Hoşgeldiniz!

Serkan Ercan Videoları İzle

Serkan'dan Kötü Haber Geldi (Survivor 14  Şubat Pazar 2016) 00:27
Serkan'dan Kötü Haber Geldi (Survivor 14 Şubat Pazar 2016) 729 izlenme - 1 yıl önce Acun Ilıcalı, bacağından sakatlanan ve hastaneye götürülen Serkan Ercan'ın Survivor'a dönemeyeceğini açıkladı.Acun Ilıcalı, bacağından sakatlanan ve hastaneye götürülen Serkan Ercan'ın Survivor'a dönemeyeceğini açıkladı.Acun Ilıcalı, bacağından sakatlanan ve hastaneye götürülen Serkan Ercan'ın Survivor'a dönemeyeceğini açıkladı. Survivor 2016 oldukça hızlı başlamış olup oldukça güçlü olan ünlüler takımında Ütopya'dan tanınan Serkan sol dizinden sakatlık geçirmiş ve ciddi bir sakatlık olduğu gözlemlenmişti. Serkan bir süre oyunlarda oynamamış olsa da mutlak sürette doktora gitmek zorundaydı ve emar çekilmesi için hastaneye gönderilmişti. Survivor 2016 ünlüler takımından olan Serkan'ın durumu oldukça ciddi olup sol bacağında büyük bir hasar olduğu hastanede öğrenilmesi sonucunda, Serkan Survivor 2016 ünlüler takımından elenmiş oldu. Ünlüler takımı bu haber ile şok yaşarken, güçlü bir yarışmacı hayallerine veda etmek zorunda kaldı. Serkan Ercan Kimdir? Serkan Ercan 6 Haziran 1981 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Evli olan Serkan İstanbul'da ve Amerika'da yaşamını sürdürüyor. Mili dağcı olan Serkan Ercan, 1.80 cm boyunda olup, önemli başarılara imza attı. Bulgaristan da profesyonel dağcılar ile birlikte 2.5 yıl yaşamını sürmüş sonrasında İsveç Stockholm de 5 yıl boyunca yaşamıştır. Daha sonrasında ise ABD Utah'da yaşamını sürmüştür. Türkiye’de Milli Takım Dağcı kadrosundadır. Tırmanma ve bouldering konularında uzmandır. IFSC Uluslararası Rota Setter Belgesine sahiptir. Serkan Ercan Ekim 2014 yılında TV8'de ekrana gelen Ütopya programı ile tanınmıştı. Serkan Ercan Ütopya'da 10 ay kalmış ve finale kadar yükselmişti.
Açlığa Doymak Fragman 01:56
Açlığa Doymak Fragman 4.881 izlenme - 5 yıl önce Zübeyr Şaşmaz ZS Film Açlığa Doymak 7 Aralık 2012 de Sinemalarda Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz'ın üstlendiği sabırsızlıkla beklenen filmi "Açlığa Doymak" çok yakında sinemaseverlerle buluşuyor. Zübeyr Şaşmaz, filminde ölüm oruçlarını, havlet ve güzellik konularını ortak bir yapı içersinde beyaz perdeye aktarıyor. Film, birbirlerinden farklı dünyalarda yaşayan üç insanın sıradan hayatlarının, ölümü dileyecek kadar büyük bir azaba dönüşmesini anlatıyor. Açlığa Doymak, "Ruhsal bir azap bedensel bir acıyla yenilebilir mi? İnsan en temel ihtiyacı olan yeme içme arzusunu bir amaç uğruna kesebilir mi" sorusuna cevap arıyor. Filmin Yapımcılığını ve yönetmenliği ZS Film Zübeyr Şaşmaz, Senaryo Zübeyr Şaşmaz, Mustafa Çevik, görsel yönetmenliğini Goran Meceva, Muziklerini usta sanatçı Erkan Oğur, Sanat Yönetmenliğini ise Fırat Yünlüel üstlendi. Oyuncuları: Mete Horozoğlu,Hazar Ergüçlü,Didem Balçın,Ali Sürmeli,Uğur Çınar,Hakan Boyav,Musa Uzunlar,Serkan Ercan
Serkan Ercan Canlı Türkü Beyaz Show 03:17
Serkan Ercan Canlı Türkü Beyaz Show 2.038 izlenme - 6 yıl önce
Serkan'ın Adaya Vedası Duygulandırdı (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 04:36
Serkan'ın Adaya Vedası Duygulandırdı (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 341 izlenme - 1 yıl önce Ayağındaki rahatsızlık sebebiyle Survivor macerasına erkenden son vermek zorunda kalan Serkan Ercan'ın vedası sırasındaki Ünlüler adasında duygusal anlar yaşandı.
Türküler Dolusu | Serkan Ercan (Değme Felek) 04:44
Türküler Dolusu | Serkan Ercan (Değme Felek) 753 izlenme - 4 yıl önce Aysun Gültekin ve Cengiz Özkan'ın sunduğu Türküler Dolusu'na bu akşam oyuncu Serkan Ercan ve Türk halk müziğinin sevilen sesi Sevcan Orhan konuk oluyor.
Açlığa Doymak 01:56
Açlığa Doymak 612 izlenme - 5 yıl önce Açlığa Doymak Zs Film Zübeyr Şaşmaz Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz'ın üstlendiği sabırsızlıkla beklenen filmi "Açlığa Doymak" çok yakında sinemaseverlerle buluşuyor. Zübeyr Şaşmaz, filminde ölüm oruçlarını, havlet ve güzellik konularını ortak bir yapı içersinde beyaz perdeye aktarıyor. Film, birbirlerinden farklı dünyalarda yaşayan üç insanın sıradan hayatlarının, ölümü dileyecek kadar büyük bir azaba dönüşmesini anlatıyor. Açlığa Doymak, "Ruhsal bir azap bedensel bir acıyla yenilebilir mi? İnsan en temel ihtiyacı olan yeme içme arzusunu bir amaç uğruna kesebilir mi" sorusuna cevap arıyor. Filmin Yapımcılığını ve yönetmenliği ZS Film Zübeyr Şaşmaz, Senaryo Zübeyr Şaşmaz, Mustafa Çevik, görsel yönetmenliğini Goran Meceva, Muziklerini usta sanatçı Erkan Oğur, Sanat Yönetmenliğini ise Fırat Yünlüel üstlendi. Oyuncuları; Mete Horozoğlu, Hazar Ergüçlü, Ali Sürmeli, Musa Uzunlar, Serkan Ercan, Uğur Çınar, Hakan Boyav, Didem Balçın.
Bursa Belgeseli - 1999 (Kaçış Planı 8.Bölüm) 30:36
Bursa Belgeseli - 1999 (Kaçış Planı 8.Bölüm) 9 izlenme - 2 ay önce Serkan Ercan'ın sunuculuğunu yaptığı programın 8. bölümünde; İstanbul, Bursa ve Balıkesir yöreleri tanıtılmaktadır. Kişiler:Serkan Ercan Zaman:1999 Yer: Türkiye - Bursa
Yağmur mu Yapcek Acaba? 01:01
Yağmur mu Yapcek Acaba? 54 izlenme - 2 yıl önce İz TV'nin izlenebilecek en iyi programlarını yapan Serkan Ercan'ın yol üstü muhabbetlerinden bir kesit. Yurdum insanını hep beraber alkışlayalım.
Şubat | Umut Etmek Son Noktadır... 01:08
Şubat | Umut Etmek Son Noktadır... 82 izlenme - 4 yıl önce Şubat | Umut Etmek Son Noktadır...