Hoşgeldiniz!

sermik

İyiliğin Gizlisi Makbuldür. 00:55
İyiliğin Gizlisi Makbuldür. 3.281 izlenme - 4 ay önce Ramazan Ayında Yapılan İyiliklerin Gİzlisi Makbuldür.Sayfamda o kadar çok bu tip insan var ki anlatamam.Artık dayanamadım.Bu bir geri dönüş değil,telaş yapılmasın.Sadece bıkmışlık.
Onur Sermik Stand-Up / Onur Sermik Cv 00:40
Onur Sermik Stand-Up / Onur Sermik Cv 5.082 izlenme - 2 yıl önce Onur Sermik CV. Onur Sermik Ve Gizli Sırrı. İşte size gerçek yüzüm beyler, Stv'nin bütün dizilerinde oynadım Şefkat Tepe ile başladım Babası ölürken kız kardeşinin bacağını elleyen çocuğun dramı dizisine kadar hepside oynadım. Hatta bir tanesine imza attım araba bakıyordum, çok mutluydum herkes tebrik ediyordu anneme söz verdim buzdolabı taksiti ödeyeceğim diye sonra başıma bakın ne geldi. Merak edenlere sigortalı bir işe başladım,mütevazi bir hayatım var artık. Merak etmeyin. Bıraktım bu işleri.
Evim Şahane - Günay Vs Selim (Hunharca Çığlık İçerir) 00:31
Evim Şahane - Günay Vs Selim (Hunharca Çığlık İçerir) 5.482 izlenme - 2 yıl önce Günay Vs Selim.Bu kadın hunharca bağırıyor.Neye bağırıyor,kime bağırıyor bilmiyorum ama bağırıyor,onun yerine empati yaparak nasıl bir şey gördüğüde bu tepkiyi verdi diye düşündüm.
Kendi Gibi Komedyenlere Değer Verilmediğini Düşünen Stand Up 01:10
Kendi Gibi Komedyenlere Değer Verilmediğini Düşünen Stand Up 3.941 izlenme - 1 yıl önce Türkiyenin sayılı komedyen stand upçıları arasında yer alan Onur Sermik kendi stand up'ına değer verilmediğini düşünüyor. Aslında Türkiyenin en komik adamı olduğuna gerçekten gönülden inanan Onur Sermik, bunu sizin farketmenizi bekliyor. Kendi bu komedi işinden çekilmezse, ecel diye birşey var. Hadi hayırlısı.
Onur Sermik Stand Up - Turabi 00:57
Onur Sermik Stand Up - Turabi 1.736 izlenme - 2 yıl önce Onur Sermik Stand-Up.Merhabalar ben kara belanız Onur Sermik,şizofren gibi hiç istenmediğim bu siteye hala videolarımı yüklüyorum. Akli dengem yerinde değil ve en kötüsü sizlerle aramda saçma bir bağ kurdum buradaki herkesi çok sevmeye ve yorumlarıyla çok eğlenmeye başladım,hepsini de okuyor ve dikkate alıyorum,özelden de sağlam ayarlar küfürler geliyor,maddi manevi hiçbir amacım yok,hiçbir beklentim de yok,sadece videolarımı buraya atmak istiyorum.İzlemek istemiyorsanız ki öyle biliyorum tek tıkla geri çıkabilirsiniz,e tabi bu video kabul edilirse o ayrı.Neyse içerik olarak benden çok daha ünlü bir insan olan Turabi hakkında birkaç şey söylemek istedim.Saygılar site ahalisi.
