Hoşgeldiniz!

sermik

Severek Ayrılmak 03:13
Severek Ayrılmak 4.258 izlenme - 2 ay önce Sizlerden uzak kalınca ben.:=) Birçok mesaj geldi 'La Onur video yükle moralimiz bozuk,linç edelim,sövelim biraz rahatlayalım birader' diye.Ben buradaki kaliteli ve farkındalığı yüksek herkesi çok seviyorum,herkesin de canı sağolsun,komediyi bırakıp drama yöneldim iyice,böyle giderse 3-5 seneye kalmaz tımarhanede haberim çıkar:) Çok sövmeyin lütfen.
Onur Sermik Hakkında Yapılan Yorumları Okuyor.(Veda İçerir) 06:32
Onur Sermik Hakkında Yapılan Yorumları Okuyor.(Veda İçerir) 8.450 izlenme - 1 yıl önce Hakkımda bugüne kadar yaptığınız yorumlardan en çok beğenilenleri topladım.Sizlerle tekrardan paylaşmak istedim.2014 yılında başlayan maceramızda 3.yılımıza girmiş bulunmaktayız.Aynı zamanda sizlere veda ettiğim bir videodur.Öldükten sonra bakıp hatırlayabilirsiniz.
Annemın Yanında Televizyon Seyrettim! 01:09
Annemın Yanında Televizyon Seyrettim! 5.597 izlenme - 5 ay önce ANNEMİN YANINDA TELEVİZYON SEYRETTİM! İNANILMAZ BİR VİDEO.Bildiğiniz gibi stand-up yapmayı ve komiklikleri bıraktım,kendi hayal dünyamda bir hayat yaşıyorum,bu süreçte buna benzer videolar çekerek fenomen olmuş bir kaç tane insanla tanıştım,öyle veya böyle üniversite mezunuyum,hala yüksek lisans yapmaya devam ediyorum,oyun yazıyorum bir mücadelem var.Tanıştığım bu insanların hiç kitap okumadığını,tiyatroya gitmediğini,üniversite okumadığını ve böyle bir dertlerinin olmadığını farkettim,kazançları ise ortalama aylık 200.000 lira, ve videoları çektikten sonra 'Bu aptallar buna güler' diye kendi aralarında makara yapıyorlar.Şimdi Enes Batur isimli eleman da kendi filmini yapıyor,belli ki baya da seyredilecek.Yaptıkları şeylerin bu yaptığım videodan farksız olduğunu göstermek istedim.Siteden gidiyorum diyerek her seferinde geri dönüyorum ama stand-up ile değil ve ortalama 4 ayda 1.Bence arada size deşarj olma fırsatı gibi düşünün:=) Sevgiler,saygılar.
Onur Sermik-Vlog 13:48
Onur Sermik-Vlog 2.476 izlenme - 7 ay önce Onur Sermik Vlog İnsan arada bir merak eder sorar,iyi ki gittim bu siteden hiç kimse adımı bile anmıyor,kötülüğümle bile anılmaz oldum.Merak edenler için son durumum ortadadır.Stand-up yapmayı bıraktım.Evdeyim.Buraya dönmedim.Sadece bir selam çakmak istedim.Herkesi seviyorum.Bir sonraki vlog intihar vlogu olacak gibi.
İyiliğin Gizlisi Makbuldür. 00:55
İyiliğin Gizlisi Makbuldür. 3.374 izlenme - 1 yıl önce Ramazan Ayında Yapılan İyiliklerin Gİzlisi Makbuldür.Sayfamda o kadar çok bu tip insan var ki anlatamam.Artık dayanamadım.Bu bir geri dönüş değil,telaş yapılmasın.Sadece bıkmışlık.
Whatsapp - Onur Sermik İçerir 01:33
Whatsapp - Onur Sermik İçerir 10.512 izlenme - 3 yıl önce Abi sizden gelen ağır küfürlerden sonra uzun bir ara vererek napabilirim diye düşünerek böyle bir şey yaptım.Aramızdaki kötü duruma rağmen sizin yorumlarınız ve yüksek IQ'nuz ile her söylediğinizi küfür bile olsa duymak istiyorum.Onur Sermik diye bir çocuk ahaha, O benim ne saçma bir hareket bir cahillik hali yaş 20-21 ilk bu siteye video attığımda aileye buzdolabı alabilme isteği kusura bakmayın.Nacizane 15 gün önce yaptığım gösteriden bir video.Sevgiler,çok sövmeyin beğenmezseniz lütfen.Bak video yüklemiyorum eskisi kadar.
