Hoşgeldiniz!

serin sesler

Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 03:26
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 17.981 izlenme - 9 ay önce Hollywood Dublajları serimizin bu bölümünde kızına araba kullanmayı öğreten baba videosu var. İyi seyirler.
Serin Sesler - Kenan Komutan 02:26
Serin Sesler - Kenan Komutan 25.842 izlenme - 4 yıl önce Serin Sesler - Kenan Komutan
Serin Sesler - Saçım Şekil 01:31
Serin Sesler - Saçım Şekil 13.786 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler'den "Saçım Şekil"
Dans Etmek İçin Doğdular - Serin Sesler 00:30
Dans Etmek İçin Doğdular - Serin Sesler 3.227 izlenme - 11 ay önce Sürüden ayrılan erkek aslanlar dişi aslanları etkilemek için çiftleşme dansı yapıyorlar. Egemenliği ele geçirmek için çeşitli sürülere saldırı girişiminde bulunan genç aslanlar, kimi zaman bu girişimlerinden sonuç alamazlar.
Kasım Şeren Aşk Benimle (Serin Sesler) 00:58
Kasım Şeren Aşk Benimle (Serin Sesler) 5.264 izlenme - 2 yıl önce Beklenen şarkının beklenen cover'ı. Kasım Şeren'in Aşk Benimle isimli şarkısını coverlamışlar efendim. Aslında olan : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/277772/kasim-seren-ask-benimle-merakla-beklenen-parca
Serin Sesler Tablet Reyiz 01:40
Serin Sesler Tablet Reyiz 4.690 izlenme - 2 yıl önce Ünlü çocuk oyuncu Emir berke ve Samsung galaxy tab 3 kutu açılımını yapan zıpır evladımızı serinsesler ekibi kıyaslamış.İzleyelim bakalım bokta çıkabilir
Ah Hollanda Zalım Hollanda - Serin Sesler 03:04
Ah Hollanda Zalım Hollanda - Serin Sesler 6.069 izlenme - 3 yıl önce Şimdi efendim hepimizin malumu Hollanda İspanya'yı hacamat etti. 1-0 öne geçtikten sonra top çevirip oyunun anasını belleyen bu pas manyaklarına atılmış en büyük tokattı bu aslında. Serin sesler ekibi de bu hezimetten sonra Casillas adına bir türkü yakmış. Başarılı bir çalışma olmuş kanımca. Volkan Konak'ın seslendirmiş olduğu Cerrahpaşa isimli eser üzerine sözlerle oynanmasından mütevellit böyle bir video hazırlamışlar.( vay emenike.. Sanki millet anlamadı Cerrahpaşa olduğunu) Neyse. Şizofrene bağlamadan yazıma son vermek istiyorum. Büyüklerin ellerinden falan filan. 1. Not: Açıklama yetersiz bulunmasın diye saçmaladım afedersiniz ama suç benim değil. Bu final sonuçlarını göstermek için sıhımsonik anketler doldurmak zorunda bırakan hocalara benzeyen adminlerde. 2. Not: Part time müslüman amın oğlu esteban nickli üyemize video için teşekkürler. 3. Not: Ne konuştun mk bi su be dediğinizi duyar gibiyim.
İrlandalı Turist Şiiri - Serin Sesler 01:49
İrlandalı Turist Şiiri - Serin Sesler 2.971 izlenme - 2 yıl önce Aksaray'da esnafla tek başına kavga eden İrlanladı Turist için yazılan şiiri seslendirelim dedik.
Jon Snow'un Kırkı Etkinliği - Serin Sesler 01:58
Jon Snow'un Kırkı Etkinliği - Serin Sesler 3.129 izlenme - 2 yıl önce Kırk is Coming! Video, spoiler içermektedir. Yüreği kor gibi dağlarda gezen! Hayinin, zalimin başını ezen Yokluğu tüm Westeros'u üzen Canımız ciğerimiz Jon Snow'un kırkına bütün halkımız davetlidir.. "Alıntıdır"
Johnny Sins - Hayy Canım Benim (Serin Sesler) 01:57
Johnny Sins - Hayy Canım Benim (Serin Sesler) 3.520 izlenme - 3 yıl önce Johnny Sins'in çok özel metodunu deşifre etmece
İş Makinası Belgeseli Serin Sesler 03:25
İş Makinası Belgeseli Serin Sesler 2.091 izlenme - 2 yıl önce Milli hobilerimizden, iş makinası izlemek üzerine belgesel tadında bir çalışma. Her türden insanımızı ortak paydada buluşturan ve milli meditasyonlarımızdan iş makinası izleme üzerine bazı bilgi belge ve detayları sunduk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yürek Dağlayan Game Of Thrones Türküsü 02:05
Yürek Dağlayan Game Of Thrones Türküsü 3.903 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler bu sefer de son zamanların tüm dünyada en çok takip edilen dizisi Game of Thrones'a kafayı takmış ve ortaya içli mi içli bir türkü çıkmış.
