Hoşgeldiniz!

sermaye

Kuzey Kore Başkenti Pyongyang Tanıtımı 03:23
Kuzey Kore Başkenti Pyongyang Tanıtımı 4.744 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca filmlerle olsun uydurma ve çarpıtılma haberlerle olsun envai çeşit yalan dolan ile insanlara korku dolu bir devlet gibi gösterilen Kore Demokratik Halk Cumhuriyetinin guzide başkenti Pyongyang'u tanıtan bir görsel çalışma. Koreli kardeşlerimizin durumuna bakınca türkiyeden bile iyi durumda görünüyor en azından tvlerinde her dakika şehit haberleri vs. yok....
Zülfikar'dan İdeal Dünya ve Gerçekleri 01:45
Zülfikar'dan İdeal Dünya ve Gerçekleri 2.823 izlenme - 2 yıl önce Göbekli, yemekten bıkmayan, spor salonlarına gitmeye üşenen, oturduğu yerden kalkmayan insanlar için en güzel motivasyon videosu.
Yıkılmayan Adam - Sermaye Halk Tartışması 05:04
Yıkılmayan Adam - Sermaye Halk Tartışması 1.749 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın'ın, 1977 tarihli "Yıkılmayan Adam" filminden bir kesit . daha doğrusu filmin en meşhur diyaloğu .
Banka 01:31
Banka 1.036 izlenme - 2 yıl önce Banka, faizle para alınıp verilebilen, kredi, iskonto, kambiyo işlemleri yapan, kasalarında para, değerli belge, eşya saklayan ve bunun dışındaki diğer ticari, finansal ve ekonomik etkinliklerde bulunan kuruluşlara denir. Banka kelimesi İtalyanca banca kelimesinden Türkçeye geçmiştir. Para bozma gişesi, para bozma yeri anlamına gelir. Bankalar, sermaye, para ve kredi işlemlerini yapan ticari kuruluşlardır. Evrensel bir banka kişi ve kuruluşlara kredi tahsis eder, mevduat hesaplarını korur, sermaye, para ve kredi ile ilgili her türlü işlemleri yapar. Örneğin Almanya’daki bir kredi kurumu, kanunen (kredi yasalarınca) banka muamelesinin icra ettiği bir müessese olarak tanımlanır.
Herşey Sermaye İçin Sevgilim (Kesmeşeker) 03:37
Herşey Sermaye İçin Sevgilim (Kesmeşeker) 1.419 izlenme - 5 yıl önce
Kırmızı Işıklar Küresel Sermayenin Oyunudur 02:08
Kırmızı Işıklar Küresel Sermayenin Oyunudur 469 izlenme - 2 yıl önce Poyraz Karayel dizisinde kırmızı ışıkta beklerken yapılan küresel sermayeye dair sohbet... İnsanın inanası gelmiyor değil.
Polat Alemdar ve Davut Tataroğlunun Konuşması - Kurtlar Vadisi 03:03
Polat Alemdar ve Davut Tataroğlunun Konuşması - Kurtlar Vadisi 407 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar ve Davut Tataroğlunun Türkiyenin geleceği ile ilgili dikkat çeken konuşması...
Kesmeşeker - Her Şey Sermaye İçin Sevgilim 03:37
Kesmeşeker - Her Şey Sermaye İçin Sevgilim 310 izlenme - 3 yıl önce Kesmeşeker - Her Şey Sermaye İçin Sevgilim
Kemal Kılıçdaroğlu 2015 Yılı Bütçe Konuşması - 10 Aralık 2014 01:05:07
Kemal Kılıçdaroğlu 2015 Yılı Bütçe Konuşması - 10 Aralık 2014 203 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu mecliste görüşülen 2015 Yılı Bütçe Kanunu Tasarısı üzerine konuştu.
Yeni İş Kurana Kosgeb'den 30 Bin Tl Hibe / www.tesvikvehibe.com 03:46
Yeni İş Kurana Kosgeb'den 30 Bin Tl Hibe / www.tesvikvehibe.com 188 izlenme - 3 yıl önce www.tesvikvehibe.com / Danışmanlık Hizmetinden Sizde Yararlanmak için linke giriş yapınız.. Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Kosgeb Kahramanmaraş Hizmet Merkezi Müdürlüğü 7 Farklı Destek Programı İle İşye...
İnsan Vücudundan Çıkan Isı Dalgalarını Ses ve Görüntüye Çeviren Alet 01:57
İnsan Vücudundan Çıkan Isı Dalgalarını Ses ve Görüntüye Çeviren Alet 268 izlenme - 3 yıl önce Avrupa genelinde 800 bin üzerinde teknolojiye gönül vermiş gurbetçiden camilerde para toplayarak Konya'da yerin 50 metre altında kurulan teknoloji laboratuvarında insan vücudundan çıkan ısı dalgaları ve beyninden çıkan düşünce dalgalarını ses ve görüntüye ceviren aleti yapmak için bir araya gelen bilim adamlarının yarısını Apple diğer yarısını Samsung kaçırınca yarım kalan milli projemiz. Bu alet tamamlansaydı tarih dersi diye bir ders tarih olacaktı. Dandanakan savaşını mı merak ettin aç aleti göstersin bu sadece bir örnek bu aletle yapılamayacak şey yok. Ben mesela bu aletle kleopatrayı görmek isterdim. Kadın nasıl bi sapkınsa taa Mısır'dan Alanya'ya yüzmeye geliyormuş düşünün yani şimdiki gibi uçak felanda yok.