Onur Sermik'in Yeniden Stand Up Yapması! (Kız Arkadaş) 02:50
Onur Sermik'in Yeniden Stand Up Yapması! (Kız Arkadaş) 6.072 izlenme - 2 yıl önce 14 ay sonra. Tam 14 ay sonra tekrardan sahneye çıktım. Çok düşündüm. 17.12.2016 kayıtlı amatör stand-up gösterimden kısa bir bölüm. Bugüne kadar bana yaptığınız bütün yorumları tekrardan okudum. Hatta gösterimde alkışlarlayaşıyorum diye bir bölüm var. İşe kostümümü ve tarzımı değiştirerek başladım. Öyle abi. Umarım bu sefer bir şeyleri değiştirmeye başarmışımdır.
Onur Sermik Stand Up Hayat Evlat-2016 01:20
Onur Sermik Stand Up Hayat Evlat-2016 4.670 izlenme - 1 yıl önce Onur Sermik Yeni Stand-Up Gösterisi.Onur Sermik olarak bizzat ben yükledim yine.Çok uzun zamandır video yüklemiyorum,eksikliğimi hiçbir şekilde hissetmiyorsunuz,eyvallah.Küfür kıyamet yorumlar yapılmıştı en son tahminim yine o yönde ama yine de bir tıkırdı oluyor insanın hayatında,çok şeyi değiştirdim gösterimde,kostümle ve tarzla başladım işe ve biraz yaşlandım 30 olmak üzereyim,yakında ölürüm zaten,merak etmeyin:=)
Onur Sermik Stand-Up / Onur Sermik Cv 00:40
Onur Sermik Stand-Up / Onur Sermik Cv 5.200 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik CV. Onur Sermik Ve Gizli Sırrı. İşte size gerçek yüzüm beyler, Stv'nin bütün dizilerinde oynadım Şefkat Tepe ile başladım Babası ölürken kız kardeşinin bacağını elleyen çocuğun dramı dizisine kadar hepside oynadım. Hatta bir tanesine imza attım araba bakıyordum, çok mutluydum herkes tebrik ediyordu anneme söz verdim buzdolabı taksiti ödeyeceğim diye sonra başıma bakın ne geldi. Merak edenlere sigortalı bir işe başladım,mütevazi bir hayatım var artık. Merak etmeyin. Bıraktım bu işleri.
Evim Şahane - Günay Vs Selim (Hunharca Çığlık İçerir) 00:31
Evim Şahane - Günay Vs Selim (Hunharca Çığlık İçerir) 5.836 izlenme - 3 yıl önce Günay Vs Selim.Bu kadın hunharca bağırıyor.Neye bağırıyor,kime bağırıyor bilmiyorum ama bağırıyor,onun yerine empati yaparak nasıl bir şey gördüğüde bu tepkiyi verdi diye düşündüm.
Türkler Korku Filmlerinden Neden Korkmaz? 02:12
Türkler Korku Filmlerinden Neden Korkmaz? 5.351 izlenme - 3 yıl önce Abi selam bir video daha yüklemek istedim,bide bunu denemek istedim.Tamamını yüklemiyorum belki tamamını izleseniz daha farklı bir düşünceniz olur yine sevmeyip,beğenmeyebilirsiniz ama daha farklı olabilir diye cidden düşünüyorum.Gösterinin ortasından enerjik olduğum bir yerden yüklüyorum gösterilerimi bile bile de yüklüyorum buradaki ağır küfür ve eleştirilere rağmen.Bazen neden böyle şeyler yaptığımı bende bilmiyorum bir dönem 46 raporu vardı sanırım ondan dolayı olabilir:=) Bazı cevapsız sorularınızı da cevaplamış oldum bir nevi:=) Neyse abi böyle bir video işte kendi çapında amatör komedyen bir insandan.Sevgiler.
Türkiye'den Acınası Bir Oyuncu Seçmesii 02:18
Türkiye'den Acınası Bir Oyuncu Seçmesii 4.421 izlenme - 3 yıl önce Bir oyuncunun bir rol için çok fazla şey yapması gerekir. Bizde böyledir.Yap dediklerinde yapacaksın. Bitti. Onur Sermik olarak uzun zamandır buralarda yoktum, bu videodan sonra uzun bir süre daha olmayacağım,telaşa gerek yok. Saygılar. İlk yorumu görür gibiyim geldi yine tipini.