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı - Drama Nakli (Serin Sesler) 01:20
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı - Drama Nakli (Serin Sesler) 3.443 izlenme - 3 yıl önce Naçizane bendenizin yaptığı bu çalışmayı, benden başka biri bu platformdan paylaşmasın diye, ilk ben el atayım dedim. Hayırlısı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2947/bisikletiyle-dereye-dusen-dayi-18
Metallica'dan Hoş Geldin Akustik Performansı | Serin Sesler 02:11
Metallica'dan Hoş Geldin Akustik Performansı | Serin Sesler 1.067 izlenme - 2 yıl önce Sonra diyorsun ki, neden bu kadar çok akor basıyorsun? Basarım tabii, ben akor basmayı beceremem dünya güzeli... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serin Sesler - Uyuşturucu Pişmanlıktır 01:06
Serin Sesler - Uyuşturucu Pişmanlıktır 1.753 izlenme - 3 yıl önce Uyuşturucu Pişmanlıktır temalı çok tartışılacak bir video ile serin sesler yine karşımızda. izliyoruz.
Benim Adım Cafer (Serin Sesler) 01:23
Benim Adım Cafer (Serin Sesler) 1.746 izlenme - 3 yıl önce Huzurlarınıza, kısa boylu ve mavi gözlü kızları seven, dayak yemeye bayılan Yenimahalleli Cafer. Cafer alayınıza gider.
Cemal Süreya Üvercinka 02:12
Cemal Süreya Üvercinka 2.826 izlenme - 3 yıl önce Böylece bir kere daha boynunlayız sayılı yerlerinden En uzun boynun bu senin dayanmaya ya da umudu kesmemeye Laleli'den dünyaya doğru giden bir tramvaydayız Birden nasıl oluyor sen yüreğimi elliyorsun Ama nasıl oluyor sen yüreğimi eller ellemez Sevişmek bir kere daha yürürlüğe giriyor Bütün kara parçalarında Afrika dahil Aydınca düşünmeyi iyi biliyorsun eksik olma Yatakta yatmayı bildiğin kadar Sayın Tanrıya kalırsa seninle yatmak günah, daha neler Boşunaymış gibi bunca uzaması saçlarının Ben böyle canlı saç görmedim ömrümde Her telinin içinde ayrı bir kalp çarpıyor Bütün kara parçaları için Afrika dahil Senin bir havan var beni asıl saran o Onunla daha bir değere biniyor soluk almak Sabahları acıktığı için haklı Gününü kazanıp kurtardı diye güzel Birçok çiçek adları gibi güzel En tanınmış kırmızılarla açan Bütün kara parçalarında Afrika dahil Birlikte mısralar düşünüyoruz ama iyi ama kötü Boynun diyorum boynunu benim kadar kimse değerlendiremez Bir mısra daha söylesek sanki her şey düzelecek İki adım daha atmıyoruz bizi tutuyorlar Böylece bizi bir kere daha tutup kurşuna diziyorlar Zaten bizi her gün sabahtan akşama kadar kurşuna diziyorlar Bütün kara parçalarında Afrika dahil Burda senin cesaretinden laf açmanın tam da sırası Kalabalık caddelerde hürlüğün şarkısına katılırkenki Padişah gibi cesaretti o, alımlı değme kadında yok Aklıma kadeh tutuşların geliyor Çiçek Pasajında akşamüstleri Asıl yoksulluk ondan sonra başlıyor Bütün kara parçalarında Afrika hariç değil
Serin Sesler – Eurovision’un Sakallı İncisi 02:06
Serin Sesler – Eurovision’un Sakallı İncisi 1.328 izlenme - 3 yıl önce Serin sesler bu defa güzel iş çıkarmış. İzliyoruz.
