Hoşgeldiniz!

Serkay

Survivor 2016 Birincisi Kim Oldu (Survivor Final 30 Haziran Perşembe 2016) 04:21
Survivor 2016 Birincisi Kim Oldu (Survivor Final 30 Haziran Perşembe 2016) 4.585 izlenme - 2 yıl önce Survivor 2016'nın final gecesinde bu yılın Survivor'ı olan kişi belirlendi. Sms oylaması sonucunda Survivor 2016 1.'si Atakan oldu.
Acun Ilıcalı Uyardı: Kimseye Yazık Olmasın (Survivor 2016 - 23 Mayıs Pazartesi) 01:13
Acun Ilıcalı Uyardı: Kimseye Yazık Olmasın (Survivor 2016 - 23 Mayıs Pazartesi) 1.172 izlenme - 2 yıl önce Survivor’un 76. bölümünde Serkay ve Semih geriliminin ardından konseyde konuşma yapan Acun “Kimseye yazık olması” diyerek yarışmacıları uyardı.
Semih, Efecan ve Serkay Birbirine Girdi (3 Adam Skeci - Survivor 2016) 03:28
Semih, Efecan ve Serkay Birbirine Girdi (3 Adam Skeci - Survivor 2016) 957 izlenme - 2 yıl önce 3 Adam, Survivor'da birleşme partisine özel skeçler hazırladı... 3 Adam skeçte, Survivor'un başında büyük tartışma yaşayan Semih, Efecan ve Serkay'ın yaşadığı
Survivor'da Serkay Finalde (Survivor 2016 25 Haziran Cumartesi) 02:32
Survivor'da Serkay Finalde (Survivor 2016 25 Haziran Cumartesi) 577 izlenme - 2 yıl önce Survivor’da kıyasıya geçen final oyunu mücadelesinde Serkay galip geldi ve ilk final koltuğuna oturan yarışmacı oldu. Toplamda 3 kişinin finale yükseleceği yarışmalarda Serkay’dan sonra Damla ya da Atakan’da finale çıkacak. Semih, Nagihan ve finale oyunlar sonrasında çıkamayan diğer yarışmacı SMS oylamasına çıkacak. Bu SMS oylamasını galip bitiren kişi finale çıkacak olan 3’üncü kişi olacak.
Serkay ve Semih Arasında Büyük Gerginlik (Survivor 2016 - 2 Mayıs Pazartesi) 02:49
Serkay ve Semih Arasında Büyük Gerginlik (Survivor 2016 - 2 Mayıs Pazartesi) 465 izlenme - 2 yıl önce Dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen Serkay ve Semih oyun sonrasında Survivor Ünlüler-Gönüllüler, Türkiye'de TV8'de yayınlanan, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Taner Tolga Tarlacı ikinci, Nihat Dogan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Duydukları Cevaba İnanamadılar: Helal Olsun (Survivor 2016 26 Haziran Pazar) 01:13
Duydukları Cevaba İnanamadılar: Helal Olsun (Survivor 2016 26 Haziran Pazar) 561 izlenme - 2 yıl önce Survivor’da Bil Bakalım oyununda yarışan Atakan ve Serkay, ‘Atlar kaç gün ayakta durabilir?’ sorusunun yanıtını duyunda şaşkına döndüler…
Survivor'da Büyük Şok Semih ile Serkay Kavgası (23 Mayıs Salı) 07:00
Survivor'da Büyük Şok Semih ile Serkay Kavgası (23 Mayıs Salı) 646 izlenme - 2 yıl önce Survivor 2016'nın 23 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununda karşılaşan Semih ve Serkay, oyunun ardından büyük gerilim yaşadı. İki yarışmacı kafa kafaya geldi, araya arkadaşları girdi. Tansiyonun düşmemesi üzerine Acun Ilıcalı iki yarışmacıyı da sert bir biçimde uyardı.
Serkay ve Semih Birbirlerine Meydan Okudular - Survivor 2016 (24 Nisan Pazar) 02:09
Serkay ve Semih Birbirlerine Meydan Okudular - Survivor 2016 (24 Nisan Pazar) 224 izlenme - 2 yıl önce Eleme potasında bulunan Serkay, eleme de karşısına Semih'in çıkmasını istedi. Semih ise Serkay'ın kendi kalibresinde olmadığını söyledi.