Kendi Gibi Komedyenlere Değer Verilmediğini Düşünen Stand Up 01:10
Kendi Gibi Komedyenlere Değer Verilmediğini Düşünen Stand Up 4.228 izlenme - 2 yıl önce Türkiyenin sayılı komedyen stand upçıları arasında yer alan Onur Sermik kendi stand up'ına değer verilmediğini düşünüyor. Aslında Türkiyenin en komik adamı olduğuna gerçekten gönülden inanan Onur Sermik, bunu sizin farketmenizi bekliyor. Kendi bu komedi işinden çekilmezse, ecel diye birşey var. Hadi hayırlısı.
Onur Sermik'in Acılarla Dolu Öyküsü 02:02
Onur Sermik'in Acılarla Dolu Öyküsü 2.265 izlenme - 2 yıl önce Evet,çok fazla konuşmaya gerek yok.Olmadı.Denedim olmadı.Bu videoyu burada da paylaşmadan gitmek olmazdı.Çok uzun zamandır buralarda değildim farketmemişsinizdir:=) Uzun bir süre daha olmayacağım kendinize çok iyi bakın,her gün siteye giriyorum zaman zaman videolara yorum yapıyorum yaptığınız yorumların hepsini okuyorum,sadece kendi videoma değil diğer videolara da yaptığınız yorumları tek tek okuyorum,çok farklı ve özel bir kitle olduğunuzun farkındayım,saygılarımı sunuyorum,iyi günler diliyorum.Ülkenin içinde bulunduğu durum zaten ortada hadi git uzatma şimdi arada kaynama dediğinizi duyar gibiyim.Haklsınız.Söz bitti.Şimdilik hayatta olan herkese sevgiler.
Onur Sermik Stand Up - Turabi 00:57
Onur Sermik Stand Up - Turabi 2.090 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik Stand-Up.Merhabalar ben kara belanız Onur Sermik,şizofren gibi hiç istenmediğim bu siteye hala videolarımı yüklüyorum. Akli dengem yerinde değil ve en kötüsü sizlerle aramda saçma bir bağ kurdum buradaki herkesi çok sevmeye ve yorumlarıyla çok eğlenmeye başladım,hepsini de okuyor ve dikkate alıyorum,özelden de sağlam ayarlar küfürler geliyor,maddi manevi hiçbir amacım yok,hiçbir beklentim de yok,sadece videolarımı buraya atmak istiyorum.İzlemek istemiyorsanız ki öyle biliyorum tek tıkla geri çıkabilirsiniz,e tabi bu video kabul edilirse o ayrı.Neyse içerik olarak benden çok daha ünlü bir insan olan Turabi hakkında birkaç şey söylemek istedim.Saygılar site ahalisi.
Tatvan Peynircilik - Onur Sermik Stand-Up 01:30
Tatvan Peynircilik - Onur Sermik Stand-Up 680 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik Mart 2015 Stand-Up Gösterisi. Abi herkese selam, şimdi mevzu şu,bence gösteriyi siz en başından sonuna kadar izlemediğiniz için,böyle dank diye ben ortadan sıcak bir andan gösteriyi paylaşıyorum olmuyor tabi.Bir şeyler eksik oluyor. Bu siteden özelden bazı avukat, polis, savcı vb işleri yapan arkadaşların tehditkar mesajlarını alıyorum. Anlam veremedim. Sağolsunlar. Buradaki şakamız şöyle sevgili arkadaşlar, bizim mahallede Tatvan Peynircilik açılmıştı, bende çok şaşırmıştım, acaba dedim mahalleye Reinaya ikinci bir hizmet noktası mı getiriyor diye,meğersem öyle değilmiş. Umarım çok zamanınızı almamışımdır, şimdiden küfür eden ve eksileyen arkadaşlara selamlarımı iletiyorum. Hepsini takip ediyorum.Sevgiler,saygılar.
Süper Amatör Stand Up - Cem İşçiler 15:16
Süper Amatör Stand Up - Cem İşçiler 829 izlenme - 3 yıl önce Amatör stand-up yapmaya çalışmaya çalışan M.B.B.'nin, Mayıs ayının ilk haftasında kaydettiği ucuz stand-up gösterisi. Komedi camiasina bomba gibi düşmek isteyen vatandaşımız, yaşıtlarına nazaran yeteri kadar kabiliyetli ve komik olduğunu da iddia ediyor.
Onur Sermik - Kıbrıs Anıları 02:27
Onur Sermik - Kıbrıs Anıları 605 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik ve Çılgın Kıbrıs Anıları.Çılgın Kıbrıs anılarımdan sizlere bahsetmek istedim. Amatör stand-up gösterimde eldiven takma sebebim çok hasta bir şekilde gösteri yapıyor olmam. Hasta olarak yaparsam belki güzel geçer diye düşündüm. Hem ruh hastası hem fiziksel olarak hasta olarak sahne alarak yaptığım ilk amatör stand-up gösterimden gerçek Kıbrıs anılarım.