Malkoçoğlu Firar Filmi'nin Gizemi - Serin Sesler 02:42
Malkoçoğlu Firar Filmi'nin Gizemi - Serin Sesler 1.369 izlenme - 2 yıl önce İlk izlenildiğinde hiçbir şey anlaşılamayan tuhaf bir film. İsmi Malkoçoğlu Firar. Filmin hikayesi şöyle. 1995 yılında, yıllarca Almanya'da yaşayan Aslen Sivaslı Sönmez memleketi Sivas'a geldiğinde yanında bir kamera getirir. O zamanlar köyde kimsede kamera yoktur. Sönmez, kendi kamerası ile Malkoçoğlu filmini çekmek ister, Başrol Malkoçoğlu'nu da kendi oynar. Rol arkadaşları ise, Sönmez'in istediği gibi rol yapamayınca, ortaya bu absürt görüntüler çıkar. Bu görüntüler Çekilmesi muhtemel filmin önüne geçer ve Sönmez, değeri yıllar sonra anlaşılan bir filme imza atar.
Aleyna Tilki Geçiyor (Serin Sesler) 00:46
Aleyna Tilki Geçiyor (Serin Sesler) 383 izlenme - 9 ay önce Aleyna Tilki'nin ''Ben zaten hep popülerdim. Parmakla gösterilen bir insandım. Eleştiriler ilk defa yaşadığım bir şey değil” açıklamalarına serin sesler tabi ki kayıtsız kalmamış.
Çalışkan Ahmet'in Dellendiği An (Serin Sesler) 01:21
Çalışkan Ahmet'in Dellendiği An (Serin Sesler) 1.689 izlenme - 3 yıl önce Atara atar gidere gider hababam çocuğuyuz tarzımız yeter. Orijinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11728/caliskan-ahmet039in-dellendigi-an-hababam-sinifi
Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot 01:25
Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot 1.104 izlenme - 2 yıl önce Sana iki buçuk milyarlık mazot da yetmiyorsa ne kadarlık yetiyor? Show TV'de yayınlanan Evleneceksen Gel programına katılan gelin adayı, kendisine talip olan damat adayının maaşını duyunca inanılmaz tepkiler verdi. Farklı bir yaşantı tarzı olduğunu iddia eden ve 2500 TL'nin mazotuna yeteceğinden emin olamayan gelin adayı, kısa sürede bir internet fenomenine dönüştü.
Serin Sesler Hodor Şarkısı 02:35
Serin Sesler Hodor Şarkısı 283 izlenme - 7 ay önce Game of thrones dizisinin Hodor'uşarkı sözleri ile değiştirilse nasıl şekilsiz bir ahenk çıkar izliyoruz efendim.
Kasım Şeren -Aşk Benimle (Serin Sesler) 00:58
Kasım Şeren -Aşk Benimle (Serin Sesler) 998 izlenme - 2 yıl önce Beklenen şarkının beklenen cover'ı. Kasım Şeren'in Aşk Benimle isimli şarkısını cover'ladık.
Fake Stayla - Serin Sesler 01:17
Fake Stayla - Serin Sesler 844 izlenme - 2 yıl önce A tribute for fenomen oldu bi nevi. İyi seyirler. Serin sesler dublajıyla internet fenomeni videoları izleyelim.
Barça'nın Topçuları (Serin Sesler) 01:17
Barça'nın Topçuları (Serin Sesler) 1.375 izlenme - 3 yıl önce Barcelonalı futbolcuların samimi itiraflarını, Serin Sesler müdahalesi ile izleyelim. Hergün Barça'da gezer, şu Katalan topçuları.
 Ronaldo'nun Selfie İsyanı (Serin Sesler) 01:03
Ronaldo'nun Selfie İsyanı (Serin Sesler) 1.066 izlenme - 3 yıl önce Ronaldo'nun Selfie İsyanı (Serin Sesler)
Johnny Sins Hayy Canm Benim (Serin Sesler) 01:57
Johnny Sins Hayy Canm Benim (Serin Sesler) 1.942 izlenme - 3 yıl önce Johnny Sins'in çok özel metodunu deşifre etmece. Sins abimiz de olmasa bu gibi konularda ne yapacağız bilmiyorum, büyüksün aaabiiiii.
Serin Sesler - Justin Bieber Baliciyim Buralarda 02:27
Serin Sesler - Justin Bieber Baliciyim Buralarda 1.352 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler - Justin Bieber Baliciyim Buralarda
Overlok Makinası - Serin Sesler 00:36
Overlok Makinası - Serin Sesler 1.598 izlenme - 3 yıl önce Bu çileyi, bu zulmü unutma, unutturma. Overlok makinası Serin Sesler dublajıyla...