Serkay ve Semih Arasında Bitmeyen Tartışma! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 03:59
Serkay ve Semih Arasında Bitmeyen Tartışma! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 269 izlenme - 2 yıl önce Dokunulmazlık ve bireysel dokunulmazlık oyunlarının tamamlanmasının ardından Semih ve Serkay birbirine girdi. Semih, adaya dönüşte takım arkadaşlarına 'hodri meydan' derken, Serkay'dan yanıt gecikmedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Oyun Sırasında Nihal ve Serkay Hayli Gerildi! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 02:28
Oyun Sırasında Nihal ve Serkay Hayli Gerildi! (Survivor 2016 - 27 Mart Pazar) 264 izlenme - 2 yıl önce Dokunulmazlık oyununda Nihal'ın oyunu kaybetmesi Serkay'ı çileden çıkardı. İkili uzun süre tartıştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serkay Tütüncü Kimdir? 00:50
Serkay Tütüncü Kimdir? 176 izlenme - 2 yıl önce Serkay Tütüncü Biyografi, Serkay Tütüncü Hayatı, Serkay Tütüncü Kim, Serkay Tütüncü Kimdir, Survivor Serkay, Serkay Tütüncü
Survivor'da Serkay ve Semih Birbirine Girdi... 'Korkaksın' 04:06
Survivor'da Serkay ve Semih Birbirine Girdi... 'Korkaksın' 104 izlenme - 2 yıl önce Semih'in ödül oyunu sırasında yaşadığı sakatlığa inanmayan Gönüllüler takımı üyesi Serkay ile Semih arasında tartışma yaşandı. Serkay Tütüncü, Semih Öztürk'ün oyunda oynamaması üzerine "Ben oynasaydım iş buralara kalmazdı" sözlerine sinirlenerek "Korkaksın" diye çıkıştı. Semih'in Serkay'a "Biz onu 1 ay sırtımızda taşıdık" demesi üzerine ise tartışma alevlendi.
Nefes Kesen Atakan ve Serkay'ın Mücadelesi! Kazanan Kim Oldu? (Survivor 2016 - 28 Mart Pazartesi) 02:07
Nefes Kesen Atakan ve Serkay'ın Mücadelesi! Kazanan Kim Oldu? (Survivor 2016 - 28 Mart Pazartesi) 134 izlenme - 2 yıl önce Ödül oyununda karşı karşıya gelen Serkay ve Atakan'ın mücadelesi nefes kesti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serkay ve Semih'in Dans Polemiği! (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 03:05
Serkay ve Semih'in Dans Polemiği! (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 112 izlenme - 2 yıl önce Serkay, daha önce kendilerine 'benimle vals yapamazsınız' diyen Semih'e ada konseyinde yanıt verdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Semih ve Serkay Konseyde Karşı Karşıya Geldi: İşte Buradayım! (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 00:57
Semih ve Serkay Konseyde Karşı Karşıya Geldi: İşte Buradayım! (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 114 izlenme - 2 yıl önce Adada ve konseylerde sürekli atışan Serkay ve Semih, yine karşı karşıya geldi. Serkay, Semh'in istediği gibi elemeye kaldığını ve bu durumdan korkmadığını söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Semih'in Sözleri Serkay'ın Sinirlerini Bozdu! (Survivor 2016 - 4 Nisan Pazartesi) 02:50
Semih'in Sözleri Serkay'ın Sinirlerini Bozdu! (Survivor 2016 - 4 Nisan Pazartesi) 69 izlenme - 2 yıl önce Ödül oyununda Serkay'ın Yattara'ya puan kaptırması Semih'in diline dolandı. Semih, sözleriyle Serkay'ı hayli sinirlendirdi. Cevap vermek istemeyen Serkay, bench'ten uzaklaştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serkay'ın Sakatlığında Son Durum! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 00:43