Onur Sermik - Korkunç Anı (Gerilim İçerir) 03:01
Onur Sermik - Korkunç Anı (Gerilim İçerir) 449 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik Stand-Up Mart 2015 En başa dönmek gerekirse,bu siteye ilk videomu yüklerken yaptığım bir hatadan dolayı,egolu kendini beğenmiş,kibirli bir adam gibi kendimi tanıttım.Bundan dolayı özür diledim.Ama çok geçti.Beni tanımayan birisi için dışarıdan bakıldığında iğrenç bir insan profili çiziyorum.Bu sitede bu profilimi yenme şansım yok.Onun da farkındayım.Ama bu sitedeki insanların zeka olarak,olayları değerlendirme olarak,bakış açılarının diğer birçok sitede ve toplulukta olmadığını gördüm,sadece sert bir hardcore yapma durumu var sevmedikleri insana ama olsun,saçma bir şekilde hala vazgeçmeden videolarımı buraya yüklüyorum.Bir arkadaş videon komik bile olsa(ki değil)ne yaparsan yap sana gülmeyeceğim,itici göt demişti.Gerçekten kafama taktım,iyi bir insan olmak için çabalayan bir adamım,kendi videolarımın kaldırtılmasını ben istedim hatta,admin arkadaştan oda kaldırdı,ama birçok arkadaş bu salağın videolarını kaldırmışlar diye bilir bu olayı,girin bakın hala videolarıma girilmiyor,sizler gibi bir insanım mücadele etmeye çalışıyorum,yaptığım hatanın farkındayım,hala bazı hatalar yapıyorum.Zor bir yol,yalnız bir yol.Samimiydim.
Mc Yaralı Yüz Feat Cengiz And Yusuf İn The Music Arabesk Rap 02:07
Mc Yaralı Yüz Feat Cengiz And Yusuf İn The Music Arabesk Rap 352 izlenme - 3 yıl önce Mc Yaralı Yüz.Feat Cengiz And Yusuf İn The Music Arabesk Rap. Şimdi de arabesk rap denemeleri yapmaya başladık. Çok zor bir iş. Çok özen gösterilmesi gereken sorumlulukları olan bir iş.
Onur Sermik mi? Kenan İmirzalıoğlu mu? (Sokak Röportajları) 06:37
Onur Sermik mi? Kenan İmirzalıoğlu mu? (Sokak Röportajları) 352 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik Vs Kenan İmirzalıoğlu.Halkın nabzını kendim yokladım,tam tahmin ettiğim gibi cevaplarla karşılaştım.Şimdi bu videonun altında tam tahmin ettiğim gibi yorumlarla karşılaşacağım:=)Sağolun abiler.
Onur Sermik Kamu Spotu 00:39
Onur Sermik Kamu Spotu 495 izlenme - 3 yıl önce İki buçuk sene evvel,büyük hayallerle stand-up yapmaya karar veren genç komedyen aday adayı Onur Sermik,ne yaparsa yapsın bir türlü başarılı olamadı,gösterilerine başladığında bilet fiyatları 10 tl olan komedyenin bugün hala devam eden gösterilerinde ki bilet fiyatları 0 tl.Bu atanamayan komedyenin gösterilerine bedava girebilirsiniz,ama girip ne yapacaksınız?Komedyeni dövebilirsiniz,gerçekleri yüzüne vurabilirsiniz,vb.Aslında genel bir durum var.Neden stand-up yapıyorsun kardeşim!Sigortalı bir iş bul,git hayatını kur,sana mı kaldı milleti güldürmek!Millet gülmek istediği zaman gülebileceği bin tane şey var zaten!Sana mı kaldı!Ayrıca bu Onur Sermik Sermiko nicki ile zamanında kendi kendini överek çok komik vb şeyler söylemişti.Böyle itici bir hareketi yapmak ne demek?Sen kimsin ulan?!Bu kamu spotu aslında parodik gözüküyor olabilir ama,tamamen gerçekleri yansıtmakta,araştırın,bakın,sorgulayın bu söylenenlerin gerçek olduğunu göreceksiniz.Neyse ki komik olmayan bir adam daha komikliği bırakmış.Sevgiler,saygılar.Hassiktir nick yine açık olmuş,çok sövmeyin
Onur Sermik'in Benzetildiği Şey 00:41
Onur Sermik'in Benzetildiği Şey 448 izlenme - 4 yıl önce Merhaba arkadaşlar ben Onur Sermik, yüzde 99 aranızdan birinin yaptığı bir yorum bu, kim yaptıysa sağolsun ilk 15 gün çok üzülüp ağlamıştım sonra toparladım, yaratıcılğınız için teşekkür etmek adına videoyu yüklüyorum. Sevgiler, saygılar.
