Hoşgeldiniz!

servet bey

Servet Bey, Tasarrufu Anlatıyor 01:46
Servet Bey, Tasarrufu Anlatıyor 81.464 izlenme - 5 yıl önce Yarın için tasarruf yapanlar, keyfini yaşamaya bugünden başlıyor…
Cem Yılmaz Yeni Reklam Filmi Servet Bey 00:48
Cem Yılmaz Yeni Reklam Filmi Servet Bey 1.385 izlenme - 6 yıl önce Cem Yılmaz Yeni Reklamı Servet Bey
Cem Yılmaz - İş Bankası Reklam Filmi Kamera Arkası 02:26
Cem Yılmaz - İş Bankası Reklam Filmi Kamera Arkası 378 izlenme - 3 yıl önce Bir bankaya reklam filmi çekelim ama karşılığında da 5 milyon dolar alalım, bu nasıl olur acaba diyen Cem Yılmaz küçük bir şehir kurmuş resmen reklam filmi için. Bu profesyonellik umuyoruz ki sinema sektörüne de yansır da kaliteli yerli yapımlar izleyebiliriz.
Cem Yılmaz İle Servet Bey'in Tasarruf Hikayesi Kamera Arkası 02:26
Cem Yılmaz İle Servet Bey'in Tasarruf Hikayesi Kamera Arkası 442 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz ile Servet Bey'in Tasarruf Hikayesi (Kamera Arkası) İş Bankası
Servet Bey'in Tasarruf Hikayesi (Cem Yılmaz) 01:46
Servet Bey'in Tasarruf Hikayesi (Cem Yılmaz) 529 izlenme - 5 yıl önce Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın İş Bankası için rol aldığı son reklam filmi yayınlandı.Cem Yılmaz İş Bankası için kamera karşısına geçtiği reklam filmi "Servet Bey'in tasarruf hikayesi" olarak adlandırıldı.
İş Bankası'nın İlk Reklam Filmi 02:12
İş Bankası'nın İlk Reklam Filmi 464 izlenme - 6 yıl önce İş Bankası, kuruluşunun 88. yılında, ilk reklam filminin gün ışığına çıkmasıyla çifte sevinç yaşıyor.
Servet Bey'in Tasarruf Hikayesi (Kamera Arkası) 02:26
Servet Bey'in Tasarruf Hikayesi (Kamera Arkası) 288 izlenme - 5 yıl önce “Servet Bey’in Tasarruf Hikayesi” filminin kamera arkasında neler yaşandı?
İş Bankası Reklam Filmi - Servet Beyin Tasarruf Hikayesi 01:45
İş Bankası Reklam Filmi - Servet Beyin Tasarruf Hikayesi 144 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz'ın yer aldığı İş Bankası "Servet Bey'in Tasarruf Hikayesi" reklam filmi.