Serkay'ın Sakatlığında Son Durum! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 63 izlenme - 2 yıl önce Gönüllüler takımından Serkay sakatlığı hakkında bilgi verdi. Serkay futbol oynadığı zamanlarda da sürekli sakatlandığını belirtti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serkay ve Zafer, Semih'in Tavırlarından Rahatsız Sakatlandığımızda Gülüyor! Survivor 2 Mart Çarşamba 01:13
Serkay ve Zafer, Semih'in Tavırlarından Rahatsız Sakatlandığımızda Gülüyor! Survivor 2 Mart Çarşamba 51 izlenme - 2 yıl önce Gönüllüler takımında Zafer ve Serkay, Semih'in takım içindeki tavırlarından duydukları rahatsızlığı dile getirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Para Bende - Serkay ve Zafer Napoli Halkını Test Etmeye Çalıştılar  01:15
Para Bende - Serkay ve Zafer Napoli Halkını Test Etmeye Çalıştılar 29 izlenme - 1 yıl önce Para Bende'nin 6.bölümünde Serkay ve Zafer, Napoli halkının 'İtalyan mı' yoksa 'Napolili mi' diye test etmeye kalkınca beklenmedik bir tepkiyle karşılaştılar. Para Bende yeni sezonuyla birbirinden farklı yerlere, ülkelere gidiyor. Zafer ve Serkay bir takım olurken Mehmet ve Yunus Günçe karşı takımda yarışıyor. Bir takım 1000 dolar alırken diğer takım 100 dolar ile günü geçirmeye çalışıyor.
Mc Hayal Mehmet Yıkılmaz Serkay Ali - Yalan Dünya 04:39
Mc Hayal Mehmet Yıkılmaz Serkay Ali - Yalan Dünya 57 izlenme - 4 yıl önce Mc Hayal Mehmet Yıkılmaz Serkay Ali - Yalan Dünya
Para Bende - Serkay ve Zafer Cadılar Bayramı Kıyafeti Seçtiler 00:30
Para Bende - Serkay ve Zafer Cadılar Bayramı Kıyafeti Seçtiler 14 izlenme - 1 yıl önce Para Bende'nin 9 Aralık Cumartesi günü yayınlanan Los Angeles bölümünde Cadılar Bayramı için Los Angeles'a giden Para Bende ekibi, kostüm seçimi yaptılar. Zafer, giydiği montun ardından Mustafa Topaloğlu olmak istediğini söyledi. Para Bende yeni sezonuyla birbirinden farklı yerlere, ülkelere gidiyor. Zafer ve Serkay bir takım olurken Mehmet ve Yunus Günçe karşı takımda yarışıyor. Bir takım 1000 dolar alırken diğer takım 100 dolar ile günü geçirmeye çalışıyor.
Para Bende - Zafer ve Serkay'a Trafik Cezası Şoku 00:27
Para Bende - Zafer ve Serkay'a Trafik Cezası Şoku 5 izlenme - 1 yıl önce Para Bende'nin 6.bölümünde Serkay ve Zafer, Napoli sokaklarında kiraladıkları araba ile trafik cezası yediler. Para Bende yeni sezonuyla birbirinden farklı yerlere, ülkelere gidiyor. Zafer ve Serkay bir takım olurken Mehmet ve Yunus Günçe karşı takımda yarışıyor. Bir takım 1000 dolar alırken diğer takım 100 dolar ile günü geçirmeye çalışıyor.
Para Bende - Zafer ve Serkay İlginç Kıyafetleriyle Parti Yolunda 00:20
Para Bende - Zafer ve Serkay İlginç Kıyafetleriyle Parti Yolunda 4 izlenme - 1 yıl önce Para Bende'nin 9 Aralık Cumartesi günü yayınlanan Los Angeles bölümünde Hallowen için Los Angeles'a giden Para Bende ekibinden Serkay ve Zafer, Hallowen'a özel kıyafetler giydi. Para Bende yeni sezonuyla birbirinden farklı yerlere, ülkelere gidiyor. Zafer ve Serkay bir takım olurken Mehmet ve Yunus Günçe karşı takımda yarışıyor. Bir takım 1000 dolar alırken diğer takım 100 dolar ile günü geçirmeye çalışıyor.