Hoşgeldiniz!

sert müdahale

Beni Fethullah'a Mı Şikayet Edeceksin - Polis Memuru 03:02
Beni Fethullah'a Mı Şikayet Edeceksin - Polis Memuru 6.107 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı olaylarının ikinci yıldönümünde, Gezi Parkı'nda cep telefonuyla fotoğraf çeken gazeteci, gözaltına işlemi sırasında polis tarafından sert müdahalelere maruz kaldı. Gazetecinin adını sorduğu polis "Amerika'ya mı söyleyeceksin, Fethullah Gülen'e mi söylettireceksin" yanıtını verdi.
Bu Harekete Sarı Kart Verdi! -Sporx 00:36
Bu Harekete Sarı Kart Verdi! -Sporx 138 izlenme - 2 yıl önce Rusya Ligi'nde Lokomotiv Moskova ile Spartak Moskova arasında oynanan karşılaşmada Saprtak oyuncusu Evgeni Makeev yaptığı harekette sadece sarı kart gördü.
Adana Da Soma Eylemine Sert Müdahale-1 02:05
Adana Da Soma Eylemine Sert Müdahale-1 207 izlenme - 4 yıl önce ADANA İkrarhaber - Adana Atatürk Parkında Soma’da yaşanan maden ocağı facia katliamını protesto etmek için sosyal medya üzerinden duyuru yapıldı. Atatürk Anıtı önünde saat 19.00 da toplanan gurup Atatürk Caddesin den Uğur Mumcu Meydanı na yürümek istedi.Eyleme izin vermeyen Polis amiri megafonla eylemcilere dağılmaları yönünde uyarıda bulundu. Ancak bu uyarıları dikkate almayan eylemciler yürümek isteyince polis eylemcileri dağıtmak üzere eylemcilerin üzerine biber gazı ve gaz bombalarıyla müdahale etti. Ancak bazı eylemcilerinde ellerinde bulunan bayrakların sopalarıyla polise karşılık verdiği görüldü. Polisin eylemcilere oldukca sert müdahale etmesi dikkat çekti.Atılan gaz bombalarının etkisiyle parkın içine dağılan kalabalığı polis Ziya Paşa Bulvarına kadar kovaladı. Bu kovalamaca esnasında bazı eylemcilerinde polise taşlarla karşılık verdiği gözlendi. Adana B.Şehir Belediye önünde beklemekte olan bazı ülkücüler ellerinde sopalarla kaçışan eylemcilere saldırdılar.Bunun üzerine bu kez polis ülkücüleri etkisiz hale getirdi.
harç protestosuna sert müdahale 00:50
harç protestosuna sert müdahale 233 izlenme - 9 yıl önce harç protestosuna sert müdahale
Alex'ten Çok Sert Müdahale.. Kavga Çıktı! 02:10
Alex'ten Çok Sert Müdahale.. Kavga Çıktı! 102 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe’nin Eski Kaptanı Alex De Souza, Coritiba’nın Atletico Paranense’yi Ağırladığı Maçta Rakibine Sert Bir Müdahalede Bulundu.
Taksim'de polisten sert müdahale! 02:00
Taksim'de polisten sert müdahale! 65 izlenme - 5 yıl önce Erdoğan'ın 'derhal boşaltın' sözlerinin ardından, Taksim meydanı ve Gezi parkında Polis müdahalesi başladı...
Adana'da Soma Eylemine Sert Müdahale 02:05
Adana'da Soma Eylemine Sert Müdahale 52 izlenme - 4 yıl önce Adana Atatürk Parkında Soma’da yaşanan maden ocağı facia katliamını protesto etmek için sosyal medya üzerinden duyuru yapıldı. Atatürk Anıtı önünde saat 19.00 da toplanan gurup Atatürk Caddesin den Uğur Mumcu Meydanı na yürümek istedi.Eyleme izin vermeyen Polis amiri megafonla eylemcilere dağılmaları yönünde uyarıda bulundu. Ancak bu uyarıları dikkate almayan eylemciler yürümek isteyince polis eylemcileri dağıtmak üzere eylemcilerin üzerine biber gazı ve gaz bombalarıyla müdahale etti. Ancak bazı eylemcilerinde ellerinde bulunan bayrakların sopalarıyla polise karşılık verdiği görüldü. Polisin eylemcilere oldukca sert müdahale etmesi dikkat çekti.Atılan gaz bombalarının etkisiyle parkın içine dağılan kalabalığı polis Ziya Paşa Bulvarına kadar kovaladı. Bu kovalamaca esnasında bazı eylemcilerinde polise taşlarla karşılık verdiği gözlendi. Adana B.Şehir Belediye önünde beklemekte olan bazı ülkücüler ellerinde sopalarla kaçışan eylemcilere saldırdılar.Bunun üzerine bu kez polis ülkücüleri etkisiz hale getirdi.
Önce Tekme Sonra Kafa! Futbolun Katili - Sporx 00:06
Önce Tekme Sonra Kafa! Futbolun Katili - Sporx 26 izlenme - 2 yıl önce Aurskog Holand 2 ile Aurskog Finstadbru takımları arasında oynanan maçta bu faul izleyenleri şoke etti.
Arap Futbolcuya Peş Peşe İki Sert Müdahale 01:02
Arap Futbolcuya Peş Peşe İki Sert Müdahale 44 izlenme - 3 yıl önce Al-Shahania'da oynayan Shami Hassan, Al Sadd maçında yaşanan bir pozisyonda üst üste iki sert müdahaleye maruz kaldı ve ağır bir sakatlık yaşadı.
Engelli Protestocuya Sert Müdahale 02:37
Engelli Protestocuya Sert Müdahale 50 izlenme - 6 yıl önce Engelli Protestocuya Sert Müdahale
İstanköy'de Mülteci Kampı Gerginliğine Sert Müdahale 03:49
İstanköy'de Mülteci Kampı Gerginliğine Sert Müdahale 2 izlenme - 2 yıl önce Yunanistan'ın İstanköy Adası'na (Kos) yapılmak istenen mülteci kampına tepki dinmedi. İstanköy Adası'na (Kos) yapılmak istenen mülteci kampına tepki dinmedi. Yol kapatmak isteyen eylemcilere polis sert müdahalede bulununca 5 kişi yaralandı, 8 eylemci ise, gözaltına alındı.