer (Serin Sesler) 01:23
Benim Adım Cafer (Serin Sesler) 1.579 izlenme - 2 yıl önce Huzurlarınıza, kısa boylu ve mavi gözlü kızları seven, dayak yemeye bayılan Yenimahalleli Cafer. Cafer alayınıza gider.
Benim Adım Cafer - Serin Sesler 01:23
Benim Adım Cafer - Serin Sesler 2.654 izlenme - 3 yıl önce Benim Adım Cafer - Serin Sesler
Fake Stayla - Serin Sesler 01:17
Fake Stayla - Serin Sesler 672 izlenme - 1 yıl önce A tribute for fenomen oldu bi nevi. İyi seyirler. Serin sesler dublajıyla internet fenomeni videoları izleyelim.
Serin Sesler - Uyuşturucu Pişmanlıktır 01:06
Serin Sesler - Uyuşturucu Pişmanlıktır 1.333 izlenme - 2 yıl önce Uyuşturucu Pişmanlıktır temalı çok tartışılacak bir video ile serin sesler yine karşımızda. izliyoruz.
Johnny Sins Hayy Canm Benim (Serin Sesler) 01:57
Johnny Sins Hayy Canm Benim (Serin Sesler) 1.897 izlenme - 2 yıl önce Johnny Sins'in çok özel metodunu deşifre etmece. Sins abimiz de olmasa bu gibi konularda ne yapacağız bilmiyorum, büyüksün aaabiiiii.
Barça'nın Topçuları (Serin Sesler) 01:18
Barça'nın Topçuları (Serin Sesler) 1.468 izlenme - 3 yıl önce Barcelonalı futbolcuların samimi itiraflarını, Serin Sesler müdahalesi ile izleyelim. Hergün Barça'da gezer, şu Katalan topçuları.