Hoşgeldiniz!

Servet Carey

GTA: Online 36:23
GTA: Online 2.916 izlenme - 4 yıl önce Grand Theft Auto: Online'a devam ediyorum. Beklediğim gibi çıkmasa da yine de hiç yoktan iyi bir oyun olmuş Grand Theft Auto: Online. İlk görevleri yapıyoruz ve öğretici bölümleri bitiriyoruz.
GTA: Online 16:20
GTA: Online 2.105 izlenme - 4 yıl önce Grand Theft Auto: Online'a başlıyoruz. Beklediğim gibi çıkmasa da yine de hiç yoktan iyi bir oyun olmuş Grand Theft Auto: Online. Karakterimizi seçip ilk görevleri yapıyoruz.
Grand Theft Auto V Bölüm 25 26:28
Grand Theft Auto V Bölüm 25 638 izlenme - 4 yıl önce Yük gemisi soygununu gerçekleştiriyoruz. İşler umduğumuz gibi gidiyor mu onun kararını da siz verin. Bu kafadarlar olduğu müddetçe işler pek umduğumuz gibi gitmez, o yüzden biz de Grand Theft Auto V'te bulduğumuzu yeriz.
Grand Theft Auto V Bölüm 22 25:29
Grand Theft Auto V Bölüm 22 224 izlenme - 4 yıl önce Trevor ile bir kaç yan görev yapıyorum. Trevor psikopat olunca görevlerde bir hayli psikopat oluyor. Grand Theft Auto V, Trevor ile oldukça aksiyonlu bir biçimde devam ediyor.
Grand Theft Auto V Bölüm 28 29:08
Grand Theft Auto V Bölüm 28 176 izlenme - 4 yıl önce Franklin ile borsayı manipüle ediyoruz. Gerçekten çok zevkli geçen bir bölüm oldu diyebilirim. Daha önce bir oyunda hiç bu kadar ayrıntılı olarak borsayı kontrol etmemiştim. Grand Theft Auto V, Franklin ile devam ediyor.
Grand Theft Auto V Bölüm 30 30:00
Grand Theft Auto V Bölüm 30 108 izlenme - 4 yıl önce Michael ile senaryo görevlerine devam ediyoruz. Micheal biraz yönetmenlik sevdasında olduğu için yönetmen olabileceğini duyunca balıklama atlıyor. Grand Theft Auto V, Micheal'ın yönetmenlik maceraları ile devam ediyor.
Grand Theft Auto V Bölüm 32 30:00
Grand Theft Auto V Bölüm 32 94 izlenme - 4 yıl önce İyi bayramlar, iyi eğlenceler. Bu bölümde Franklin ile Paparazzi'liğe soyunuyoruz. Gidip milletin evine girip insanların orasını burasını çekiyoruz. Sonrasında kovalamaca üstüne kovalamaca. Grand Theft Auto V, Franklin ile kovalayarak ve kaçarak devam ediyor.
Resident Evil 6 - Helena & Leon /w Servet Carey 38:03
Resident Evil 6 - Helena & Leon /w Servet Carey 17 izlenme - 2 yıl önce Bütün Bölümler http://www.youtube.com/playlist?list=PLoDozPnbRrQLezxAaIfe_rkRTnmobdM3S --------------------------------------------------------------------------------------- Soylulardan biri olmak için http://bit.ly/1jJ6BXu Canlı Yayınlar http://bit.ly/1gQiTeC Twitter'dan takip etmek için http://bit.ly/1lD1SI6 Steam grubumuza katılmak için http://bit.ly/1nFOFQc Facebook'dan takip etmek için http://on.fb.me/1rlcH3h Bana Email atabilirsiniz Osmanlisoylusu@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------- Hayat paylaşınca güzel! Birbirimize karşı sevgi çerçevesi içinde kaldıkça ne mutlu bize. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir ve kumsalda çıplak koşmayı severim. -------------------------------------------------------------------------------------- Outro music by audionautix.com Tags:
SpeedRunners - Bölüm 4 - Öğretme Çabaları :D w/Amaçsızİnsan 17:11
SpeedRunners - Bölüm 4 - Öğretme Çabaları :D w/Amaçsızİnsan 8 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar bugün Amaçsız İnsan'la beraber Speed Runners oynadık. Oyun şuan favorilerimde cidden çok güzel ve bağımlılık yapan bir oyun sizede tavsiye ederim :D İyi Seyirler. Beğenmeyi, yorum atmayı, favorilere ekleyip, abone olmayı unutmayın :D facebook.com/UykuluOyuncu
Minecraft - HerobrineChamber - Bölüm 2 [ İlk ben atladım :D ] [w/Avorter] 21:41
Minecraft - HerobrineChamber - Bölüm 2 [ İlk ben atladım :D ] [w/Avorter] 12 izlenme - 2 yıl önce Minecraft indirmek için - http://oyun.tamindir.com/minecraft/ Merhaba arkadaşlar. Bugün Avorterle Herobrine Chamber oynadık. Beğenmeyi, yorum atmayı ve favorilere eklemeyi unutmayın ! İyi seyirler ^^ Avorter'in Kanalı : www.youtube.com/AvoTr Server İP : play.itsjerryandharry.com
League Of Legends - Bölüm 4 - Fizz [Mid] - PENTAKİLL ! - w/Avorter - Metaluna 38:50
League Of Legends - Bölüm 4 - Fizz [Mid] - PENTAKİLL ! - w/Avorter - Metaluna 9 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar bugün Avorterle beraber LoL oynuyoruz :D LoL videoalarının devam etmesini isterseniz yorumalarda belirtirseniz sevinirim :D İyi seyirler. Beğenmeyi, yorum atmayı ve paylaşmayı unutmayın :D
Minecraft - SG:Heroes - Yeni Mini Games ! ZAFER :D - Bölüm 1 11:28
Minecraft - SG:Heroes - Yeni Mini Games ! ZAFER :D - Bölüm 1 4 izlenme - 2 yıl önce Minecraft indirmek için - http://oyun.tamindir.com/minecraft/ Merhaba Uykulular bugün sizlerle yeni bi mini games olan SG:Heroes'i oynadık ben oyunu cidden çok beğendim sizde play.hivemc.com'dan oynayabilirsiniz :D YENİ SG:HEROES VİDEOSU İÇİN BU VİDEOYA Bİ 500 LİKE GELİRMİ ? :D