Herşey Sermaye İçin Sevgilim Kesmeşeker 03:37
Herşey Sermaye İçin Sevgilim Kesmeşeker 329 izlenme - 5 yıl önce
Hibe Kredi Nasıl Alınır ( Saliha Batı'nın Hikayesi) / www.tesvikvehibe.com 01:28
Hibe Kredi Nasıl Alınır ( Saliha Batı'nın Hikayesi) / www.tesvikvehibe.com 170 izlenme - 3 yıl önce www.tesvikvehibe.com / Danışmanlık Hizmetinden Sizde Yararlanmak için linke giriş yapınız..
Kesmeşeker - Her Şey Sermaye İçin Sevgilim 03:37
Kesmeşeker - Her Şey Sermaye İçin Sevgilim 222 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Doğdum Ben Memlekette Şarkı Sözleri(lyrics): Her şey sermaye için sevgilim Bir yıldıza laf atmakmış benim işim Kapıları, pazarları satmışlar meleğim Her pazar kalbimde azar azar Çünkü serbest bir pazar her şeyi bozar Çünkü denizsiz martılar bir deniz arar Her pazar kalbimde azar azar Yandım ben bari sen kendini kurtar Gülümse biraz acılar kiraz bizde hep yaz Kirazdan küpe sallanır bize ayaz ayaz Başka dünya mümkün müdür meleğim Bu ay bitti, gece oldu bir ay daha var Bu dünyada âşıklardan çok acıkanlar var Yanımda yaşama sevinçli sandviçler var Çünkü serbest bir pazar her şeyi bozar Çünkü denizsiz martılar bir deniz arar Her pazar kalbimde azar azar Yandım ben bari sen kendini kurtar Gülümse biraz acılar kiraz bizde hep yaz Kirazdan küpe sallanır bize ayaz ayaz Gidiyorsan şehir denen okula Bir mektup yaz parasız yatılıya Gülümse biraz acılar kiraz bizde hep yaz Kirazdan küpe hayırlı mezuniyetler hepinize Çünkü serbest bir Pazar her şeyi bozar Çünkü denizsiz martılar bir deniz arar Her pazar kalbimde azar azar Yandım ben bari sen kendini kurtar Gülümse biraz acılar kiraz bizde hep yaz Kirazdan küpe sallanır bize ayaz ayaz
Her Şey Sermaye İçin Sevgilim (Kesmeşeker) 03:37
Her Şey Sermaye İçin Sevgilim (Kesmeşeker) 216 izlenme - 5 yıl önce
5 İnekle Bedava Enerji ( Ege Üni. Güneş Enerjisi Enstitüsü Pilot Projesi) 02:51
5 İnekle Bedava Enerji ( Ege Üni. Güneş Enerjisi Enstitüsü Pilot Projesi) 165 izlenme - 3 yıl önce Www.tesvikvehibe.com / Kobi Danışmanlığı Hizmetinden Yararlanmak İçin, Tıklayınız.. ege Üniversitesi Güneş Enerjisi Enstitüsü Biyogaz Pilot Projesi Hayvansal Atıklardan Biyogaz Üretimi Pilot Tesisi... Yayın: Tarımtv Tarih: Mayıs 2013
İyilik En Büyük Sermayedir 03:02
İyilik En Büyük Sermayedir 124 izlenme - 4 yıl önce İyilik En Büyük Sermayedir
Kredi Kartı Kapitalist Sistemin En Büyük Silahıdır 00:51
Kredi Kartı Kapitalist Sistemin En Büyük Silahıdır 80 izlenme - 2 yıl önce Hiç olmayan bır parayı harcatır. Sonrasında hiç olmayan bır parayı ödemek için emeğini iliğini sömürürler.
Tedx İpek Yollu  Bora Bicer - Sosyal Sermaye Nedir? 09:54
Tedx İpek Yollu Bora Bicer - Sosyal Sermaye Nedir? 168 izlenme - 5 yıl önce Tedx ipek yollu bora bicer - sosyal sermaye nedir?