Onur Sermik - Korkunç Anı (Gerilim İçerir) 03:01
Onur Sermik - Korkunç Anı (Gerilim İçerir) 374 izlenme - 2 yıl önce Onur Sermik Stand-Up Mart 2015 En başa dönmek gerekirse,bu siteye ilk videomu yüklerken yaptığım bir hatadan dolayı,egolu kendini beğenmiş,kibirli bir adam gibi kendimi tanıttım.Bundan dolayı özür diledim.Ama çok geçti.Beni tanımayan birisi için dışarıdan bakıldığında iğrenç bir insan profili çiziyorum.Bu sitede bu profilimi yenme şansım yok.Onun da farkındayım.Ama bu sitedeki insanların zeka olarak,olayları değerlendirme olarak,bakış açılarının diğer birçok sitede ve toplulukta olmadığını gördüm,sadece sert bir hardcore yapma durumu var sevmedikleri insana ama olsun,saçma bir şekilde hala vazgeçmeden videolarımı buraya yüklüyorum.Bir arkadaş videon komik bile olsa(ki değil)ne yaparsan yap sana gülmeyeceğim,itici göt demişti.Gerçekten kafama taktım,iyi bir insan olmak için çabalayan bir adamım,kendi videolarımın kaldırtılmasını ben istedim hatta,admin arkadaştan oda kaldırdı,ama birçok arkadaş bu salağın videolarını kaldırmışlar diye bilir bu olayı,girin bakın hala videolarıma girilmiyor,sizler gibi bir insanım mücadele etmeye çalışıyorum,yaptığım hatanın farkındayım,hala bazı hatalar yapıyorum.Zor bir yol,yalnız bir yol.Samimiydim.
Süper Amatör Stand Up - Cem İşçiler 15:16
Süper Amatör Stand Up - Cem İşçiler 673 izlenme - 3 yıl önce Amatör stand-up yapmaya çalışmaya çalışan M.B.B.'nin, Mayıs ayının ilk haftasında kaydettiği ucuz stand-up gösterisi. Komedi camiasina bomba gibi düşmek isteyen vatandaşımız, yaşıtlarına nazaran yeteri kadar kabiliyetli ve komik olduğunu da iddia ediyor.
Onur Sermik'in Benzetildiği Şey 00:41
Onur Sermik'in Benzetildiği Şey 406 izlenme - 3 yıl önce Merhaba arkadaşlar ben Onur Sermik, yüzde 99 aranızdan birinin yaptığı bir yorum bu, kim yaptıysa sağolsun ilk 15 gün çok üzülüp ağlamıştım sonra toparladım, yaratıcılğınız için teşekkür etmek adına videoyu yüklüyorum. Sevgiler, saygılar.
Onur Sermik İçin Bir Yorum Klasiği 00:49
Onur Sermik İçin Bir Yorum Klasiği 425 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik Stand-Up Mart 2015
Katiller Şehre İndi(Türkiye) 01:50
Katiller Şehre İndi(Türkiye) 318 izlenme - 2 yıl önce Katiller Şehre İndi.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM’deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu farkeden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve “Scan Etmek” adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncu oyununda bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper’inin 1.86 boyunda ve 40 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim.
Onur Sermik-Rocky İstanbul 00:39
Onur Sermik-Rocky İstanbul 279 izlenme - 2 yıl önce Onur Sermik Rocky İstanbul.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM’deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu farkeden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve “Scan Etmek” adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncu oyununda bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper’inin 1.86 boyunda ve 40 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim.
Stand Up Gösterisi - Japonya Nerede? 00:21
Stand Up Gösterisi - Japonya Nerede? 270 izlenme - 3 yıl önce Burgerın önünde bekliyorum abi,Taksimde bir tane sokak roportajı yemin ederim gerçek,çok fantastikti,ama haklıydı ve doğruydu,kimse inkar edemezdi yalan diyemezdi
Evim Şahane-Günay Vs Selim 00:31
Evim Şahane-Günay Vs Selim 225 izlenme - 2 yıl önce Günay Vs Selim.Onur Sermik Sokak Röportajları.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM’deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu farkeden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve “Scan Etmek” adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncu oyununda bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper’inin 1.86 boyunda ve 80 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim.
Onur Sermik Stand-Up Brazzers 09:16
Onur Sermik Stand-Up Brazzers 249 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM’deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu farkeden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve “Scan Etmek” adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncu oyununda bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli.
