Hoşgeldiniz!

sert sözler

Hz. Mehdi Olarak Kendini Tanıtan Türkiye'ye Sert Sözler! -  (Zuhal Kaya) 02:39
Hz. Mehdi Olarak Kendini Tanıtan Türkiye'ye Sert Sözler! - (Zuhal Kaya) 76 izlenme - 7 ay önce Son Dakika Haberler'den Haberdar Olmak için Lütfen Abone Olun! Bizi Takip Edin! https://www.facebook.com/serinhabercom https://www.twitter.com/serinhabercom https://www.facebook.com/groups/serin... Dünya, Gündem, Ekonomi , Politika, Siyaset, Spor, Magazin, Yerel Haberler, Ağrı, Adıyaman , Afyonkarahisar , Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin ve Tüm İl ve İlçe Haberleri Bir Tık Uzağınızda www.serinhaber.com'a Tıkla!
Özlem Özden'den Ayşegül Melisa Doğan'a Sert Sözler (Bu Tarz Benim 59. Bölüm) 01:32
Özlem Özden'den Ayşegül Melisa Doğan'a Sert Sözler (Bu Tarz Benim 59. Bölüm) 168 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'in yarışmacılarınıdan Özlem özden, podyuma çıkan Ayşegül Melisa Doğan'ın tarzı ve kıyafetini set bir şekilde eleştirince iki yarışmacı arasında gerginlik yaşandı
Çanakkale Destanı Maskeli Balo Değildir - Ters Açı 10:03
Çanakkale Destanı Maskeli Balo Değildir - Ters Açı 173 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale destanı maskeli balo değildir sayın Cumhurbaşkanı. ''Çanakkale birleştirdi, siz 36'ya bölmeye çalışıyorsunuz'' Bengü Türk'te yayımlanan Ters Açı programında bu video çok konuşulacak gibi.
Behzat Ç'nin Senaristinden Sert Sözler 02:45
Behzat Ç'nin Senaristinden Sert Sözler 296 izlenme - 5 yıl önce Emrah Serbes, Salih Memecan'ın açlık grevleri ile ilgili çizdiği saygısız karikatürden başladı, medyanın ünlü isimlerini isim vererek eleştird
Levent Kırca'dan Ali Poyrazoğlu Ve Sezen Aksu'ya Şok Sözler! 02:25
Levent Kırca'dan Ali Poyrazoğlu Ve Sezen Aksu'ya Şok Sözler! 213 izlenme - 5 yıl önce Levent Kırca'dan Ali Poyrazoğlu ve Sezen Aksu'ya şok sözler!
Fazıl Say'dan Hükümete Çok Sert Sözler 03:42
Fazıl Say'dan Hükümete Çok Sert Sözler 134 izlenme - 5 yıl önce Fazıl Say'dan hükümete çok sert sözler
HDP Altı Ay Siyasetçi Altı Ay Teröristtir - Yalçın Akdoğan 00:57
HDP Altı Ay Siyasetçi Altı Ay Teröristtir - Yalçın Akdoğan 52 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a sert sözlerle yüklendi. HDP'nin barajı geçmesinin demokrasi için bir tehdit olduğunu savunan Akdoğan, "Bunlar gece başka, gündüz başka. Altı ay siyasetçi, altı ay terörist" dedi.
Ahmet Çakar'dan Toroğlu'na sert sözler 02:26
Ahmet Çakar'dan Toroğlu'na sert sözler 68 izlenme - 6 yıl önce
Hacıosmanoğlu'ndan Ünal Aysal'a Sert Sözler 05:56
Hacıosmanoğlu'ndan Ünal Aysal'a Sert Sözler 45 izlenme - 4 yıl önce Hacıosmanoğlu'ndan Ünal Aysal'a Sert Sözler