Onur Sermik Cevapsız Sorular 01:32
Onur Sermik Cevapsız Sorular 244 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum.com üyelerinin topluca oyunumuza geldiği gösterimden bir bölüm. Abi herkese merhaba, bana sövmeyi saymayı özlemişsinizdir diye çok az tadımlık bir şey yükledim, vallahi meşhur olmak için yüklemiyorum insan bir şey yapınca paylaşmak istiyor, olumlu olumsuz tüm yorumlarınız çok ama çok değerli,eski gösterilerimden bir kısım bu yıl sanıyorum 2010 yaş 20 filan şimdi biraz daha yaşlıyım.Sizinle benzer düşüncelerdeyim, sevgiler, saygılar...
Onur Sermik Youtube Yorumcuları 03:50
Onur Sermik Youtube Yorumcuları 494 izlenme - 4 yıl önce Abi herkese tekrardan merhaba selamlar sevgiler,ben stres topunuz Onur Sermik:=) Genelde burada küfür yiyen stand-up cı,en sonra bana bir mesaj attılar bu siteden naber lan atanamayan stand-up cı diye. Sağolsunlar sonuçta bir ilgi alaka olduğunu gösterir, meşhur olma amacı taşımayan bir videomu daha burada paylaşmak istedim, sizin yorumlarınızı gösterimde paylaşıyorum, youtube de daha önce benzer yorumlar oluyordu, bu gösterinin tarihi 2013 burada biraz daha yaşlıyım, selamlar sevgiler..
Kız Tavlayamama Olayı - Onur Sermik Beni Böyle Sev 04:00
Kız Tavlayamama Olayı - Onur Sermik Beni Böyle Sev 387 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin arkadaş grubunda böyle bir eleman olmadı mı? Abi bende şans yok amk Can Sipahi gibi yakışıklı adamla oynadık, iki kız keselim bir şeyler yapalım şansımız olmadı. Bu da gol değil abi.
Onur Sermik Stand-Up/Vampir Dizisi - Türkiye'de Neden Yok? 00:52
Onur Sermik Stand-Up/Vampir Dizisi - Türkiye'de Neden Yok? 442 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de neden vampir dizisi çekilemiyor?Ben sebebini buldum beyler bunun.Bizim gösterilerimize sizin tarafınızdan neden iyi yorum yapılmadığının da cevabı aslında.Önyargılsınız,vicdansızsınız,kızgınsınız,öfkelisiniz,sevmiyorsunuz,itici geliyor,uyuz oluyorsunuz,istemiyorsunuz. Ama sorun değil destek yada iyi düşünceler beklemiyorduk zaten.Siz küfür etmeye devam edin biz bir şeyler yapar sunarız. Lütfen geldi yine tipini s...,yetenek yoksunu ya,oğlum siktirgit bu siteden,güneş tan vb rakibi,küfürlü yorum dışında yaratıcı yorumlar yapınız.Belki o zaman şirinleri görebilirsiniz.
Kara Sevda Yayınlanmayan Bölüm vol. 2 05:21
Kara Sevda Yayınlanmayan Bölüm vol. 2 237 izlenme - 1 yıl önce Onur Sermik ve Emir Ünver Türk dizilerine farklı bir bakış açısı getiriyor.
Onur Sermik & Kenan İmirzalıoğlu 03:00
Onur Sermik & Kenan İmirzalıoğlu 260 izlenme - 3 yıl önce Adamın bütün videolarını kaldırmışlar,ben yüklemek istedim,Kenan İmirzalıoğlu ile karşılaşsak bir erkek olarak benim bile bir nevrim döner abi,adam hem Miroğlu hem Ezel hem Karadayı kolay mı?Bence bu işi samimi yapan bir adam,bence götü kalkık bir adam değil burada yediği küfürleri görünce inanamadım,ne sövmüşsünüz adamı araştırdım dedim acaba PKK militanı filan mı diye,değilmiş normal bir insan ailesiyle yaşayan..Neyse ben güldüm,paylaştım..
Onur Sermik - Türk Kızı 01:08
Onur Sermik - Türk Kızı 319 izlenme - 3 yıl önce Merhabalar arkadaşlar izleyeceğiniz kısım dün yaptığım gösteriden bir parttır. Türk kızı ve evcil hayvana kızın yanındayken nasıl, kızdan sonra nasıl davranıldığına yöneliktir.