Taksim Meydanında Balık Tutmak (Deneysel Çalışma) 01:53
Taksim Meydanında Balık Tutmak (Deneysel Çalışma) 164 izlenme - 3 yıl önce Taksimin ortasındaki süs havuzunu bilirsiniz,içi boştur. İki kafadar ellerine oltayı alıp kimseye aldırmadan kendi dünyalarında balık tutmaya başlarlar, ama halkımızı buna asla kayıtsız kalamaz
BBS Dizi mi? Seyirci vs Onur Sermik 00:22
BBS Dizi mi? Seyirci vs Onur Sermik 170 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik Beni Böyle Sev Dizisinde oynamaktadır. Ani bir soru geldi abi geçen gösteri yaparken, arkadaş içmiş beni göt etmeye çalıştı, devamlı bana söven tayfadan birisi, ama ben elimden geleni yapmaya çalıştım ve tatlı bir karşılıklı sohbet durumu oluştu.
ALS Olayı Şov Yapma Olayı Değildir 00:22
ALS Olayı Şov Yapma Olayı Değildir 157 izlenme - 3 yıl önce ALS olayı şova dönmedi mi abi?Herkes yapıyor babam bile yapacak amk yakında olayı bilmeden meydan okuyorum diye.Bir arkadaşımız vardı annesi ALS hastası bizim sete getirdi annesini konuştuk abi annem çok üzülüyor resmen eğlenip makara yapıyorlar dedi içimiz kan ağladı..Bizim ülke de herşeyin bokunu çıkarıyoruz yahu...
Ev Devesi-Onur Sermik'in Evini Ziyaret Etti 08:42
Ev Devesi-Onur Sermik'in Evini Ziyaret Etti 193 izlenme - 2 yıl önce Ev Devesi bu hafta ünlü aktör Onur Sermik'in evindeydi.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi'nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu'nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM'deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu fark eden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve "Scan Etmek" adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncunun oyununda, bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper'inin 1.86 boyunda ve 77 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca şu anda Beni Böyle Sev dizisinde Ahmet karakterini canlandırmaktadır.
Sevgili Dediğin Böyle Olur 05:36
Sevgili Dediğin Böyle Olur 192 izlenme - 2 yıl önce Onur Sermik,ideal sevgili nasıl olur herkese gösteriyor.Sevgililik çok önemli bir iştir.Sevgili olmak sorumluluk ister,samimiyet ister,dürüstlük ister,delikanlılık ister.Eğer bir sevgilin varsa güzel kardeşim ona karşı her zaman dürüst ve saygılı olman gerekir.Bu videoda bir sevgiliye karşı nasıl konuşulur,nasıl güvenilir bir erkek olduğun hissettirilir eksiksiz bir şekilde gösteriyoruz.İşte böyle bir ortamda sevgiliniz varsa onun kıymetini bilin lütfen arkadaşlar.
M.Bora Baydar - Süper Amatör Stand Up 05:44
M.Bora Baydar - Süper Amatör Stand Up 204 izlenme - 3 yıl önce M.Bora Baydar'ın Mayıs ayının sonunda çektiği, Dört Buçuk Çayı isimli stand-upının repertuarından çok küçük bir kısım.
Tatvan Peynircilik - Onur Sermik Stand-Up 01:30
Tatvan Peynircilik - Onur Sermik Stand-Up 138 izlenme - 3 yıl önce OSon gösterimden arda kalanlardan, açılışlarla ilgili bir ayrıntıya değinmek istemiştim, buyrun izleyelim
Onur Sermik Kenan İmirzalıoğlu Olayı 03:00
Onur Sermik Kenan İmirzalıoğlu Olayı 106 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik Kenan İmirzalıoğlu Olayı
Onur Sermik'e Laf Koymak 00:28
Onur Sermik'e Laf Koymak 116 izlenme - 3 yıl önce Niyeyse oturdum bu adamın videolarını izlemeye başladım (Can sıkıntısı olsa gerek). Bir süre sonra zamanla alıştım. Anlattıkları komik olmasa da içerik hoşuma gitti. Kimse gülmeyince, o samimiyet duygularının ön plana çıktığı anlardan sadece bir tanesini izleyelim.
