Hoşgeldiniz!

serkan korkmaz

A Sporcuların Alman Milli Takımı İçin Gomez - Lewandowski İkilemi 00:28
A Sporcuların Alman Milli Takımı İçin Gomez - Lewandowski İkilemi 5.773 izlenme - 1 yıl önce adamlar öyle yanlışlık dil sürtçmesi akıl tutulması falan değil bildiğin lewandovskiyi alman sanıp gomezle onu karşılaştırıyorlar bunlarıda millet futboldan anlıyor diye saatlerce dinliyor
Serkan Korkmaz - Beni Niye Doğurdun Anne 02:46
Serkan Korkmaz - Beni Niye Doğurdun Anne 2.108 izlenme - 7 yıl önce
Erman Toroğlu herkesi şaşırttı! 00:05
Erman Toroğlu herkesi şaşırttı! 574 izlenme - 2 yıl önce Erman Toroğlu, klas bir kafa vuruşu ile topu Serkan Korkmaz'a atıyor.
'Benitez, Yanal'ın yanına yaklaşamaz' 00:35
'Benitez, Yanal'ın yanına yaklaşamaz' 578 izlenme - 2 yıl önce A Spor ekranlarında yorumlarda bulunan Serkan Korkmaz, Napoli teknik direktörü Rafael Benitez'in hocalık konusunda Ersun Yanal'ın yanına bile yaklaşamayacağını söyledi.
Serkan Korkmaz: 'Astana maçı yönetim için kritik' 01:37
Serkan Korkmaz: 'Astana maçı yönetim için kritik' 225 izlenme - 2 yıl önce A Spor Spor Yayınları Koordinatörü Serkan Korkmaz, Galatasaray’ın Astana mücadelesinin sarı kırmızılı yönetimin kaderini tayin edebilecek bir maç olduğunu söyledi.
Birdaha Severmiyim - Serkan Korkmaz 06:13
Birdaha Severmiyim - Serkan Korkmaz 253 izlenme - 7 yıl önce süper şarkı
Serkan Korkmaz - Maskara 04:14
Serkan Korkmaz - Maskara 204 izlenme - 7 yıl önce
''Yıldırım tarihi günde niye yok?'' 01:41
''Yıldırım tarihi günde niye yok?'' 31 izlenme - 1 yıl önce Spor Yayınları Koordinatörü Serkan Korkmaz, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kritik Kulüpler Birliği toplantısı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabulünde bulunmamasına anlam veremediğini söyledi. Korkmaz, Yıldırım'ın, Fenerbahçe kulübünün çok önemli platformlarda başkansız temsil edilmesine nasıl bir yanıt vereceğini merak ettiğini belirtti.
Önce Sınav, Sonra Maç 05:10
Önce Sınav, Sonra Maç 24 izlenme - 2 yıl önce Önce sınav, sonra maç- PTT 1. Lig'de bugün saat 15.00'te Osmanlıspor ile sahasında karşılaşacak Orduspor'da 14 futbolcu, maç öncesi YGS'de ter döktü- Orduspor Teknik Direktörü Özcan: "Özellikle PTT 1. Lig'de oynanacak bu maça karmaşa içerisinde çıkılması düşündürücü ve üzücü"- Futbolcu Serkan Korkmaz: "İki sınavdan da başarılı olmak istiyoruz"- Furkan Mızrak: "Osmanlıspor maçının sınava denk gelmesi bizleri biraz zorladı"- Burak Demireğen: "Eğitimimiz için YGS'yi Orduspor geleceği içinse Osmanlıspor maçını çok önemsiyoruz" PTT 1. Lig'de bugün saat 15.00'te Osmanlıspor ile sahasında karşılaşacak Orduspor'da 14 futbolcu, maç öncesi Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) girdi.
Yıldırım Demirören - 13 Ekim 2016 - A Spor Gündem Özel 01:28:19
Yıldırım Demirören - 13 Ekim 2016 - A Spor Gündem Özel 4 izlenme - 9 ay önce