Delil Karartan Sivil Polisler 02:22
Delil Karartan Sivil Polisler 84 izlenme - 3 yıl önce Birkaç gündür Gülsuyu ismi yaşanan olaylarla anılmaya başlandı, aslında işin başlangıcı kentsel dönüşüm altında bölgeden fakirleri kovmak isteyen sermayenin, Gülsuyu'nda bulunan devrimci güçlerden dolayı oraya yıkım araçlarıyla girememesine dayanıyor. Bölgeye giremeyen sermaye, devletten destek alan ve polisle işbirliği yapan fuhuş ve uyuşturucu çetelerini oraya salarak mahalle sakinlerini rahatsız etmek istiyor. Polisin, çetelerle işbirliği içinde olduğunu geçen yıl uyuşturucu çetelerini kovanlara yaptıkları şafak baskınından zaten biliyorduk. Dün yürüyüş yapan halka ateş açarak Hasan ve Gökhan'ı kafasından vurarak katledenlerin, delillerini karartan polisleri izleyince daha da iyi anlamış olacağız.
Her Şey Sermaye İçin Sevgilim (Kesmeşeker) 03:37
Her Şey Sermaye İçin Sevgilim (Kesmeşeker) 91 izlenme - 5 yıl önce
Girişimci Kadınlar / www.tesvikvehibe.com 04:12
Girişimci Kadınlar / www.tesvikvehibe.com 50 izlenme - 3 yıl önce www.tesvikvehibe.com / Danışmanlık Hizmetinden Sizde Yararlanmak için linke giriş yapınız.. Kadın girişimciler, Türkiye'de son yıllarda özel sektörde kurdukları işlerle dikkat çekiyor. Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi ...
Önce Aç Bıraktılar, Şimdi de Canımızı Aldılar 05:43
Önce Aç Bıraktılar, Şimdi de Canımızı Aldılar 44 izlenme - 3 yıl önce Madenci’nin eşi: Önce aç bıraktılar, şimdi de canımızı aldılar! Maden ocağında mahsur kalan işçilerden Mehmet Bahar’ın eşi Emiş Bahar’ın gözyaşları içerisindeki sitemi yürekleri dağladı. Maden faciaları sistemin açıklarını, çelişkilerini açığa çıkarıyor. Soma'da da, Ermenek'de de aynı senaryo, aynı ihmaller. İşçilerin kanını emen maden sermayesi, onlara alan açan siyaset ve görmezden gelen medya bu faciaların sorumlusudurlar. Bu darlığın bir bolluğu olacak.
cakota - sermaye şimdi şahındır 05:23
cakota - sermaye şimdi şahındır 67 izlenme - 6 yıl önce bostancı dan zeus kabadayı'nın stüdyosu olan izdüşüm recordz'ta alınan kaydın alt yapısı ve mix masteringi cakota'ya aittir... keyifli dinlemeler.. indirme linki http//www.multiupload.com/6qz0f3ejv3
Cumhurbaşkanı Erdoğan 4 Kasım 2016 Sermaye Piyasaları Kongresi 27:26
Cumhurbaşkanı Erdoğan 4 Kasım 2016 Sermaye Piyasaları Kongresi 9 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan 4 Kasım 2016 Cumhurbaşkanı Erdoğan Sermaye Piyasaları Kongresinde konuştu
Cumhurbaşkanının Çağrısıyla Ömürlük Sermayesini Bozdurdu 01:04
Cumhurbaşkanının Çağrısıyla Ömürlük Sermayesini Bozdurdu 4 izlenme - 5 ay önce Bartın'da yolcu taşımacılığı yapan İsa Erdoğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, dövizin Türk lirasına çevrilmesi çağrısının ardından 71 bin 500 dolar tutarındaki birikimini bozdurarak açtığı iş yerinde gençlere istihdam sağlıyor.
Sağlıktaki Büyük Rant ve Sermaye Stratejisi 08:18
Sağlıktaki Büyük Rant ve Sermaye Stratejisi 30 izlenme - 2 yıl önce Sağlık sektörümüzdeki tehlikeyi fark edip, daha fazla zarar görülmeden düzenlemeye gidilmesi adına bu konuda toplum bilincini geliştirecek bir video izliyoruz.
Fenerbahçe, SPK Eski Başkanını Transfer Etti 00:53
Fenerbahçe, SPK Eski Başkanını Transfer Etti 29 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Sermaye Piyasaları Kurumu'nun eski başkanı, bir dönem G.Saray'ın sermaye artış talebini reddeden Ali İhsan Karacan'ı Futbol A.Ş'de görevlendirdi.
AA Gün Özeti Akşam 16.01.2015 05:38
AA Gün Özeti Akşam 16.01.2015 14 izlenme - 3 yıl önce *Recep Tayyip Erdoğan: "Merkez Bankası hala neyi bekliyor?" dedi... *Başbakan Yardımcısı Ali Babacan: "Sanayi ve sermaye iki paketle desteklenecek" dedi...
Kesmeşeker - Her Şey Sermaye İçin Sevgilim 03:35
Kesmeşeker - Her Şey Sermaye İçin Sevgilim 4 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Doğdum Ben Memlekette Çıkış Tarihi: 08.12.2011 Türkçe Rock