Katillerde Eğlenir. 02:37
Katillerde Eğlenir. 107 izlenme - 2 yıl önce Katillerde Eğlenir.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM’deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu farkeden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve “Scan Etmek” adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncu oyununda bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper’inin 1.86 boyunda ve 40 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim.
Onur Sermik mi?Kenan İmirzalıoğlu mu?(Sokak Röportajları) 06:37
Onur Sermik mi?Kenan İmirzalıoğlu mu?(Sokak Röportajları) 89 izlenme - 2 yıl önce Onur Sermik Vs Kenan İmirzalıoğlu.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi'nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu'nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM'deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu fark eden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve "Scan Etmek" adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncunun oyununda, bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper'inin 1.86 boyunda ve 77 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca şu anda Beni Böyle Sev dizisinde Ahmet karakterini canlandırmaktadır. Hedef kısmına gelince yaklaşık 3 yıldır stand-up gösterileri yapıyorum, şu anda da Beni Böyle Sev dizisinde oynuyorum, bu yaptığım işleri en iyi şekilde yapmak öncelikli amacım, uzun vadeli amaçlarım ise oyunculuk ve özellikle stand-up konusunda yeteneklerimi herkese ispat edebilmek, bunun için devamlı bir çalışma içerisindeyim
Stand-Up Gösterisinde Tanışmak 01:29
Stand-Up Gösterisinde Tanışmak 78 izlenme - 2 yıl önce Abi herkese selam,geçen gösteri yapıyorum iki tane orta yaşlı çift el ele göz göze bir buse ona diğer buse ona gösteriyi seyrediyorlar devamlı bir gülümseme hali, tutamadım kendimi..Video ile ilgili açıklama bu. Bireysel kendimle ilgili açıklama ise,abi yorumlarınızı tek tek okuyorum ben bu siteye video yüklerken sistemi bilmediğim için saçma sapan bir hata yaptım, hepinizden kendi adıma özür diliyor ve küçük bir şans istiyorum, saygılar abi.(Yine olmadı dimi)
Susmayan Seyirci 04:41
Susmayan Seyirci 105 izlenme - 3 yıl önce Gösteriyi bitirdik,kapanış konuşması yapıp gideceğiz ama,abla susmuyor..Ayrı ayrı gerçekleştirdiğimiz gösterimizde son 10 dakika beraber çıkalım teşekkür edelim dedik...Bana küfretmeyin yine hemen,bu da gösteriden değil normal kapanış konuşması yapacaktık,abla engelledi, Size gerçek yüzümü gösteriyorum kameraları kayıtta değil zannettiğim anlar http://www.youtube.com/watch?v=xybIm7xhIH4&list=UUUnMZQN2okUELrsHsoqnxwA
Onur Sermik Sokağın Nabzını Ölçmeye Devam Ediyor. 04:12
Onur Sermik Sokağın Nabzını Ölçmeye Devam Ediyor. 97 izlenme - 2 yıl önce Onur Sermik Sokak Röportajları.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM’deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu farkeden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve “Scan Etmek” adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncu oyununda bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper’inin 1.86 boyunda ve 80 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim.
Onur Sermik Stand-Up/Youtube Yorumcuları-2 03:49
Onur Sermik Stand-Up/Youtube Yorumcuları-2 65 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik Stand-Up
Onur Sermik Thug Life 00:35
Onur Sermik Thug Life 85 izlenme - 2 yıl önce Onur Sermik Vs Seyiri(Ümit Erdim)Geçmiş gösterilerde olan bir olay,şimdi asla olamaz:). Onur Sermik 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi'nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu'nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM'deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu fark eden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve "Scan Etmek" adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncunun oyununda, bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper'inin 1.86 boyunda ve 77 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca şu anda Beni Böyle Sev dizisinde Ahmet karakterini canlandırmaktadır.